HURAS – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych

Legnica

Opinie o HURAS – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych

cała prawda 2011-03-10 21:20:07
Nie wiem skąd tak pozytywna opinia o firmie Huras. Niestety firma ta nie jest tak doskonała jak to nadmienił mój poprzednik. Wiem to z długoletniego doświadczenia. Wypłata nie zawsze na czas, kiedyś nawet nie wypłacali przez dwa miesiące oszukując ludzi i po kolei zwalniając bez wypłaty zaległego wynagrodzenia. Oczywiście dopiero sąd zmusił pracodawcę do wypłaty. Króluje Pani [usunięte przez moderatora] i pod pantoflem Pan [usunięte przez moderatora] - niezwykle podłe i zakłamane szefostwo, obłudni oszuści, poniżający ludzi kiedy mają kaprys. Ludzie na bardzo niskim poziomie... bez skrupułów i kultury osobistej. Na szczęście załoga firmy jest na bardzo wysokim poziomie intelektualnym, zarówno pracownicy produkcyjni jak i biurowi. Bez przerwy łamią prawo pracy zmuszając pracowników do podpisywania różnych dziwnych dokumentów, bez przerwy utrudniają wykorzystanie urlopu, zmuszają do zostawania po godzinach, za które jak się później okazuje nie zamierzają płacić. Jeżeli ktoś nie zostaje wyżywają się na człowieku i poniżają. Takie są fakty!
Zostaw swoją opinię o HURAS – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HURAS – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych