Opinie o Mercedes-Benz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mercedes-Benz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mercedes-Benz o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercedes-Benz w Warszawa

Robert

Mercedes-Benz Warszawa sprzedaje wadliwe Mercedesy swoim klientom z Polski wszystkie uszkodzone modele trafiają na Polski rynek obecnie toczą się sprawy sądowe z Niemieckim do przedawcá

Agnieszka
@Robert

Ja chyba taki kupiłam serwisował w Mercedesie a po 3.5 roku wychodzi że mam bardzo poważne naprawy w silniku gdzie mam tą nową wersję z turbiną i jeszcze z termostatem od którego wszystko się zaczęło. Najgorsze że firma mówi że samochód nie ma już gwarancji. Proszę o kontakt jeśli ktoś coś wie i może mi pomóc email ajch0304@gmail.com

Zarząd myśli, że ludzie będą tu pracować za prestiż firmy a nie za pieniadze. Nie chcą dawać powyżek stawka jest taka jak x lat temu. Jeśli pracownik się zwolni lub jest zwolniony nie zatrudniają nikogo na jego miejsce, a Ty pracujesz na 3 etaty za marną najniższa krajowa (z premiami bo sama podstawa jest poniżej średniej krajowej lub nieco powyzej w zaleznosci od premi) Jeśli chodzi o umowy dostajesz na 3 miesiące na okres próbny, a potem na czas określony jeśli liczysz na umowę na czas nieokreślony to możesz sie mocno zdziwić bo kombinują jak mogą żeby Ci jej nie dać i zatrudniają przez firmy zewnętrzne/zmieniają stanowiska.

Możesz napisać konkretnie ile macie na rękę podstawy? To ile macie w końcu podstawy, bo piszesz, że najniższa, ale minimalna co jakiś czas idzie w górę, więc Wam chyba też podnoszą? Ile macie tych premii? Są osoby, które zatrudniają na zleceniówki czy wszyscy uop?

Ciekawi mnie, czy przechodzą z okresu próbnego na normalną umowę o pracę (na rok tak jak wspomnieliście), zmieniają się jakoś zarobki albo warunki zatrudnienia? Można w ogóle w tej firmie liczyć na jakieś benefity? Może one rekompensują zarobki, które nie są wg Was górnolotne? Napiszcie coś, bo o tym nic nie wspominano...

@Arnold

A na jakieś inne okazje są jakieś premie? Może jakaś premia roczna za byciem dobrym pracownikiem? Jak ktoś ma urodziny to może coś wpada, albo dają dodatkowo dzień wolny?

Kj

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat stanowiska specjalista ds. zawierania i obsługi ubezpieczeń? Czy warto aplikować? Jakie są warunki pracy?

Czarna Nowy wpis
@Kj

Hej, ja nic nie wiem, ale jestem tu bo też ciekawi mnie ta posada. Dodam tu swoje pytania o te prace. Może ktoś napisać, czy praca jest w trybie stacjonarnym czy innym? Bo w ofercie w necie nie ma info o trybie pracy. Ja celuję w hybrydę i nie wiem jak to jest tutaj/

K Nowy wpis

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć więcej na temat tych umów? Nie ma możliwości na umowę na czas nieokreślony? I czy jeśli widełki są między 6-8 tys brutto to czy jest to z premią czy to sama podstawa i do tego są jeszcze jakieś premię?

@K

Co do umowy to ci nie odpowiem, bo sam przymierzam się dopiero do aplikowania. Mnie interesuje stanowisko Doradca Serwisu Blacharsko – Lakierniczego. A jakiego stanowiska dotyczą podane przez ciebie widełki płacowe? Ja w ogłoszeniu nie widziałem podanej stawki.

K Nowy wpis

Chodzi o stanowisko : specjalista ds. zawierania i obsługi ubezpieczeń :)

Tomasz

Na rozmowie kwalifikacyjnej co do posady Elektryka / Elektronika pojazdów samochodowych już ktoś był, żeby się dowiedzieć, ile płacą? Już ostatnie dni, jak CV można słać i nie jestem na razie do tego przekonany po tym, co na forum pisano. Choć w samym ogłoszeniu, to pochwalili się m.in. możliwością dalszego rozwoju zawodowego i szkoleniami. Co, jak widać nie odpowiada na wątpliwości, co do zarobków.

Olala

Nie zmieniają się. Z benefitow jedynie multisport i luxmed

@Olala

Hej, a wiecie, jak teraz było boże narodzenie i ktoś w tym czasie był na okresie próbnym, to dostaje jak inni jakąś premię świąteczną? Albo paczki świąteczne? Może mniejsze sa te dodatki, ale czy wgl są? Tak z ciekawości:) Śledzę wątek firmy pod kątem zatrudnienia i to też coś o niej mówi :)

Arnold

na boże narodzenie nikt w firmie nie dostaje żadnej premii czy stary czy nowy pracownik,paczek również

@Arnold

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mercedes-Benz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w Mercedes-Benz zatrudniani są obcokrajowcy?

Nie dziwię się tym opiniom. Jestem klientka i to najgorszy sprzedawca samochodów, jakiego poznałam, brak kultury, ignorancja, podpisują umowy, których nie realizują, czekam 18 miesięcy na samochód i nawet nie otrzymałam informacji dlaczego nie ma auta choć jest umowa i wzięli zaliczkę. To jest firma z epoki niewolnictwa a nie gospodarki wiedzy. szefowie tej firmy zatrzymali się w rozwoju kontaktów a ludźmi i sposobie traktowania klientów. W salonach nie ma nawet kącika dla klienta, może czekać na ulicy aż jakiś chętny się znajdzie by porozmawiać. Najgorszy jest Kraków, o kulturze czy empatii albo głosie klienta nikt tu nie słyszał. Niestety do centrali nie można się dodzwonić blokada kontaktu z klientem, żyja własnym życiem. Opisuję to właśnie w podręczniku zarządzania dla studentów, dobry case niestety najgorszy w historii zarządzania

Lola

Mam pytanie o pracę w dziale kadr i płac czy ktoś ma jakieś informacje czy wgl warto aplikować?

Kehe

Nie zawracajcie sobie nawet głowy praca tutaj. Płacą poniżej średniej krajowej, a jest taki pierdzielnik że szok.

Jerzy
@Kehe

W sensie, że coś tam jest z organizacją pracy? Ale w co konkretnie w takim razie, i czego wymagają od zatrudnionej osoby? Jeśli możesz to napisz też proszę, co za stawka tam jest oferowana?

Marzena
@Kehe

A o jakim stanowisku dokładnie piszesz, bo jestem ciekawa czy to tylko na Twoim etacie czy na wszystkich są takie same wrażenia? Jak wygląda sprawa z dostaniem się tutaj do pracy, łatwa sprawa czy wymagania spore?

Robert

@Robert

Actros to gówno jakich nie powinno być szmelc który nie ma nic wspólnego z podstawową rzeczą jaką jest kierowcą , każdego z tych co to projektowali na rok bym zamknął w tym złomie . Zero komfortu obsługi jazdy ogólnie pracy . Do daf to nawet nie ma co porównywać ,

Agnieszka

Niedoszły pracownik

Jakiś czas temu odbywałem rozmowę w tej firmie na stanowisko dotyczące obsługi klienta. Oceniam ją na - 10, myślałem, że się przesłyszałem gdy facet który również był na tej rozmowie odpalił, że ludzie nie znają prawa, bo najniższa krajowa zawiera w sobie premię, dlatego u nich wynagrodzenie wygląda następująco : 1700 zł netto podstawy, pozostałe 400 zł wyrabia się targetem, ale nie muszę się martwić, bo jak nie wyrobię targetu to i tak wyrównają mi pensję do minimalnej xD. Wstyd! Omijać tego "pracodawce".

Jerzy
@Niedoszły pracownik

To na jaką umowę tu zatrudniają, skoro zaproponowano Ci 1700 zł netto podstawy? I co było w ogłoszeniu?

Dominika

Błądziłam po stronach Deimlera, fabryki baterii i fabryki silników i mam wrażenie, że nie ma żadnych ofert pracy na Warszawę. Czy wiecie coś o naborach do działu sprzedaży? Kilka zdań o warunkach, płacach i możliwościach uratuje mnie. Ktoś coś?

Maja

Jak wygląda rozmowa na stanowisko recepcjonistki? Czy warto aplikować?

Helena
@Maja

Czy to milczenie oznacza, że nie warto? :( Aplikował ktoś niedawno może?

Niestety ale jakość rekrutacji do tej firmy oceniam na 0/10. W dzisiejszych czasach każda szanująca się firma informuję kandydatów do pracy o postępach rekrutacji. Mimo zapewnień podczas rozmowy nie otrzymałem informacji z decyzja tak/nie. Nie polecam nikomu ponieważ jeśli przy pierwszym kontakcie z firmą są niepoważni to potem będzie tylko gorzej.

Papciochmiel

Praca tam to była udręka, (usunięte przez administratora) jakiego w życiu nie widziałem...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mercedes-Benz?

Stary

Jak najbardziej, mało płacą, ale duzo wymagają.

Byly pracownik

Nie polecam. Kierownik serwisu myśli, ze pozjadal wszystkie rozumy i jest najmadrzejszy. Wysmiewa innych pracowników np. z nazwiska czy planów życiowych. Mistrzowie niby chcą Ci pomóc, a tak naprawdę wbijaja nóż w plecy. Mechanicy na warsztacie jak tylko przychodzi ktos nowy to gnoją go, z własnych widzimisie. Nie polecam, praca również za marne pieniądze i coraz gorzej sie dzieje.

Danuta
@Byly pracownik

Doceniam to, że postanowiłeś podzielić się tu swoimi przemyśleniami. Skoro Kierownik zachowuje się w tak niewłaściwy sposób, to chyba wypadałoby zgłosić to bezpośrednio Dyrektorowi Mercedes-Benz. Nigdy nie myślałeś, żeby właśnie tak zrobić? Jestem ciekawa.

mackoPL
@Byly pracownik

wysmiewa z nazwiska ? co to znaczy

Stary
@Danuta

W MBW Dyrektor i kierownik maja taki sam styl bycia miłym dla pracowników. (usunięte przez administratora) i słoma im z butów wystaje. Nie są sprawiedliwi . Tylko szukaja jak,komu, premie zabrać. System płac tez dużo do zyczenia. Jezeli zrobisz 168h przerobu, to za każdym razem zabierają końcówkę . Czyli przy 168h 8 h zabierają. Najgorsze korpo. Na początku firmy było bardzo miło. Do póki prezes był Pan Kowalski i Pan Wiktorowski było super.

Natalia

Hej, jak aktualnie oceniacie pracę w Mercedes-Benz? Zależy mi na uzyskaniu świeżych informacji na ten temat i warto by było byście napisali swoje teraźniejsze opinie odnośnie tego. Czy jesteście zadowoleni z zatrudnienia w tym miejscu i polecacie aplikowanie o pracę do firmy?

Hamilton
@Natalia

Unikaj tej firmy jak ognia, chyba że masz niskie wymagania płacowe . Zapewne w Lidlu więcej zarobisz :)

SWETU

Nie polecam pracy na Daimlera na dziale serwis!!! "Koleżanki"- aż chciało by się użyć innego określenia, nie potrafią współpracować. Obgadywanie, konspira, luzactwo z ich strony jest nieocenione! Ponadto lubią wyżywać się na "świeżakach". Boli ich to, że nie udało się wlepić psiapsióły na miejsce kompetentnej osoby. Poziom inteligencji, wykształcenia tych Pań jest na minusie. Poza tym mają bardzo bliskie kontakty z Panią Menager, przez co każdy twój najmniejszy ruch jest obserwowany, zaś ich niewłaściwe działania są poprawne. NIE POLECAM!!!

mackoPL
@SWETU

co to jest luzactwo ?

Czy warto? NIE ! Atmosfera między "szeregowymi" pracownikami jest spoko, ale jest w tej firmie kilka ku...ew co tylko patrzą żeby Cię podpier... To jest korpo, najlepiej żeby siedzieć tam 24h. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują całkiem ok warunki finansowe, ale jak przychodzi do podpisania umowy, to okazuje się że kwota netto na umowie przeradza się w brutto :)Progi miesięczne na obecną chwilę są podniesione tak żeby nie bardzo można było zarobić, chyba że ktoś lubi siedzieć po 12 godzin i byc non stop pod telefonem. Ktoś tam wyżej pytał czy jest pakiet socjalny...jest LuxMed + jakieś karty multisport ( ale nie o to chodzi ). Pójdź po podwyżkę :) odpowiedź: " za miesiąc " i tak co miesiąc. Jeżeli się szanujecie, to odradzam

JAA
@ja

Niestety potwierdzam. a najgorsze jest to, że ciągle tu tkwie. Czas się ruszyć dalej!

Xxx

I ja potwierdzam... .

robo
@JAA

Mam to samo i chyba muszę sie rozejrzeć za inną pracą bo tu już jest nie do wytrzymania ,mam dosyć tej roboty i żałuje że tu się zatrudniłem bo jest coraz gorzej

@JAA

Czy zarobki nadal są tak marne? Ile zarabiają mechanicy i recepcja?

Zostaw merytoryczną opinię o Mercedes-Benz - Warszawa

• Jak się pracuje w Mercedes-Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mercedes-Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Mercedes-Benz