Opinie o Mostostal Białystok w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Białystok. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Białystok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Białystok w Białystok

Zibi Nowy wpis

W styczniu 2014 Mostostal Białystok przeszedł do historii,wygasły umowy wszystkim pracownikom. Sąd zdecydował o upadłości Mostostalu

urbex Nowy wpis

Firma ta jest już na pewno zamknięta. Byłem tam dzisiaj. Ruina. Wszystkie szyby powybijane, w biurach meble porozwalane a po podłodze walają się papiery, metalowe części rozkradzione i dużo pijaczków tam chodzi.

Karolina Nowy wpis

Firma Mostostal Białystok zakończyła swoją działalność, mimo to możecie podzielić się informacjami na jej temat. Jeśli znacie jakieś ciekawostki, macie dobre wspomnienia z nią związane, napiszcie o tym.

mex Nowy wpis

firma jest znana i ma swoje oddzialy w calej polsce raczej tam jest stablinosc.

Brałeś udział w rekrutacji do Mostostal Białystok. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
zotyk

To państwo może ingerować w sprawy prywatnych firm ? Z jakiej niby okazji ? To nie jest złe pod warunkiem, że jacyś urzędnicy nie czerpią z tego żadnych korzyści. Ale wracając do Mostostalu z Białegostoku, to ciekawi mnie ta cała sytuacja z wypłatami, wiecie może moi drodzy jak ona się skończyła ? Czy pracownicy otrzymali co im się należało ?

orko

To mostostal białystok na sto procent zakończył działalność? Bo i owszem artykuły sa, że ludzie byli bez wypłat, że powiedzieli do widzenia, ale jednak jak czytałem ogólnie o firmie, to polimex mostostal - bo tak sie chyba teraz nazywają wcale nie upadł, dostali pomoc, chyba nawet od państwa. Ciekawa sprawa.

MIRO CZ

W MOSTOSTALU TO BYŁA KOMEDIA WŁAŚCICIEL ZACIĄGAŁ KREDYTY NA PRACOWNIKÓW WYSTAWIAJĄC IM DZIWNE ZAŚWIADCZENIA , OKOŁO 20 OSÓB W TEN SPOSÓB UTOPIŁ, A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

jaga

...jeśli w Mostostalu o jakości konstrukcji decydował Krzysio M. to nie dziwota,że upadłość firmy nastąpiła (podobnie było w zakladzie kolejowym, którego też już nie ma...!!!

jacek

Hej pracownicy mostostalu!!!! Napiszcie co słychać u was. Jak z płacami, kiedy wybudujecie stadion. Jak zdrowie i pomysły prezesa mirosława. Kto tam kieruje na niższych szczeblach - jak się spisuje. kto jeszcze pozostał z starej dobrej kadry.

Wojtas

redek...facet moze dobrze gadasz moze podniecasz płomień ale od kilku miesiecy dalej jest to samo nic sie nie zmienia. Wszyscy to samo, prezes wywieziony na taczkach ze bedzie strajk, bunt i pospolite ruszenie z rejtanem na czele. Hałno (rus.) czytaj robicie/robiliście w tej sprawie jak małe dzieci daliście prowadzić sie za nos władzy. Zamiast wiosny ludów macie jesień średniowiecza. Daliście sie omotać, wydywać i wykorzystać jak nie powiem już co. Zamiast wiosny ludów to jedynie na co mozecie ruszyć to wiosne w Lidlu. Brawo polaczki dalej dajcie sie doić. Albo ogarnijcie sie ludzie bo nie ważne czy to mostostal czy inny kołchostal dalej bedziecie jak te owce beznadziejnie idące na rzeź. P.s pozdrawiam uginających kark i dajacych sie poniżać odważnych mężów stanu którzy dają radę utrzymywać rodzine za 1500zl brutto. Żal mi was...ludzie uciekajcie z tej polski bo nic tu dobrego was nie spotka poza wódka i ładnymi kobietkami

PW

Dobry pomysł pora (usunięte przez administratora) ten syf tu nie da się żyć

Generali

A co tam chłopie jak tam żyjesz bez Mostostalu ? Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma !

Co tam chłopy jak tam w mostostalu???

życzliwy

nie ma szans chyba chciales napisac ze i te 10 zł brutto wyplaca, wszedzie tylko nie tam.... pozdrawiam

gal anonim

spawacz, monter 10zł brutto, umowa na okres próbny i to marne szanse zeby wypłacili

hhh

250 na wypłatę (usunięte przez administratora) wam w dupe !!!

lenin wiecznie żywy

nie dostali pieniędzy tylko obietnicę rychłej poprawy hahaha nadzieja umiera ostatnia

CZAJKA

Dzial Technologii - lapciuchy, ofermy - co sie stalo ze tak szybko wymiekliscie czyzby prezes pieniazki w sakwe wam wsadzil i kazal sie nie odzywac i wrocic do pracy - a nas na produkcji nie dostrzega to chyba zpstanie sam z wami i bedziecie rekawki podtaczac do pracy

zły

związki zawodowe biorą do pyska z połykiem !

tomaszwsp

ludzie co się dzieje gdzie pozostałe posty czyż by mostostal zaczął płacić już w terminie jak tam się ma sytuacja jest jakaś nadzieja na poprawę warto wracać??

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Białystok - Białystok

Mostostal Białystok