mostostal białystok

Białystok

Opinie o mostostal białystok

lenin wiecznie żywy 2010-11-17 15:12:36
oto do czego są zdolni pracownicy mostostalu odbywający regularnie ( usunięte przez administratora )
Ryszard 2010-11-29 10:39:23
Witam Panowie. Czy to prawda, co tu piszą: ( usunięte przez administratora ) że Budimex zerwał kontrakt z Mostostalem na wykonanie konstrukcji stalowej na lotnisko Rębiechowo?
anonim 2010-12-09 15:07:26
NIE PRAWDA ROBICIE CALE LOTNISKO
pyta 2011-02-10 12:32:31
a co trzeba zrobić i komu i ile razy żeby mieć 15/h. ? czy tylko duuuuże uszy wystarczą? ach lotnisko...w tykocinie
wiecie rozumiecie 2011-02-23 18:52:05
czy to prawda że będziemy demontować linie kolejową Białystok - łapy , potem to odnowimy i wysyłamy do łodzi ? a swoją drogą to te łapy chyba chcą odciąć od świata .
anonim 2011-03-01 22:51:36
do Mostostalu wrócił najlepszy monter na podlasiu we wszystkim najlepszy i wszechstronnie uzdolnion( usunięte przez administratora )Teraz robota się ruszy hehehehe
oddam się za dychę 2011-03-04 22:45:52
żeby mieć 15 zyla trzeba ciągnąć ciągnąć i to dla oblechów , lub kartofli wozić cz inny mięsy .
bo co 2011-03-05 21:40:28
NO I CO Z TEGO ŻE MA KTOŚ 15 MOŻE ZASŁUŻYŁ JEST DOBRY W TYM CO ROBI , ALBO DOBRE KARTOFLE PRZYWOZI JA TAM NIKOMU NIE ŻAŁUJE KAŻDY RADZI SOBIE JAK UMIE NAJLEPIEJ A JAK NIC SIĘ NIE UMIE TO SIĘ TYLKO JĘCZY
lenin wiecznie żywy 2011-04-08 18:30:02
( usunięte przez administratora )CO ZNOWU WEEKEND BEZ KASY PRZELALI BYŚCIE PO 1000 JAK DLA BIURA( usunięte przez administratora ) ZOBACZYSZ JAK SIĘ ROBOTA ZACZNIE WTEDY TEŻ NA CIEBIE POŁOŻYMY MAM TO W ( usunięte przez administratora ) ŻE NIE MASZ KASY JAK CIĘ NIE STAĆ TO NAS ZWOLNIJ A JAK MAMY PRACOWAĆ TO PŁAĆ DO ( usunięte przez administratora )
fircyk 2011-04-14 11:25:33
( usunięte przez administratora ) w tej firmie brak , chłopaki z produkcji róbcie taczkę wywieziemy ( usunięte przez administratora ) wtedy się poprawi w firmie bo tak dalej być nie może.Ciągle żerują na naszej biedzie a sami się opychają naszymi pieniędzmi, ciągle im mało. Zobaczcie tylko temat ( usunięte przez administratora )zmienił się prezes się odrazu poprawiło podwyżki i bony na święta a w tej ( usunięte przez administratora )wieczny kryzys.
xxx 2011-04-18 16:21:31
12 mln zł na ochronę żubra w północno-wschodniej Polsce
pędzlarz 2011-04-23 20:53:04
Wszystkiego najlepszego , dużo zdrowia od cholery cierpliwości i odporności na bzdury typu '' w piątek będzie '' oby każdy miał na flaszkę i jajko w święta .
ładnie 2011-05-17 12:31:56
Poważnie jest tak do ( usunięte przez administratora ) Chciałem tam do pracy iść.
lenin wiecznie żywy 2011-06-01 20:46:39
wiosenny wiatr , wiosenny wiatr wywiał spawaczy z hali niedobry wiatr ;)
anonim 2011-06-09 11:09:12
Ciekawy jestem jak długo większość tych co wyjechali wytrzyma za granicą. Większość to wróci na kolanach będzie stała przed pokojem nr.4 i prosiła o przyjęcie hehehehe a dyrek powinien stawki im proponowac od 8 -10 zł bo za granicą kokosów się dorobią. A przelew kolego był jak żeś założył konto w banku który księguje 2 razy dziennie to masz problem.
ANDRJU 2011-06-15 22:20:30
My też już w ten weekend jedziemy do Niemiec, coraz to mniejsza ilość osób zostaje w tym zakładzie w którym jak by niby nic się nie dzieje prezes olewa że ludzie wyjeżdżają.
nieznany 2011-07-21 14:37:50
Raczej trzeba szukac roboty ,MPC zakręcił ciepłą wodę !!!
anonim 2011-08-13 14:26:29
anonim - 2011-08-11 19:29:57

lepiej bacy słuchać żalów niż pracować w mostostalu ;)

To nie pracuj. Pracujac i siedzac cicho dajesz przyzwolenie na takie dzialanie "gory".
PW. 2011-09-01 20:11:33
Uprzedmie informuje kierownictwo że dzisiaj jest pierwszy wrzesień, może za wczasu trzeba by było pomyśleć o wypłatach na dziesiątego??
Gonzo 2011-09-08 20:20:13
W końcu może ktoś kupi tą dziurę. Potrzebny inwestor
PW. 2011-09-12 21:57:36
Jak najbardziej się zgadzam z opinią Lenina. Podszywanie sie pod kogoś....debilizm. Jeśli komuś wpadł pomysł aby ludzi skłócić po raz kolejny ze sobą, to niestety wydaje mi się ze wybrał środek jak najbardziej prostacki i brutalny co świadczy o braku kultury, obycia oraz znajomości tzw. netykiety.
anonim 2011-10-28 17:57:33
Co tak ucichło? Tak się polepszyło, ze ludzie przestali narzekać? Czy upadło i nie ma juz nad czym zrzędzic?
anonim 2011-11-22 22:17:41
jak się nazywa ten gęsty deser ?
anonom 2011-12-10 13:48:09
Święta idą, czas miłości i radości, a Ty się tak rugasz. Wyluzuj, zarząd też musi mieć co do garnka włożyć. Bądźmy dla siebie milsi!
Dobry duszek 2012-01-02 17:11:08
Art. 85. § 1. Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie.
§ 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego.
§ 3. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym.
Dobry duszek [prawo pracy] 2012-01-02 17:16:25
A to tak na wszelki wypadek :
Art. 55. § 1. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia, jeżeli zostanie wydane orzeczenie lekarskie stwierdzające szkodliwy wpływ wykonywanej pracy na zdrowie pracownika, a pracodawca nie przeniesie go w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy, odpowiedniej ze względu na stan jego zdrowia i kwalifikacje zawodowe.
§ 11. Pracownik może rozwiązać umowę o pracę w trybie określonym w § 1 także wtedy, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika; w takim przypadku pracownikowi przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeżeli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy - w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.
x 2012-01-10 17:29:12
Biuro wypłaty nie dostało, to myślisz że coś my dostaniemy??
zyczliwy 2012-02-03 17:03:03
Białystok, 24.11.2010 r.

W związku z rozpoczęciem inwestycji - budowa nowej Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Folwarku Koplanach, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej i budżetu Państwa, INSTAL BIAŁYSTOK S.A. zatrudni następujących specjalistów z doświadczeniem:

- spawaczy (uprawnienia MIG, MAG, mile widziane uprawnienia TIG oraz
elektroda),
- operatorów maszyn i urządzeń CNC (wypalarka plazmowa, przecinarka,
wiertnica itp.),
- monterów konstrukcji stalowych (dobra znajomość rysunku technicznego),
- malarzy konstrukcji stalowych.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o składanie CV oraz listu motywacyjnego w siedzibie firmy: INSTAL BIAŁYSTOK S.A. ul. E. Orzeszkowej 32, sekretariat.

Białystok, 21.12.2011 r.

xxx 2012-05-16 15:21:01
jak z firmą działacie jeszcze?
??? 2012-05-18 10:59:49
18.05.2012 wypłaty brak gdzie jest kasa?
lenin 2012-08-01 21:46:26
Odcieli prąd nie będzie nic
gosc 2012-09-01 07:19:06
Mostostal Białystok stoi na krawędzi i nie płaci ludziom od sporego czasu. Kryzys pozwolił natrzepać kasy prezesom i teraz firmy będą zwalniać by jeszcze więcej wydrzeć. Z upadłości też można niezłą kasę wyciągnąć. A potem zawsze szwagier szwagra może wykupić za psie pieniądze.
$ 2012-09-03 21:04:40
tomaszwsp 2012-09-30 13:28:12
ludzie co się dzieje gdzie pozostałe posty czyż by mostostal zaczął płacić już w terminie jak tam się ma sytuacja jest jakaś nadzieja na poprawę warto wracać??
zły 2012-10-17 21:30:53
związki zawodowe biorą do pyska z połykiem !
CZAJKA 2012-10-25 18:09:03
Dzial Technologii - lapciuchy, ofermy - co sie stalo ze tak szybko wymiekliscie czyzby prezes pieniazki w sakwe wam wsadzil i kazal sie nie odzywac i wrocic do pracy - a nas na produkcji nie dostrzega to chyba zpstanie sam z wami i bedziecie rekawki podtaczac do pracy
lenin wiecznie żywy 2012-10-28 16:54:35
nie dostali pieniędzy tylko obietnicę rychłej poprawy hahaha nadzieja umiera ostatnia
hhh 2012-11-09 22:12:56
250 na wypłatę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam w dupe !!!
gal anonim 2012-12-16 07:25:09
spawacz, monter 10zł brutto, umowa na okres próbny i to marne szanse zeby wypłacili
życzliwy 2012-12-17 17:32:11
nie ma szans chyba chciales napisac ze i te 10 zł brutto wyplaca, wszedzie tylko nie tam.... pozdrawiam
były pracownik 2013-02-09 20:01:06
Co tam chłopy jak tam w mostostalu???
Generali 2013-02-12 17:34:24
A co tam chłopie jak tam żyjesz bez Mostostalu ? Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma !
PW 2013-02-19 17:51:29
Dobry pomysł pora [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten syf tu nie da się żyć
Wojtas 2013-05-08 20:54:15
redek...facet moze dobrze gadasz moze podniecasz płomień ale od kilku miesiecy dalej jest to samo nic sie nie zmienia. Wszyscy to samo, prezes wywieziony na taczkach ze bedzie strajk, bunt i pospolite ruszenie z rejtanem na czele. Hałno (rus.) czytaj robicie/robiliście w tej sprawie jak małe dzieci daliście prowadzić sie za nos władzy. Zamiast wiosny ludów macie jesień średniowiecza. Daliście sie omotać, wydywać i wykorzystać jak nie powiem już co. Zamiast wiosny ludów to jedynie na co mozecie ruszyć to wiosne w Lidlu. Brawo polaczki dalej dajcie sie doić. Albo ogarnijcie sie ludzie bo nie ważne czy to mostostal czy inny kołchostal dalej bedziecie jak te owce beznadziejnie idące na rzeź.

P.s pozdrawiam uginających kark i dajacych sie poniżać odważnych mężów stanu którzy dają radę utrzymywać rodzine za 1500zl brutto. Żal mi was...ludzie uciekajcie z tej polski bo nic tu dobrego was nie spotka poza wódka i ładnymi kobietkami
jacek 2013-05-12 21:47:38
Hej pracownicy mostostalu!!!!
Napiszcie co słychać u was.
Jak z płacami, kiedy wybudujecie stadion.
Jak zdrowie i pomysły prezesa mirosława.
Kto tam kieruje na niższych szczeblach - jak się spisuje.
kto jeszcze pozostał z starej dobrej kadry.
jaga 2013-10-10 12:11:06
...jeśli w Mostostalu o jakości konstrukcji decydował Krzysio M. to nie dziwota,że upadłość firmy nastąpiła (podobnie było w zakladzie kolejowym, którego też już nie ma...!!!
MIRO CZ 2013-12-13 18:11:59
W MOSTOSTALU TO BYŁA KOMEDIA WŁAŚCICIEL ZACIĄGAŁ KREDYTY NA PRACOWNIKÓW WYSTAWIAJĄC IM DZIWNE ZAŚWIADCZENIA , OKOŁO 20 OSÓB W TEN SPOSÓB UTOPIŁ, A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE
orko 2015-01-28 17:39:29
To mostostal białystok na sto procent zakończył działalność? Bo i owszem artykuły sa, że ludzie byli bez wypłat, że powiedzieli do widzenia, ale jednak jak czytałem ogólnie o firmie, to polimex mostostal - bo tak sie chyba teraz nazywają wcale nie upadł, dostali pomoc, chyba nawet od państwa. Ciekawa sprawa.
zotyk 2015-03-31 02:41:54
To państwo może ingerować w sprawy prywatnych firm ? Z jakiej niby okazji ? To nie jest złe pod warunkiem, że jacyś urzędnicy nie czerpią z tego żadnych korzyści. Ale wracając do Mostostalu z Białegostoku, to ciekawi mnie ta cała sytuacja z wypłatami, wiecie może moi drodzy jak ona się skończyła ? Czy pracownicy otrzymali co im się należało ?
mex 2016-05-13 12:53:57
firma jest znana i ma swoje oddzialy w calej polsce raczej tam jest stablinosc.
Zostaw swoją opinię o mostostal białystok - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mostostal białystok