Opinie o Szybko.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szybko.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szybko.Pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szybko.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

KICK

Witam miałem przyjemność a raczej nieprzyjemność mieć z jeda pania kierowniczką sprzedaży szybko.pl odniosłam wrażenie że nie potrzebuja kogoś nawet bez doświadczenia umowa smieciowa czyli zlecenie bez okreslenia czy bedzie inna forma współpracy raczej wygląda to na slabą firmę ze zbyt dużymi ambicjami, polecam tylko desperatom :(

@KICK

Jak długo pracowałeś w firmie Szybko.Pl? Pytam, ponieważ napisałeś, że zatrudnienie było tylko i wyłącznie na umowę zlecenie. Chciałbym ustalić, czy pracodawca podpisywał takie umowy z pracownikiem na określony czas. Bardzo, proszę o odpowiedź, z której skorzystają również inne osoby. Będzie mi miło, jak mi pomożesz.

@Paweł

Pacowałem 3 lata i umowa była śmieciowa, nie licz na inną, bo firma innych nie stosuje.Portal śmieciowy, umowy śmieciowe. Potwierdzam firma dla desperatów.

kasia
@KICK

Firma uważa się za świetną, choc każdy z niej kpi. Nikt od 15 lat jej nie zna. Aż dziwne, że jak nikt nie ma zapytań, zero statystyk wyswietleń ofert, to za ci ci ludzi płąca?! Wyjątkowa firma we własnym mniemaniu, a zero jakości. Tandeta i obłuda w tej firmie. Wszystcy są na śmeiciókach. w tej 10 osobowej firmie w ciagu 5 lat przewinęło się 25 osób. O czym to mówi?

pracuśś
@kasia

o widzę nową osobę, która zrozumiała czym jest "parowóz":))

. Nowy wpis
@KICK

Musisz płacić za ciasto dla szefa. Musisz płacić za prezenty dla ulubionych pracowników. Ciągle coś musisz, a umowa zlecenia, ciagle zebrania i gadanie o polityce, szydzenie z innych i także z każdej rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli chcesz pracować w firmie z fałszywymi i leniwymi ludźmi, to szybko.pl jest najlepsze.

Czarek Nowy wpis
@KICK

Dokładnie, dzwonią nie wiadomo o której i zawracają (usunięte przez administratora) Nie polecam

Dariusz Nowy wpis

Zajrzałem na forum, bo zaciekawiło mnie ogłoszenie z pracą dla specjalisty ds. sprzedaży za 2500-7000 zł netto. Wspomniano tam o doskonałej atmosferze pracy i miłym zespole, jak to się ma do słów o szyderstwach i um. zleceniu? Ja z kwestią podwyżek, choćby w związku ze stażem pracy?

Portal jest fajny tylko maruderzy muszą się zawsze do czegoś przyczepić. Jak się ma poukładane w głowie to trzeba walczyć o dobre warunki. Polecam portal

Ricky Nowy wpis
@Anonim

Szef uwazay, że" w polsce ma tanią siłę roboczą". Nie daja podwyzek, smieciowe umowy. Wydaje im sie ze sa super, a nikt ich nie zna. Kazdy w branzy drwi z nich. Cala Polska stowarzyszenie Drwi publicznie na ich pulpicie na fb, a oni kasuja negatywne komentarze. Ta firma, mimo 16 lat na rynku uwaza sie za lepsza od otodomu!!! Konkurencja nawet szybko nie bierze w statystykach, bo niby jak. Nie ma wyswietlen reklam bo nie ma widzów. Pracujac tam, codziennie trzeba wchodzi w oferty bo nikt tam nie zagląda.

LOL

Gowork skasował niepochlebne wpisy :) Słyszałem, że można u nich wykupić taką usługę.

szymon
@LOL

Myślisz, że szybko.pl by coś takiego zrobiło? Przecież oni uważają, że wiedza wszystko najlepiej. Są mardzejski od każdego. A ich wyniki finansowe same mówią za siebie. Projekt za projektem ma sprzedaż 2 osób.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szybko.Pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Józek

@pracuśśś A co ma robić forum? Pracownicy powinni rozmawiać z szefostwem jeśli coś nie działa tak jak powinno

Wally
@Józek

Szybko.pl to (usunięte przez administratora)zero wsparcia dla pracownika zlecenie tylko jako forma umowy brak szkoleń i rozwoju zawodowego. Nie polecam

@Józek

nie żartuj sobie, tam nie ma rozmowy, nie liczysz się. Piszę te informacje dla tych którzy szukają informacji o firmie i jak traktowani są pracownicy.

pracuśśś

Firma zatrudnia ludzi na zlecenie a pracownicy to niewolnicy pracują jakby na umowie o pracę. Pracujesz w określonych godzinach, przedstawiasz ewidencję godzin. Otrzymujesz ciągle nowe zadania od coraz to nowych menagów z sufitu. Jeżeli nie chcesz wykonać narzuconej dodatkowej pracy dostajesz propozycję nie do odrzucenia UWAGA: zmniejszą ci o połowę pensję i zatrudnią osobę która wykona za ciebie pracę za tą kwotę którą tobie pomniejszą wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)

@pracuśśś

Mam przez to rozumieć, że pracodawca ten nawet po przepracowaniu określonego czasu nie oferuje pracownikowi pełnej umowy o pracę? Tak mam to rozumieć? Wyjaśnij, proszę bo nie chcę czegoś źle zrozumieć.

@Paweł

oczywiście:) wszyscy są na zleceniu i budują firmę za darmo prawie.

@Paweł

Klienci śmieją się z tego śmiesznego portalu, nawet za darmo nie chcą niektórzy korzystać. Brak efektów, null, zero:)

@zakochna czyli kiedyś ekipa była bardziej zgrana ?

Zakochna

Pracowałem tam kilka lat powiesz tak jak była dobra kadra kierownicza i ekipa sprzedawców to było bardzo miło i fajnie jak się kierownictwo pozmieniało to się porobił bigos brak zdecydowania oraz umiejetności kierowania zespołem.

Niki

Dobre opinie o firmie są w internecie. szkoda, że na tym forum pracowniczym trudno dowiedzieć się coś więcej.

Zdradzony o świcie

Ale po co miałbym aplikować do oszustów i krętaczy...

Obserwator
@Zdradzony o świcie

Czy pracodawcy nie zależy na utrzymaniu dobrego pracownika? Jaki sens jest w ciągłym zatrudnianiu pracowników którym powierza się tajne informacje, a potem się ich zwalnia albo sami odchodzą z powodu nieuczciwości szefostwa, niemiłej atmosfery? Może zleceniodawca- " pracodawca " SZYBKO.PL zastanowi się nad poważnym traktowaniem i poważną propozycja zatrudnienia dla przyszłych chętnych do pracy.

Lisu
@Obserwator

Przekonałem się osobiście, że ZLECENIODAWCY nie zależy na osobie którą zatrudnia. Zrobisz swoje na zlecenie i do widzenia, jak nie ty to ktoś inny zdesperowany szukający grosza na utrzymanie i opłaty wynajmowanej kawalerki się znajdzie. NIE MA SZANS NA UMOWĘ O PRACĘ !!!! powtarzam. A i wynagrodzenie marne o prowizji możesz zapomnieć.

zdradzony o świcie
@Obserwator

Szybko.pl ma gdzieś pracowników

LOL

Nie wiem kto tam będzie chciał pracować na zleceniu. Teraz praktycznie każdy zatrudnia na umowę o pracę, bo opodatkowanie jest podobne. Dodatkowo pracownik na umowie o pracę czuje większą więź z firmą. Niestety Szybko.pl jest jedną z niewielu firm, która chyba jeszcze tego nie rozumie.

Patrycja

@LOL, dziękuję za to, że tłumaczysz innym jak w Szybko.pl jest naprawdę. Rozumiem wszystkie Twoje sprzeciwy i opisywane negatywy. Mam nadzieje, że w firmie pojawi się jakaś rekrutacja i pojawią się ludzie, którzy będą mogli odciążyć starych pracowników z ich obowiązków.

LOL

W szybko to jest standard. Każdy musi być "człowiekiem orkiestrą". Czasem liczba obowiązków jest już tak duża, że nie idzie tego pogodzić. Co mówi na to szef ? "Bierz pracę do domu" - przysięgam to autentyk !

Patrycja

@Kkk i w praktyce pracodawca nadal nic nie zmienia w swojej polityce wobec pracowników? Czy z taką zmianą zakresu obowiązków spotykają się wszyscy pracownicy Szybko.pl?

Kkk

Sprzeciwiają i odchodzą jak ja :)

Patrycja

@LOL i pracownicy nie sprzeciwiają się takiemu podwajaniu obowiązków bez podnoszenie wynagrodzenia? Czasami takie sytuacje są momentem, w którym reorganizuje się prace w firmie i zdarzają się zmiany w zakresie obowiązków pracownika.

Patrycja

@LOL dzięki za odpowiedź ale nie do końca rozumiem, brak aktualnych ofert pracy. Czy nie jest tak, że na początku nowa osoba zawsze musi się wdrożyć i wtedy wydaje jej się, że ma dużo pracy? Powinniśmy przede wszystkim pisać obiektywnie, tak żeby inni zainteresowani wyrobili sobie na temat Szybko.pl własne zdanie.

@Patrycja

Patrycjo wyjaśnię ci jeszcze raz. Zwalnia się pracownika albo ten się sam zwalnia (bardziej prawdopodobna opcja). Jego obowiązki przejmuje jego kolega, ponieważ firma nie chce zatrudnić nowej osoby. Woli oszczędzić pieniądze. Dlatego nie ma ofert pracy. Firmie szkoda pieniędzy i lepiej żeby innej osobie dorzucić obowiązków (czasami ta osoba zajmowała się zupełnie czymś innym). Tak w ogóle szybko.pl mogło być fajnym portalem gdyby nie przespało pewnego okresu i nie skąpiło pieniędzy. Zobacz np. na Morizon.pl. Kiedyś te dwa serwisy startowały z jednego pułapu. Moim zdaniem szybko powinno olać portal i pójść w narzędzia dla agencji nieruchomości. Niestety szybko ma tylko oprogramowanie CRM, a tych programów w Polsce jest na pęczki.

Patrycja

@Maczeta możesz przybliżyć informacje na temat prowadzonej rekrutacji? Piszecie, że wiele osób się zwolniło ale ogłoszeń na ich miejsca brak

@Patrycja

Bo w szybko.pl jest prosta zasada. Osoba się zwalnia, a na jej miejsce nie przychodzi nowa. Właścicielowi szkoda kasy. Obowiązki osoby, która się zwolniła przejmuje obecny pracownik. Jaki tego efekt ? Obecny pracownik musi zasuwać za dwóch, ale....oczywiście za tą samą stawkę ! :D

Nick Kowalski

Super portal!

szybko

Szybko, zbudź się, szybko, wstawaj! Szybko, szybko, stygnie kawa! Szybko, zęby myj i ręce! Szybko, światło gaś w łazience! Szybko, tata na nas czeka! Szybko, tramwaj nam ucieka! Szybko, szybko, bez hałasu! Szybko, szybko, nie ma czasu! Na nic nigdy nie ma czasu? A ja chciałbym MIEĆ UMOWĘ O PRACĘ. Cały dzień się w wannie chlapać i motyle żółte łapać. Latać w góry i pod chmury, na Lazury i Mazury. MIEĆ URLOPIK I DODATKI oraz inne fajne datki. Chciałbym wszystko robić chętnie , ale mi niezręcznie... BO.... ZLECENIODAWCY wolno zatrudniać tylko na ZLECENIE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Szybko.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Szybko.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szybko.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Szybko.Pl Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Kazimierza Jeżewskiego 5D lok. 58
    02-796 Warszawa