Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

ToZnowuJa

Nowa zasada przydzielania premii. Co Wy na to ? Nie liczy się Twoja praca. Najważniejsze jest to , żebyś co dzień był w pracy. Nie musisz się wywiązywać z obowiązkow, ważna jest tylko frekwencja w pracy. Nie możesz pozwolić sobie na chorowanie, jeżeli zależy Ci na premii bo za każdy dzień absencji masz obcinany "kupon" od premii. I gdzie tu jest motywacja do dobrej pracy ?

@ToZnowuJa

Premie są uzależnione od przepracowanych dni, jest to powszechna praktyka, która jest najbardziej optymalna i zapobiega nadużyciom. Są również premię uznaniowe za ponadprzeciętne zaangażowanie. Pracownik jest wtedy informowany na forum o przyznaniu premii oraz jej uzasadnieniu.

Bush
@ToZnowuJa

Każdy majster ma do rozdziału na ludzi sumę pieniędzy( powiedzmy 10-20 tysi na rok) na premie dla zasłużonych i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie kto cokolwiek dostał i ile dostało ludzi - bo słabo to wygląda ...

@Bush

Premie przyznawane są wg. regulaminu, który dostępny jest na stojakach w stołówce. Premie uznaniowe są przyznawane dla pracowników wychodzących poza przeciętną i uzasadniane publiczne aby inny pracownicy mieli punkt odniesienia. Jeżeli ktoś nie pracuje w MEYN a chciałby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę www.facebook.com/meynpolska

Czarny
@MEYN

Na co moze liczyć spawacz w waszej firmie na start? Bo chyba bedzie pora zmienic prace . Spawacz z Amg.

@Czarny

@Czarny zapraszamy do kontaktu oraz złożenia aplikacji pod adresem rekrutacja@meyn.com lub poland@meyn.com a także zapraszamy na naszą stronę www.facebook.com/meynpolska . Skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej.

Prymas i Prymus ;-)
@MEYN

To ile tej premi kwartalnej czy tam rocznej dostaje pstrąg??

Opalony Kriss

W Meyn'ie w magazynie jest potrzebna zmiana na stanowisku kierownika, nie tylko ja to widzę...

@Opalony Kriss

Dzień dobry wszelkie uwagi i sugestię prosimy o kierowanie do działu kadr. Chętnie przyjmiemy też wszelkie konstruktywne opinie na https://www.facebook.com/meynpolska i się do nich ustosunkujemy.

Znudzony

Ehhh... Panowie za jajami to nie staliście w kolejce, chyba że na rynku. Jest przecież aktualnie rynek pracownika, proponuje szukać swojego miejsca w swiecie;) u prywaciarzy w garażach jest na bank lepiej."robiłem w kilku firmach" -a co byłeś takim gamoniem że nigdzie Ciebie nie chcieli?. Ogólnie praca ma swoje wady to oczywiste jak kazda, ale także ma zalety. Jęcząc jak pipkaprzekupka na forum wad na pewno się nie wyeliminuje.pozdro

@Znudzony

Każdego chętnego na konstruktywny dialog zapraszamy na stronę www.facebook.com/meynpolska gdzie czekamy na wszelkie pomysły i sugestię!

radykał

A jakie są zalety? :o

Pępek
@Znudzony

Robert , widzę że jesteś przelojalny dla firmy - co ty możesz wiedzieć o garażach prywaciarzy że tak koloryzujesz pracę w Meyn.Wiem że dla Ciebie to tak jakby złapać Boga za nogi(Twoja fucha w firmie)-w porównaniu do pracy w Gminie albo za granicą ale nie namawiaj niezadowolonych do zwolnienia się - zajmij się problemem,może pójdź do Jarka na CNC - on ma dobre pomysły co zrobić z niezadowolonymi-nadajecie na tych samych falach...

Dishwasher
@Pępek

Prawda.

@Dishwasher

Szanowni Państwo Jesteśmy zwolennikami rozwiązywania problemów a nie personalnych wycieczek. Stałość naszej kadry świadczy o zadowoleniu z pracy w MEYN aczkolwiek zawsze jest pole do usprawnień dlatego też czekamy na Wasze pomysły. Gorąco zachęcamy do udzielania merytorycznych opinii na stronie www.facebook.com/meynpolska . Będziemy wdzięczni za zgłaszanie wszelkich uwag oraz możliwych usprawnień pracy w MEYN Polska. Zachęcamy również do kontaktu przez e-mail poland@meyn.com lub do kontaktu bezpośredniego z kadrami.

Jarek z Avalonu
@MEYN

Stałość waszej kadry fachowców to chyba przeszłość ...- ale będzie już tylko lepiej .

Sznobel
@Jarek z Avalonu

Leonsjo chiba zgasi tam niedługo światło.... ;-)

Xdd

Podwyżki śmiechu warte nawet najniższej stawi krajowej nie dali porażka

@Xdd

Pewne, coroczne podwyżki nie są regularną praktyką rynkowa a wyróznikiem firmy MEYN bardzo cenionym przez większość pracowników. Ich wysokość jest wypadkową naszych negocjacji z centralą grupy MEYN a nie niezależną decyzją władz z polski. Podwyżka ma ujęcie procentowe a co za tym idzie jej waga uzależniona jest od wysokości bazowe wynagrodzenia, które jest wypadkową stażu pracy, doświadzczenia i pełnionej funkji. Przypominamy, że poza coroczną podwyżką pracownicy wykazujący się ponadprzeciętnym zaangażowaniem mogą uzyskiwać również premie uznaniowe. Jeżeli mają Państwo więcej pytań zapraszamy na naszą stronę na facebooku www.facebook.com/meynpolska

Pitupitu
@MEYN

Bazowego* Proszę czytać 2 razy zanim się coś wstawi.

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

Leszno
deflacja czy inflacja ?

Byle do 5'tego i znowu sie zacznie... jak co roku.

Igor

Ja słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Koto

To źle słyszałeś!

keczup
@Igor

tak jak frytki ma dobrą opinie

@Igor

Cenimy wszelkie konstruktywne i merytoryczne uwagi, do których udzielania zachęcamy na stronie www.facebook.com/meynpolska Tym bardziej cieszy Twoja wypowiedź Igor. Pozdrawiamy

Darek
@MEYN

No , No - faktycznie konstruktywna i merytoryczna opinia dająca odpowedź na wiele nieprawidłowości w tej firmie...

@Darek

Opinie i pomysły możesz zgłaszać na stronie www.facebook.com/meynpolska Jeżeli chciałbyś zgłosić nieprawidłowości prosimy o zgłoszenie tego u przełożonego bądź w dziale kadr w zależności co w Twoim przypadku będzie bardziej adekwatne.

Bush

To mit .

MEYN

Aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja w tym zakresie ale tak, firma zatrudnia i współpracuje z kierowcami. Masz więcej pytań? Zapraszamy na www.facebook.com/meynpolska

młody

Czy w Meynie jest możliwość pracy na jedną zmianę?

@młody

System zmianowy nie jest stosowany we wszystkich działach. Jeżeli w danym dziale system zmianowy jest stosowany to kwestia pozostaje do indywidualnego ustalenia. Należy ten temat poruszyć z Działem Kadr. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie pracy bądź rekrutacji to zapraszamy Cię na stronę www.facebook.com/meynpolska

Jakich zarobków mogę się spodziewać ? I czy można pracować tyllo na jedną poranną zmianę?

@Zainteresowany

Zarobki uzależnione są m.in. od stażu, doświadczenia i umiejętności oraz zajmowanego stanowiska. Co do systemu zmianowego to nie jest stosowany we wszystkich działach ale jak najbardziej jest to kwestia możliwa do indywidualnego ustalenia. Zapraszamy Cię na stronę www.facebook.com/meynpolska jeżeli masz więcej pytań

Aneta

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Inżynier ds. przygotowania produkcji. Czego mogą spodziewać się osoby składające swoją aplikacje?

Niespełnionych obietnic

adada

A coś więcej .... Jakie wynagrodzenie i zakres obowiązków

@adada

Hmmm, wynagrodzenie ? Stary to zarobi a młody niech zapomni hihi A zakres obowiązków bardzo szeroki od zamiatanie do spawania jeśli chodzi o inne stanowiska to najlepiej osobiście podejść

MEYN

Wynagrodzenie uzależnione jest od stażu, poziomu wyszkolenia, rodzaju wykonywanej pracy. Prawdą jest, że oferujemy regularne podwyżki i premię doceniając lojalnych pracowników.

Jarek
@MEYN

Bardzo interesuje mnie stwierdzenie "lojalnych pracowników?" a w związku z tym moje pytanie jaki to jest lokalny pracownik według firmy meyn??? Ponieważ mam troszkę doświadczenia w zakładach i znam również różne definicje więc bardzo proszę o odpowiedź.

@Jarek

Mamy przede wszystkim na myśli pracowników, którzy są z nami od lat i swoją pracą i inicjatywą pozwalają na rozwój firmy i osobisty.

Srik

Lojalnych jak uszaty

Jarek

Widziałem ogłoszenia na ich stronie internetowej i chciałem wysłać cv. Po przeczytaniu komentarzy jednak się wstrzymam. Dzięki za info.

@Jarek

Jarek - polecamy wysłać aplikację i przekonać się samemu. Zobaczysz, że oferta jest interesująca, możliwości rozwoju i cele przedstawione przejrzyście. Jeżeli masz dodatkowe pytania zapraszamy Cię na naszą stronę www.facebook.com/meynpolska

Dryblas
@Jarek

Serio? Te komentarze na Ciebie podziałały? Dla mnie to wygląda jak zemsta frajera, któremu ktoś nadepnął na odcisk. Gdyby popracowali tam gdzie ja, tony nie narzekali... Ja daję obecnemu pracodawcy czas do września, jak się nic nie zmieni, to spróbuję tutaj. Będą dłuższe dojazdy, ale co tam.

Aneta

@Pracownik to może zwróćcie się do pracodawcy i powiedzcie jakie zmiany powinien wprowadzić jak chce, żeby ludzie nie odchodzili? Czy uważasz to za dobry pomysł? MEYN POLSKA ma ofertę na konstruktora (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/lebork;l?oferta_opinie=pracuj.pl5492583). Czy uważasz, ze jakby ktoś myślał nad tą praca to powinien spróbować?

Heniu
@Aneta

Szanowna Pani Aneto, Zauważyłem, że przejawia Pani ogromne zainteresowanie każdą z pojawiajacych się w meyn ofert pracy. Musi być Pani wszechstronnie wyksztalconą osobą ( specjalista ds. administracji, konstruktor, inżynier ds. przygotowania produkcji). Szukamy właśnie takich osob jak Pani. Proszę aplikować! Co do propozycji zman.. W lipcu przeprowadzono audyt dotyczący "dlaczego pracownicy odchodzą? Jak ich zatrzymać? ". Każdy miał możliwość wyrażenia swojego zdania, niezadowolenia czy też "ZADOWOLENIA" :) Mieliśmy otrzymać wyniki audytu ale niestety nic nie wiemy. Zamiecione pod dywan, a wszystko załatwia sie po cichu żeby przypadkiem nikt się nie dowiedział że kolega został doceniony :) ONE MEYN !

@Aneta

Gorąco zachęcamy do kontaktu i zgłaszania wszelkich uwag. Jesteśmy dostępni między innymi na www.facebook.com/meynpolska

MEYN

Prosilibyśmy o nie szkalowanie pracowników nie poparte dowodami, a jeżeli obserwujecie jakieś uchybienia w stosowaniu procedur lub w podejściu do pracy prosimy o zgłaszanie takich incydentów w drodze formalnej. Takie podejście pozwala na realne zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracy. Spotkania działowe oraz administracja i dział kadr jest zawsze otwarta na konstruktywne uwagi oraz zgłoszenia o incydentach. Zachęcamy też do dołączenia do naszej strony www.facebook.com/meynpolska

Średnio zadowolony pracownik

Ta firma od dawna nie dba o produkcję. Widać coraz większe podziały na szlachtę z biura i motłoch na hali. Podrzędnemu informatykowi wydaje się, że jest najważniejszy, a całą firmą steruje niezbyt rozgarnięta kadrowa. Dla ludzi nie mających pojęcia o produkcji najważniejsze są tylko słupki w Excelu, a cała ścieżka kariery w firmie opiera się na donosach i podlizywaniu. Kryteria rekrutacji to im głupszy tym lepszy, więc jak ktoś ma zero ambicji zapraszam. Pozostałym gorąco odradzam. Firma nie dająca możliwości nauki i rozwoju, a wręcz walcząca z indywidualnym myśleniem. Do wszelkich możliwych rzeczy tworzone setki bezsensownych procedur, zakazów, nakazów,itd. Z miesiąca na miesiąc sytuacja pogarsza się dla pracowników produkcji na których testuje się niezbyt udane pomysły systemu Lean. Jedynym oparciem dla ludzi na produkcji powinien być Kierownik produkcji, który jednak okazuje się bezdecyzyjnym operatorem paletowego wózka, który trzęsąc się o posadę stara się wysłać jak najwięcej linii, bez względu na to jak funkcjonuje cała produkcja- często pomijając procedury, które sam ustalił. Jeżeli nie przeszkadza komuś bezmyślność to może aplikować zarówno na produkcję jak i do biura. A co do temperatury to nie liczył bym na cud, nawet jeśli dyrektor poruszy temat i da zielone światło to seria zebrań ludzi, którym wydaje się, że znają sie na wszystkim potrwa do grudnia, a wtedy problem sam się rozwiąże.

@Średnio zadowolony pracownik

Produkcja jest głównym przedmiotem naszej działalności i jest dla nas bardzo ważna stąd program praktyk, szkolenia i ścieżki rozwoju zawodowego dla każdej chcącej się uczyć osoby. Pracownicy otrzymują regularne premie i coroczne podwyżki oraz dodatkowe świadczenia. Dla zachowania odpowiedniego i obiektywnego poziomu dyskusji prosilibyśmy o nie obrażanie personalnie pracowników. Wszelkim problemom i sugestiom chętnie się przyjrzymy w myśl ciągłego rozwoju organizacji. Zapraszamy na stronę www.facebook.com/meynpolska oraz do kontaktu bezpośredniego.

Pracuś produkcji

Zgadzam się w 100%!!! Firma krzak

@Pracuś produkcji

Produkcja jest głównym przedmiotem naszej działalności i jest dla nas bardzo ważna stąd program praktyk, szkolenia i ścieżki rozwoju zawodowego dla każdej chcącej się uczyć osoby. Pracownicy otrzymują regularne premie i coroczne podwyżki oraz dodatkowe świadczenia. Dla zachowania odpowiedniego i obiektywnego poziomu dyskusji prosilibyśmy o nie obrażanie. Wszelkim problemom i sugestiom chętnie się przyjrzymy w myśl ciągłego rozwoju organizacji. Zapraszamy na stronę www.facebook.com/meynpolska oraz do kontaktu bezpośredniego.

radykał
@Średnio zadowolony pracownik

Heh, nic dodać, nic ująć... Sama prawda.

@radykał

Zachęcamy do konstruktywnej dyskusji, która ma na celu ciągły rozwój organizacji. Zachęcamy również do zgłaszania wszelkich odstępstw od norm i procedur w drodze formalnej aby komentarze nie miały znamion pomówień. Zapraszamy również na stronę www.facebook.com/meynpolska

Robak

A masz problemy ze zdrowiem.

MEYN

Na terenie firmy MEYN istnieje system monitoringu mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas pracy oraz ochronę mienia firmy. Firma nie praktykuje opisanych zachowań. Jeżeli pracownik był świadkiem lub doświadczył mobingu prosimy o formalne zgłoszenie do działu kadr. Zachęcamy również do przekazywania wszelkich konstruktywnych uwag i opinii poprzez stronę www.facebook.com/meynpolska

Stefek

Racja z tym szpiegowaniem , wszędzie jakieś blokady przy drzwiach, nawet jak stanie ci się coś w oko jak ja miałem przy spawaniu to nie możesz dojść do zlewu szybko - by przemyć oczy bo jakieś zamki nielegalne na wszystkich drzwiach- nic nie widzisz i nie możesz otworzyć drzwi ale w razie wypadku można firmę podać do sądu o brak bhp i zamykanie wszystkiego .Na prawdę nawet kabiny z klozetem są zamknięte zamkiem elektronicznym co jest chore na dzisiejsze czasy - żeby mierzyć może czas srania albo kto ile razy chodzi na kibel...i ile siedzi .W firmie Meyn niestety tak jest - pełna inwigilacja .

@Stefek

Na każdym dziale w niezamkniętych miejscach są zielone skrzynki ze środkami do przemywania oczu. Na hali są otwarte toalety gdzie można przemyć oczy, każdy pracownik ma do nich swobodny dostęp. Przypominamy też o konieczności noszenia okularów ochronnych, które dostarczamy jako pracodawca. Mają one na celu uchronienie pracowników przed takimi zdarzyniami. Prosimy też o zgłaszanie do działu BHP każdego incydentu podczas pracy. Wszelkie uwagi i sugestię prosimy zgłaszać bezpośrednio do administracji lub za pośrednictwem strony www.facebook.com/meynpolska

Pip

To tak dla przypomnienia dla pana dyrektora bo obecna temperatura na dziale cnc w szczycie wniosła 34°C Temperatura maksymalna Przepisy bhp określają, że w pomieszczeniach, w których jest wykonywana praca, pracodawca powinien zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy, tj. metod pracy oraz wysiłku fizycznego włożonego do jej wykonania (§ 30 rozporządzenia w sprawie ogólnych przepisów bhp). W przepisach nie ma jednak określonej maksymalnej temperatury, która powinna być zapewniona w pomieszczeniach pracy. Zostały tylko ustalone jej minimalne wysokości. Nie oznacza to, że pracodawca może dopuścić do występowania w pomieszczeniach pracy nadmiernie wysokiej temperatury. Jeżeli bowiem w pomieszczeniach pracy będzie wysoka temperatura, to nie będzie odpowiednia do danego rodzaju wykonywanej pracy. Polecane: Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C. Pracownicy młodociani nie mogą pracować w pomieszczeniach pracy, w których temperatura przekracza 30°C. Maksymalna wysokość temperatury w pomieszczeniach pracy została natomiast określona w przepisach dla pracowników młodocianych (załącznik nr 1 do rozporządzenia w sprawie wykazu prac wzbronionych młodocianym i warunków ich zatrudniania przy niektórych z tych prac). Pracownicy młodociani nie mogą pracować w pomieszczeniach, w których temperatura przekracza 30°C. Aby zapobiec wysokim temperaturom w pomieszczeniach pracy, pracodawca powinien w miarę możliwości technicznych i finansowych zainstalować w nich klimatyzację lub nowoczesne systemy wentylacyjne.

@Pip

Prowadzimy regularne pomiary temperatury. W związku z upałami firma przedsięwzięła kroki takie jak udostępnienie dystrybutorów z zimną wodą, dostarczenie lodów, wprowadzenie nadmuchu świeżego zimnego powietrza, wentylatorów w wielu miejscach na hali, pootwieranie drzwi, bram, przychylenie się do wniosku pracowników o pracę bez nadgodzin lub na indywidualne wnioski zamianę godzin zmiany popołudniowej (kiedy są największe upały) na nocną. Wszelkie uwagi i sugestię polecamy składać bezpośrednio do administracji lub poprzez stronę www.facebook.com/meynpolska

Chudy

Winszuje kreatywności Panie dyrektorze na stołówce klima 24/dobę chłodzi puste pomieszczenia a pracownicy gotują się 10/h na hali produkcyjnej bez wentylacji przy 34°C tym raczej nie zachęcicie nikogo do pracy w tej firmie chyba że ktoś lubi pracę w sałnie. Gdzie jest wielki behapowiec KORONA . Pragnę przypomnieć że na hali pracują młodociani a przepis kodeksu pracy mówią jasno 30°C to max.Myślę że PIP będzie zainteresowany. Przydało by sie jakieś zasłabniecie lub zawał i jesteście ugotowani .Za to w biurach haj Life no przecież oni tak ciężko pracują fizycznie klima non stop.Pozdrawiam chętnych do pracy.

@Chudy

Jarosław

Jak ma być dobrze jak na dziale CNN rządzi „majster” który w tej swojej małej , pustej wydmuszce nie ma ani jednej zdrowej komórki - zawiść i zemsta rządzi tym człowiekiem - każde nieposłuszeństwo jest pomstowanie i szykowana jest zemsta w jakiejkolwiek postaci....- robi newet zdjęcia samochodów pracowników którym leci olej - drukuje i wiesza na maszynie pracownika jak było ostatnio...- beznadziejny aż się niechcę pracować na tym dziale .A sam jeździ cieknącym szrotem - jak taki typ śmie innym wygadywać takie rzeczy ,co to go interesuje.....

@Jarosław

Powyższy komentarz z 15.08.2018 r. z godziny 06:49 nie jest stanowiskiem firmy MEYN. Co do meritum to nie wpłynęła żadna skarga lub zażalenie w opisywanym temacie zatem prosilibyśmy i nie pomawianie pracowników i reagowanie w sposób formalny. Uwagi można zgłaszać na codziennych spotkaniach produkcyjnych oraz bezpośrednio do administracji i kadr. Jesteśmy otwarci na wszelki uwagi i sugestię. Do konstruktywnej dyskusji zapraszamy również za pośrednictwem strony www.facebook.com/meynpolska

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

MATIAS-GAMER
@Bartek

Proszę nie pchaj się tam. Nic dobrego Cię tam nie czeka.

@Bartek

Aktualne rekrutacje znajdziesz na www.meyn.pl oraz aby być na bieżąco dołącz do MEYN na Facebooku: https://www.facebook.com/MEYN-Polska-1124376687730202

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA