Opinie o MEYN POLSKA w Lębork

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEYN POLSKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEYN POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEYN POLSKA w Lębork

Aneta

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w Meyen Polska? Czy firma jest godna polecenia? Aktualnie na stronie firmy widziałam dwa ogłoszenia o pracę, podaję link http://www.meyn.pl/pl/firma/kariera.html Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

kefir
@Aneta

Aneto, ile razy jeszcze padnie to pytanie? Czyżbyś była robotem?

Jan
@Aneta

Rekrutacja wygląda kiepsko - obiecują złote góry(konkretnie podwyżki) po umówionym terminie(3 - 6 miesięcy ) i potem cisza nic nie idzie za początkowymi ustaleniami - nie polecam

@Aneta

Aktualne rekrutacje znajdziesz na www.meyn.pl oraz aby być na bieżąco dołącz do MEYN na Facebooku: https://www.facebook.com/MEYN-Polska-1124376687730202

Jacek

Niestety niektórzy to potrafią najlepiej tylko narzekać. Nigdzie nie jest idealnie ale przecież można sprawdzić!

@Jacek

Jacek dzięki za ten komentarz. Każdy kto ma jakieś pytania i chce być na bieżąco może też dołączyć do strony MEYN na Facebooku https://www.facebook.com/MEYN-Polska-1124376687730202/?modal=admin_todo_tour

Ada

Czy kobiety też przyjmują a jak tak to co robią w tej firmie

xxx
@Ada

xxx

Maja
@Ada

podłączam się do pytania

@Maja

Firma MEYN zaprasza do rekrutacji kobiety zarówno na stanowiska administracyjne jak i produkcyjne. Aktualnie najwięcej kobiet pracuje jako logistycy. Aktualne ogłoszenia znajdziecie na stronie www.meyn.pl . Jeżeli macie jakieś pytania i chcecie być na bieżąco zachęcam do dołączenia do strony MEYN na Facebooku https://www.facebook.com/MEYN-Polska-1124376687730202/?modal=admin_todo_tour

Chudy

Znudzony,Jacek to pewnie z tych kopiuj wklej w Auto CAD-dzie cały szczyt ich umiejętności poziom 0.Typowy troll.

Operator Cnc

Kierownik pokazuje ci rysunek techniczny a ty układacz drewniane klocki w/g niego

czy potrafisz programować i takie tam

Aneta

@MATIAS-GAMER, mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Jesteś pracownikiem firmy? @Bartek, czy jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Na stronie firmy w zakładce Kariera można znaleźć aktualne oferty. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.meyn.pl/pl/firma/kariera.html @Ali G., możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Aneta

@Korwet, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w MEYN? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @M jak...., pracujesz aktualnie w firmie MEYN? Powiesz nam coś odnośnie atmosfery w firmie?

Aneta

@Taki_Sobie_Hej no jasne, że rozumiem, że najważniejsze jest doświadczenie w zawodzie. Wtedy jest łatwiej przewidzieć niektóre sytuacje. Ale czy problemem jest to, że nie ma chętnych do nauki w szkole tego zawodu? Bo jak piszesz piekarze są, czyli ludzie chcą się uczyć tego zawodu, a Waszego nie.

MrWho
@Aneta

Aneta przestan spamowac Nasze forum takimi glupkowato-pierdolowatymi wiadomosciami. Czy ktos moze rozpetac jakas gownoburze bo dawni sie nie usmialem na tym forum.

CNC
@Aneta

Problemem jest nadal majster ! Czlowiek który (usunięte przez administratora)caly dzial CNC.

Sluchajcie ludziska. Czy nadal mozna zalatwic detale u Ryszarda Sz.? Pracuje na guetarkach

Ryszard Sz
@Nowy

Trochę słabo u Ciebie z motoryką ale jeśli bardzo chcesz to będziesz mógł załatwić mój 'detal'.Szczególnie romantyczny nastrój mam po wieczornych wiadomościach. Zapraszam

Aneta

@Korki z polaka jest to drobna literówka. A Ty swoim komentarzem na jej temat odbiegasz od całej dyskusji na temat firmy MEYN POLSKA. A z tego co wiemy regulamin również mówi o tym, żeby na wątku znajdowały się tylko i wyłącznie informacje związane z firmą.

Aneta

@straszna forum nie jest po to, by sprawiać Wam rozrywkę. @MrWho rozrywkę znajdywałeś, bo pisaliście komentarze, które naruszały zasady. A na większości forów firm jest moderator, bo musi on kontrolować poziom dyskusji i przestrzeganie przez użytkowników regulaminu.

Korki z polaka
@Aneta

Pani Aneto to jak w koncu znajdywales czy znajdowales? Moim zdaniem dalej mozna znajdywac cos zabawnego tutej.

MrWho

Aneto jak nie znajde, jak do tej pory znajdowalem;) swoja droga ciekawe ze na portalach innych firm zaden "moderator"sie nie wypowiada;)...kto nie smaruje nie jedzie....by the way

Tig-superspaw.

Witam Chciałbym się dowiedzieć o współpracy (kooperacji, outsourcingu itp) Podpytalem,, na mieście,, to nikt nie jest zadowolony.. Żeby dobrze zarobić na współpracy trzeba niby........ $€£. Ktoś coś wie więcej?

Aneta

@MrWho nie spamuję tylko prowadzę dyskusję. A forum nie jest po to by prowadzić na nim kłótnie. Tylko po to, by zdobywać informacje o firmie MEYN POLSKA. Więc jeżeli szukasz takiej rozrywki na forum to jej nie znajdziesz. Możesz jedynie w sposób merytoryczny podzielić się swoją opinią na temat firmy.

straszna

nuda

Aneta

@Coś ktoś czy TY mnie bierzesz za jakiegoś Roberta? Ja nie jestem pracownikiem firmy MEYN POLSKA. Jestem pracownikiem gowork.pl. @Taki_Sobie_Hej czyli nie ma specjalistów w tym fachu i dlatego nie ma chętnych do pracy w tej firmie? Długo trwa szkolenie takiej osoby, która nigdy nie zajmowała się spawaniem?

Taki_Sobie_Hej
@Aneta

Jak w każdej dziedzinie. Nie wystarczy ukończyć kursu, żeby zostać fachowcem. Wiedzę i doświadczenie nabywa się wraz z praktyką, a to może trwać wiele lat. Dlatego powinno się bardziej szanować fachowców, którzy pracują w tej firmie, a nie traktować ich jak coś oczywistego.

Aneta

Pojawiły się nowe oferty pracy w MEYN POLSKA. Tym razem firma poszukuje ŚLUSARZA-SPAWACZA http://www.meyn.pl/pl/2-all/29-slusarz-spawacz.html i TOKARZA http://www.meyn.pl/pl/2-all/21-tokarz-cnc.html Może są tu a forum osoby z tej branży i powiedzą jak się pracuje na tych stanowiskach w MEYN POLSKA?

Taki_Sobie_Hej
@Aneta

Oferty są ciągle aktualne, bo jest zbyt duża rotacja. Ciężko zrobić z ogrodnika, czy piekarza fachowca w obrobce skrawaniem :)

Aneta

Nadal na stronie firmy MEYN POLSKA są dostępne te dwie oferty pracy na: TOKARZA CNC \ FREZERA CNC i ŚLUSARZA SPAWACZA. Czy do tej pory nikt nie aplikował? Czy może osoby aplikujące nie miały należytych kwalifikacji? A może zostały osoby zatrudnione, ale tylko ogłoszenie nadal jest dostępne. Dajcie znać czy można jeszcze aplikować.

Coś ktoś
@Aneta

Robercik ma filozoficzne podejście do obróbki skrawaniem Jak go słucham to flaki mi się przewracają Facet chcesz filozofować idź na fizolofię

Pomywacz naczyń

Robert!!!! Kolei na Ciebie :-)

a miało być tak pięknie
@Pomywacz naczyń

Szykuje się czas dużych przemian. Może w końcu skończą się czasy wuefistów czy pomywaczy na stanowiskach. Brawo Darek, lepiej późno niż wcale.

Sprawiedliwy

Nie oczekujemy podwyżek wielkich. Skoro nowo zatrudnieni dostają (usunięte przez administratora)brutto a chłopaki po 2-3 latach maja (usunięte przez administratora). I to mają chłopaki Z Doświadczeniem którzy robią "robotę". Dajcie kiedyś takiemu nowemu taka prace jak koledze na spawalni za (usunięte przez administratora). Boicie się rezultatu? To samo tyczy się każdego działu. Zwalniacie ludzi który cos potrafią bo myślicie i jesteście przekonani że młody da radę zrobicie co stary.. I kontrolerzy jakości. Jak ktoś z cnc może być kontrolerem jak nie ma Istotnego pojęcia o spawaniu i metodach tam stosowanych. to jest chore. Firma szkoli w każdym zakresie. Jak ktoś kiedyś powiedział, tafirma nadaje się do zdobycia doświadczenia oraz uprawnień. (usunięte przez administratora)

@Sprawiedliwy

I co się naprawdę stawiali i chcieli by atmosfera była lepsza zostali zwolnieni...

Wszyscy

Kto jest za tym zeby zwolnić majstra z cnc ?

Aneta

@Heniu jestem moderatorem forum gowork.pl, dlatego zadaję pytania i interesują mnie różne stanowiska pracy. Chcę pomóc osobom zainteresowanym pracą w MEYN POLSKA w zdobyciu jak największej ilości informacji. A z tymi wynikami audytu nikt nie może się zapoznać? Prosiliście o wgląd do niego?

Zostaw merytoryczną opinię o MEYN POLSKA - Lębork

• Jak się pracuje w MEYN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy MEYN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEYN POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEYN POLSKA?

Kandydaci do pracy w MEYN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEYN POLSKA