Opinie o Kotły Rakoczy (Rakoczy Stal Sp. z o.o.) w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rakoczy Stal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rakoczy Stal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rakoczy Stal Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Stefan

Omijać szerokim łukiem szefostwo fałszywe, inwigilacja, obserwacja kamer 24 na dobę, tajne przez poufne, brak kompetencji u kierownictwa i szefostwa, odradzam, stracony czas.

@fachowiec z branży

Ryba psuje się od głowy. Nie wierze, że tych trzech ostatnich serwisantów nie nadawało się do pracy. Raczej z ich opowieści szukałbym przyczyny w nieodpowiednim zarządzaniu i sposobie szkolenia w zasadzie go nie było. Na uwage zasługuje ten starszy serwisant który stawia warunki, że on na montaż nie będzie chodził może boi się roboty albo ma układy za to jego koledzy musieli rypać za niego na produkcji bo on ma delikatną skórkę na dłoniach Kolega A... pracował dwa lata z czego sporą ilość czasu na produkcji gdy odchodził prosili go aby został, kolega R.... pracował może niecały rok z czego większość czasu na montażu i na końcu nowy trzeci serwisant wytrzymał może trzy miesiące wyczuł sprawe wczeście. Oczywiście wszyscy się nie nadawali

Tadeusz

Może zamiast oceniać wszystkich negatywnie warto sprawdzić jak sami pracujemy? Spoko firma dla pracowitych.

Misio
@Tadeusz

Jak tylko ktoś sie odezwie bo coś jest nie tak jak stanowi kodeks pracy to za chwile dostaje się wypowiedzenie zwalniają z dnia na dzień nie patrząc czy człowiek ma rodzine na utrzymaniu. Jak na stanowisku pracy wdychasz opary i metaliczny pył to jest ok. Prosze zobaczyć przy wejściu na halę obok szafy z batonikami wisi tablica z magnesami i co się przykleja do tych magnesów tym oddychają pracownicy.

Jak wygląda atmosfera pracy w Kotły Rakoczy (Rakoczy Stal Sp.J.)?

Wito
@AJ

Szczególnie jest miły kierownik który skończył Politechnike w Radomiu. (chyba za jajka). Od samego początku zauważyłem, że źle mu patrzy z oczu o ile patrzy komuś prosto w oczy jest strasznie fałszywy, dokłada ciągle zajęcia podwładnym zleca im zajęcia których nie powinni wykonywać gdyż nie mają tego w umowie albo nie są przeszkoleni.

Atmosfera jest bardzo przyjemna - po zmianie właściciela na Austriacką firmę nasz Prezes dba o kontakt z pracownikami. Zawsze stara się rozmawiać i zamienić kilka słów z każdym pracownikiem. Pracownicy pomiędzy sobą są w bardzo dobrych relacjach, o które się dba.

Pracuś
@Perez

Wreszcie ktoś napisał prawde dodam tylko że na wiosne firma ludzi zwalnia ( tylko część załogi albo tych którzy mają coś do powiedzenia lub normy nie wyrabiają) a później szukają ślusarzy przez pół roku. Układy i układziki zwłaszcza między kierownictwem

Zauważyłem tu wzmiankę o pracy sezonowej. Czy to oznacza, że mogą tu brać młodych na wakacje na przyuczenie? Miałem problem by wypatrzyć nazwę „pomocnik spawacza” czy coś. I na stronie zresztą jest teraz „brak ofert”, a kiedyś jak ofertę widziałem o jednak roku minimum wymagali…

Witam, jakie są warunki finansowe oferowane spawaczom w tym roku? na stronie firmowej wskazany jest mail rekrutacyjny z podkreśleniem ze nabory są ciągle. Mam 3-letnie doświadczenie, więc ciekawi mnie co mogliby mi teraz zaoferować? Jaka występuje teraz atmosfera względem poprzednich opinii? czy uległa poprawie?

Jasiu Nowy wpis

Lepiej odpuść firma sezonowa

Miłośnik Alp

Pracowałem w tej firmie trochę ponad rok na stanowisku spawacz . Nie polecam nikomu ze względu na warunki pracy .Na hali jest siwo od pyłów i dymów spawalniczych .Kierownik Daniel udaje ,że coś z tym robi niemniej jednak sytuacja wogole się nie poprawia . Ponadto Pan kierownik Daniel wysyła ludzi na urlop w styczniu i twierdzi ,że ma takie prawo .Zabiera ludziom po 7 -10 dni urlopu już na początku roku , żerując tym samym na nieświadomości swoich pracowników ,którzy notabene ciężko dla niego pracują. Pan kierownik nie rozumie ,że kiedy nie jest w stanie zapewnić godzin swoim pracownikom pod koniec lub na początku roku powinien wysłać ich w świetle kodeksu pracy na ,,postojowe'' a nie zabierać im urlop .Kolejna rzecz to referencje ,których po zakończeniu pracy nie da się uzyskać. Jeśli chodzi o normy to są zdecydowanie zawyżone ,jeśli lubisz (usunięte przez administratora) i nie ściągać maski spawalniczej z głowy przez 8 godzin to idealna praca dla Ciebie :) Apeluje do wszystkich ,którzy noszą się z zamiarem pracy w tej firmie ,aby dali sobie spokój bo nie ma sensu użerać się z ludźmi ,którzy traktują Cię protekcjonalnie.

Dudek
@Miłośnik Alp

Miłośnik Alp napisałeś szczerą prawde o firmie niestety Prezes odpowiada tylko na pozytywne wypowiedzi tych pracowników którzy mają ciepłe posadki. Na takie opinie nie odpowie bo musiałby skłamać pisząc że na hali oddycha się zdrowym powietrzem. Dodam tylko że na hali są dwie malarnie można się nieźle nawąchać jeśli ktoś lubi. Kodeks pracy dla kierowników nie istnieje chociaż moim kierownikiem był inny człowiek i chyba ma on niezłe układy bo w normalnej firmie by go dawno pogonili. Bardzo lubił się chwalić swoim wykształceniem ale zarządzaniem zasobami ludzkimi i swoim działem kompletnie mu nie wychodziło.

pracawbiedronce
@Dudek

no tak, dziwne że pracuję tam 8 lat, wiadomo jest praca, jest pył czy kurz, ale jak ktoś boi się pracy to albo PUP albo tylko być mocnym w internecie.

Noe Nowy wpis
@pracawbiedronce

Moja opinia jest taka ,że tu nie chodzi o to ,że ktoś się boi pracować tylko o to ,że zdrowie ludzkie trzeba szanować nade wszystko .To powinien być priorytet w firmie ,w której pan prezes albo kierownik wychodzi do ludzi na zebraniu i nazywa ich rodziną ,zespołem a potem okazuje się ,że ma w głębokim poważaniu ludzkie zdrowie. Zysk ponad człowiekiem, a dookoła tylko obłuda .Smutne.

Stefan

Olga
@Stefan

Wiesz, wydaje mi się, że kamery w miejscu pracy, to dosyć normalna sprawa. Napisałeś, że nie odpowiada Ci szefostwo w Rakoczy. A co konkretnie nie podoba Ci się w sposobie zarządzania?

kamera
@Olga

Kamery nie mogą służyć do rozliczenia z pracz a tylko do zachowania bezpieczeństwa to tak na marginesie a zakładam e pewnie w tej firmie jest jak zwykle drugie dno z kamerami ...

Ton
@Stefan

A co kradniesz i boisz się że wpadniesz

@Stefan

Szanowni Państwo, od dnia 06.08.2021 roku firma zmieniła właściciela. Rozumiem Państwa spostrzeżenia dotyczące czasu poprzedniego. Zapewniam, że od dnia przejęcia przeze mnie Zakładu dokładam wszelkich starań aby sprostać wymaganiom stworzenia idealnego miejsca pracy. Umożliwiamy rozwój samodzielności, cenimy odpowiedzialność, wspieramy zaangażowanie w cele i dobro firmy, doceniamy finansowo pomysłowość oraz kreatywność. Skrupulatność i dbałość o szczegóły, oraz troska o Pracownika i Klienta są dla nas priorytetem. Wdrażamy myślenie strategiczne, pomagamy zachować dojrzałość emocjonalna oraz bardzo duży nacisk kładziemy na komunikatywność. Dla przykładu - moje drzwi zawsze są otwarte dla każdego Pracownika w firmie. Serdecznie zapraszam!

Zawiedziony
@Prezes Zarządu

Przeczytałem Pana komentarz z uśmiechem na twarzy. Miejsca idealnego do pracy nie wiem czy da się stworzyć przy pomocy kierowników którzy mają swoje zasady i ich się trzymają. Niewątpliwie firma jest duża, poważna i idzie w dobrym kierunku pod rządami Prezesa ale są pewne niedociągnięcia. Nie wiem dlaczego serwisanci narzekają na brak narzędzi, brak szkolenia, częste roszady kadrowe w serwisie chyba o czymś świadczą i nie jest winą pracownika że czegoś nie wie tylko winą kierownika że nie zrobił odpowiedniego szkolenia bo jeśli pracownik nie jest przeszkolony a u klienta zobaczy po raz pierwszy kocioł sprzed kilku lat to chyba coś jest nie tak. Jeden z serwisantów opowiadał jak przynosił z domu narzędzia do pracy albo klient dawał mu podczas serwisu klucze bo nie miał i mu było wstyd. Chyba takie klucze dużo nie kosztują a kierownik mógłby bardziej zainteresować się potrzebami swoich pracowników zamiast delektować się bułkami z dżemem i słuchać głośno muzyki przypuszczam po to aby nie zasnąć przed komputerem. Opinie na temat funkcjonowania serwisu można zasięgnąć pośród klientów którzy na serwisantach psy wieszają z resztą w internecie wyrażają swoje opinie na temat serwisu niedostępności kierownika i osoby przyjmującej zgłoszenia. Poprzednicy pisali układy, układziki, donosiciele na każdym rogu, szwagier albo brat to prawda a może czas z tym skończyć?

PR
@Zawiedziony

Pracuje obecnie w dziale serwisu innej firmy - i nie spotkałem się żeby ktoś chwalił urządzenia/pracowników jeżeli ma problem z urządzeniem. Ludzie tacy są że dostrzegają tylko negatywy. A jednak w eksploatacji kotłów awarie zdążają się zimną a nie latem...

fachowiec z branży
@Zawiedziony

@zawiedziony Patrząc z perspektywy rozwoju firmy to wątpie, żeby trzymali na siłę w serwisie pracownika z którego nic nie będzie i nie potrafi załapać tematu. Wystawiasz opinie na podstawie jakiś osób. Pytałeś się kierownika jak z jego perspektywy wyglądają te tzw ''roszady''?? Może powody są inne niż może się wydawać??? Póki co dajesz opinie wyssane z palca, bo ktoś cos tam mówił. Serwis zazwyczaj to ostatnie ogniwo sprzedaży - na nim spoczywa klient końcowy i prezentacja firmy. Ja osobiście mam dobry kontakt z kierownikiem - zawsze fachowowo rozwiązuje tematy i podejrzewam że również serwis sam w sobie ma za zadanie świadczyć profesjonalne usługi.

@fachowiec z branży

Fachowiec z branży gdybyś poszedł na 8 godzin np na montaż wyrobić norme, nawdychać się pyłu i smrodu z farby to byłoby równomierne traktowanie pracowników a Ty wracasz o godz 22 drugi serwisant kibluje na produkcji i piszesz że masz dobry kontakt z kierownikiem - raczej układy. Tak było z wszystkimi serwisantami jest serwisant A oraz B i żaden z serwisantów klasy B nie miał normalnego szkolenia które im obiecano byli poprostu wzięci z ulicy . Przypuszczam, że żaden normalny człowiek z doświadczeniem bo takiego firma szuka nie przyjdzie podróżować po całej polsce za takie (dobre wynagrodzenie). Na Stalówce co chwile firma szuka serwisanta zamieszczone są tam błędne informacje aby tylko skusić kolejnego człowieka na podjęcie pracy. Przywrócić kierownika którego wykończono i sam odszedł był wporządku gość.

@fachowiec z branży

Czy po rozmowie w Rakoczy Stal Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Tadeusz

laguna2809@wp.pl
@Tadeusz

Kupiłam rok temu piec na eko groszek niech go szlakt trafi maż by sie zaczadził ....dymi poniewaz wylot z pieca jest bardzo zweżony do komina czesto trzeba czyscic na zdjeciu nie bylo podanego przekroju wlotu do przewodu kominowego wiatrak czesto sie zacina za te pieniadze co kupiłam to taki bubel a tyle odkładałam na ten piec ...nikomu tej frimy nie polecam...

Pracownik spawacz
@Tadeusz

Właściciele z Austrii powinien pierwsze zwolnić kierownictwo przesiąknięte wyzyskiem pracownika fizycznego to tyle na temat tego zakładu

Witam
@Pracownik spawacz

Witam, nie jestem pracownikiem u was w firmie. Proszę mi powiedzieć kto jest tym kierownictwem ??

Dorota
@Pracownik spawacz

Skoro właściciele są z Austrii to może nie wiedzą, że tutaj nie tylko jest problem z traktowaniem pracowników, ale tez (jak ktoś pisał wyżej) klienci są niezadowoleni z usług. Czy oni są na miejscu, czy tylko figurują w papierach?

Dorota
@Pracownik spawacz

Piszesz o wyzysku pracownika, ale chodzi o pensje czy może długie godziny pracy? Czy wyzyskiwani pracownicy może sami jakoś próbowali do tych ludzi w Austrii dotrzeć?

@Tadeusz

Bardzo dziękuję za super opinię o Naszej Firmie. Bo naprawdę jest to "spoko firma dla pracowitych".... Pozdrawiam serdecznie!

Bezzzz
@Tadeusz

Szczególnie jak teraz są zwolnienia

@Bezzzz

na ile uzasadnione? i jeśli mają faktycznie miejsce to jaka jest dalsza co do nich perspektywa? jakie jest odniesienie się firmy tak ostatecznie? sporządzane są tu jakieś roczne plany i przedstawiane pracownikom?

Misio
@Tadeusz

Jak wygląda atmosfera pracy w Kotły Rakoczy (Rakoczy Stal Sp.J.)?

Prezes Zarządu

Bardzo serdecznie dziękuję za taką miłą opinię. Staram się sprostać wszystkim oczekiwaniom Naszych Pracowników ale wiemy, że nie jest łatwo i różowo ???? w dobie tak zmieniającego się otoczenia biznesowego. Elementy, które składają się na dobrą atmosferę w pracy i które staram się wdrożyć w Firmie to między innymi otwarta komunikacja, jasno określony zakres zadań, umiejętność wyciągania pozytywnych wniosków z sytuacji konfliktowych oraz pozytywne rozwiązywanie sporów (jeśli zaistnieją), a także wspólne spędzanie czasu. Bardzo się cieszę, że zostało to wszystko dostrzeżone i jest odbierane pozytywnie. Wszystkim Pracownikom Firmy Rakoczy Stal życzę miłego dnia oraz miłej pracy ????

AJ

Atmosfera jest bardzo dobra, a pracuje już ponad 4 lata i nie narzekam. Wszyscy są mili i pomocni,. Pan Prezes bardzo dba o pracowników i kontakt z nimi, jest otwarty na rozmowę, empatyczny i bardzo komunikatywny.

@AJ

A jak często wobec tego ktoś w firmie jest potrzebny? widziałam na stronie, że ofert brak. Czyli ile osób teraz się zatrudnia i jak kwestie organizacyjne przebiegają? jaka jest perspektywa na powiększanie zespołu?

@Julia

Szanowna Pani Julio, na dzień dzisiejszy mamy już komplet Pracowników i jeśli pojawi się w przyszłości wakat - ogłosimy nabór, do którego serdecznie zapraszam. Planujemy także w ciągu najbliższych lat wybudować nowy zakład aby rozszerzyć produkcję urządzeń OZE. Wtedy na pewno będziemy szukać nowych Kolegów i Koleżanek do współpracy. Pozdrawiam serdecznie.

Wito
@AJ

Czy Rakoczy Stal sp.j. organizuje staże dla studentów?

Prezes Zarządu

Szanowni Państwo, na dzień dzisiejszy niestety nie organizujemy staży dla Studentów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze miejsce pracy było przyjemne, dobrze opłacane oraz spełniało najwyższe standardy. Dlatego zapraszamy do nas aby składać u nas w dziale kadr swoje cv. Na pewno się z nim zapoznamy. Z uwagi na wzrost zatrudnienia w roku 2022r, gdzie zatrudniliśmy dodatkowo ponad 20 osób, planowanej rozbudowie naszego zakładu oraz wzrostu zainteresowania pracą w naszej firmie w regionie - zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Co roku organizujemy nabór na konkretne stanowiska, w tym spawaczy - ślusarzy i serdecznie zapraszamy do firmy Rakoczy Stal. Prezes Zarządu

@Prezes Zarządu

Co z tego że firma zatrudniła 20 osób w 2022r jak na wiosne świerzaki idą na zieloną trawe i tak co roku ale o tym się nie pisze.

Prezes Zarządu

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą produkującą najlepsze naszym zdaniem kotły ekologiczne na biomasę. Niestety, ostatnie miesiące były dla nas bardzo trudne. W związku z załamaniem się rynku sprzedaży, spowolnieniem gospodarczym, inflacją oraz recesją musieliśmy podjąć bolesną decyzję o rozstaniu się z niewielką częścią naszych Pracowników. Nie było to łatwe ani przyjemne, ale konieczne dla utrzymania stabilności finansowej i operacyjnej firmy. Cytat za: https://www.rynekinstalacyjny.pl/artykul/aktualnosci/157662,sytuacja-w-branzy-instalacyjno-grzewczej-w-i-kwartale-2023 "W I kwartale 2023 podobnie jak kwartał wcześniej miał miejsce znaczny spadek w zakupach kotłów grzewczych na paliwa stałe opalanych peletem, (drewnem) z tendencją stabilizacji podobnie jak w innych grupach kotłów grzewczych. Cena peletu pod koniec roku zaczęła spadać, co raczej nie przełożyło się w bardzo widoczny sposób na wzrost sprzedaży kotłów na biomasę w I kwartale 2023 roku z przyczyn tych samych co w wypadku innych urządzeń grzewczych. Brak jest miarodajnych danych dla sprzedaży rynkowej tych urządzeń, ale zdaniem producentów, spadki mogą być w I kwartale 2023 w podobnie jak kwartał wcześniej na poziomie 50-60%. Widać także wśród producentów kotłów na paliwa stałe tendencję do wprowadzania do oferty różnych innych produktów i nowoczesnych źródeł ciepła takich jak pompy ciepła czy kotły elektryczne. Problem dostępności surowca – drewna i jego odpadów jest kluczem do odbudowy rynku nowoczesnych kotłów spalających biomasę. Czołowi producenci tych urządzeń w Polsce ratują się eksportem swoich wyrobów za granicę." Pragniemy podziękować wszystkim naszym byłym Pracownikom za ich wkład i zaangażowanie w rozwój firmy Rakoczy Stal. Doceniamy ich talent i umiejętności oraz życzymy im powodzenia w dalszej karierze. Jednakże wdrożyliśmy na początku roku szereg inicjatyw sprzedażowo-produkcyjnych i obecnie widzimy znaczną poprawę sytuacji. Mamy nadzieję, że po wakacjach i wzroście zamówień na nasze produkty wrócimy do dalszego zatrudniania Pracowników. Jednocześnie chcemy zapewnić naszych obecnych i potencjalnych Klientów i Pracowników, że nadal działamy na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa. Nie rezygnujemy z naszej wizji i celu, a wręcz przeciwnie - szukamy nowych sposobów na dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb naszych Odbiorców. Wierzymy, że dzięki naszej pasji i kreatywności jesteśmy w stanie stworzyć produkty i usługi, które będą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie i naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, telefon lub formularz na naszej stronie internetowej. www.rakoczy.pl Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie firmą Rakoczy Stal. Prezes Zarządu

Perez

Tak kolorowo nie jest zapylenie ludzie ok poza kier.co wyżej ma niż(usunięte przez administratora)roboty co raz więcej i ciągle mało zabierają premie za to że człowiek tyra

@Perez

Nagle taka zmiana? Widziałam jeszcze w styczniu info, że są premie i ogólnie chwalili, więc w czym rzecz? Coś konkretnego się stało ostatnio, że z premią miałyby być problemy? Firma coś z finansami ma obecnie?

Perez

Relacje między pracownikami są dobre to masz rację ale kadra zarządzającą nimi to dno bryg.bez pojęcia nie wie co się dzieje tylko lampi w kamery zeby kogoś podjebac kier.N to gość beż pojęcia skąd oni go wzięli w tym przypadku przysłowie wysoki do nieba jest idealne odradzam prace w tej firmie pracownicy są ok przy najmniej na jednej zmianie

@Perez

Na jednej zmianie? Czyli na której tak właściwie i dlaczego? Drugiej nie ocenisz, bo nie znasz czy coś właśnie słyszałeś i źle mówili?

Julia

A jak to uzasadnisz? Na stronie jest wskazany adres email z prośba o kontakt i informacją, że rekrutacja jest ciągła. To po co mieliby ją prowadzić skoro by redukowali zespół?

Pracuś
@Perez

Świetna firma. Świetny team i kierownictwo. Zawsze można liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek. Jestem bardzo zadowolona z pracy, a pracuje już ponad 4 lata.

Były

Jako były pracownik jestem zaskoczony, że teraz po zmianie właścicieli i Zarządu takie pozytywne informacje otrzymuje od obecnych pracowników, jest zdecydowanie lepiej, są premie podwyżki, zmiana o 360 stopni na plus, Prezes dba o dobrą atmosferę itd. - takie spływają do mnie informacje. Szkoda, że nie udało mi się tych zmian zobaczyć na własne oczy, bo dawniej nie było tak kolorowo w czasach, kiedy był inny zarząd i poprzedni właściciele firmy. Pozdrawiam wszystkich pracowników, koleżanki i kolegów!

@Były

Serdecznie zapraszam ponownie do współpracy. Dziękuję również za podzielenie się opinią. Dobra atmosfera w pracy to zasługa całej Załogi bo wszyscy na to mocno pracujemy.

Stojan

Ilu spawaczy teraz zatrudnia firma ?

Rakoczy Stal sp.j. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Praca.gov.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Spawacz.

User

Czy potrzebne jest doświadczenie czy przyjmują pracowników po kursie

Trystan

Wielkie doświadczenie w branży, świetnie radzi sobie firma na rynku, polecam pracę!

Jernej Damjan

Firma mało rozwojowa, rodzinna, tajna i spiskowa, wypłaty opierają się na premii której wielkość jest nikomu nie wiadoma do czasu dostania wypłaty, zazwyczaj niższa niż oczekiwania. Szefostwo nie wie co się dzieje chociaż liczba pracowników nie jest duża, jeśli już próbowali złapać kontakt to wydawało się, że przyszli z ulicy i są pierwszy raz w swojej firmie. Istnieje w firmie zasada, że pracownikiem lepszym nie jest ten bardziej kompetentny tylko ten który mniej zarabia i najlepiej jak by w ogóle nie przychodził po podwyżkę, więcej zarabiają ci co przychodzą, niż ci co pracują tam po parę lat, bo któż by przyszedł za takie pieniądze pracować. Firma dla ludzi bez doświadczenia, po studiach, żeby złapać kontakt z pierwszą pracą - tak jak wspomniałem mało rozwojowa, więc dłuższe przesiadywanie kończy się zastojem umysłowym z tą samą pensją, bądź zmianą pracy. Kto co lubi.

Szkoda gadać jak masz możliwość pracy u innego pracodawcy skorzystaj szkoda czasu Porażka

Fred

Szkoda gadać na początku firma robi dobre wrażenie do momentu w którym trzeba rozmawiać o finansach. Firma rozwojowa dla ludzi ze swojego klanu pewnie kiedys zacznie placic jak nie bedzie kim robic. Ogólnie porażka, aby na start nie oferować nawet 2tysiecy. Szkoda czasu

zawiedziony

Moja opinia na temat pracy w tej firmie jest taka po własnych obserwacjach wnioski są następujące szef pracownikami się nie interesuje słucha opinii kierownika który zawsze ma swoje zdanie i nie słucha nikogo ma tylko paru wazeliniazy na produkcji którzy regularnie donoszą o wszystkim nawet ile razy w wc byłeś praca kosztuje dużo stresu mimo dobrych intencji a zarobki są małe jak wszędzie i ciężko o podwyżkę dobre były czasy kiedy był inny właściciel pozdro

wunderbar

po co pakiety socjalne jak oferują kursy szkoleniowe i to na bardzo wysokim poziomie, polecam

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie rakoczy stal to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Rakoczy Stal Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Rakoczy Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rakoczy Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rakoczy Stal Sp. z o.o.?

Rakoczy Stal Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Władysława Grabskiego 41
    37-450 Stalowa Wola