Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Dyrektor Andrzej

U nas w informatyce sowite paczki na swieta premie kilkutysieczne i codziennie wyzerka kielbaski i darmowa kawa. Nam sie zyje dobrze a Wy do roboty nierobole producenci co tu narzekacie !

TyGnoju!!!
@Dyrektor Andrzej

Stary bucu przestancie kradnac nam kielbase i sie wezcie do roboty !!!! Kradniesz i zresz i jestes gruba swinia !!! Do tego donosiciel najwiekszy w firmie !!!!

rozczarowany

ostatnio kupiłem mieso mielone do niczego okazało się ,że w składzie dodano soję ale szajs.Kto to wymyślił taka mieszankę potrzeba tutaj Magdę Gessler która zaczęłaby sprawdzać markety.

Violetta

Nie mam pojęcia jak jest w zakładach tego producenta żywności,ale skład oznakowany na opakowaniach mówi nam jak bardzo nas truje ta firma....Nie jestem zdania,że ma dobre wyroby ,ale to rzecz smaku...Rakotwórcze konserwanty i duża absorpcja wody to nie zachęca do zakupów...Wolę osobiście wędzoną kiełbaskę ,a nie malowaną z tysiącem E! A ludzie,którzy to akceptując są współwinni trucia...

Fogo

Zakłady Mięsne Madej i Wróbel to dla mnie w pewnym stopniu duże zadowolenie z faktu, że to Polska firma. Może nie jest idealna, wszyscy uczymy się pewnych zasad działania i postępowania. Cieszę się, że tu pracuję i nie zawsze jest lekko ale takie jest życie !!

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ciekawy

Mam pytanie, przez jaką agencję zatrudniani są ludzie do pracy w Rudzie? i czy wypłaty są regularne i w terminie

sak

a jakie stawki na start na wydawce jak i na produkcji ?

wuszcik

Dodam swoją opinie nie polecam z kilku powodów ( brak zainteresowania pracownikami przez brygadzistę , stawki marne jak na taką produkcję ta sama stawka a i nawet większa można zarobić na każdej produkcji z dala od takich zapachów i flaków , ludzie co nie które są bez higieny i wstydu , a co do biura mogę powiedzieć tylko tyle że bawią się ludzmi jesteście dla nich nikim możesz wysyłać cv odpowiedzą lub oddzwonią kiedy się podoba a po dziwnej rozmowie sam zdecydujesz czy warto polecam każdą pracę fizyczną najlepiej w godnych warunkach zdala od zimna i smrodu dla chcących pracować ludzi lecz odradzam tą Firmę

wuszcik

Paka

Co ty uzasadniac ogólnie jest słabo Spezęt sie psuje nikogo to nie obchodzi każą robic ...jak to twoja sprawa ...kombinuj...przypomina to znaną opowiastkę z psychiatryka jak to dali wariatą wiadra bez dna i kazali im nosic wodę.. po zatym bardzo niski poziom wyszkolenia dozoru nie potrafią zapanować nad załogą.... ograniczają się tylko do krzyku mysląc ze to działa ....działa może w (usunięte przez administratora) ale nie w cywilizowanym przedsiębiorstwie ...powie ktoś tak jest wszędzie ...być może ...ale od firmy z taką renomą na rynku wymag się chyba więcej

Patrycja

@Krystian ja nie prowadzę żadnego HRu, więc nic dziwnego, że oceniasz go, jako słaby. Nie mam żadnego związku z Zakladami Miesnymi Madej i Wróbel Jestem moderatorem forum gowork.pl i moim celem jest wprowadzanie merytorycznej i konkretnej dyskusji na forum.

Fuksja

Z racji , że jest to POLSKA FIRMA to zawsze będę broniła!!!!

Patrycja

Dziękuję za odpowiedź @Krystian. Szkoda, że Twoja opinia nie jest aktualna bo na takie liczą potencjalni pracownicy, którzy są zainteresowani otwartą w Zaklady Miesne Madej i Wróbel rekrutacją. Ciekawe na ile to co opisujesz uległo zmianie.

Krystian
@Patrycja

Trzymam kontakt z ludźmi, nie zmieniło się za wiele, Pani Patrycjo - prowadzi Pani słaby HR. Więc przyszli pracownicy - wędzarnie omijajcie z daleka - to nie jest dobry zakład.

Krystian

Witam, z ciekawości wszedłem i poczytałem co tam słychać w M&W, widzę, że wiele się nie zmieniło. Pracowałem na wędzarni, w masakrycznych warunkach. Temperatura latem 36-40*C na środku hali, w komorach widomo, dużo więcej. Wentylacja, która nie działała nie została naprawiona przez 3 lata jak to zgłaszałem. Wypłata nieregularna, nigdy nie wiadomo było ile się zarobi danego miesiąca. Kierownictwo wszystkie uwagi i propozycje miały w (usunięte przez administratora) i żadko kiedy można było liczyć na ich pomoc, bo konczyło się na pier... lub wydup... taki mieli zasób słów. Praca ogólnie ciężka i mało kto wytrzymywał i się zwalniał. Praca na wędzarni nie jest łatwa, co chwile awantury, bo towar ochlapany, przewędzony itp. Komory stare często uszkodzone, a roboty pełno - kazali robić wyszty na uszkodzonych komorach, bo mięso stało na korytarzach i się psuło. Jak już zostało zrobione to potrafiło stać 24h zanim dojechało do chłodni!!!! Taka jest prawda, nie pracuje już tam od 3 lat i nie boje się pisać prawdy. Pozdrawiam najwytrwalszych z wędzarni. "Student"

Patrycja

W dalszym ciągu, nie pojawiły się uzasadnienia dotyczące działalności Zakladów Miesnych Madej i Wróbel. Ponawiam swoje pytanie, czy ktoś mógłby z wytłumaczeniem swojego zdania napisać dlaczego uważa, że w firmie dzieje się nie w porządku? Wiele osób, ze względu na otwartą rekrutacje czeka na takie wyjaśnienia.

Zgadzam się , że pisząc negatywnie o firmie powinno się to uzasadnić.!!

Patrycja

Warto dodając każdą opinię wspomnieć o konkretach @fogo nawet jeśli opinia jest negatywna to osoba ją dodająca powinno opisać dlaczego tak sądzi, czego w wielu postach, niestety brakuje.

Fogo

Jak ktoś bardzo chce dokuczyć firmie to powód z całą pewnością znajdzie. Tylko może warto wcześniej zastanowić się nad sobą?

Smakowity

jak pracuje się w marketingu? było niedawno ogłoszenie, zastanawiam się, czy warto złożyć CV. fajni ludzie atmosfera?

Hurtownik ze Szczecina

A gdzie w nowej strukturze znajduje się Dyrektor Biernat Mariusz i czym się zajmuje ?

Opler

Biggher chyba jest nie poważny . Przyznać się gdzie pracuje się i podać nazwisko...ehhhehhe

Motyl
@Opler

jak ktoś ma zla reputacje i zle pracuje to nie poda nazwiska bo będzie bal się odpowiedzi zwrotnej od koleżanek i kolegow

opler
@Motyl

Dobrze kombinujesz....

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.