Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Sprawiedliwosc

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) ostrzega przed parówkami z szynki wyprodukowanymi przez firmę Madej Wróbel. W jednej z pięciu próbek tego produktu wykryto bakterię Listeria monocytogenes, która wywołuję listeriozę. Groźną chorobę, od 20 do 30 proc. zakażeń kończy się śmiercią. Inspektorat przestrzega przed groźnym produktem! Z tego sie juz Janusz Madej nie wywinie. Latami ponizal pracownikow na odprawach i okradal z wynagrodzen. To jego decyzje by przez lata towar wracal zamiast na backutil byl wykorzystywany w farszu. Wszystkie kontrole byly przekupywane sanepid Pip etc. zapytajcie fakturzystki ktore drukowaly lewe faktury „prezentacja i promocja” dla urzednikow. GLowny technolog Pawel M.rowniez moze poswiadczyc jak i kazdy pracownik administracji. Przekrety przy przejeciu boiska HPR w rudziepod zaklad i upadajacych zakladach Spolem na odrodzenia. Nielegane sponsorowanie PO z rudy slaskiej wtym kapamia Andrzeja Stani ktory przyjmowal kase pod stolem. Jako czlowiek pracujacy w tej fimie posiadajacy wszelke dowody przestepstw tej rodziny madejow pozostaje do dyspozycji prokuratury. Zachecam pozostalych pracownikow do kontaktu z prokuratura i podzieleniu sie prawda. Zapomnieliscie jak Madej bezkarnie kazdego z nas niszczyl ? Ten czlowiek z Katowic Podlesia juz dawno powinien siedziec odebrac mu paszport i aresztowac jego samolot stojacy w hangarze lotniska muchowiec.

Hahaha
@Sprawiedliwosc

Hahaha człowieku ludzie o których piszesz nie pracują już tam od kilku lat, a pan Madej od ponad roku nie jest właścicielem. Nie rób sobie wstydu.

Bercik
@Hahaha

Widac ktos kiedys pracowal w MW ale ma nie sprawdzone informacje. Pan Janusz Madej nie jest juz od ponad roku wlascicielem spolki. Teraz jesli sie nie myle jest Pan Dworakowski ze swoja grupa tzn Grupa Dworakowski. A pozatym towar tzn parowki z bakteria nie byly produkowane w tym zakladzie tylko w UNIMIES ktora podlega rowniez pod ta grupe. A przy okazji to za podawanie nie wlasciwych danych moze spotkac cie kara wiec to Ty mozesz byc w prokuraturze a nie by wlasciciel MW

Patrycja

@Gruba, bardzo interesująca jest Twoja opinia na temat firmy Zaklady Miesne Madej i Wróbel. Niestety dla osób, które obecnie chciałyby się tam zatrudnić straciła już swój walor aktualności. Ale być może niektóre detale Twojego komentarza sprawią, że zechce się wypowiedzieć ktoś z obecnie tam pracujących, aby uświadomić naszym użytkownikom skalę zmian jakie zaszły w tych zakładach lub też czekają jeszcze na modyfikację.

Gruba

Pracowałam z 6 lat. Atmosfera w sumie średnia- zawsze tak jest, kiedy pracuje się z babami. Duzy zakład, wiec ludzie z różnych środowisk. Nauczylam sie tam przeklinac i zapomniałam o tym, ze fajnie mówić " proszę i dziękuję"- we wcześniejszej firmie to było normalne- a tam? Szok. Zarobki? Zarabialam ok 2010 r niecałe w 2 tys. Duzo czy malo? Nie wiem. Lubilam te prace, tempo. Myslalam, ze jest ok- poznalam inne zakłady-no i Madej wypada słabo- wynagrodzenia podobno sa nieco wyzsze ale benefitow żadnych- wczasow pod grusza, paczek na dzien dziecka, bonow świątecznych- nic. Przeszlam do innego zakładu- to był listopad- zdziwilam sie bo raz ze nadgodziny +50% w tyg i +100% nocki i weekendy a dwa- dostalam 500 zl " na karpia"- no to sorry- wybor jasny. Nie wrocilabym. Natomiast prawda jest to, ze wyplata jest na czas i ze jak ktos chce pracowac, to wyplata jest ok. Dla mnie upokarzajace byly te przepustki na fajke " za nadgodziny"- albo " zalezy od majstra". Zenada. Albo zakaz calkowity zawsze dla wszystkich- albo bez zakazu.

Patrycja

@Xxx, Twoja opinia zawiera bardzo poważne zarzuty. Mam nadzieję, że masz tego świadomość, że jeśli nie jesteś w stanie poprzeć tych zarzutów dowodami, to dopuszczasz się pomówienia. Natomiast, jeżeli posiadasz coś więcej, niż tylko przypuszczenia, że takie zdarzenia jak sygnalizujesz w komentarzu, rzeczywiście miały miejsce, to nie powinieneś ograniczać się jedynie do napiętnowania ich na tym forum.

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Xxx

Dlaczego osoby niepełnosprawne pracują po 8 godzin a nie siedem , ktoś powinien się temu przyjrzeć czy to ze nikt z niepełnosprawnością nie chce pracować krucej coś nie tak powinien się ktoś temu przyjrzeć bliżej PERFRON gdzie jesteś w końcu pieniądze dajesz na tych ludzi

Agent
@Xxx

Pefron to w tej firmie sciema. Przez lata od 2004 firma wyludzila w ten sposob miliony zlotych dzieki kasie i teklamowkom towaru z krorymi kontrole wyjezdzaly z firmy. Zapytajcie bylych pracownikow na wyzszych stanowiskach jak bylo...moze ktos wkoncu zacznie rozliczac to co sie dzialo

Ona52

Daje pjenc gwiazdkow Robota jest OK zarobki tesz fajne okolo 1250-1370 ne renke wyciongam. Pracujem u mjeszaly

Oh
@Ona52

Pani nie sieje dezinformacji podany pan to przecież już historia...

Janusz
@Oh

Pozwol ze ske wtrace. Co sie stalo Jackowi ? Umarl ? No bo przecie Madej by go nie wywalil

Ksiondz
@Janusz

Jacek nie zyje [,] zatrul sie nieswieza kielbasa ktora zjadl.

Bama

Witam. Wtorek, po Świętach Wielkanocnych, ok. Godziny 8:00 rano, stoisko Madej& Wróbel w Legionowie, w markecie NETTO. Drzwi od zaplecza otwarte, dwie pracownice wyjmują z chłodni mięso, które się przez okres Świąt zepsuło i pakują do czarnych worków na śmieci. Następnie jedna z pracownic, w fartuchu firmowym paraduje przez cały parking prowadząc wózek pożyczony od NETTO, w którym znajdują się wspomniane worki z mięsem, do śmietnika znajdującego się w tym budynku. MASAKRA!!! Przestrzegam wszystkich kupujących przed zakupami w Legionowie. Panie pracownice używają rękawiczek lateksowych, a nie jednorazowych, nie noszą furażerek, nie spinają dłuższych włosów, a sery kroją na tej samej krajalnicy, co wędliny. Ludzie, to wylęgarnia bakterii. Mięso jest nieświerze, a wędliny obeschnięte i lepiące. Nie raz i nie dwa musiałam wyrzucić, to co kupiłam, gdyż nie nadawało się do spożycia. Może wreszcie ktoś zrobił by tam porządek??!! Stoisko w NETTO w Legionowie prosi się o Sanepid.

King
@Bama

A co jest takiego dziwnego w wyrzucaniu starego mięsa? haha wolałabyś je kupić? paranoja :D

hahah
@King

moze wolała kupić xd

Patrycja

@King, czy jesteś pracownikiem firmy Zaklady Miesne Madej i Wróbel? Jak Ci się pracuje w tej firmie, czy możesz napisać coś na temat atmosfery między pracownikami? Czy orientujesz się może, czy firma zapewnia dodatki socjalne swoim pracownikom? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów.

Patrycja

@Xxx Czy próbowałeś pytać o ten fakt bezpośrednio u pracodawcy lub w centrali firmy Zaklady Miesne Madej i Wróbel? @Paka Czy mógłbyś napisać coś więcej o wspomnianych przez Ciebie dodatkach socjalnych? Czy wśród osób na tym samym stanowisku można liczyć na wsparcie i pomoc w pracy? Jak Ci się pracuje w firmie Zaklady Miesne Madej i Wróbel?

Wa

Wiadomo czy będzie coś na Wielkanoc?

Stefan

Dobry pracownik nie narzeka, zawsze poradzi sobie . Może nie wszyscy pracują jak tego oczekuje firma?

Isam
@Stefan

A może czasem firma wymaga zbyt wiele,nie motywując w odpowiedni sposób?Oni nie robią łaski płacąc nam,my na te pieniądze pracujemy,a tu o każdą złotówkę,nadgodzinę trzeba wiecznie walczyć jak nie z kierownictwem to z wiecznie nadąsaną kadrową która nie potrafi rozmawiać tylko krzyczeć!

Mała

Często opinie na forum są pisane przez osoby majce osobistą złość do firmy i nie są obiektywne. Wiem, że firma jest w porządku i dlatego tu pracuję!

Bigger
@Mała

Często opinie na forum pisane są przez osoby, które zostały oszukane i wykorzystane przez firmę. Jak również często tzw. opinia pozytywna obecnych pracowników na tym konkretnie forum to działanie kadry zarządzającej lub pracowników, którzy są mało wartymi lizusami, pracujący dlatego w tym miejscu, bo nie mają innej opcji do wyboru. Chcesz być obiektywna? To pochwal się w jakim dziale pracujesz, na jakim stanowisku i odkryj nazwisko.M

A
@Bigger

Nikt nie jest samobójcą.....

Patrycja

@Paka, Twój post mimo, że trochę niezrozumiały podaje jakieś konkrety, o których pisałam wcześniej. Piszesz, że problemem są psujące się maszyny i stosunek kierowników do pracowników niższego szczebla. Ktoś w takim razie jest odpowiedzialny za naprawę maszyn i czy ktoś jest wyżej od tych kierowników?

Paka
@Patrycja

Jest ogólny chaos . I to mówię tylko o aspektach pracy na niższych szczeblach.. nie chodzi o wypłaty ,socjal i tp.... o samą robotę .....kto w tym siedzi to zapewne to potwierdzi.....do nikogo się nie zwrócisz po pomoc bo ci co powinni pomagać mają cię tam gdzie moderatorka wypikuje

Franek

Maruderzy zawsze znajdą czas żeby oskarżać firmę. Nikt nie mówi, że Madej i Wróbel jest idealna firmą ale jest spoko!!

Spoko
@Franek

spoko?

Ciekawy

Mam pytanie, przez jaką agencję zatrudniani są ludzie do pracy w Rudzie? i czy wypłaty są regularne i w terminie

Znający temat
@Ciekawy

bezpośrednio pod Madej Wróbel

Merytoryczna wypowiedź
@Ciekawy

Czasami tak sobie żartujemy bo co w danej sytuacji robić ....ale tak na serio kasa jest zawsze na czas bez obsuwy i najniższa krajowa jaka tam jest obecnie musi być tego się trzeba powiedzieć trzymają.tak więc NSK bez premi bo to już inna historia plus tam jakieś dodatki za kilka nocek w miesiącu oczywiście możesz dorobić w wolne 150 na twarz za dzionek...

Figa

Gdyby było tak źle jak tu niektórzy próbują wmówić innym to firma potrzebowałaby więcej osób do pracy!

Pracownica
@Figa

Na sklepy potrzebują. Owszem przychodzą panie , ale jak usłyszą stawkę to dziękują i wychodzą. U nas potrzebujemy pracowników już od 07.2016.

Rebe
@Pracownica

To dlacego usłyszom to dlacego wychodzom.....

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może PH? Jaka jest atmosfera w pracy?

ktoś
@Zainteresowany

Z jakiego jesteś rejonu? Jeśli chodzi o p PH to daj sobie z nimi spokój .... naprawdę dobrze Ci radzę!!

Nadziewacz farszu
@Zainteresowany

Motyla noga ...atmosfera jest o kant stołu potłuc...kacze pióro... jest kiepska

nowa

O co chodzi z tym czekaniem na umowe? Praca w sklepie firmowym. Badania zrobione, papiery zlozone i kaza czekac na telefon kiedy przyjsc do pracy. Co sie tam pojawie to nowe osoby sa wciaz zatrudniane. Co to ma znaczyc? Czyzby wyscig szczurow bedzie mnie czekac? Prosze o odpowiedz osob pracujacych w sklepach firmowych.

On
@nowa

Tam tak mają się im nie spieszy....ale jak zaczniesz ciężko potem pitnąć....

HJ

Pozdrawiam Grzegorza B. pracującego na maszynach. Już nie jesteś dłużnikiem, jesteś dziką zwierzyną.

Hunter...
@HJ

Good job,.....

Kaja

jakość wędlin zostawia dużo do życzenia. Wyrzuciłam, bo szkoda drogi i czasu na zwrot , ale już tam wrócę po zakupy.

Kaja
@Kaja

oczywiście NIE WRÓCĘ !!!

Ochroniarz
@Kaja

Wrocisz wrocisz. Posiedzisz rok na bezrobociu to do madej na kolanach wrocisz !!!! Zapamietaj tutaj obowiazuje stalinowska zasada: Murzyna mozna (usunięte przez administratora) ale Murzyn sam sie zwolnic nie moze !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.