Opinie o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Top 2000 Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Top 2000 Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

Była pracownica

Jak czytam te opinie to jestem w szoku że ludzie tam wracają co sezon.Ja po dwóch sezonach powiedziałam dość i znalazłam pracę w innym zakładzie.Po okresie próbnym dostałam umowę przez zakład i premię,a topie miałam najniższą krajową jako sezonowy pracownik

@Rocky

Ciekawe co piszesz, biorąc pod uwagę, że pracownicy zakładowi pracują za mniej niż najniższa krajowa podstawy z wyrównaniem do najniższej przez pracodawcę. Żenada.

Była pracownica

@Była pracownica

Trzeba papiery bylo zlozyc do firmy a nie agencji pracy

Nela
@Była pracownica

A może pani powiedzieć gdzie pracuje Pani to chętnie tam pójdę. Dziękuję

Ja Nowy wpis
@Rocky

Sabrina

Hej chciałabym się zorientować czy zmieniło się coś odnoście naboru ludzi bezpośrednio pod firmę czy nadal tylko przez agencje? Widziałam tylko ofertę na kierownika Mnie interesuje magazyn ewentualnie produkcja. Jacy pośrednicy zatrudniają pod firmę ktoś może mi dać namiary?

Anonim Nowy wpis
@Sabrina

Witam ja sam osobiscie przechodze wlasnie do top od 1 lutego I jestem zatrudniony przez firme ale ogloszenie samo znalazlem na fb ktos sie oglaszal ale dokladnie nie powiem jak I kto no nie pamietam ogloszenie zniknelo zaraz potem jak rozmawialem z kieronikiem

@Anonim

Na jakim stanowisku teraz tam pracujesz? Możesz opowiedzieć o obowiązkach, które musisz wykonywać? W jakiej wysokości jest wynagrodzenie? Jak atmosfera?

Lol Nowy wpis
@Sabrina

Jak się pracuje nowym pracownikom, jaka panuje atmosfera?

Witam chcial bym sie dowiedziec jak wyglada Praca na stanowisku maszynista jest w stanie ktos sie wypowiedziec ? Warto sie starac i zostanie sie odpowiedznio docenionym czy raczej to nie dziala ? Oczekuje szczerych opini czy war to tam sie zatrzymac na dluzej I czy mozna normalnie zarobic adekwatnie do stanowiska wiadomo ze na poczatku nie ma sie kokosow ale czy z czasem mozna sobie wypracowac odpowiednie warunki jesli pracownik jest tego wart

Na stronie firmy, do której nalezy ten zakład jest oferta pracy dla technika elektryka/automatyka właśnie we Włocławku. Piszą tam, że oferują wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, ale zastanawiam się jakie mniej więcej mogłyby to być stawki? Czy jako osobie, która ma 50 km do was, opłaca się zgłaszać? W ogóle czy firma ma jakieś dodatki dla osób dojeżdżających?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Top 2000 Sp. z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Jaki jest system pracy w firmie? 3 zmianowy w całym zakładzie?

Są może jakieś aktualne oferty pracy albo mają się wkrótce pojawić? Nie znalazłem oficjalnej strony firmy ani żadnego info w Google, więc pomyślałem, że może tutaj ktoś będzie wiedział?

Miska

Pytanie jak nazywa się agencja przez która można złożyć CV , żeby zatrudnili na umowe zlecenie w T(usunięte przez administratora)000

Ochotnik

Witam. Jest ktoś w stanie powiedzieć jak oscylują zarobki na stanowisku magazyniera - operatora wózka widłowego?

@Ochotnik

hej, jeśli mogę spytać to gdzie znalazłeś ogłoszenie? Mąż szuka w okolicy czegoś takiego, ale nie widzimy żadnych nowych ofert :( W archiwalnym ogłoszeniu pisali, że jest atrakcyjne wynagrodzenie, a ludzie tu piszą o najniższej krajowej, więc też ciekawi mnie jak jest. I czy nowy pracownicy mają przeprowadzane odpowiednie szkolenia wdrażąjące?

Hanna

Zauważyłam po opiniach, że warunki są lepsze gdy jest się zatrudnionym przez firmę niż przez jakichś pośredników. Podpowiedzcie zatem, jak to zrobić najlepiej aby zostać zatrudnioną bezpośrednio przez firmę? Każdy ma szansę czy biorą tylko ludzi z polecenia?

Dgi
@Hanna

Bezpośrednio przez firmę to raczej rzadkość. W 99% przypadków pracownik zatrudniony jest przez firmę bezpośrednio po kilku miesiącach pracy przez pośrednika.

Urszula
@Dgi

Kilka miesięcy to jakieś pół roku minimum pewnie? A ten 1% to dlaczego w takim razie wystąpił, co w tym innego było tak nagle?

nn
@Urszula

Przepracowanie pół roku przez pośrednika to raczej minimum. Chodź nie jest tak zawsze. Jeśli kierownik nie ma ludzi do pracy a widzi ambicje u pracownika tymczasowego to i szybciej jest umowa. Sam widziałem tyle ASów co się tu przewinęło, że się nie dziwie że tak robią. Chodź ludzi którzy co roku na sezon przychodzą pracować przez agencję na kilka miesięcy nie jest mało. A sama praca w sumie GIT wypłata wiadomo mogła by być lepsza. Gdyby jeszcze maszyny były serwisowane na czas, i dział utrzymania ruchu naprawdę był działem utrzymania ruchu a nie tylko z nazwy. Niestety raczej nie bardzo kierownictwo mechaników i elektryków chce lub ma czym naprawić zepsute maszyny bo części do naprawy brak. Zazwyczaj jest tak "możesz jechać to jedź" Co z tego że to operator maszyny męczy się z tym. I jedzie na patentach!

Uczeń

Zeszyty to totalna lipa. Pisząc w nich piórem mamy gratis kartki samokopiujace i to co piszesz przebija przez 2 kolejne kartki. Widać nie oszczędzają tylko na pracownikach, klient tez nic dla nich nie znaczy. Powtarzam, jakość kartek w zeszytach hamelin to dno od spodu.

Ddd
@Uczeń

Dla zwykłego Kowalskiego to czarna magia. Tani zeszyt musi być tanio zrobiony. Więc jeśli zeszyt ma być w sklepie za 2zł to się nie ma co dziwić że kartki w zeszycie to kartki są cienkie i mają 70g. A jeśli zeszyt ma być używamy do pisania piórem to trzeba kupować te droższe zeszyty 90g. Wtedy możesz wylać atrament na kartkę a nie przebije.

Czy w Top 2000 Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Niestety socjal w zakładzie jest znikomy. Na koniec roku dostajesz w ramach zapomogi świątecznej ok. 1000 zł, w zależności od dochodów w twojej rodzinie (tak, trzeba wykazać dochody z poprzedniego roku - rozliczenie PIT). Obecnie na nic więcej nie licz, oprócz jeszcze pączka na Tłusty Czwartek i kostki sernika na Dzień Kobiet. Żadnych kart na basen, siłowni, żadne dodatki do wakacji dzieci, czy nawet dofinansowania na okulary korekcyjne. Porażka. Tu w czasie największych upałów jest nawet problem z dostarczeniem pracownikom wody mineralnej. A i taka ciekawostka mamy miesięczny dodatek za pranie odzieży roboczej - uśmiejesz się - całe 12 zł na miesiąc - istne szaleństwo!

M.

W czasie poszukiwania pracy we Włocławku trafiłam na rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hamelin Sp. z o. o.,młody Pan wypytywał wg mnie o (usunięte przez administratora) o sprawy w ogóle nie związane z pracą na produkcji, m. in. jakie filmy oglądam, jakie książki czytam, moje zainteresowania itp.. Porażka. Do pracy mnie nie przyjęto. Znalazłam zatrudnienie w innej firmie na produkcji, pracuję już dwa lata, daję sobie znakomicie radę, wyrabiam normy, chodzę chętnie na nadgodziny, nie byłam na żadnym chorobowym. Uważam że firma straciła okazję zatrudnienia solidnego pracownika. Rozmowa rekrutacyjna ta to niepotrzebnie i zbędnie zmarnowany czas.

@M.

Widocznie sie spodobalas kierownikowi i chcial wiedziec wiecej o tobie

Nela
@M.

A można wiedzieć w jakiej firmie pracujesz ?

Blablabla

Nie polecam tej firmy sami oszusci tam pracują kierownik Hamelinu strasznie nie uprzejmy i wulgarny umowy przedłużane co dwa tygodnie o daniu stałej umowy nie chcą słuchać wykorzystują pracowników do pracy po 12 godzin plus soboty a pensja śmiechu warte nie ma nawet najniższej krajowej robią postoje po 3 tygodnie a jak pracownik chce wrócić do pracy to mówią że odezwą się za pół roku bo sezon się skończył i nie potrzebują na razie żałosna firma nie polecam

@Blablabla

Jeśli jest się przez worka service to wiadomo że tak jest!

Jak się pracuje z ludźmi z Top 2000 Sp. z o. o.?

Zależy na jakie osoby się trafi, bo w każdej firmie są czarne owce ☺️????

Ludzie sa zarabisci pracuje tu juz ponad 4 lata i jest super

Sebastian
@Andrzej

Prawie trzy miesiące temu pytałeś o pracę w Top 2000 - jestem ciekawy, czy zdecydowałeś się ją podjąć? Jeśli tak, to napisz proszę, jak było na rozmowie rekrutacyjnej i jak oceniasz pracodawcę po tym czasie spędzonym w firmie? Jeśli nie, to ciekaw jestem, dlaczego tak się stało.

M
@Sebastian

W czasie poszukiwania pracy we Włocławku trafiłam m.in. na rozmowę rekrutacyjną w firmie Hamelin Sp. z o. o. gdzie młody Pan wypytywał mnie o (usunięte przez administratora) sprawy nie związane w ogóle z pracą na produkcji. Interesowało go jakie filmy oglądam, jakie książki czytam, moje zainteresowania itp. Porażka. Do pracy mnie nie przyjęto. Znalazłam zatrudnienie w innej firmie, pracuję już dwa lata, daję sobie znakomicie radę, wyrabiam cele, chodzę chętnie na nadgodziny, nie byłam na żadnym chorobowym. Uważam że firma straciła okazję zatrudnienia solidnego pracownika. Rozmowa rekrutacyjna to po prostu niepotrzebnie zmarnowany czas i zbędne pajacowanie.

Iga

Czyli to praca sezonowa?

@Iga

Tak jeżeli pracujesz przez firmę inna.

Nikt????

Pracowałam od stycznia sumiennie i nie chorowalam starałam sie wszystko robic co mi kazali ,nie raz było ciężko ale dałam radę! Potrzebowałam pracy w trudnym czasie ! Najpierw wysłał mnie kierownik na urlop obiecywał że mnie nie zwolni że praca będzie! Po miesiącu dostałam e-maila że nie pracuje już ????! Pomyślałam że jak można obiecywać a potem pozbyć się osoby ! Poszłam do kierownika nawet nie chciał ze mną rozmawiać, uważam ze należały się wyjaśniania! Bonknol że z braku pracy ,niestety na moje miejsce weszła inna osoba????. Serce mi pękło jak można tak postępować z ludźmi brak szacunku dla ludzi ! Człowiekowi któremu zaufalam wierzyłam że jest uczciwy niestety jak można się pomylić! Pan detektor więcej czasu mi poświęcił na rozmowę niż kierownik ! Od 3 Dni mam depresję nie jestem w stanie nic robić, ale w takiej firmie kogo to obchodzi . Człowieka zwolnić bez żadnych wyjaśnień nie wierze że coś do pracy by się nie znalazło. Przykre ale prawdziwe niestety !

Radek

@Blablabla No to zmień pracę skoro jest tak źle. Firma ma dobre opinie również jako pracodawca!!

John

A czy top zapewnia jakieś bonusy poza pensją? Jakieś dofinansowanie albo karty multisport ?

Marcelina

Ale nie każdy ma powody żeby narzekać tylko trzeba przyłożyć się do swojej pracy!!Firma jest spoko!!

Marzena
@Marcelina

Dziękuję, że zechciałaś zabrać głos w sprawie pracy w Top 2000. Wygląda na to, że jesteś zorientowana, dlatego liczę, że mi odpowiesz, dlaczego uważasz, że firma jest spoko. Co według Ciebie trzeba zaliczyć na plus: atmosferę w pracy, poziom pensji, możliwość dostania premii lub pozafinansowych bonusów? To bardzo ciekawe i przydatne informacje, szczególnie dla kandydatów do pracy w Top 2000.

Zostaw merytoryczną opinię o Top 2000 Sp. z o. o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Top 2000 Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top 2000 Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top 2000 Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Top 2000 Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top 2000 Sp. z o. o.