Opinie o DNA Agencja Hostess w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DNA Agencja Hostess. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DNA Agencja Hostess na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DNA Agencja Hostess w Warszawa

kama

Sprawdź sam na www.pracadna.pl

marcysia

Ogólnikowo bo nie da się w przypadku zleceń dla hostess określić dokładnych stawek. Każda akcja jest inna, a wynagrodzenie zależy od tego czy praca jest na promocji, targach czy konferencji, czy trzeba znać język obcy i jaki, w jakich godzinach jest zlecenie i ile trwa dni itd. Czynników jest naprawdę dużo. To co można ogólnie powiedzieć to to, że stawki zazwyczaj zaczynają się od 15zł/h i rosną wraz z wymaganiami dotyczącymi akcji i doświadczeniem.

marcysia

Polecam DNA - dobre stawki i dużo zleceń. Sprawdzone info!

aga

Wszystkie warunki ofert znajdziesz na www.pracadna.pl - od opisu, po szczegóły dotyczące wynagrodzenia.

kaya
@aga

Super sprawa z portalem, chętnie się zapoznam!

kalinakrk
@aga

Super sprawa z portalem i generalnie bardzo polecam DNA - najlepsza agencja!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DNA Agencja Hostess spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
dżeza

Wszystko super, pieniądze na czas, stawka spoko, kontakt w sprawie pracy trochę opóźniony i chaos informacyjny, ale i tak w porównaniu do innych agencji jest super. Zastanawia mnie tylko ich polityka związana z odsyłaniem jakiś dziwnych rachunków, podobno po to, żeby przekazać informacje personalne do rozliczenia z US. Szkoda tylko, że dokładnie te same informacje każą wklepać w profilu i dokładnie te same informacje są na umowach. Drugi raz się z czymś takim spotykam, podobnie jest w leasing team. Kompletnie bez sensu, zgodnie z prawem wystarczy podpisana i poprawnie skonstruowana umowa i w tym momencie firma ma już obowiązek rozliczyć nas z US.

kamila
@dżeza

@dżeza @9899 Procedura w DNA jest bardzo prosta i oczywista ze względu na polskie prawo. Najpierw podpisywana jest umowa o współpracy - jest to umowa przed podjęciem zlecenia, określająca ogóle warunki współpracy. Następnie podpisywana jest umowa zlecenia, która jest formalną podstawą pracy. Ale dla rozliczenia skarbowego konieczny jest rachunek. Powinien być wystawiony przez osobę wykonująca zlecenie, ale przyjęło się, że firmy go wystawiają żeby było łatwiej pracownikom. A dane są w profilu bo stamtąd są pobierane do wszystkich umów, a pozostałe dane takie jak preferencje dotyczące rodzaju czy miejsca pracy służą temu żebyście dostawali tylko te oferty, które Was interesują.

robert

A to pewnie w ramach agencji pracy tymczasowej, którą DNA też prowadzi. Zerknij na www.pracaDNA.pl - wszystkie aktualne ogłoszenia są zawsze na portalu pracy.

martynka

DNA to agencja hostess i zresztą najlepsza agencja hostess na rynku. Pracowałam w wielu i tu jest bez porównania najwięcej ofert i najlepsze stawki, a praca jest niemal w każdym mieście w kraju. Polecam!

marek22

Czy my na pewno mówimy o tej samej firmie? DNA to agencja hostess i modelek oraz agencja pracy tymczasowej. Jest bardzo dużo ciekawych ofert pracy, ale to nie są oferty pracy stałej, a zlecenia dla hostess i praca tymczasowa.

marek22

Zaloguj się na www.pracaDNA.pl i sprawdź, wszystkie szczegóły każdej akcji są zawsze w pełni podane w ogłoszeniu. Ja polecam właśnie ze względu na ten system, prostotę współpracy, formalności i rozliczeń.

maya

Polecam - atmosfera pracy rzeczywiście bardzo dobra. Solidna i uczciwa firma!

katya

Zgadzam się z ncn, to że atmosfera jest dobra jest jedną z wielu zalet współpracy z DNA. Dla mnie też ważne jest, że jest jasny i klarowny system. Polecam!

patrycja-krk

W DNA masz portal www.pracadna.pl i tam są zamieszczane ogłoszenia. Zgłaszasz się na te, które Ci pasują. Czasem jest to praca na jeden weekend, czasem na tydzień. Czasem akcje się powtarzają, a czasem nie. Firmy są różne. Możesz się zgłaszać na konferencje albo na targi. Albo na ulotkowanie albo na pokaz fryzjerski. Różnorodność pełna. Umowy są podpisywane na konkretne akcje. Zajrzyj sobie na stronę z ofertami, załóż konto i zobaczysz jak to wygląda - w ofertach są wszystkie szczegóły: miejsce pracy, daty, opis zadań, stawka itd.

martynaxoxo

Polecam - bardzo dużo ofert, teraz duża rekrutacja w Krakowie!

majka

Polecam - bardzo dużo akcji wakacyjnych!!

kasiawawa

To nie jest praca, która podlega pod umowę o pracę. Mówimy tu o pracy hostess na promocjach czy targach, która trwa maksymalnie kilka dni. DNA to uczciwa firma i wszystkie formalności są zawsze na najwyższym poziomie.

weronika

No tak, np. na zwykłych targach jest od 15, ale stawka rośnie jak np. są anglojęzyczne albo jak jest w niestandardowych godzinach albo w trudniejszej lokalizacji gdzie trzeba kawałek dojechać. Pojawiają się też zlecenia bardziej modelingowe z www.dnamodelki.pl gdzie stawki są już naprawdę dużo wyższe. A umowa to zlecenie.

weronika

@ghj Tak - jestem bardzo zadowolona. Dzięki DNA mogę pracować dokładnie wtedy kiedy chcę i na każdym etapie decydujesz czy chcesz dane zlecenie czy nie. Stawki zaczynają się od 15zł/h.

weronika

Dokładnie, bardzo dobra i uczciwa agencja hostess. Sprawdzone info!

karolinka

DNA to bardzo uczciwa firma. Pracowałam na kilkunastu akcjach i zawsze wszystko ok!

kasiaa

Praca w DNA etatowo a dla DNA dorywczo to dwa różne tematy:) Ja mogę coś powiedzieć o tej drugiej sytuacji. Współpracuję jako hostessa i supervisor od dwóch lat, stawki za godzinę zaczynają się od 15zł na rękę, a przy bardziej skomplikowanych akcjach są dużo wyższe. Pracuję tylko w weekendy, a spokojnie starcza mi jak na studenckie potrzeby:)

Zostaw merytoryczną opinię o DNA Agencja Hostess - Warszawa

• Jak się pracuje w DNA Agencja Hostess?

Zobacz opinie na temat firmy DNA Agencja Hostess tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DNA Agencja Hostess?

DNA Agencja Hostess
4.2/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Raszyńska 15 lok. 8
    02-026 Warszawa