DNA Agencja Hostess

Opinie o DNA Agencja Hostess

kasha 2015-07-16 13:28:53
Polecam, polecam - stawki są ok, a zleceń dużo i można sobie coś zawsze wybrać
kary 2015-07-19 09:41:05
Polecam, fajne zlecenia, teraz w wakacje szczególnie poza dużymi miastami;)
aza 2015-08-18 17:16:00
Polecam, śmiało polecam;)
żanet-kaleta 2015-08-25 22:53:36
Polecam:)
caro22 2015-09-07 20:35:38
No pewnie, że aplikuj - ja też polecam! A stawki wiadomo, nie zaczniesz od 50/h, ale jak się ktoś wykazuje na prostych akcjach to dostaje też bardziej wymagające. A stawki wtedy mocno rosną. Zresztą generalnie też się sporo z nimi jakiś czas temu polepszyło i uważam, że są jak najbardziej dobre.
Elmirka 2015-09-23 13:59:36
Zarejestrowałam się w bazie dna ponad rok temu, od tamtej pory nie dostałam żadnych ofert. Nagle dziś do mnie dzwoni telefon, czy w piątek przyjdę na otwarcie CH. Problem w tym, że już parę dni temu dostałam propozycję na ten sam termin. Nie jestem w stanie ogarniać wszystkich CV które wysyłałam - taka branża - wysyłasz jak najwięcej, a nuż widelec ktoś się odezwie. Na moje tłumaczenia pani po drugiej stronie telefonu z oburzeniem stwierdziła, że przecież mogłam ją powiadomić. Droga pani nie rozumie, że inni również pracują i nie mają czasu nawet, żeby myśleć o takich rzeczach. Na odchodne rzuciła, że wykreśla mnie z bazy. I bardzo dobrze, brak profesjonalizmu i szacunku do drugiej osoby. Nie mam zamiaru siedzieć i czekać, aż szanowna pani z dna zadzwoni - biorę pierwszą ofertę, którą dostanę. Sorry, taka branża. :)
Za butną telefonistkę daję 2 - bo przecież w końcu, 2 dni przed akcją się odezwali :)
kala 2015-10-09 14:25:18
@elmirka wydaje mi się jednak, że to własnie Twoje podejście było lekko nieodpowiedzialne. To jest praca - jeśli się zgłaszasz, a później rezygnujesz to chyba logiczne są konsekwencje...
Agata 2015-11-10 19:16:26
Najlepsza agencja z jaką współpracuję! Jestem w agencji DNA od ponad roku, pierwsze zlecenie miałam w lutym tego roku, potem w maju aż 2tygodniowe zlecenie i dużo innych. Stawki typowo agencyjne i uzależnione od wymagań oraz ilości godzin. Zlecenia to różne promocje sklepów, otwarcia, targi, konferencje, degustacje. Wygodny internetowy system zgłaszania się na akcje i co najważniejsze terminowe wypłaty do 30dni,tylko raz zdążyło mi się dostać później, ale wszystko zgodnie z umową, którą podpisuje się zawsze przed zleceniem :)
polina 2016-01-15 11:04:11
DNA ma dobre, normalne stawki. Mają dużo zleceń i stąd jest sporo tych promocyjnych, które wiadomo, że są trochę mniej płatne. Ale tak samo dużo jest tych za bardzo dobre pieniądze, a ostatnio też pojawiają się oferty bardziej modelingowe. Ja polecam na 100%.
agawa 2016-01-20 14:58:37
Ja również polecam, DNA to najlepsza agencja hostess z bardzo dużą ilością zleceń, także w bardzo dobrych stawkach
niki 2016-01-28 13:48:20
Agencja DNA jest sprawdzona i godna polecenia, dużo zleceń i ogólnie wszystko w porządku
bera 2016-02-10 11:48:37
Mogę zdecydowanie polecić. Bardzo dużo ofert pracy i wszystko przychodzi na maila, fajna nowa strona.
kaya 2016-02-19 11:01:41
DNA to najlepsza agencja hostess, wiele razy pracowałam i zawsze byłam zadowolona. Dobre zlecenia i dobre stawki!
makala 2016-02-26 09:44:03
A ja może z innej beczki. Współpracuję z DNA od kilku lat, wcześniej jako hostessa, a teraz zaczęłam także jako modelka i stąd polecam też ich agencję modelek http://dnamodelki.pl. Bardzo fajna atmosfera i ciekawe zlecenia.
kaya22 2016-02-27 16:56:25
Polecam DNA!
gonia 2016-02-29 10:37:50
Ja też polecam, super stawki i super atmosfera!
kasiaxo 2016-03-07 12:22:49
Polecam, dużo zleceń, dobre stawki i bezproblemowo.
kamilka 2016-03-11 10:47:48
No przede wszystkim na www.pracadna.pl są ogłoszenia o pracy. I oczywiście polecam DNA, najlepsza tego typu firma.
Paula 2016-03-17 10:40:28
DNA jest najlepszą agencją z jaką pracowałam. Bardzo dużo zleceń z całej Polski, super obsługa i dobre stawki. Polecam!!!!
yola 2016-03-24 14:32:03
Najlepsza - potwierdzone info!
cindy 2016-04-06 13:52:40
DNA jest najlepszą agencją hostess. Pracuje od kilkunastu miesięcy, są najlepsze akcji i dobre stawki!
cindy 2016-04-11 10:34:34
Stawki są naprawdę dobre, a o wzrost się tak bardzo nie przejmuj! Mają fajny automatyczny system do zleceń więc śmiało rejestruj się na www.pracadna.pl
yola 2016-04-12 10:43:42
Nic się nie przejmuj i zgłaszaj! To jest super agencja, wszyscy pomocni, dużo ofert!
paola 2016-04-14 16:20:20
Też polecam!!! Bardzo dobra agencja!
beata 2016-04-28 13:29:49
Polecam! Sprawdzone info!
katya 2016-05-06 10:01:43
Bardzo solidna firma, dużo zleceń i super stawki!
kasiaa 2016-05-12 11:24:20
Praca w DNA etatowo a dla DNA dorywczo to dwa różne tematy:) Ja mogę coś powiedzieć o tej drugiej sytuacji. Współpracuję jako hostessa i supervisor od dwóch lat, stawki za godzinę zaczynają się od 15zł na rękę, a przy bardziej skomplikowanych akcjach są dużo wyższe. Pracuję tylko w weekendy, a spokojnie starcza mi jak na studenckie potrzeby:)
karolinka 2016-05-20 10:39:17
DNA to bardzo uczciwa firma. Pracowałam na kilkunastu akcjach i zawsze wszystko ok!
weronika 2016-05-31 13:18:12
Dokładnie, bardzo dobra i uczciwa agencja hostess. Sprawdzone info!
weronika 2016-06-20 13:21:45
@ghj Tak - jestem bardzo zadowolona. Dzięki DNA mogę pracować dokładnie wtedy kiedy chcę i na każdym etapie decydujesz czy chcesz dane zlecenie czy nie. Stawki zaczynają się od 15zł/h.
weronika 2016-06-21 13:18:42
No tak, np. na zwykłych targach jest od 15, ale stawka rośnie jak np. są anglojęzyczne albo jak jest w niestandardowych godzinach albo w trudniejszej lokalizacji gdzie trzeba kawałek dojechać. Pojawiają się też zlecenia bardziej modelingowe z www.dnamodelki.pl gdzie stawki są już naprawdę dużo wyższe. A umowa to zlecenie.
kasiawawa 2016-07-05 16:35:32
To nie jest praca, która podlega pod umowę o pracę. Mówimy tu o pracy hostess na promocjach czy targach, która trwa maksymalnie kilka dni. DNA to uczciwa firma i wszystkie formalności są zawsze na najwyższym poziomie.
majka 2016-07-08 10:45:47
Polecam - bardzo dużo akcji wakacyjnych!!
martynaxoxo 2016-07-14 11:58:52
Polecam - bardzo dużo ofert, teraz duża rekrutacja w Krakowie!
patrycja-krk 2016-07-20 10:13:26
W DNA masz portal www.pracadna.pl i tam są zamieszczane ogłoszenia. Zgłaszasz się na te, które Ci pasują. Czasem jest to praca na jeden weekend, czasem na tydzień. Czasem akcje się powtarzają, a czasem nie. Firmy są różne. Możesz się zgłaszać na konferencje albo na targi. Albo na ulotkowanie albo na pokaz fryzjerski. Różnorodność pełna. Umowy są podpisywane na konkretne akcje. Zajrzyj sobie na stronę z ofertami, załóż konto i zobaczysz jak to wygląda - w ofertach są wszystkie szczegóły: miejsce pracy, daty, opis zadań, stawka itd.
katya 2016-07-22 16:03:15
Zgadzam się z ncn, to że atmosfera jest dobra jest jedną z wielu zalet współpracy z DNA. Dla mnie też ważne jest, że jest jasny i klarowny system. Polecam!
maya 2016-07-25 14:48:47
Polecam - atmosfera pracy rzeczywiście bardzo dobra. Solidna i uczciwa firma!
marek22 2016-08-01 10:49:27
Zaloguj się na www.pracaDNA.pl i sprawdź, wszystkie szczegóły każdej akcji są zawsze w pełni podane w ogłoszeniu. Ja polecam właśnie ze względu na ten system, prostotę współpracy, formalności i rozliczeń.
marek22 2016-08-02 12:06:52
Czy my na pewno mówimy o tej samej firmie? DNA to agencja hostess i modelek oraz agencja pracy tymczasowej. Jest bardzo dużo ciekawych ofert pracy, ale to nie są oferty pracy stałej, a zlecenia dla hostess i praca tymczasowa.
martynka 2016-08-04 13:08:33
DNA to agencja hostess i zresztą najlepsza agencja hostess na rynku. Pracowałam w wielu i tu jest bez porównania najwięcej ofert i najlepsze stawki, a praca jest niemal w każdym mieście w kraju. Polecam!
robert 2016-08-09 12:06:52
A to pewnie w ramach agencji pracy tymczasowej, którą DNA też prowadzi. Zerknij na www.pracaDNA.pl - wszystkie aktualne ogłoszenia są zawsze na portalu pracy.
dżeza 2016-08-18 19:27:50
Wszystko super, pieniądze na czas, stawka spoko, kontakt w sprawie pracy trochę opóźniony i chaos informacyjny, ale i tak w porównaniu do innych agencji jest super. Zastanawia mnie tylko ich polityka związana z odsyłaniem jakiś dziwnych rachunków, podobno po to, żeby przekazać informacje personalne do rozliczenia z US. Szkoda tylko, że dokładnie te same informacje każą wklepać w profilu i dokładnie te same informacje są na umowach. Drugi raz się z czymś takim spotykam, podobnie jest w leasing team. Kompletnie bez sensu, zgodnie z prawem wystarczy podpisana i poprawnie skonstruowana umowa i w tym momencie firma ma już obowiązek rozliczyć nas z US.
kamila 2016-08-24 11:51:50
@dżeza @9899 Procedura w DNA jest bardzo prosta i oczywista ze względu na polskie prawo. Najpierw podpisywana jest umowa o współpracy - jest to umowa przed podjęciem zlecenia, określająca ogóle warunki współpracy. Następnie podpisywana jest umowa zlecenia, która jest formalną podstawą pracy. Ale dla rozliczenia skarbowego konieczny jest rachunek. Powinien być wystawiony przez osobę wykonująca zlecenie, ale przyjęło się, że firmy go wystawiają żeby było łatwiej pracownikom. A dane są w profilu bo stamtąd są pobierane do wszystkich umów, a pozostałe dane takie jak preferencje dotyczące rodzaju czy miejsca pracy służą temu żebyście dostawali tylko te oferty, które Was interesują.
aga 2016-09-05 10:44:11
Wszystkie warunki ofert znajdziesz na www.pracadna.pl - od opisu, po szczegóły dotyczące wynagrodzenia.
kaya 2016-09-05 10:45:39
Super sprawa z portalem, chętnie się zapoznam!
kalinakrk 2016-09-06 11:34:35
Super sprawa z portalem i generalnie bardzo polecam DNA - najlepsza agencja!
marcysia 2016-09-08 10:38:55
Polecam DNA - dobre stawki i dużo zleceń. Sprawdzone info!
marcysia 2016-09-16 12:42:30
Ogólnikowo bo nie da się w przypadku zleceń dla hostess określić dokładnych stawek. Każda akcja jest inna, a wynagrodzenie zależy od tego czy praca jest na promocji, targach czy konferencji, czy trzeba znać język obcy i jaki, w jakich godzinach jest zlecenie i ile trwa dni itd. Czynników jest naprawdę dużo. To co można ogólnie powiedzieć to to, że stawki zazwyczaj zaczynają się od 15zł/h i rosną wraz z wymaganiami dotyczącymi akcji i doświadczeniem.
kama 2016-09-19 15:23:47
Sprawdź sam na www.pracadna.pl
ładna piękna 2016-09-19 22:53:19
poza tym przyjacielu na stronie internetowej masz szczegółowe dane odnośnie castingów, są tez maila dla pracowników, może w ten sposób spróbuj dowiedzieć się więcej
Zostaw swoją opinię o DNA Agencja Hostess - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DNA Agencja Hostess