Opinie o Private Wealth Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Doradztwo finansowe, fundusze inwestycyjne

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Wealth Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Private Wealth Consulting Sp. z o.o.?

Obiektyw Nowy wpis

Przy kurczącym się rynku doradców finansowych firma dalej pozostaje niezależna od banków i polityki w dostępie do funduszy. Posiada jedną z najszerszych ofert funduszy inwestycyjnych zamkniętych, ciekawa oferta inwestycji poza funduszami. Możliwość pracy zdalnej, zero korpo w relacjach z innymi pracownikami w oddziałach. Nie czuć też bariery sieć sprzedaży - centrala. Firma wspiera indywidualne inicjatywy, natomiast powinna popracować nad marketingiem i wyjść do klientów.

Weronika Nowy wpis
@Obiektyw

Widzę, że dość racjonalne sugestie zostały tutaj rzucone. Zastanawiam się jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda czy wdrożyli może coś z tego?

KEYS Nowy wpis
@Weronika

firma zombie, główni udziałowcy z zarzutami o pranie pieniędzy, proszę poszukać w pulsie biznesu, smutny koniec

Gustlik

W tej chwili firma nie wywiązuje się terminowo z płatności dla pracowników i współpracowników, brak kontaktu w celu ustalenia ewentualnego terminu spłaty zaległości i dotyczy to wielu osób z terenu całego kraju. Brak odpowiedzi na maile i pisma. Ostrzegam przed podjęciem współpracy bo możecie nie zobaczyć swoich, ciężko zarobionych, pieniędzy.

@Gustlik

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Firma swego czasu zawarła porozumienia z pracownikami o przesunięciu 1 (jednej!) ze składowych wynagrodzenia o 1 (jeden!) miesiąc przez okres dosłownie kilku (myślę, że mniej niż 6, nie pamiętam dokładnie) miesięcy. W tym czasie (w trakcie pandemii Covid) zoptymalizowała koszty oraz różne procesy i rozliczenia z pracownikami wróciły do normy. Większość załogi wykazała się dojrzałością, zrozumiała to i zaakceptowała.

Paulina
@Marxx

I tak nie powinni tak robić wiec rozumiem oburzenie? Niech się cieszą ze pracownicy maja taka mentalność (oni niby nie płaca rachunków? Nie maja zobowiązań? Tylko pracodawca??) i nie wystąpili o odszkodowanie jeśli to prawda. Dziwna mentalność…

Kamo

Firma ma problemy finansowe. Nie płaci pracownikom na czas. Maile telefony przez "Centralę" i zarząd nie są odbierane. Ponadto klientom proponowano obligacje firm, które mają również problemy z oddaniem pieniędzy i odsetek klientom. Ostrzegam nie idźcie tam do pracy. Obiecują cuda pracownikom a potem jest słabo. Kiedyś 4-6 lat temu firma funkcjonowała lepiej i bardziej przejrzyście.

@Kamo

Aplikowałeś do firmy Private Wealth Consulting Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
dariamro65@gmail.co

Kochani, komletnie nie weryfikują oferty wprowadzonej do sprzedaży,( co najmniej kilka ofert... obligacji, akcji, funduszy inwestycyjnych zamkniętych tzw. fiz,.... to " ściema, zastanówcie się, czy chcecie " wkręcić " swoich klientów , w projekty inwestycji, które nie tylko nie przyniosą im deklarowanych zysków, ale też brak możliwości wycofania ciężko zarobionych pieniędzy, pozdr, ps ( na dzień dzsiejszy knf weryfikuje ich pracę)

@dariamro65@gmail.co

Szanowna Pani, Inwestycje wiążą się z ryzykiem. I nie znam instytucji gdzie wszyscy klienci byliby usatysfakcjonowani osiąganymi wynikami. Niestety. Mogę jedynie powiedzieć, jako pracownik z 5-letnim stażem w firmie, że nie mam wątpliwości, że firma kieruje się tylko i wyłącznie dobrem klienta, jest stabilna, z wieloletnią historią (znacząco dłuższą od co najmniej kilku firm konkurencyjnych) i odpowiednimi procedurami - co potwierdziła wspomniana przez Panią kontrola.

Czy w Private Wealth Consulting Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

dariamro65@ gmail.co

o czym mówisz,... luźna ? ... masz sprzedać !!!, ..pytanie , czy oferujesz rozwiązania, dla Klientów ,z którymi dotychczas współpracowałaś/łeś....masz tzw. Klientów,...,, jak zawsze masz sprzedać odeszłaś/ łeś z banku, ?,,, zastanów się nie ma różnicy... zawsze "KTOŚ" może powiedzieć...ŻEGNAM.( prywatnie-nie są profesjonalistami, nie weryfikują rozwiązań wprowadzanych do oferty

@dariamro65@ gmail.co

Szanowna Pani, Pracuję 5 lat w firmie i w mojej ocenie właśnie atmosfera jest ZA LUŹNA vs bank ;) Nigdy nie słyszałem by ktoś coś komuś nakazywał w tej firmie.

Marxx

Generalnie polecam. Pracuję w firmie 5 lat. Jedna z najstarszych firm na rynku. Daje dużo swobody, wspiera oddolne inicjatywy. Brak presji na sprzedaż konkretnych rozwiązań. Bardzo szeroka oferta produktów i usług, nie tylko finansowych. W ostatnim czasie zaszło dużo pozytywnych zmian, które niewątpliwie wzmocniły markę.

Alex

Co się dzieje z sytuacja finansową firmy? W lutym br minął termin wykupu i brak jakichkolwiek informacji dotyczących rozliczenia! Maklerzy zwodzą z informacjami tłumacząc ,że nic nie wiedzą i zalecają czekać tylko nie wiadomo na co? Gdzie jest zainteresowanie i reakcja komisji nadzoru finansowego? dlaczego nikt się tym nie zainteresował do tej pory?Czekam na reakcję służb rządowych!!!

Alex
@Alex

negatywny i lekceważący stosunek firmy do informacji dla obligatariusza

Lotnik

Ostatnio firmę odwiedzili Panowie w garniturach. Jakieś malwersacje czy coś. Za chwilę sprawę opiszę jedna z gazet ale może być gorąco. Moja doradczyni odeszła zanim stało się to modne.

Bronek

Bardzo szeroka gama rozwiązań. Solidna firma, doradcy maja bardzo dużo swobody bez presji na sprzedaz tych czy innych rozwiązań. Jeżeli pracujesz uczciwie otrzymujesz uczciwie zarobione pieniądze. Zdecydowanie mogą poprawić komunikacje czasem z tego powodu wynika trochę niedomówień… Generalnie polecam !

Gustlik
@Bronek

Czy Pan to piszę poważnie ???? znam osobiście kilka osób, którym ta firma jest winna łącznie ponad 100.000 złotych, jak również mojej osobie. Zaległości przekraczają już 60 dni, i mam zamiar złożyć wniosek do KRD, może też do sądu, tylko, że doświadczenie mi podpowiada iż nie będzie z czego ściągnąć!!!!!

Bobby Peru
@Gustlik

Pójście do sądu nie będzie złym rozwiązaniem. Tyle, że z wyrokiem należy zgłosić się do komornika, który uderzy nie bezpośrednio do dłużnika, ale do jego kontrahentów - ich listę może znaleźć na stronie www wspomnianego dłużnika.

Zigi
@Bronek

Bronku, Czy jesteś może Beneficjentem rzeczywistym firmy czy może Prezesem? Z całą pewnością nie jesteś pracownikiem. Firma ma problemy, jeszcze tu pracuję ale już nie długo…

Karol

Czy są w firmie osoby z długim stażem pracy?

Radek

Generalnie ludzie są zadowoleni z pracy w firmie, fajna atmosfera ale praca dla ambitnych!!

nie zmieniło się nic, ale to akurat dobrze, bo firma stabilnie stoi na nogach, że tak to określę i naprawdę zapewnia fajne zatrudnienie wielu ludziom ;)

admin

Coś zmieniło się w firmie Private Wealth Consulting Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Private Wealth Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Private Wealth Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Private Wealth Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Private Wealth Consulting Sp. z o.o.?

Private Wealth Consulting Sp. z o.o.
  • Wspólna 62
    00-684 Warszawa

Private Wealth Consulting Sp. z o.o.