Opinie o Akcent agencja promocyjna w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akcent agencja promocyjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akcent agencja promocyjna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcent agencja promocyjna w Tychy

Ola

hostessa od 5 lat, w wielu agencjach, w akcencie od 1,5 roku - duzo pracy w promocji i merchandisingu, wynagrodzenia na poziomie innych agencji

Sylwia

polecam agencje prac zawsze dodatkowa byla mi potrzebna wiec zawsze w weeknedy stalam na promocji, ja pracuje i odbijam pieczatki ze bylam na promocji wiec nigdy nie mailam problemu z wynagrodzeniem.

Asia

polecam agencje, duzo pracy w promocji pieniadze ok!!

pracowalam na kilkunastu kacjach wszystko ok!

Firma Akcent agencja promocyjna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

polecam firme, fajne kacje promocyjne, pieniadze nie najwyzsze ale to standard w promocjach produktow w marketach, przy promocji alkoholi zawsze dostawalam okolo 20 do 25 zl za godzine.. polecam firme..

Aga

Wszysto w porzadku z firma. Wyplacaja wynagrodzenia. Pracowalam przy kolportazu ukotek.

Maja

Najlepsza firma w jakiej pracowalam kako hostessa a marudy to nie roby. Sama pracowalam z taka jedna co po 30 minutach poszla do domu a praca byla zakontraktowana nna 6 godzin. Idiotka myslala ze jej wyplaca wynagrodzenie. Sama mi mowila jak nie wyplaca to ich obsmaruje w necie. Z takim podejsceiem dalek nie zajdziesz. Wiesz o kim pisze. Ja potwierdzam ze id deoch lat pracuje jak nalezy i wszystko jest ok. Pozdrawiam Maja

Amelia

Ii chcialn jeszcze dodac ze mam prace dla hostes.. 6 zl za godzine jakby co to prov..

Eliza

ja pracowalam na budowie jako majster budowlany i [usunięte przez administratora] mi zaplacili

Karola

agencja daje mi sporo pracy w tygodniu zwlaszcza merch roznych firm, stala kasa miesieczna juz od 1,5 roku

marta

pracuje tam 3 lata na promocjach zarowno u nich jak ic w innych agencjach.. praca jak to praca hostesyy chyba nikomu tlumaczyc nie musze.. zawsze wynagrodzenie wplywa na konto. przez 3 lata dwa razy sie spoznili z platnoscia. ogolnie polecam agencje.

Karina Trzmiel

na dwoch promocjach stalam wszystko ok! polecam!

NIkita

Panie i Panowie prawda jest taka,że ta strona jest do [usunięte przez administratora].Obojętnie czy to firma x, y z czy inne typu Bartex,Tim,Coca Cola,Altom,Zbyszko tylko negatywne opinie.Tak naprawdę piszą tu ludzie słabi,nie mający żadnego pojęcia co to jest praca,zaangażowanie i lojalność. Ludzie, którym wydaje się że to cały świat jest taki zły a oni rewelacja i tylko inni u nich tego nie widzę.Ludzie,którzy chcieli by zarabiać wielkie pieniądze i nie wiele od siebie dawać. (Tacy to powinni otworzyć swoją firmę tylko obawiam się że okaże się że ich klienci i kontrahenci to samo zło i zwiną firmę).Piszę to ponieważ pracuję firmie która ma na tej stronie same negatywne opinie a jednak jest to firma ok,atmosfera super, dyrektorzy i kierownicy osobami kompetentnymi i otwartymi z którymi można porozmawiać a jak trzeba to nawet zmniejszą Ci targety sprzedażowy jak masz dobre argumenty, pomijając fakt że nie kontrolują cię na każdym kroku. O Firmie Akcent trudno mi jest się wypowiedzieć bo tam nie pracowałem ale z opowiadań znajomych to jak chcesz i umiesz pracować to jest wszystko ok i pieniadze zawsze sa wyplacane. Więc tym co tutaj wypisują takie brednie już podziękujemy. Niech ida na bezrobotne albo do kosciola moze tam im pomoga. Podsumowujac zerknijcie na inne firmy na tej stronie wszystkie komentarze są negatywne. Wszędzie tylko lenie ktorym sie pracowac nie chce albo w zyciu sie nie uklada zala sie. Ci ktorzy pracuj i zarabiaja i sa szczesliwi nie maja czasu na pisanie bzdur i narzekanie. Sprawdzcie sami czy gdzies ktos slowo dobrego pisze na tej stronie w watkach innych firm...

klaudia

4 lata jako merch u nich i w kilku innych agencjach w wiekszosci bez zastrzezen, wynagrodzenie takie same jak wszedzie, duza liczba kontroli przez ich koordynatorow, poza tym nie zdazylo mi sie ze nie otrzymalam wynagrodzenia, kasa w wiekszosci o czasie kilka razy spoznili sie kilka dni

DOminika

witam generalnie fajne akcje promocyjne, duzo pracy na promocjach, spore wymagania odnosnie wykonania pracy, czeste kontrole koordynatorow. wynagrodzenie rozsadne. ogolnie polecam.

Mariola

NIe wiem kto pisze te opnie ale od roku jestem merchem i nie zdazylo mi sie zadne opoznienie w platnosci wynahgrodzenia...

ja chyba mam szczęście zawsze dostaje o czasie...

ja tam pracuje dla nich od 5 lat i zawsze pienadze otrzymuje..

Praca w charakterze hostessy odpowiada mi zarówno pod względem finansowym, jak i rozwoju umiejętności handlowych, negocjacji, pozyskiwania klientów. Agencja Akcent - to firma rzetelna, stabilna i konkretna w swych dążeniach.

Zostaw merytoryczną opinię o Akcent agencja promocyjna - Tychy

Akcent agencja promocyjna