Opinie o Akcent agencja promocyjna w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Akcent agencja promocyjna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akcent agencja promocyjna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcent agencja promocyjna w Tychy

To chyba jestem pierwsza osoba ktora pisze nagatywnie.. lecz... po przeprowadzonej akcji kontakt sie urwał... umowy błedne albo wogóle.. pieniedzy nie ma do dziś .. i musze sama dzwonić i się upominać

Olga
@Kasia

może coś było nie tak z danymi przeslanymi przez Ciebie czy cos

Mateo

pięć z plusem

Ann

Firma godna polecenia, dobre zarobki

AND

Polecam :)

Firma Akcent agencja promocyjna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
agnes

Polecam, serdeczni ludzie, fajne stawki

Kuba

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

hostessa

Mnie praca sie podobala, wynagrodzenie uczciwe, fajne dziewczyny braly udzial w akcji, praca lekka i przyjemna

Aska

Ja polecam firme, stawki rozsadne bo ok 7-15zl, akcje przerozne, ja osobiscie bralam udzial w akcji promocyjnej hebe, warunki pracy byly w porzadku, pieniadze dostalam

Olga

@bennek ja mialam umowe zlecenie :) wszystko bylo ok, pracowalam 3 dni (pt,sob,niedz), fajna atmosfera, zarobki tez niczego sobie

Mateo

ja jestem kolporterem ulotek ostatnio kolportowalem w kilku agencjach i polecam. choc to robota meczaca..

Marcela

Jestem zadowolona z firmy! Podoba mi sie stawka, akcje promocyjne sa zazwyczaj w centrum, pieniazki dostalam :) duzy plus

Paula

Działam z firmą już od pół roku, do tej pory nie mam nic do zarzucenia, pieniadze za akcje otrzymuje, fajni ludzie na promocjach, godziny do ustalenia wiec jestem na tak :) warto sprobowac :)

Sylw

wszystko spoko, polecam

Pracowałem jako host przy promocji nowego sklepu, prace oceniam bardzo dobrze, nalezne mi pieniądze wpłynęły na konto, polecam współpracę z firmą Akcent

Anka

Fajna praca na weekendy, pieniadze dostalam na konto, ja akurat moglam sie dodzwonic do koordynatorki, polecam, wszytsko bylo ok :)

Polecam, pieniądze wpłynęły na konto, pracowało się przyjemnie, ciekawe akcje promocyjne

marzena

dzialam z nimi juz 3 miesiac i musze przyznac ze atmosfera sweitna. kasa mi pasuje raczej na nic innego nie moge liczyc gdy tylko mam czas w weekendy. wynagrdozenie od 8 do 20 zl za godzine w zaleznosci od akcji. Raz na bankiet dla banku mi placili 20 zl za godzine.. potrzebuja najczesciej hostessy moj facet pracuje jako merch wiec praca w godzinach nocnych przede wszystkim. on mnie tam wciagnal bo dziala juz nzimi od 2 lat. mopze komussie to przyda.. a i jako merch mozna zarobic z 800 do 1000 pln miesiecznie tyle on potrafi wyciagnac

tatiana

Jest dobry powód, dla którego nie nazwaliśmy tej sekcji strony vel news. Mianowicie taki, że, mimo naszych usilnych starań, rzadko znajdują się tu treści nowe, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy. Na przykład o dwóch sprawach, które zaraz opiszę, miałem pisać chyba tydzień(miesiąc) temu. Cóż, nie wyszło, ale może wyszło mi to na dobre, bo miałem trochę czasu pogdybać i pogrzebać, dzięki czemu poniżej przeczytacie więcej niż tylko suchą informację, coś w rodzaju obserwacji i zaproszenia do dyskusji (znów?). Najpewniej widzieliście już najnowszy montaż z udziałem Miha (oraz, gościnnym, Mateusza Niepokoja z Krosna (zwanego niesłusznie Kasztelanem), który na moje oko ślicznie się z Michałem dogaduje. W zasadzie jest to prawie split-section, ale, że czołówka jest upstrzona logami sponsorów Miha, zakładam, że to tylko tak-zwany "ficzuring"). Już to kiedyś mówiłem i powtórzę: za każdym razem zdumiewa mnie ile można jeszcze relatywnie nowych rzeczy wyczynić na placu Marii Magdaleny. Jeśli ktoś nie był tam osobiście, to śpieszę wytłumaczyć, że jest to coś w rodzaju większej wysepki krawężnikowej o rozmiarze 6x10, osadzonej na lekko pochylonym, betonowym zboczu. Trzeba być więc Mihem, albo innym obdarzonym wyobraźnią riderm, których wszak w grodzie Króla Kraka nie brak. Jeśli o tym miejscu nie będą krążyły legendy, to nie wiem o jakim będą. Ale, ale, nie o tym chciałem wcale pisać. Ciężko nie zauważyć, że do grona sponsorów Michała dołączył nowy logotyp. Ciekaw jestem ile osób zajrzało w zlinkowaną stronkę, by zobaczyć o co biega, co oferuje firma i skąd pochodzi. Mnie zastanowiło natychmiast w jaki sposób dostaje się do niewielkiej brytolskiej firemeki, której opis teamu zaczyna się od słów-przysięgi "Our crew is just a group of good friends (...)". Czy Miho spędził semestr na Wyspach, kiedy ja nie patrzyłem? Żeby nie snuć domysłów zapytałem go wprost o to co chciałem wiedzieć. Jak więc dostaje się do zagranicznej ekipy? Przez Internet. Rozmowę kwalifikacyjną zapewnił sobie filmikiem Cracow Bombs, szybka gadka przez gmail/gtalk/facebook i okazało się, że rajder znad Wisły jak ulał pasuje go tej grupy przyjaciół. Michał zasugerował, że Phil (założyciel i CEO) ma być może dobrze rozwinięte zdolności psycho-analityczne i instynktownie wyczuwa ludzi, którymi chciałby się otaczać. Zdradził też skromnie, że wcześniej, tym razem po internetowej premierze Krakowskich Ulic, odezwała się do niego ekipa DUBbmx z podobną propozycją, ale sprawa jakoś się rozmyła. Wygląda więc na to, że internetowy headhunting stał się faktem. Gdy przeczytacie to zdanie pierwszy raz prawdopodobnie nie zrobi na Was specjalnego wrażenia, ale przeanalizujmy co tak na prawdę to oznacza. Kiedyś "karierę" zaczynało się od lokalnych konkursów na których należało zabłysnąć. Wygraną, szalonym transferem, charakterystycznym stylem, czymkolwiek co zwracało uwagę. Oczywiście "sponsor-me tapes" funkcjonują już od długiego czasu, ale nie znam przypadku w którym ktoś zawarł poważny układ na odległość. Zawsze chodziło o to, aby w jakiś sposób zaistnieć, ale w żywej społeczności. Nawet dziś większość firm nadal opiera się na lokalnych talentach, starych znajomych, albo ludziach z polecenia. Jest oczywiście mnóstwo wyjątków, kiedy wchodzi w grę prawdziwa popularność, żeby nie powiedzieć sława, zdarzyć się może praktycznie wszystko. Jednak trzon tradycyjnych firm stanowią chłopaki z sąsiedztwa. Przybrałem może ciut krytyczny ton, a niekoniecznie chciałbym to zjawisko ganić, po prostu zauważyć. To zabawne, że przy odrobinie pomyślności i obycia, można skompletować międzynarodowy team w jeden wieczór przed komputerem. Nie jest to też całkiem pozbawione sensu - filmy nie znanych szerzej wymiataczy z całego globu zasilają przecież internetowe serwisy prawie równie często, co te pełnowymiarowych prosów, czemu więc nie wykorzystać tego potencjału na reklamę. Filmy Miha w niejednym miejscu sąsiadują z nagraniem jakiegoś Dakoty albo Martineza. Największą wadą tego rozwiązania jest wg mnie jego "zdalność". W niewielkich firemkach gratyfikacją za udział są prawie zawsze wyłącznie produkty, w tym wypadku wysyłane paczką na domowy adres. W zamian produkujesz materiał video, nagrywany na własnym podwórku przez tego samego znajomka co zawsze. Wydaje mi się, że to dość duża wirtualizacja BMXa (albo przynajmniej BMXowej "kariery"). Brakuje tu najważniejszego aspektu bycia w ekipie, czyli nowych znajomych, wyjazdów, doświadczeń. Po prostu szerszych horyzontów. Oczywiście nie wykluczam, że nowi koledzy zaproszą Michała na jeden ze słynnych wyspiarskich wyjazdów do Barcelony. Tego, lub pokrewnego, właśnie mu życzę. OK, rozpisałem się, a jest jeszcze jedna rzecz na którą chciałbym zwrócić uwagę. Miho od jakiegoś czasu reprezentuje również inny odzieżowy projekt - Bone Co., którego inicjatorem jest operator kamery w pow

Tomas

Polecam spoko praca