Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Totolotek S.A?

Odpowiedzialna gra Nowy wpis

Firmy już nie ma, więc niby jak....

Agata

Hejo, dobrze rozumiem, że firma juz nie działa? :)

@Agata

Działa, ale już tylko online. Punkty zostaly zamknięte. Głównie wypowiadali się tutaj pracownicy punktów

Aneta Nowy wpis
@Zgrywanie

Czemu punkty zostały zamknięte? Masz jakieś informacje?

Zgrywanie Nowy wpis
@Aneta

Taka była decyzja niemieckich właścicieli firmy Gauselmann

Czy Totolotek S.A oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ona

Totolotek nie zatrudnia pracowników, przynajmniej w punktach naziemnych. Wszystkie są pozamykane

Paulina
@Ona

To jak nie zatrudnia stacjonarnie to chyba chociaż zdalnie, prawda? Przecież ktoś tam pracuje.

Ona
@Paulina

W punktach nikt nie pracuje bo są zamknięte

moonlight

Będę bardzo dobrze wspominać tę firmę. Pracowałam tu 6lat, Wspaniali ludzie, z niektórymi mam kontakt do dzisiaj. oby więcej takich miejsc pracy, które się bedzie z taką nostalgią wspominać Szkoda, że punktów naziemnych już nie ma, ale pewnie za jakiś czas cała branża się przeniesie tylko do kanału online. jak przychodziłam do pracy nie czułam przymusu, poniedziałki traktowałam na luzie.... pozdrawiam byłych pracowników i też tych którzy jeszcze pracuja na innych stanowiskach.

@moonlight

Ale to fakt, już chodzą słuchy, że inne buki mają w przyszłości podobny plan jak Toto

@Honeymoon

wcale mnie nie zdziwi fakt, jeśli faktycznie tak się stanie, jakby nie patrząc internet już od jakiegoś czasu przejmuje kontrolę nad niejedną branżą, a pandemia tylko to spotęgowała

@moonlight

a co do tutaj opisu, tak też bardzo dobrze firmę wspominam, miałam fajną ekipę w pracy

@Honeymoon

z ciekawości pracujecie dalej w branży czy zrezygnowaliście calkiem?

@Aria

Ja przeszłam do konkurencji

Asia
@Aria

Pracuje w konkurencji,ale to już nie to samo.Tęsknie za Totolotkiem,pracowałam w firmie 13 lat.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Honeymoon

Masakra, że mimo, że już po wszystkim dalej niektórzy jeżdą po innych ludziach, jaki to ma sens?

Adele
@Honeymoon

mnie tam nic nigdy złego nie spotkało w tej firmie, nawet klienci nie byli jacyś roszczeniowi. Nie miałam problemów z kierownikami ani innymi pracownikami. Może nie jest to robota marzeń na stałe ale generalnie była ok, siedzisz sobie, w sumie mało roboty jak były te maszyny, szef ci na rece nie patrzy, spokój, Szoda ze tak sie potoczyło,

qq

orientuje się ktoś o ile więcej zarabiali pracownicy w punktach w Warszawie?

@qq

Kończąc pracę w totolotku w 2020 roku miałem 19 brutto na godzinę plus czasem premia za obrót... Tak cenił swoich ludziten matoł Dawid

Wer
@Piotr

Ciekawe gdzie teraz się zaczepi

Honeymoon

Z braku laku przeszłam do konkurencji. Też spoko, ale to nie to samo ;) Totolotek był the best. Szkoda, że tak wyszło, ale cóż poradzić, można tylko wposminać, a ja wspominam pozytywnie

@Honeymoon

Może w takim razie napiszesz coś o tych pozytywnych wspomnieniach z pracy w Totolotku? :) Jakie stanowisko obejmowałaś? Z czego byłaś zadowolona jeśli chodzi o zatrudnienie w firmie? Co było tutaj na plus i za co mogłabyś polecić pracę właśnie tutaj?

@Karolina

Teraz po czasie to już chyba i tak nie ma aż takiego znaczenia. Ja np uwielbiałam pracę w totolotku za atmosferę, za to że miałam fajnych ludzi, z każdym dało się dogadać, zamienić czy zorganizować tak żeby było dobrze

@Karolina

Polecać nie będę...bo jaki ma to sens? Pracowałam na pierwszej linii frontu, czyli doradca klienta. Praca nie była ciężka fizycznie, jak się miało gadkę i podejście do klientów i co najwazniejsze - brak uprzedzeń, bo nie wszyscy klienci to panowie w garniturach, ale to każdy kto pracuje w bukmacherce wie. nie można oceniać po pozorach, bo często się okazywało, że ten pan Mieciu bez zęba, to świetny człowiek jest do pogadania, a ten schludny pan z włosami na żelu nawet dzień dobry nie powie no i ogólne warunki pracy były spoko, kasa nawet nawet, na pewno współmierna do obowiązków, które nie należały do najcięższych

@Honeymoon

O tak to zdecydowanie masz racje. Klienci bywali zupelnie różni, nie zawsze było miło i przyjemnie, bo jak coś sie komuś nie udaje to na kim się wyżywa? właśnie na pracownikach punktów

@Ilona

No i trzeba umieć reagować w takich sytuacjach, nie dać sobie wejść na głowę, ale wciąż być uprzejmym, nie każdy tak potrafi trzymać nerwy na wodzy

@Honeymoon

Myślę, że i ja i ty wiemy o tym bo tutaj się pracowało, to raczej osoby całkowicie z zewnątrz mogą tego nie wiedzieć

Ciekaw

Kto zajmuje się prowadzeniem strony Totolotka?

obvious

Pewnie informatycy...

@obvious

Cześć, już uzyskałem odpowiedź na to pytanie, cały wątek jest poniżej, dostałem maila wiec odpisuje

obvious
@Ciekaw

No spoko widziałem ale chciałem dopowiedzieć..

Hose
@Ciekaw

Pewnie jakis nieudacznik, bo strona, aplikacja i wszystko to (usunięte przez administratora)

?
@Hose

Normalnie działa, o co ci chodzi?

olga
@?

daj spokój, zawsze najlepiej skrytyować...

@?

on sam nie wie o co mu chodzi. niektórzy tak gadają tylko po to żeby gadać

Jak długo Totolotek istnieje na polskim rynku?

Peach

Prawie 30 lat

@Peach

To naprawdę imponujący wynik to trzeba przyznać..

Zoja

pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników związanych z totolotkiem

Coco

dzięki dzięki pozdrawiam też

Zoja

wspomnienia o tej firmie bede miała zawsze dobre. ekipe miałam najlepszą!

@Zoja

to trzeba przyznac. takie miejsca jak totolotek tworzą po prostu ludzie

@Zoja

i u nas tez klienci bardzo zwracali na to uwagę.

Coco
@Anna

w końcu to jest miejsce od ludzi dla ludzi więc to wiadome

Tito.

Superbet już działa w w punktach po Totolotku. Tak jak punkt nie był malowany przez 12 lat to Superbet też nie malował ścian, stoliki, krzesła, hokkery, lada, monitory z TIM-mami - wszystko po Totolotku. Nie zdemontowano nawet tablic informacyjnych. Wstawiono tylko 3 typomaty. i tak to działa.

@Tito.

Ale że jaki masz w tym momencie problem? może odkładają to na później i tyle, swoje powody muszą mieć

Kiku
@Tito.

Ciesz się ze masz robotę, a ruch chociaż jest słyszałem, że na razie punkty po totolotku słabo, klienci pouciekali

Tito
@Mikser

Tak. Oszczedzają. W Totolotku do pracy przyjmowali z minimum średnim, a Superbet wystarczy zawodowe.

@Tito

No to już chyba nie temat na tej profil ;)

@Tito

na ten profil* sory literówka

Edge
@Tito

No i co, to że ktoś ma zawodowe to od razu czyni go mniej kompetentnym? Już nie przesadzajmy...

bon
@Edge

też mnie to uderzyło, mimo, że do tej grupy nie należę, to takie gadanie nie jest ok moim zdaniem

sound
@bon

Nie ma co się przejmować takimi ludźmi którzy oceniają przez pryzmat wykształcenia, tak jakby to był jakikolwiek wyznacznik

A jeśli chodzi o pracę w Biurze Obsługi Klienta - pojawiają sie jeszcze takie oferty?

Kamea

jest taka szansa jak najbardziej tylko nie wiem czy w tej chwili coś jest?

@Kamea

No właśnie nie znalazłam dlatego o to pytam czy ktoś coś wie, może coś słyszał

Kamea

ja niestety nie pomogę w takiej kwestii bo ciężko by coś słyszeć. Może tam po prostu zadzwoń?

@Kamea

Tak zrobię w takim razie skoro nie ma żadnych informacji. Szkoda czasu na czekanie. dzięki za pomoc

Wika

Zawsze będę dobrze wspominać pracę w tej firmie. Fajne początki do nauki pracy z klientem. dużo mi to dało.

Goska
@Wika

ja też mam tylko dobre wspomnienia tutaj. zawsze każdy problem rozwiazany, mili współpracownicy, fajna atmosfera

Danka
@Wika

Najlepiej traktowali pracowników, teraz mam STS i dolinę psychiczna przez księgowość i zla atmosferę z menager

Goska
@Danka

Totolotek to był jednak totolotek ;) atmosfera zawsze na plus

Ciekaw

Są do tego oddelegowane jakieś specjalne osoby w biurach czy to informatycy

@Ciekaw

Zapewne trochę tak i trochę tak. informatycy muszą to trochę kontrolować bo inaczej jakby to działało wszystko

@Ciekaw

A co chciałbyś się zalapać do pracy na stronie?

@Ciekaw

W sumie kto by nie chciał, to musi być fajna praca przy kompie

@Rena

Na razie pytam z czystej ciekawości jak to tutaj wygląda ;)

@Rena

Ale nie mówię nie, chętnie podjąłbym sie takiej pracy

parasol
@Ciekaw

Szeregowy pracownik biura strony nie stworzy. Logiczne, że czymś takim zajmują się specjaliści IT. Owszem są wordpressy i szablony do wykorzystywania, ale podstawową wiedzę jak html5 trzeba mieć, żeby to miało ręce i nogi. Jeżeli zadajesz takie pytania to obawiam się, że możesz wiedzieć nieco za mało, żeby zostać wpuszczonym do świata IT. Tutaj poszukuje się specjalistów z realną wiedzą i umiejetnościami. Plus stworzenie strony to nie takie hop siup, zmysł graficzny też w cenie, tak, żeby graficznie się layout spinał i miał walor estetyczny, a nie wyglądał jak strona postawiona na informatyce przez 12 latka. Chyba, że chodzi o samo prowadzenie strony przez CMS, bo jak się wczytałem, to chyba jednak to jest clou. To wtedy inna sprawa. Ale nie wiem jak konkretnie w Totolotku to działa, bo równie dobrze tym może zajmować się firma zewnętrzna. Sorry, w sumie to dużo gadam a sam mało wiem.

@parasol

Tak, chodziło mi raczej o tą drugą opcję, do IT raczej się nie wybieram i nie wybiorę, bo nie mam na to ani wiedzy ani wykształcenia. Chociaż ogólny zamysł rozumiem i mogę nawet nie mieć wiedzy do tej opcji o której mówiłem

Celina
@Ciekaw

Prowadzenie takiej strony dla klientów to też nie jest łatwa sprawa, dobrze mieć jakieś doświadczenie w tym temacie, bez tego to raczej marne szanse na przyjęcie, o ile w ogóle pojawiłaby się taka oferta, bo osobiście nie kojarze

Elżbieta

Jakie benefity oferuje swoim pracownikom Totolotek? Słyszałam o firmie, ale nie znam nikogo z pracowników. Czy pracuje się w systemie zmianowym, grafik jest elastyczny?

toto
@Elżbieta

jest likwidacja sieci w tej chwili

Zak
@Elżbieta

Ela, zamiast zadawać głupie pytania może zapoznaj się z firmą, na której profilu piszesz?

Amelia
@Zak

po co się tak spinacie jak to jest wpis ogólny od gowork mający zachęcić do dyskusji. Raczej wątpię że robią jakiekolwiek rozeznanie w terenie zanim wstawią jakiś bezsensowny wpis

Zak

Aa, w ten sposób..

Enka
@Amelia

Na pewno nie robią, bo chodzi tylko o ruch a nie o jakość i treść

Enka
@Amelia

Częsta praktyka z ich strony, spotkałam się już wielokrotnie

Damian

Czy to prawda że lvbet przejmuje totki i pracowników? Pracowałem w totolotku 5lat,na początku było super a ostatni rok... niby remonty, maszyny, logo nowe a i tak nas Niemcy zamknęli z naszą miss swiss

fik
@Damian

poczytaj trochę profil bo takie rozmowy już tutaj się odbywały i nie ma sensu wałkować w kółko jednego tematu

Lo
@fik

otóż to. wałkowanie i tak niczego tutaj nie zmieni :)

aaaaa

Jaki bukmacher bedzie za totolotka jak upadnie 31 marca?

Tito
@aaaaa

Najprawdopodobniej silny podmiot - rumuński SuperBet. Ma już punkty w Polsce.

fb
@Tito

też o tym słyszałem, że SuperBet ma przejąć punkty własne Totolotka (nie wiem czy wszystkie ale kilkadziesiąt na pewno). też była mowa o STS. Ajenci ponoć też dostali propozycję.

Ster
@fb

Ale to potwierdzone, czy na razie bardziej ploty?

fb
@Ster

nie jest to oficjalnie nigdzie potwierdzone. ja wiem to od kilku Ajentów i pracowników punktów sieciowych. niebawem wszystko będzie jasne. jakies 3 tygodnie

Ster
@fb

A, czyli w ten sposób, ok

Mea
@fb

To ciekawe w takim razie jak to się wszystko wyjaśni, chociaż szkoda totolotka, lubiłam tu pracować

Luna
@Mea

Mam całkiem podobnie, zawsze będę miło wspominać tą firmę i ludzi, których tu poznałam a był ich naprawdę ogrom :)

@fb

Hej, czy w związku z tym zmieniły się warunki zatrudnienia w firmie? Zastanawiam się, czy SuperBet przeprowadził " przegląd pracowników", zmieniły się może wypłaty?

Jojo
@Elżbieta

Elżbieta nie czytasz ze zrozumieniem, jeszcze nie przejęli punktów, więc ciężko żeby już podawać warunki zatrudnienia

KlientLotto

WItam serdecznie, chciałbym zgłosić nadużycia ze strony pracownic kolektury lotka, w Sosnowcu na gospodarczej 33. Pracowniczka kolektury okantowała mnie że nie ma wygranej na kuponie. chcieć nie chcieć sprawdziłem numery wcześniej i miałem w Multi Multi na 7 skreśleń 4 cyfry trafione czyli 4 zł ->Wygranej. Niestety pracownica po sprawdzeniu zapytała czy nie chcę nowego kuponu z tymi samymi cyframi. Ja na to - Nie dziękuje i czy jest tam jakaś wygrana, na co odpowiedź pracownicy - nie nie ma. Więc wyrzuciłem kupon do ich kosza. Jak wychodziłem zauważyłem przez szybę punktu że pracowniczka grzebie w koszu!!! Po co? No z rana za dużo kuponów nie ma wygrywających! Więc na necie sprawdziłem na 7 skreśleń za 4 trafione 4 zł. Więc kantują i zgarniają losy osób wygrywających wyciągając z kosza!!! Jak tak tam pracownicy wszyscy robią to nie dziwić się że mało, który puźniej wraca do kolektury zakupić los!!! Kiedyś potargałem wiele kuponów multilotka i teraz pytanie czy nie byłem osobą która w Sosnowcu nie odebrała wysokiej wygranej z winy takiego pracownika! Chciałbym widzieć jak jest wygrana na jakimś wyświetlaczu żeby się wyświetliło i że na kuponie jest określona kwota wygrywająca. Dało by się takie coś zrobić w tym punkcie i wielu innych? Bo jak poprosiłem kiedyś o wydruk wygranej nawet nie otrzymałem bilecika potwierdzającego kwotę wygraną bo mi pracownica powiedziała, że trzeba było od razu mówić choć nie miała innego klienta i karteczkę jakąś doczepiła do kuponu. Pracownica mi odparła że nie może ponownie wydrukować z automatu wydruku potwierdzajacego tą wygraną. Nie ma gdzie takich nadużyć zgłaszać strona by się przydała

Wirek
@KlientLotto

Ziomek ale Ty zdajesz sobie sprawę że to jest totolotek a nie lotto? to są dwie zupełnie różne firmy i nie mają ze sobą nic wspólnego

Wirek
@KlientLotto

A tak całkowicie poza tematem - nie mogę się zdecydować co mnie bardziej śmieszy. Fakt że chłop rzuca się o 4 zł , czy oskarżenie pracownicy o grzebanie w koszu za tą porażającą kwotą.

oo
@Wirek

To są właśnie klienci Lotto. Ciemna, (usunięte przez administratora) masa, która nawet nie wie dla kogo wywala swoją kasę

malkolm
@oo

Faktycznie trafił nam się niezły agregat na forum, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora

Kalos
@malkolm

no, przy czym to już nie pierwszy taki

Eos
@Kalos

Co racja to racja, wielokrotnie byłem świadkiem takich pomyłek, gdzie ludzie totalnie nie odróżniają że Lotto i Totolotek to dwa całkowicie odrębne byty

@KlientLotto

Hej @KlientLotto, niestety muszę Ci powiedzieć, że Gowork nie służy do oceny usług firm. Jest to portal mający na celu pomoc osobom zainteresowanym pracą w danej firmie w znalezieniu informacji na jej temat. Myślę, że powinnaś napisać na stronie Totolotka.

to już jest koniec

ostatnie dni... będę płakać!!!! kto do tego doprowadził? jak to się w ogóle stało?

eh

Znaleźli się wszechwiedzący. Naprawdę zbędne jest poszukiwanie winnych i obgadywania tutaj ludzi, bo niczego wam to nie da i niczego nie zmieni ;) ani to kulturalne ani miłe. ile wy macie lat?

eh

Masz słabego informatora, albo umiejętność zgadywania, bo nie jestem Gosią (nie jestem nawet kobietą, ale ok) mówię co myślę, bo po prostu zwalanie winy na kogoś nic tu nie zmieni.

No wiesz kto
@eh

Kiedy widzimy co sie stalo, to aż płakać się chce. Ludzie oddali tej firmie swoje serce, czas. Dali kawałek siebie, swojego życia. Są osoby, które tu pracowaly tu ponad 20 lat więc nie mów ze nie mamy prawa do oceny sytuacji. Ok przyjdzie kolejna firma, kolejne prace, ale człowiek oddawal tutaj bardzo duzo, a w zamian nie mamy nic....

@No wiesz kto

ewidentnie widzę też tutaj problem czytania ze zrozumieniem. nikt nie mówi że nie masz prawa do oceny sytuacji. nie masz prawa do obgadywania ludzi, podawania danych osobowych i szukania winnych.

H
@cotusiedzieje

Imię i nazwisko to nie sa dane osibowe.... my wlasnie mamy prawo do szukanoa winnych. Taka firma, z taka tradycja Rozpoznawalna na rynku i kaput....

Hhhgg

Pamiętam rozmowę kwalifikacyjną i zapewnienie o ciągłości zatrudnienia, ze jeśli bede chciała pracowac....

śmieszny
@Hhhgg

teraz pozostaje wwam pracowac w tesco!!!! hahahaha hihihihi

@No wiesz kto

Proszę, nie wkładaj mi słów w usta. Nic takiego nie mówiłem. I tak, też jest mi smutno z obrotu sytuacji.

Zwroclaw
@eh

Do niczego się nie nadajesz. Opuść nasz kraj Kanadę

@H

to jak to nie są dane osobowe to ja nie wiem co to jest. swoje podaj jak taki mądry jesteś

@cotusiedzieje

Ja nic nie zrobiłam. Mój punkt otwarty, zaraz kończe i bede siedziec do 23. Odwal się Nic tobie nie jestem winna. Ja dzisiaj jeszcze nie żyje Urodze sìe w poniedziałek o 3:30

@Zgrywanie

nie dość że bzdury wypisujesz to jeszcze kultury za grosz, ale w sumie czego ja oczekuje ;)

@cotusiedzieje

Sam bzdury wypisujesz. Ja jeszcze nie żyję. Urodze się w pon o 3:30. Jutro jestem tak od 13 moze 14 a do tego czasu blondyns

@No wiesz kto

Cześć, nie jestem w temacie. Napisałaś że " kiedy widzimy co się stało to aż płakać się chce"- możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co się dokładnie wydarzyło w Totolotku?

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A