Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Gosia

Co się stało, że taka cisza? Zaraz premia roczna pewnie rozbudzi forum ;)

@Gosia

No bo w końcu się ludzie wzięli do roboty a nie zajmowanie się pierdołami. Pracują to nie ma czasu na bezpodstawne oskarżanie

Wuja

To teraz jest lepiej?

@Gosia

A gdzie toczą się rozmowy o podwyżkacḥ. Związek o niczym nie informuje.Zarząd też żadnych informacji. Rozmowy toczą się od jesieni doczekamy następnej.

Bronson

Wiadomo może kiedy będzie premia roczna wypłacona?

@Jabłko

Witaj @Jabłko, nie bardzo wiem jak interpretować Twoją opinię. Z wpisu wnioskuję, że w Apart Powogazie macie dużo pracy. Czy zakres obowiązków jest adekwatny do wynagrodzenia?

@Wuja

Hej @Wuja, czy pracowałeś w Apart Powogazie? Wyjaśnij, co miałeś namyśli pisząc: to teraz jest lepiej? Czy za Twoich czasów warunki zatrudnienia w firmie nie były odpowiednie?

Barbara

Hej, chciałabym dopytać o te podwyżki w Apart Powogazie. Czy chodzi o jakieś jednorazowe dodatki, czy może co roku podnoszone są wynagrodzenia pracowników na podstawie efektywności ich pracy?

@Bronson

Cześć, rozumiem @Bronson, że jesteś pracownikiem Apart Powogazu? Wspomniałeś o corocznej premii, a jakie inne benefity ma do zaoferowani firma dla swoich pracowników?

@Barbara

Kto miał zrozumieć, dokładnie zrozumiał moje przesłanie. Brzmisz jak podstawiona. To zależy 9d działu ale w większości są same przepychanki i zrzucanie nowych obowiązków na innych pracowników bez podnoszenia stawek.

@Barbara

To sarkazm, taki rodzaj wypowiedzi na pewno znajdziesz dokładna definicje w słowniku lub wikipedii. Jest dokładnie odwrotnie, we wcześniejszych latach było zdecydowanie lepiej. Teraz powogaz startuje do miana korporacji ale chyba nie bardzo wiedzą co robią. Jedyne co mamy to zamieszanie, spory kompetencyjne oraz kolesiostwo i zatrudnianie Tczewa. Ale cóż póki są wyniki to Toruń jedynie pogrozi paluszkiem i da klapsa w ucho.

@Barbara

Dopytuj o podwyżki jak my wszyscy, bo nikt nie widział podwyżki od już ponad 2 lat. Jednorazowe dodatki czasem się pojawiają ale na zasadzie chcesz ładna kasę to przez miesiąc nie możesz mieć dnia urlopu inaczej proporcjonalnie hajs spada w dół. Nikt nie sprawdza efektywności pracy, bo zaorali się we własnych procedurach nie mówiąc już o tym że na stanowiskach kierowniczych w większości są osoby nie techniczne, które nie są w stanie ocenić wspomnianej efektywności.

@Barbara

Coroczna premia zwana 13 była już opisywana wielokrotnie na tym forum, jeśli jesteś bardzo ciekawa możesz poszukać - to zdecydowanie nie boli. Bebefity jeżeli jesteś zainteresowana podjęciem pracy, są opisane w każdym ogłoszeniu o zatrudnieniu. Nic dodatkowego tutaj nie ma.

Laik
@Jabłko

A jak w tym roku wyszło?

Oburzony

To co nam chcą dać to nazywacie podwyżka?? To kpina jakas. Od trzech lat nic nie dali, inflacja w tym czasie ile razy poszła w górę, już w samym tym roku prawie o 5 % a oni proponują nam 3,4 %. Firma która szczyci się 20 milionami zysku na swojej stronie. Poprostu żenada. Teraz dali pracownikom nagrodę tylko za co hmmm . Chyba po to że jak w przyszłym tygodniu zbiera się zarząd na walne to kiedy będą chodzić po firmie to pracownicy maja się pewnie uśmiechać i mówić jak to im dobrze .

Obserwator
@Oburzony

Masz racje, ta tak zwana premią to się nie popisali 129 zł czyli starczy na jedno tankowanie. Brak słów poprostu. A zbliża się 13tka. Tez pewnie dadzą po 200 zł tak jak w zeszłym roku.

taaa
@Bronson

dla pracowników , którzy mają zmniejszoną premię z tytułu nieobecności powyżej 50% absencji w roku kalendarzowym – 4,848 % indywidualnej podstawy każdego uprawnionego pracownika. - dla pozostałych pracowników uprawnionych na premii w wysokości 100% - 5,013% indywidualnej podstawy każdego uprawnionego pracownika.

Broks
@taaa

A co kasa za sprzedaż działki?

I zmiana

Co to sie dzieje? burza firme? dzis przychodze a tu nie ma czesci portierni .

nicky
@I zmiana

tej a Ty w jakim świecie żyjesz, że nie wiesz co się dzieje ?

Ftorek
@I zmiana

,,Plan budowy nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej fabryki w okolicach Poznania realizowany jest zgodnie z harmonogramem" - powiedział prezes Klepacki. Za chwilę nic nie będzie:(

Jabłko

Dla NIEROBOW nie ma i nie będzie podwyżki! Do roboty lenie!

Lakicocz

A co się stało kochany?

Barbara

Hej, czy komuś z Was udało się otrzymać podwyżkę, awans, lub innego rodzaju wyróżnienie podczas pracy w Apart Powogazie? Jeżeli tak, opiszcie proszę historię z tym związaną.

Rona
@Barbara

Nie udało się bo zawsze znaleźli jakieś ale..

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH

Dzień dobry, pojawiło się ogłoszenie na Kierownik Regionu Sprzedaży. Czy ktoś z wewnątrz mógłby podzielić się informacjami typu: - Ile wynosi wynagrodzenie podstawowe + premia - Premie są do wyrobienia? - Jak atmosfera w dziale sprzedaży? Pozdrawiam!

Gosk
@Zainteresowany

Teraz to już dej se spokój, kiedyś było spoko, teraz to nie wyrobisz i nie zarobisz. Atmosfera, jak w korpo.

PH

Witam. Czy ktoś wie jakie warunki oferują na stanowisku Przedstawiciela (podstawa +premia)? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zazu

To jest żart a nie premia... człowiek cały rok zapier..nicza a tu takie coś... Biorąc pod uwagę premie za 2018 to jest mniej w sumie 600 zł za grudzień i z 1100 zł mniej za czerwiec.. To co przelali starczy mi na zatankowanie auta i wycieczke na pizze. I po premii. Dołożyli by to do wypłaty jako premie a nie ośmieszają się osobnym przelewem. Śrubki takie dali.. pieniądze coraz mniejsze a życie coraz droższe..

Bal
@Zazu

Taki regulamin... może związki zamiast go bronić to w końcu by go zmienili

@Bal

A należysz do związków?

@Myśl

czas nieokreślony. Utrzymane zostaną też dotychczasowe warunki płacowe. Dodatkowo pensje będą waloryzowane o wskaźnik inflacji od 1 lipca 2021 roku. - Oznacza to utrzymanie wszystkich dotychczasowych świadczeń tj. bonusu wakacyjnego (100% wynagrodzenia), bonusu świątecznego (max. 70% wynagrodzenia), premii miesięcznej (200 zł), premii rocznej (3,5% wynagrodzenia), pozostałych tak działa związek w antoninku

Oleksy
@Myśl

Ja na szczęście nie naleze do zwiazkow :)

jurek
@Zazu

jeszcze kilka miesięcy i będzie po firmie.Szukajcie teraz nowego zatrudnienia bo to idzie pod młotek.

@jurek

a Jaryszki? to nie bedzie przenosin?

Zoło
@Zazu

Wiadomo, jak premia roczna w tym roku?

I zmiana

Znowu krotsze godziny pracy??? Bez jaj. Porozdawac testy, tych co chorzy na badania tych co zdrowi normalnie na 8 godziny. A tu od razu taka panika. Premia sie sama nie zrobi.

Rona

Premia buhahaha jaka premia

@I zmiana

Bo te 15 minut tyle daje.... I tak każdy przychodzi jak chce a na bramie nikt tego nie pilnuje. Zresztą co mogą zrobić na bramie powiedzieć, że mają nie wchodzić i tyle. Jak ktoś będzie chciał to i tak wejdzie więc to bez sensu

@Nicky

nie 15 tylko 30. mowie porozdawac testy i wio do roboty. a jak nie to wszystkim skrocic czas a nie wybranym. w koncu wszedzie mozna sie zarazic a nie tylko na produkcji

@I zmiana

15 czy 30 to bez różnicy. Przychodzisz 15 minut później i po tych 7,5h już nie czujesz żeby była różnica większą niż 15 minutowe wyjście wcześniej. No generalnie to w produkcji jest największe prawdopodobieństwo zarażenia bo to duże skupisko ludzi na jednej hali. W biurze tak nie jest a jeśli ktoś chodzi od biura do biura na plotki to do zwolnienia bo najwidoczniej nie ma co robić i jest zbędny. Wystarczy siedzieć na (usunięte przez administratora) i opuszczać biuro tylko z ważnych powodów, przy czym ploteczki to nie jest ważny powód. W biurze łatwiej jest też zachować higienę pracy, bo w każdym jest płyn do dezynfekcji, oraz odległości między pracownikami. Na produkcji już tak nie jest i dobrze to wiemy. Podsumowując masz rację, że wszędzie się można zarazić aczkolwiek na hali pracowników produkcji prawdopodobieństwo zachorowania jest zdecydowanie wyższe niż u pracowników umysłowych.

Ploteczki
@Nicky

Lepiej na ploteczki niż dopusczać się nieobyczjanych zachowań, bo są poważniejsze choroby (wirusy) aniżeli Covid.

@Ploteczki

Masz coś konkretnego na myśli ?

Maria

@Daria a to w dziale handlowym jako nagrody za sprzedaż były wycieczki ?

@Maria

i owszem : tam i z powrotem

Daria

Wreszcie pozbyliśmy się darmozjadów z handlowego którzy jeździli na wycieczki po świecie. Lepiej te pieniądze dać ludziom na produkcji bo towar i tak sam się sprzedaje.

DjAdamus
@Daria

Teraz mają rekrutację na nowego (usunięte przez administratora), który będzie jeździł na wycieczki.

@DjAdamus

złóż podanie

kasze91
@Daria

Jaki śmiech na sali ... nie maja nikogo na stanowisko dyrektorka Dziś zaczeli szukać w całej firmie apator od sprzątaczki po magazyniera. Może ktoś się znajdzie z łapanki :)

Welon

A kogo zwolnili?

M
@Daria

Jesteś głupi/głupia jeśli myślisz, że samo będzie się sprzedawało. Rozumiem, że nie lubisz Działu Handlowego, bo nie zabrali Cię na wycieczkę.

Konan

Kamień węgielny wbudowany i co dalej? Kto z Was wybiera się na Jaryszki? Warto?

@Konan

A skąd wiadomo czy warto ? Dopiero mają być rozmowy z każdym indywidualne, przynajmniej tak zapowiadali. Zobaczymy więc co zaproponują i wtedy będziemy myśleć czy warto :)

@Konan

Za 2400 nie warto dojazd z Poznania 1,5 h

@Olexy

A To już wiesz co za propozycje szykują ? Masz przecieki jakieś ? Bo ja jeszcze nie usłyszałem oferty dla mnie, jeśli pensa nie wrośnie oczywiście no pójdę za powo aczkolwiek myślę że z wydawaniem opinii o przenosinach warto jeszcze poczekać do oficjalnych rozmów

Piękny Lolo
@Nicky

Jasne i każdemu zaproponują lukratywne warunki w zależności od dojazdu i kaprysu. A to nie jest już tak, że ludzie czekają na bramie?

@Nicky

Nic nie zaproponują tylko będą te same stawki co są teraz. tzn stałe pensje. ok 3400 brutto. Niektórzy chodzili przez cały rok po podwyżkę słysząc ze sa ciężkie czasy i nawet 50 zł nie mogli dać . Więc na cuda nie liczcie . Doliczcie jeszcze dojazd. Jak ktoś ma samochód ok a komunikacją ? Powodzenia

@Nicky

nie warto. Ludzie 10 lat temu zarabiali po 3500 zł teraz 2300 - 2400 . sam sobie odpowiedz

@Nicky

Nie licz na to że wzrośnie skoro podwyżka była jakiś czas temu ok 50 zł. Nikt nie da więcej.

Ale wy jesteście pesymistyczni

@Piękny Lolo

Nie można na bramie, Limit osób bo covid. Są za bramą.

@I zmiana

Właśnie, czyhają na wasze miejsce. Z Taponowania facet odszedł i już jest nowy na jego miejsce, tak więc nie śmiejcie się że chętnych nie ma

@Nicky

żyjemy realiami , teraźniejszością a nie kiedyś za rok jutro ...

@Olexy

Typie, niby żyjesz realiami i teraźniejszością xD W jednym poście piszesz że 10 lat temu ludzie więcej zarabiali - chyba jednak żyjesz przeszłością W kolejnym poście piszesz, o tym że nic nie dadzą, że trzeba będzie dojeżdżać MPK albo samochodem - czyli gdybiesz o przyszłości jednak Więc weź się zdecyduj i nie pisz że żyjesz tylko teraźniejszością i realiami. Bo wypłaty z przed 10 lat nie są już realne.

@Nicky

Jaką była premia roczna 10 lat temu?

@Nicky

Zadajcie sobie pytanie dlaczego odszedł haah bo jest tak dobrze?

@Nicky

W tej firmie nie jest już nic realne hahh

@Olexy

Oleksy - raz piszesz że żyjesz w teraźniejszości a raz jak to było kiedyś. Zdecyduj się. Skoro odelszedl to.mial.swoje powody. Może nie chodziło o względy finansowe bo z tego co wiem poszło o coś innego. Nie mierzy wszystkich swoją miarą xd

@Nicky

To jak zaproponują 1400 to też zostaniesz chłopie włącz myślenie.

@Olexy

A czytasz Ty ze zrozumieniem posty tutaj czy po prostu piszesz co chcesz nie zważając na odpowiedzi innych ?

Anonimowa

A jak wygląda produkcja u Pań? Zarobki zarobkami ale czy jest ciężko?? No i najważniejsze, jaka atmosfera wśród pracownic? Myślę o złożeniu CV na produkcję ????

@Anonimowa

Nie składaj nie ma sensu.

Bal
@Ona48

Składaj nie słuchaj malkontentów

@Anonimowa

No i tak właśnie wygląda ten masz powogaz. Jeden mówi tak, drugi inaczej i musisz wszystko ogarniać sam. Nie jest lekko kobietom na maluchach, mają trochę tego do dźwigania i na pewno nie jest to praca dla leniuchów. Spróbuj, cyrografu nikt Ci nie da. Nie będziesz chciała nie zostaniesz i tyle.

@Anonimowa

Nie warto zarobki ok 2300 - 2500 jest ciężko bo wysoka norma. Atmosfera jak wśród kobiet.... Proponuję poszukać czegoś innego.

Anonimowa

Opłaca się składać CV na produkcję do pań? Przede wszystkim mi chodzi o atmosferę między pracownicami

@Anonimowa

Tak jak wszędzie, jedne się kochają inne nienawidzą ale to raczej standard jeśli na danym dziale pracuje za dużo kobiet.

Dzika

Kolejne małżeństwo z pomorza w firmie, rozumiem, że obsadzić będą do upadłego? Potrzebujemy specjalistów do planowania, bo w Poznaniu nie ma... pomijając, że w planowaniu panuje kompletny przerost zatrudnienia, a w firmie nic nie jest zaplanowane tylko wszystko na pałę.

Kunegunda
@Dzika

to już robi się niesmaczne. Ale projekt "RODZINA NA SWOIM" rozkulał się na dobre. nie pojedyncze sztuki - całymi rodzinami! przypadek? nie sądzę. nie zdziwię się jak żadnej przeprowadzki nie będzie do nowej lokalizacji, tylko zaorają tą firmę z tradycjami. dla mnie osobiście hitem jest ten dzieciaczek , nowy kiero od jakosci. dwa lata po studiach, zero doświadczenia.

Hołek
@Kunegunda

Ja z tego, co widzę to wszyscy są mniej więcej na tym samym poziomie, amatorka totalna. Nie wiem czy kluczem przy zatrudnianiu tych ludzi jest nazwa tej firmy, "Amator". Dziwię się, jak można gadać takie bzdury i być tak niekompetentnym... Czy Toruń coś o tym, wie? Czy chodzi o kasę ze sprzedaży działki?

Jolo
@Kunegunda

Widzę że KJ idzie na psy. Skoro na kierownicze stanowiska pchają małolaty po studiach. Poprzedni był ok.

Roman
@Kunegunda

W KJ nowy człowiek jako kierownik? To się porobiło. W dodatku świeżak po studiach, to nie wybrali Pana B. w końcu po tylu latach pracy i z takim doświadczeniem powinien ale może zabrakło kultury osobistej, a dlaczego nie wskoczył Pan D.S. z izby pomiarów może pewność siebie odeszła w zapomniane i chamowaty humor? Tam tylko będzie równia pochyła, ludzie porządni będą odchodzić lub będą usuwani.

Rafał
@Roman

Jak często dochodzi do zmian na tak wysokich szczeblach, jeżeli chodzi o awanse w firmie Apator Powogaz? Czy szary pracownik bez doświadczenia zawodowego może w ogóle myśleć o ewentualnym awansie? Proszę o informację, jak to wygląda bo może właśnie dzięki Wam uda mi się coś ustalić. Z góry serdeczne dzięki.

Nicki
@Rafał

Zmiany zachodzą dość niespodziewanie w różnych sekwencjach. Szary robol ma bardzo rzadko możliwość wybić się wyżej ale jest to poprzedzone milionem kłód pod nogi. Jeden chłopak z legalizacji mieszkaniowej przechodził pół roku na nowe stanowisko do kontroli jakości bo przecież szanowny kierownik produkcji musiał pokazać jak wiele od niego zależy .... To zależy głównie od tego jakie masz układy czyli jak wszędzie. Im bardziej Cię lubią tym mniej masz problemów.

Krzychu

A o co chodzi ?

Roman
@Rafał

Do zmian dochodzi wtedy, gdy ktoś ma dosyć panującej atmosfery. Poprzednik z KJ był ok. tylko że wszyscy pomiatają KJ a człowiek nie miał siły przebicia i szans obrony. Inna sprawa to, że w KJ i nie tylko powinno wymienić się całą armię ludzi, nie tylko kierowników ale i zwykłych pracowników bo w tej firmie atmosfera pracy osiągnęła poziom dna Warty lub nawet poniżej.

MOTEK

chciałbym zapytać o jakąś pracę w tej firmie, proszę o propozycję, nawet na trzy zmiany

@MOTEK

Podaj kwalifikacje

Tadziu

Powogaz Grinch Swiat nie bedzie tylko nowa limuzyna dla ....

@Tadziu

jeszcze jedna?

Artur
@Myśl

Jak kogoś zatrudnia z Tczewa to i na auto się pieniążki znowu znajdą.

Żal.pl

Porażka.. wolałbym dostać bon nawet na 20 zł sodexo niż ta pseudo paczke z tymi prezentami co się na utylizacje nadają. Nie wiem kto im doradza i wymyśla te chore inwestycje ale dajcie żyć! Święta ida zarobki małe a w sklepach wszystko drożeje. Zamiast przynosić do domu kalendarz i komiks wolałbym żonie dać bon na chociaż make zakupy przed świetami. Firma nie polepsza swojej pozycji w oczach pracowników. Pogrąża się.

Henryka
@Żal.pl

Marzec. Marzec z kalendarza wymiata.

@Henryka

Dokładnie. Powiedzcie kto o zdrowych zmysłach powiesi sobie taki kalendarz w domu? Poza znikomym wyrazem "artystycznym", jest jeszcze format, większych nie było?

Myśl

nazywacie to kalendarzem???? hahahaha. przerost formy nad treścią. przecież to sesja fotograficzna z cyferkami na "piątym planie"...... zgadzam się. dramat . co mam z tym zrobić? być może to jest dla niektórych pamiątka ale .... u mnie to nawet nie zawiśnie. fantastyczny pomysł na wyrzucenie pięniędzy w ..... a czytaliście komiks? i wypowiedź prezesa?

@Henryka

w ubiegłym roku dali kalendarz trójdzielny. Był ekstra. Praktyczny i w ogóle. a ten to tylko na śmietnik - ale przypadkiem czy to nie będzie przeciwko RODO? są tam zdjęcia osób z firmy. hahaha. jeszcze okaże się że i wyrzucić tego nie będzie można

Grincz

Choinka ???? fajna jeszcze tylko brakuje budki z grzanym winem i będzie bajka????????????

@Grincz

Raczej Mustanga z 95 letnim stażem :) jak to było 5 lat temu.

@Grincz

Zamiast choinki mogli dać porządna wypłatę i kasę na święta. Mogą wsadzić sobie ja w (usunięte przez administratora)

@Ona48

Prawda. Razem z tymi paczkami. Bezsensowne inwestycje zamiast pomoc pracownika i dać trochę kasy na święta.

Panciarz

Grubemu śmierdzą giry a Wąs grzebie w kluku!

Delfinek

A stalowe kolano jest finezyjnie obciągniety skórą

Nawigodek

Czy w tym miesiącu będzie zrealizowany plan? Firma bez celu i wizji, co miesiąc to samo, walka o plan.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA