Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Olen

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć co na celu ma ta nowa aplikacja zaznaczę beznadziejna aplikacja? Nie można się tam odnaleźć. . Komu przeszkadzała stara formuła? Która była przejrzysta. Widocznie ktoś musiał zarobić. Żenada

Eloł
@Olen

Aplikacja jest Ok, więcej info niż w starej. Trzeba tylko się przestawić. Jak wchodziła poprzednia aplikacja tez narzekali. A to przeciez wszystko dla ludzi

Dlaczego pracownicy agencyjni zatrudnieni od stycznia do lipca przez agencję pracy nie otrzymali żadnych podwyżek? Nadal pracujemy za podstawę z lutego, pracujemy i chcemy otrzymać wynagrodzenie na godne życie. Praca na trzy zmiany powinna być adekwatna do wykonywanej pracy. Tymczasem płaca netto za kwiecień i maj to 3100 zł. Tyle zarabia pani sprzątaczka (,nikomu nie ujmując) na cały etat. Czy po przejściu do firmy na umowę o pracę można liczyć na wyższe wynagrodzenie? Niestety w firmie nie ma z kim rozmawiać.

Dzień dobry, zasady nabywania prawa do podwyżki w maju br. zostały przekazane wszystkim pracownikom. Podwyżką zostali objęci pracownicy zatrudnieni przed styczniem 2022 roku. System pracy, w którym przewidziana jest praca w nocy jest wynagradzany w naszej firmie na poziomie wyższym niż mówią przepisy – dodatek w wysokości 30% minimalnego wynagrodzenia. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące wynagrodzenia po przejściu na umowę o pracę lub inne związane z wynagrodzeniem, zapraszamy na konsultacje do Działu personalnego.

@Apator Powogaz SA

Ciekawe po co? Tu nikt nic nie wie, wysyłanie od jednego do drugiego. Nikt nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi. Kadry do mistrza, mistrz do kadr itd. Uważamy że mamy prawo wiedzieć z wyprzedzeniem czy przejdziemy na umowę do firmy czy też dalej przez Agencję i na jakich warunkach finansowych. Mamy nadzieję że do końca tygodnia firma znajdzie czas żeby tę sprawę załatwić.

@Agencyjni

Dzień dobry, Niemalże w każdej firmie obowiązuje struktura organizacyjna w ramach której są ustalone uprawnienia i odpowiedzialność. W naszej organizacji decyzje dot. przedłużenia umowy i jej warunków podejmuje przełożony i to do niego należy się zwrócić w pierwszej kolejności z powyższymi pytaniami. Dział personalny nie może podjąć takich decyzji, dlatego zainteresowane osoby są kierowane do swoich przełożonych.

Agencyjni

Czy uważacie Państwo/Firma, że pracownicy z agencji pracy na umowę o pracę zatrudnieni od 4 miesięcy nie otrzymają żadnej podwyżki? Czy uważacie że nas inflacja ominęła, że my pracujemy gorzej niż pracownicy zatrudnieni w Apator/Powogaz? Na spotkaniu zapewniano nas, że będziemy traktowani na równi z "waszymi" pracownikami. Tymczasem niestety dla nas podwyżek nie ma. Uważamy że niestety nie jest to sprawiedliwe. Pracujemy tak samo i mamy nadzieję że zwiążemy się z firmą na dłużej. Rozumiemy , że uważacie iż my nie zasługujemy na podniesienie płacy? Bardzo przykre.

@Agencyjni

Ja wróciłem do tej firmy po tym jak się zwolniłem po prawie rocznej przerwie. Wróciłem od początku roku w styczniu pracuje 5 miesięcy i również nie dostałem podwyżki, premi rocznej czy czegoś podobnego. Więc taki urok.

@Jaro

Spodziewaliśmy się odpowiedź od firmy. W sytuacji tak dużej inflacji, naszym zdaniem firma postąpiła bardzo krzywdząco, nie biorą pod uwagę faktu, że pracujemy na 3 zmiany i na dzień dzisiejszy nie jest to płaca adekwatna do wykonywanej pracy jak również faktu iż dojazd do pracy jak i powrót to około 3,5 godziny dziennie. Szkoda że nikt z firmy nie raczy odpowiedzieć. Ponadto "na uroku" mówiąc kolokwialnie zupy nie ugotujymy i rachunków nie zapłacimy..

Pracownik z agencji
@Agencyjni

To prawda, zgadzam się. Aktualnie minimalna płaca podstawowa na produkcji w innych firmach to 3850. Wielu z nas deklaruje zmianę pracy, raczej nie podpiszemy umowy na kolejny miesiąc.

@Agencyjni

Raczej pisaniem tutaj nic nie zmieni . Trzeba spotkać się z kimś odpowiedzialnym . Zobaczymy co nam odpowiedzą . Czy możemy liczyć na podwyżkę ,wyrównanie czy mamy udawać że wszystko jest ok.

@Jaro

Pytanie tylko z kim, nas traktują na zasadzie nie podoba się to dowodzenia, ale chyba nie o to chodzi. Odchodzą kolejne osoby, s firma ma to w (usunięte przez administratora)

@Pracownik z agencji

Dzień dobry, Płaca zasadnicza to ważny element, ale zwracamy uwagę, że oprócz niej mamy jeszcze inne elementy wynagrodzenia, które składają się na wypłatę. Na bieżąco analizujemy sytuację w firmach konkurencyjnych w obecnej lokalizacji spółki i wynagrodzenia proponowane w Apator Powogaz nie odbiegają od propozycji rynkowych, a propozycja benefitów jest o wiele bogatsza.

@Agencyjni

Dzień dobry, Pracodawca ma świadomość inflacji, która dotyka zarówno pracowników, jak i firmę. Z tego powodu zostały zaproponowane zmiany wynagrodzeń. Zmiany wynagrodzeń nie są podyktowane zmianami systemu pracy, który nie uległ zmianie. W poprzedniej lokalizacji praca odbywała się w systemie 3 zmianowym. Dla osób pracujących na III zmianie są przewidziane wyższe niż standardowe dodatki za pracę w nocy. Ponadto ze względu na zmianę siedziby pracodawca wyszedł naprzeciw potrzebom pracowników i dofinansowuje dojazdy do pracy lub organizuje transport autokarowy.

@Jaro

Dzień dobry, Podwyżki systemowe łącznie z warunkami jakie pracownik musi spełnić, żeby podwyżkę otrzymać co roku są wypracowywane przez Zarząd i stronę społeczną. W 2022 jednym z warunków było zatrudnienie przed 1 stycznia 2022. Dotyczy to zarówno pracowników etatowych, jak i pracowników tymczasowych. Niestety w okres zatrudnienia nie wliczamy czas poprzedniego zatrudnienia, nie uwzględniając przerwy. Podwyżka i premia roczna wynikają z zysku, który wypracowali pracownicy firmy w poprzednim roku, czyli roku w którym pan nie pracował.

@Agencyjni

Dzień dobry, Podwyżki systemowe łącznie z warunkami jakie pracownik musi spełnić, żeby podwyżkę otrzymać co roku są wypracowywane przez Zarząd i stronę społeczną. W 2022 jednym z warunków było zatrudnienie przed 1 stycznia 2022. Dotyczy to zarówno pracowników etatowych, jak i pracowników tymczasowych. Jeżeli nie spełnili Państwo tego warunku, nie zostali Państwo objęci podwyżkami w miesiącu maju. Pracodawca ma świadomość inflacji, która dotyka zarówno pracowników, jak i firmę. Przypominam, że pracownik zatrudniony bezpośrednio w Apator Powogaz czy też pracownik tymczasowy może indywidulanie złożyć podanie o podwyżkę, które zostanie rozpatrzone przez Zarząd.

@Apator Powogaz SA

Tylko nie przekaujcie tych wniosków k KIEROWNIKOWI produkcji, bo 9n to poprostu wyrzuci

@Apator Powogaz SA

Zmiany wynagrodzeń ale oczywiście znowu dla wybrańców. Bo ktoś nie pracował w tamtym roku miesiąc czy dwa. Ale pracuje w tym 3-4-5 miesięcy. Nawet 100 zł dałoby pracownikom wiarę ze dzieje się dobrze, że będzie lepiej następnym razem będzie może więcej. Ale nie pracownicy zatrudnieni w tym roku zostali brzydko powiem olani. Zatrudnieni przez Apator jak również przez agencje. Nie chodzi aby przeciągać teraz na swoją stronę kto ma rację. Ale niesmak zostaje. No i tak po ludzku trochę przykro że ci wszyscy ludzie nie zostali docenieni, zauważeni. A różnica 400-500 zł między pracownikiem na tym samym stanowisku jest już nie zrozumiała. Pozdrawiam

@Jaro

Zgadzam się w 100 procentach.

@Apator Powogaz SA

My podpisujemy comiesięczne umowy w Agencji pracy. No cóż, skoro takie jest stanowisko firmy że mamy chodzić i prosić o podwyżkę , która była "systemowa", to pokazuje jak jesteśmy traktowani. W styczniu pensja 3500 brutto nie była zła, niestety na dzień dzisiejszy to ..... .Pracownicy zatrudnieni na umowach o pracę w Apator-Powogaz, nie musieli składać żadnych wniosków. Jesteśmy rozgoryczeni, ale cóż może czas szukać innej pracy, skoro tutaj nikomu nie zależy na zatrzymaniu pracownika, a chyba wręcz odwrotnie.

@Jaro

Dzień dobry, zgodnie z porozumieniem zawartym ze stroną społeczną, pracownicy zatrudnieni w tym roku faktycznie nie otrzymują podwyżki . Mają jednak przedłużane umowy o pracę na kolejny okres, w których najczęściej jest już wyższa stawka.

Pracownik z agencji
@Apator Powogaz SA

Guzik prawda. Osoby zatrudnione na umowę o pracę przez Agencję nie dostaną żadnej podwyżki. Dopiero po przejściu bezpośrednio do firmy - o 100 zł więcej na umowie. Ponadto niektóre osoby chciałyby uczyć się nowych rzeczy, niestety nie ma kto uczyć - żenujące. Ciekawe jak w takim razie wykazać się.

@Pracownik z agencji

Smutna prawda

X
@Apator Powogaz SA

Premia roczna jest tylko dla osób które przepracują rok. Ale jak ktoś zatrudnił się w styczniu i przepracuje 364 dni w roku to mu się premia roczna nie należy ???? Tak jest u was w firmie i to jest skandal. Bo premia za przepracowany rok powinna być umniejszana za poszczególne miesiące. A Tak pracownik który się zatrudni w styczniu nie otrzymuje nic .Taka jest wasza premia ????

@X

Dzień dobry, Zachęcamy do ponownego zapoznania się z naszym układem zbiorowym, w którym znajdzie Pan/Pani informacje na temat nabywania prawa i zasad wyliczania nagrody rocznej. Informacji na ten temat można również zasięgnąć w dziale personalnym. Prawo do nagrody rocznej nabywa się po 3 miesiącach zatrudnienia i spełnieniu zapisanych w układzie dodatkowych warunków. Komunikat, który Pan/Pani zamieścił/-a wprowadza czytających w błąd. Przypominamy, że posty zawierające nieprawdziwe informacje będą usuwane przez administratora.

Ciekawy Odpowiedzi

To może poruszymy dyskusję na temat tego co się dzieje od jakiegoś czasu na MAGAZYNIE?? Jak to jest że pracodawca tak poprostu pozwala odejść pracownikowi z wieloletnim doświadczeniem?? Jak pracodawca pozwala aby pracownik mówił że chce tyle i tyle oraz takie i takie stanowisko inaczej odejdzie i w pewien sposób faworyzuje pracowników pozwalając na takie coś?? Jak to jest że nowy kierownik również dopuszcza się faworyzacji wybranych pracowników i znajduje sobie też takich którym na siłę chce uprzykrzyć pracę, wygląda to tak że osoby które chcą wyrażać swoje zdanie otwarcie zostają w pewien sposób demotywowane do dalszej pracy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
Olina

Wypłata poprostu bajka 10 lat temu więcej zarsbilalam na tym samym stanowisku. Żeby w tych czasach nie zarobić nawet 3000 zł na rękę to trochę żenujące.

Apator Powogaz SA poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Jakości. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Adalbert89

Nie patrz na komentarz Wasyla która wygląda jak komentarz pracownika produkcji a nie Inżyniera

Rona
@Adalbert89

Gdyby nie pracownicy produkcji to ten inżynier mógłby wsadzić sobie palec w (usunięte przez administratora) Tyle byłby potrzebny.

Gocha

Witam, nie wiecie co się stało ze starymi nastawiaczami z tworzyw?

Misiek

Czy benefit który dostajemy na dofinansowanie posiłku w kwocie 5 zł miesięcznie zostanie podniesiony do 5.50 zł skoro najtańsza bułka podrożała do tej kwoty ?

@Misiek

5zł dziennie. (usunięte przez administratora)

Czy firma obudzi się i podniesienie zarobki dla pracowników z agencji? Odchodzą kolejne osoby. Pensja za kwiecień to niecałe 3100 za pracę na 3 zmiany to żenujące. My przychodzimy i pracujemy tak samo jak zatrudnieni bezpośrednio w Apator-Powogaz, aby zarobić na życie, a nie dorobić do emerytury .

Dzień dobry, tegoroczne podwyżki i zasady ich nabywania zastosowaliśmy również wobec pracowników tymczasowych. Jeżeli Pan/Pani spełnił/-a wymagania, powinien Pan/Pani otrzymać angaż z wyższą stawką. Zapraszamy do działu personalnego, możemy sprawdzić czy Pan/Pani powinien/-a otrzymać taki dokument.

Karamba

Kiedy firma wypłaca premie od zysku za 2021?

@Karamba

1 połowa była w grudniu. Na 2 połowę nadal czekamy i nic na ten temat nie słychać

Zawiedziona

Odnosząc się do zapowiadanych podwyżek płac od maja br dla pracowników zatrudnionych powyżej 4 miesięcy, chcę zauważyć że jest to wielce niesprawiedliwe. Czy uważacie Państwo, że pracownik pracujący krócej 2,3 miesiące nie odczuwa podwyżek żywności, świadczeń itp? Rozumiem że uważacie Państwo, że idę po zakupy lub po otrzymaniu rachunku za media, nie obowiązują mnie podwyżki? Ponadto pozbawienie nas premii za m-c kwiecień to już totalna przesada. To nie jest nasza pracowników wina, że firma jest w trakcie przeprowadzki, na premię składa się również premia za frekwencję, której jak rozumiem również nie dostaniemy. Żenujące jak traktuje się pracowników. Firma się przenosi, nie dostaniecie premii, pracujecie 2 miesiące, nie obejmie Was "regulacja" płac - bo tak należy nazwać podwyżki, które obejmą pracowników. Bardzo smutne, a na rozmowie obiecywaliście jak się okazuje gruszki na wierzbie.

Xyz
@Zawiedziona

No tak, w kwietniu przychodziliśmy i leżeliśmy cha, cha ????

@Zawiedziona

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zgodnie z ZUZP premia za sprzedaż oraz za absencję zostanie wypłacona wraz z terminem wypłaty. Zachęcamy do ponownego przeczytania komunikatu nt. wypłaty nagrody Zarządu za miesiąc kwiecień. Przyczyna nie jest w żaden sposób związana z relokacją do nowej siedziby, lecz z panującą obecnie w kraju sytuacją ekonomiczną. Jeśli chcesz się uprawnić jakie składniki wynagrodzenia, w tym nagrody i premie otrzymasz za miesiąc kwiecień, skontaktuj się ze swoim przełożonym lub pracownikiem Działu HR. To z pewnością odpowiedniejszy kontakt niż zadawanie pytania na publicznym forum.

olexy
@Zawiedziona

A czy jest sprawiedliwe ze pracownicy pracujący 20 lat zarabiają mniej jak nowo zatrudnieni pracujący po 2 - 3 miesiace ?

Zainteresowana

Czy firma wypłaca pracownikom świadczenia na święta Wielkanoc, Boże Narodzenie? Na jakie dodatki można liczyć?

@Zainteresowana

Bony sodexo i paczki dla dzieci na Boże Narodzenie, na Wielkanoc nic

Pan

Firma dzięki temu, że wyznaje zasadę, że trzeba robić WIĘCEJ,SZYBCIEJ,LEPIEJ utrzymuje się w czołówce firm produkujących wodomierze mieszkaniowe. Szkoda, że nie wyznają tej zasady odnośnie wynagrodzeń pracowników. Jeżeli aktualny poziom inflacji się utrzyma, przy aktualnym wzroście wynagrodzeń ( a raczej jego braku) będziemy zapierdalać za miskę ryżu. Ale atrakcyjny system premii wynagradza żałosny poziom wynagrodzeń podstawowych, chyba że, komuś się nie spodoba, że wychodzisz 2 minuty za wcześnie to Ci ją zabiorą. Ale w zamian za to dostaniesz pączka w tłusty czwartek, więc mogę serdecznie polecam firmę i gdyby nie wcześniejsze problemy to daje 4/5 gwiazdek. Pozdrawiam

Niki

Witam wszystkich. Jestem osobą poszukującą obecnie pracy, ze względów zdrowotnych nie mogę pracować w godzinach nocnych. Czy istnieje jakakolwiek szansa na podjęcie pracy na produkcji, w systemie dwuzmianowym? Pozdrawiam.

Ona

Odnosząc się do odpowiedzi HR odnośnie zarobków podstawowych a zarobków brutto mam odczucie ze nas starych pracowników ktoś chce zrobić kolokwialnie pisząc w konia, a mianowicie zatrudniając pracownika nowego gwarantujecie mu juz dodatki motywacyjne a my musimy naginać jak chińczyki żeby to dostać a on i tak będzie to miał bo jak dostanie co innego na umowie niż jest w ogłoszeniu to was wyśmieje a tak w ogóle to wypadałoby przejść do realiów i tak solidnie rozejrzeć się jakie są zarobki w innych firmach w okolicy Jaryszek i się zastanowić nad zarobkami żebyście nie zostali z niczym bo już nawet osoby z Ukrainy niechcący tu przyjść do pracy bo inne firmy proponują im większe wynagrodzenie no chyba że będą tu pracować tacy jak to kolokwialnie pisząc menele ze smierdzacymi nogami brudni ze steach obok takiego stać free no niestety taka prawda o tym zakładzie brak słów

@Ona

Szanowna Pani, Obowiązujący w spółce regulamin wynagradzania, a w tym system motywacyjny dotyczy wszystkich zatrudnionych pracowników. Każdy z kandydatów ubiegających się o pracę otrzymuje na rozmowie informację z jakich elementów będzie się składało jego wynagrodzenie, dzięki czemu wie jak będą wyglądały jego przyszłe zarobki. Żeby otrzymać odpowiednie wynagrodzenie, trzeba spełniać takie same kryteria – dotyczy to nowych i "starych" pracowników. Jak wielu pracodawców na bieżąco monitorujemy rynek wynagrodzeń i staramy się kształtować naszą ofertę kompleksowo (system motywacyjny, benefity i inne elementy wynagrodzenia).

Czy aktualna oferta pracy na tym portalu jest oficjalnie dodana przez firme? Zastanawiają mnie zarobki brutto dla nowego pracownika przewyższające pensje pracowników aktualnie zatrudnionych. Aby dostać podwyżkę z 3500 do 3800 trzeba przez pół roku mieć dobrą frekwencję w pracy a nowi mają dostać od razu od 3850 do 4150??

@pracownik

Dzień dobry, ogłoszenie zamieszczone przez Pracodawcę jest aktualne. Na zarobki brutto zamieszczone w ogłoszeniu składają się wynagrodzenie zasadnicze i składniki systemu motywacyjnego. Zapraszamy do Działu HR, chętnie wyjaśnimy różnicę pomiędzy wynagrodzeniem zasadniczym a zarobkami brutto.

Aleksander

Witam wszystkich forumowiczów. Czy w firmie jest prowadzona rekrutacja na tokarza CNC? Jakie są zarobki dla samodzielnej osoby na tym stanowisku? Pozdrawiam

...
@Aleksander

Zadzwonić do Powogazu i się zapytać

Sympatia

Panie Grzegorzu z bródką ;) Serdecznie pozdrawiam, mam nadzieje, że kiedyś puścisz mi oczko !

Zniesmaczona

Kiedyś startowałam na staż do twardego działu HR - archiwizacja teczek, cała dokumentacja i strona administracyjna. Kończyłam już studia i byłam po moich pierwszych stażach w tej samej branży. na rekrutacji była Pani kierownik (chyba całego działu HR?) oraz dziewczyna pracująca w tym dziale - miała tylko się przysłuchiwać. Cała rozmowa trwała 5 minut, powiedziałam tylko jedno zdanie źle - że chciałabym się rozwijać. Nie dano mi później dojść do głosu cały czas argumentując to tym, że jestem jeszcze młoda i muszę się zastanowić czy na pewno to chcę robić w życiu i wtedy dać odpowiedź. Byłam oszołomiona, bo takiego passive agressive jeszcze nigdy w życiu nie doświadczyłam na rozmowie rekrutacyjnej. Po wielu kąśliwych uwagach podano mi rękę po 5 minutach i pożegnano. Przygotowywałam się na tę rozmowę bardzo długo, a nawet nie dano mi dojść do słowa i wytłumaczyć, że na prawdę chcę to robić i tam pracować. Ostatecznie nikt się do mnie nigdy nie odezwał a wyszło to dla mnie na plus. Kierowniczka dawała powiew (usunięte przez administratora) tak jak i cała atmosfera biura. Typu "masz tu siedzieć 20 lat i się zgadzać na wszystko". Ja wyjechałam za granicę zdobyłam doświadczenie w dziale HR i tak, a teraz pracuję w Polsce po tylu latach nadal w twardym HR na lepszym stanowisku, w lepszej firmie. Cieszę się, że wtedy to nie wyszło, ale nadal mam to w pamięci jak mnie potraktowano. Czasami trzeba uwierzyć też w to, że ludzie nawet w młodym wieku wiedzą co chcą robić w swoim życiu. Współczuję ludziom którzy muszą pracować z tą Panią pewnie za marne grosze.

@Zniesmaczona

Szanowna Pani, Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem. Uważamy jednak, że zamieszczanie opinii nt. sytuacji, która miała miejsce wiele lat temu jest krzywdząca dla pracodawcy i niezgodna z obecną sytuacją w spółce. Do każdego z kandydatów podchodzimy indywidualnie, a w czasie rozmowy kierujemy się szacunkiem wobec drugiej osoby. Nikt z obecnych pracowników Działu HR nie pamięta sytuacji, którą Pani opisuje w komentarzu. Od kilku lat działem HR kieruje nowa osoba, szczególnie otwarta na rozwój. Dla przykładu, w dziale HR mamy zatrudnione dwie osoby, które zdobywają swoje pierwsze doświadczenia. Dział HR z funkcji twardych rozszerzył również się na funkcje miękkie w HR. Ponadto jednym z naszych priorytetów jest właśnie rozwój pracowników. Dowodem tego są liczne programy stażowe, kierowane do studentów i absolwentów, które realizujemy od wielu miesięcy. Pracownicy Działu HR

Zniesmaczona
@Apator Powogaz SA

Szanowna Pani, wszystko by się zgadzało, ponieważ sytuacja miała miejsce niecałe 3 lata temu, a nie wieele lat temu jak Pani to podkreśla. Zapewne była to ta sama osoba, która teraz również jest kierownikiem. Dziwne byłoby również to, że ktoś by pamiętał 5 minut rozmowy rekrutacyjnej, która odbyła się prawie 3 lata temu, ale to już nie mój problem. To są moje wspomnienia oraz odczucia związane z tą firmą i mam prawo się wypowiedzieć i wystawić opinię po tym jak mnie potraktowano. Szczególnie że nie było to 15 lat temu tylko 3. Nie mam też żadnego interesu w tym by mówić nieprawdę. Celem było to, że pani kierownik rzeczywiście utwierdza młode osoby na rekrutacjach, że nie jest to miejsce dla nich. Proszę również nie usuwać komentarzy, jeśli nie wie Pani co odpowiedzieć. Nie pozdrawiam.

??
@Zniesmaczona

To dlaczego nie zamieściła Pani opinii 3 lata temu tylko dopiero teraz? A ten kawałem tekstu został usunięty nie przez Powogaz tylko moderatora gowork bo był nie zgodny z regulaminem.

Robal
@Zniesmaczona

Chyba jednak paniom po tylu latach żal ścisnol ze tej roboty nie dostała ha ha

Apator Powogaz SA szuka kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 PLN?

Ona48

Można w 2 miesiące :)

Dzień dobry, w ogłoszeniu było podane miesięczne wynagrodzenie brutto. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA