Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

ktoś

co z tworzywami w firmie, czy tam ktoś pracuje ???? nadal jest dział tworzyw ???? pozdrowienia

Jaki jest wkład kierownictwa Apator Powogaz SA w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dzień dobry, aktualnie nie mamy zamieszczonego żadnego ogłoszenia o pracę na stanowisko pracownika produkcji. Prosimy o nie wprowadzanie czytających w błąd.

Ukr.

Firma pracuje na trzy zmiany Serwis działa na dwie. Maszyny na nocnych zmianach stoją z braku serwisu dobre tak trzymać.

@Ukr.

Dzień dobry, potwierdzamy, nie mamy zasobów utrzymania ruchu obecnie na trzeciej zmianie produkcyjnej. Wiemy, że docelowo jest to konieczne, zwłaszcza, kiedy dodatkowo zakres prac rozszerzył się o utrzymanie magazynu automatycznego. Rozumiemy ważność i w sytuacji zapełnienia planami produkcyjnymi dla 100% mocy produkcyjnych dla trzeciej zmiany, będzie to konieczne. Przypominamy jednocześnie, że odpowiedzi na powyższy temat można uzyskać pytając odpowiednie osoby w organizacji. Na niniejszym forum raczej nikt w szczegółach i z uzasadnieniami tej odpowiedzi nie udzieli.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
Olena

Witam Chodzi mi o odbijanie kart na konczenie pracy czy to jakis problem zamontować zegar przy czytniku aby pracownik widział o ktorej ma odbić karte wyjscia z hali bardzo by to pomogło.

@Olena

Dzień dobry, Dziękujemy za zgłoszenie. Postaramy się jak najszybciej znaleźć rozwiązanie. Jednocześnie przypominamy, że tego typu sprawy można zgłaszać bezpośrednio do przełożonego. pozdrawiamy, Dział personalny

@Apator Powogaz SA

Dziekuje bardzo Ale jak ktos montuje czytniki niech tez zamontuje zegar jedno z drugim sie wiążę pozdrawiam.

@Apator Powogaz SA

Dzięki za zgloszenie i zero reakcji z wadzej strony żenada.

Olek

Podwyżki znowu dla wybrańców a najlepsze jest to że ukraincy zarabiają już więcej jak Polacy. Żyć nie umierać w tym pseudo zakładzie. Nie polecam uciekać jak najdalej od tej firmy.

@Olek

Dzień dobry, komunikat, który Pan zamieścił jest niezgodny z prawdą i wprowadza czytających w błąd. Kryteria przyznawania podwyżek zostały jasno określone i podane do wiadomości pracownikom. Podwyżką zostali objęci WSZYSCY pracownicy zatrudnieni w Spółce na dzień 30 września 2022, których absencja nie przekroczyła normy lub/i nie są w okresie wypowiedzenia. Wysokości podwyżek i zasady ich przyznawania były omówione, ustalone i zaakceptowane przez Stronę Społeczną Pracowników. Jeżeli mimo jasnych zasad przedstawionych do wiadomości publicznej, ktokolwiek uważa, iż niesłusznie został pominięty w procesie podwyżkowym, ma prawo złożyć wniosek z prośbą o wyjaśnienia. Dodatkowo podkreślamy, iż w naszej firmie wszystkich pracowników traktujemy jednakowo, na podstawie osiąganych wyników i kompetencji. Bez względu na narodowość, wyznanie czy kolor skóry. Zgodnie z par. 4 ust. 3 oraz 6 Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach serwisu należącego do GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o. o. komentarze zawierające obraźliwe lub dyskryminujące treści będą usuwane.

Zygfryd
@Apator Powogaz SA

Ale tutaj nikt nikogo nie obraził i nie dyskryminował. Przedstawił swoją opinię co do zakładu bo do tego ten portal ma służyć. Inna sprawa że od jakiegoś czasu ten portal służy pracodawcom zamiast pracownikom.

@Olek

Przykre ale prawdziwe. Swego czasu umowy przedłużyli z Ukrainkami, a nam podziękowali. Szkoda tylko że nikt "nie słyszy" co one wygadują Wstyd, co to za pracodawca, który woli zatrudniać obcokrajowców. Co to za tłumaczenie że tam jest wojna. A czy to nasza wojna i nasza wina? Nie polecam tej firmy. Na jednej ze zmian jest klika, która rządzi. Wszyscy wiedzą i nikt z tym nic nie robił i myślę że to się nie zmieniło. .

Olga

Jaki jest przewidywany budżet na stanowisko Młodszy Inżynier Zapewnienia Jakości? Ile wynosi dopłata do paliwa dla kandydata, który chce dojeżdżać własnym autem? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Katarzyna

Jedna pani napisała zegar przy czytniku odbijania kart wyjścia z hali widzę że to wielki problem zamontować .

Alicja

Przeglądałam internet w poszukiwaniu pracy dla narzeczonego i znalazłam ofertę na stanowisko Magazyniera - Operatora wózka widłowego. Firma oferuje tutaj darmowy transport autobusem pracowniczym. Tylko powiedzcie, skąd on odjeżdża? Bo nawet nie wiem czy by obejmowała trasa jego rejony. Jeżeli jednak dojeżdża się samochodem, to jaki procent paliwa jest dopłacany?

@Alicja

Dzień dobry. autokar zakładowy jeździ na transie aleje Solidarności – Poznań / Żeromskiego – Dąbrowskiego/Dworcowa/AWF LOTOS/os. Jagiellońskie/Orlen Katowicka/Żerniki, i taka sama jest trasa powrotu. Dofinansowanie do dojazdów samochodem prywatnym jest w kwocie 141 zł brutto, naliczane wprost proporcjonalnie do dni realnie przepracowanych w Fabryce Apator Powogaz S.A. Zachęcam do kontaktu w sprawie oferty pracy pod numerem 690 541 665

Dobra zmiana.

I następna osoba z bardzo długim stażem chce się zwolnić. Kiedy wreszcie kierownictwu i dyrekcji tej firmy otworzą się oczy. 28 lat w jednej firmie to bardzo długo, napewno posiada i wiedzę i doświadczenie, ehh szkoda gadać.

Olexy
@Dobra zmiana.

Ta firma i tak nic nie rob i aby zatrzymać pracownika który składa wypowiedzenie. Nawet 20 zł nie dołożą do wypłaty. Nie zależy im w żaden sposób na pracowniku. Idziesz po podwyżkę a oni tak znajdą jakieś ale. Pracowałem 16 lat i nie żałuję że odszedłem.

Nikita
@Dobra zmiana.

Myslisz,że robi to na nich wrażenie?przykre to jest,ale moim zdaniem absolutnie Nie:-(

Dobra zmiana
@Nikita

Jasne ze nie robi to na nich wrażenia. Przykre jest to iz nie liczą się nie tylko z człowiekiem ale za nic tez maja wiedzę i doświadczenie. Z tego działu odchodzą osoby ,które mają jaka kolwiek wiedzę o tym produkcie zarówno mistrz, inżynierowie jak i brygadzistka. Moim zdaniem powinni sami od siebie wyjść z propozycją aby ta pani przejęła obowiązki mistrza gdyż jest najdłużej pracująca tam osoba. A nie jakieś konkursy na które zgłaszają się osoby które nic nie wiedzą o tym wodomierzu. No ale ktoś już tu kiedyś napisał iz kobieta nie ma możliwości wybicia się w tej firmie.

@Dobra zmiana

Dlaczego tyle osób odchodzi z tego działu? Coś się stało?

@Dobra zmiana.

Wiedza i doświadczenie to kompetencje, które dla Apator Powogaz S.A. jako pracodawcy są bardzo ważne. Doceniamy je i doskonalimy. Dokładamy również starań, aby nasi pracownicy czuli się częścią tej organizacji. Zdarza się, że pomimo wielu podejmowanych przez pracodawcę działań, pracownik decyduje się na zmianę miejsca pracy. Każdy przypadek rezygnacji z pracy naszych długoletnich, doświadczonych pracowników jest dla nas ogromną stratą.

@Dobra zmiana

Dzień dobry, praktyką w naszej firmie jest prowadzenie rekrutacji dwutorowo tj. jako proces zewnętrzny, kiedy zapraszamy do rekrutacji kandydatów/kandydatki spoza organizacji oraz jako proces wewnętrzny do którego zapraszamy pracowników. Każdy z pracowników/pracownic mógł zgłosić swoją kandydaturę i wziąć udział w rekrutacji. Ofertę zatrudnienia na stanowisko Mistrza dostanie osoba, która w największym stopniu spełnia wymagania, które są niezbędne na tym stanowisku.

@Apator Powogaz SA

Z tego co wiem to firma nic nie robi aby takich pracowników zatrzymać. Rozmawiałyśmy z Anią i z tego co wiem głównym czynnikiem jej odejścia jest to iz nie chce chodzić ona na zmiany. Dojeżdża razem z mężem a po przejściu na nową lokalizację będą jezdzic osobno i wspólnie robic po 160 km dziennie. Pytam gdzie tu logika? Z jednego domu i mąż na 1 zmianę a ona na trzy. Gdzie te dogodne warunki dojazdu?

Ella

To prawda, tylko że oni jeździli na zmianę w kilka aut . A oni będą sami dojeżdżać. Widać różnicę?

Olexy
@Apator Powogaz SA

"Zdarza się, że pomimo wielu podejmowanych przez pracodawcę działań, pracownik decyduje się na zmianę miejsca pracy" dobre hahah czyli jakich działań? Na podwyżke nie ma co. Liczyć. podczas składania wypowiedzenia również nie można liczyć na żadne plusy. Chyba że chodzi o poklepanie po plecach buahah

Kobieta PB
@Dobra zmiana.

Dlaczego Brygadziści nie szanują pracowników chodzi o dzisiejszy incydent po godzinie 14:00 (usunięte przez administratora) pracownika przy wszystkich. Jak tak dalej pójdzie to w Jaryszkach nie będzie miał kto pracować pracownicy się pozwalniają. Pozdrawiam niemiło...

@Kobieta PB

Dzień dobry, dziękujemy za sygnał. Dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić opisaną wyżej sytuację. Zachęcamy jednocześnie, aby korzystać z drogi służbowej i zgłaszać tego typu incydenty do przełożonego lub do Działu HR. Można również skorzystać ze skrzynki zgłoszeniowej - hr.powogaz@apator.com

@Dobra zmiana

Co się dzieje na dziale ultradźwięków? Jak widzę słabo sobie radzą. Zabrakło osób które posiadały jakąkolwiek wiedzę i trach, wszystko psu na budę. To miał być taki rozwijający się dział a z raportów dziennych wynika że jest gorzej niż źle. Po 100 szt na magazyn a z tego jeszcze kilka orzeczeń o niezgodności. Kpina. I czy teraz pan kierownik z panem dyrektorem operacyjnym nie widzą jakim osobą pozwolili odejść. Kiedy mistrzem był Radek a brygadzista Ania to schodziło po 400 wodomierzy a teraz tylko 100. I to jest ten przyszłościowy dział?? Dwóch brygadzistów , którzy sobie nie radzą z obowiązkami i z ludźmi.

@Ella

Dzień dobry, Sytuacja, którą Pani opisała nie ma miejsca w dziale ultradźwięków. Na podstawie wyników możemy śmiało powiedzieć, że są dobre. Zdarzenia losowe zawsze występują w firmach produkcyjnych, ważne aby odpowiednio reagować w takich sytuacjach, co ma miejsce. Prosimy o niewprowadzanie w błąd czytelników. Szczególnie, że post dodany przez Panią ma bezpośrednie przełożenie na nasz wizerunek. Ponadto przypominamy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

@Apator Powogaz SA

Widzę dzienne raporty i widzę ile schodzi na magazyn, nijak to ma się do tego o czym piszecie.

Adalbert89
@Ella

Pobierasz prowizje od dostarczenia zamówienia klientowi? Jak nie to po co się interesujesz?

@Adalbert89

Po to się interesuje gdyż ten dział miał być rozwojem tej firmy . A mam zamiar w tej firmie jeszcze trochę popracować .

@Apator Powogaz SA

Po wielu latach pracy odszedłem, firmy nie interesowało że odchodzi pracownik z tak dużym doświadczeniem, zero zachęty aby zostać, ale dziś nie żałuje decyzji ,powinienem nawet podziękować :) szkoda tylko super współpracowników.

Jan

Nie próbowali cię zatrzymać proponując np. lepsze warunki? A jak tu z rotacją? Dużo osób doświadczonych jak ty odchodzi i na to miejsce biorą nowych czy raczej jest stabilnie pod tym względem?

Taaa

Wysokości podwyżek i zasady ich przyznawania były omówione, ustalone i zaakceptowane przez Stronę Społeczną Pracowników. Czyli, Solidarność? Która działa w interesie pracowników, nawet tych którzy nie są członkami, tylko że z żadnymi się nie konsultuje. A skoro są tylko 1 czy 2 osoby które wyrażają publiczne swoje poglądy na ten temat to chyba problemu nie ma? Trzeba jeszcze pamiętać że wielu się boi utraty pracy jeśli to zrobi.

@Taaa

A co solidarność robi ? Jakie podwyzki wywalczyla ? Wyrównania dla pracowników?

Olek

Podwyżka 200 zł brutto na waciki żenada. Ciagle różnica stawek na tych samych stanowiskach 600-800 zł z tymi samymi obowiązkami. Nie polecam wyścig szczurów.

Izus

Nie polecam.Pracuję w tej firmie dlugo ale od pewnego czasu źle się dzieje.Szukam nowej pracy ale też ciężko więc na razie siedzę tu w biurze.

@Izus

Bo w biurach mają ciężko hahahah. Spotkania ,wigilie, lunche kawki. Zapraszamy na hale do pracy.

Izus
@Olena

To zapraszam aplikować do biura. Nie ma kawek..obowiązuje przerwa jak każdego zwłaszcza z taką kierowniczką

Tomasz
@Olena

Trzeba było włożyć pracę w samokształt, no chyba że IQ poniżej 80 lub nie ma się predyspozycji do technologii w szerokim słowa znaczeniu.

Olga

To ogłoszenie na Goworku dla magazyniera operatora wysokiego składowania ciągle jest. Powiedzcie, jakie są zarobki? Mówię mężowi, że te wczasy w Kołobrzegu są nie do pogardzenia, ale ile na życie co miesiąc będzie to jednak ważniejsze... No i co się tam takiego złego dzieje?

Igor

Nie polecam pracy w Apator Powogaz.. bardzo słaba atmosfera, kierownicy nie patrzą na dobro pracownika tylko ma swój czubek nosa.

Łucja
@Igor

Co takiego konkretnie się dzieje, że piszesz, że atmosfera jest średnia? Ludzie się obgadują nawzajem czy coś innego ma na to wpływ?

Jass
@Igor

Potwierdzam

Izabela
@Jass

Zawsze jakaś informacja, tylko w czym rzecz? Jak styczność z kierownictwem podczas pracy tutaj wygląda, nadzorują za mocno lub nakładają zbyt dużo obowiązków? jakich?

towarzysz

a kto wie , co się dzieje z mistrzem tworzyw sztucznych i z nastawiaczami ????

Olena

Oferta pracy na Pracuj pl . Magazynier itd ... cytuje jeden wers. "DARMOWY TRANSPORT AUTOBUSEM PRACOWNICZYM – trasa przez cały Poznań od Piątkowa po Rataje" Od kiedy Al. Solidarności główna ulica Winograd jest na Piątkowie ?

AndżelA

Niestety bardzo zawiodłam się na Firmie Apator Powogaz .Na rozmowie rekrutacyjnej opowiadaja jak to super u nich jest. Rzeczywistość to strzał w samo serce. Sporo ludzi się zwalnia i to nie tylko z powodu zarobków ale również przełożonych i współpracowników, Koledzy niezbyt sa chętni do pomocy i przyuczenia nowych osób a przełożony nie reaguje na to. Masz siadać i robić . Smutne bo wiązałam dużą nadzieję z tym pracodawcą. Ogólnie kiepska atmosfera, no może poza Jakością.

@AndżelA

Dzień dobry, Dziękujemy za sygnał. Dobra atmosfera w pracy jest dla nas bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sytuacje o których Pani pisze nie miały miejsca. Prosimy Panią o kontakt z pracownikiem działu personalnego. Wpis jest anonimowy i ciężko z niego wywnioskować, którego działu dotyczy. Dział personalny

Zmartwiona
@AndżelA

Niestety potwierdzam, bardzo słabą atmosferę. Na rozmowie opowiadają jakie to super zmiany w firmie nastąpiły a w rzeczywistości brak tego co najważniejsze w firmie - wzajemnej współpracy , wsparcia i wartości. W zamian plotki, ploteczki które uwielbia kadra zarządzająca.

Smutne to ale prawdziwe

Saba
@Zmartwiona

Potwierdzam,ogólnie słaba atmosfera a niektórzy pozjadali wszystkie rozumy.Brak akceptacji nowych pracowników.Pracuje już tu trochę i widać to gołym okiem

Rozrywkowy
@Saba

Jestem byłym pracownikiem biurowym i potwierdzam powyższe opinie.Bardzo słabo to wygląda. Nie polecam

Maniek
@Zmartwiona

Jak to mówią ryba psuje się od głowy. Kiedyś ta firma, przynajmniej traktowała normalnie pracowników. Odkąd przyszły standardy z Tczewa, najlepiej jakby ludzie pracowali za miskę ryżu i się nie odzywali. Nawet jak coś dają pracownikom, to chyba tylko po to żeby to ładnie wyglądało na papierze, albo najlepiej jakby udało się umieścić post na Facebooku. Tak to raczej nie zadziała ….

Moleas
@Maniek

Jednak powien polityk miał trochę racji mówiąc o Tczewie;)

Helena
@Moleas

No ale tak tu narzekacie na atmosferę a czy firma jakoś działa żeby polepszyć tę kwestę? Chodzi mi o jakąś integrację pracowników, spotkania, jakieś szkolenia, które mają pozytywnie działać na pracowników?

Ktoś
@Helena

Tak, tak. Potem jeszcze bardziej rąbią sobie (usunięte przez administratora) Zero szacunku do drugiego człowieka.

Zuzanna
@Ktoś

Jak to, potem tzn kiedy? I na czym dokładnie polega ten brak szacunku? No i tak ogólnie jeszcze pytanie do innych osób, czy ta kiepska atmosfera dotyczy absolutnie wszystkich działów? Czy może nawet w jednym dziale pracując z jakimiś innymi może liderami jest szansa że jest lepiej?

Karamba

Jak tam w nowej fabryce się pracuje? Za wszelkie opinie - dzięki wtedy ????

Moleas
@Karamba

Wtedy to wiadomo o co chodzi wtedy, rodzinie dobrze się pracuje, a reszta się nie liczy ;)

Wasyl

Typowe korpo i nie ma czego się więcej spodziewać. Bez szans na rozwój. Nie masz myśleć tylko robić coraz więcej. Nuda, monotonia, nuda i tak cały czas. Nic tam się nie nauczysz.

Gronek
@Wasyl

Potwierdzam, to nie polskie standardy.

Ira
@Gronek

Bardzo słaba firma

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA