Apator Powogaz SA

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apator Powogaz SA

Szukający pracy

Byłem jekiś czas temu na rozmowie o pracę,sama praca fajna nawet pod kamerami trzy zmiany mi odpowiadają pensja zadawalająca,ale na koniec wizyty w zakładzie dowiedziałem się że firma w kwietniu przenosi się do miejscowości Jaryszki biorąc pod uwagę że Poznań jest najbardziej zakorkowanym miastem wizja powrotu do domu o godzinie 14.00 mnie przeraża,nawet transportem zakładowym.

Ona48
@Szukający pracy

Ludzie 50 km z Pniew dojeżdżali i przeżyli.

Czy w firmie Apator Powogaz SA występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Tokarek?

Pomocny

Tylko I zmiana 6-14

Aktualność
Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl i poszukujący informacji o Apator Powogaz S.A.

W związku z pojawiającymi się od pewnego czasu wpisami, które naruszają godność osobistą i obrażają naszych pracowników, zdecydowaliśmy o podjęciu kroków prawnych - wszczęciu postępowania przeciwko użytkownikowi nick Jablko.

Jednocześnie przypominamy, że wypowiedzi na forum nie mogą obrażać kogokolwiek czy naruszać czyjejś godności. Godność jest dobrem osobistym chronionym przez prawo.

Forum zostało stworzone aby służyć przyszłym pracownikom merytorycznymi informacjami o pracodawcy, a nie obrażać i łamać prawo.

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Apator Powogaz S.A.
Dziękujemy Wam za opinie i pytania pojawiające się na forum.

Chcemy być tutaj, by dostarczyć Wam rzetelnych informacji na temat naszej firmy, rozmawiać o Waszych doświadczeniach, poznawać Wasze opinie i wyciągać wnioski z Waszych uwag.

W Apator Powogaz każda informacja zwrotna jest ważna, dlatego dzięki dialogowi prowadzonemu z Wami możemy pracować nad doskonaleniem procesów przebiegających w naszej firmie.

Dołożymy wszelkich starań, by odpowiadać na Wasze komentarze i udzielać rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Prosimy jednak pamiętać, że wypowiedzi na forum nie mogą obrażać kogokolwiek czy naruszać czyjejś godności. Godność jest dobrem osobistym chronionym przez prawo. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi lub chciałbyś/chciałabyś coś wyjaśnić - napisz do nas: hr.powogaz@apator.com

Pozdrawiamy,

Zespół Apator Powogaz S.A.

edek

"Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora." A komentarze zgodne z prawdą też?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apator Powogaz SA? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - WTRYSKIWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH
Pracownik.

Nowy mistrz na mitorsie objął rządy, i niestety pokazał się z jak najgorszej strony. Jest wulgarny i nieprzyjazny oraz ordynarny względem pracowników na swoim odcinku jak i innych ludzi zatrudnionych w tej firmie. Nie ma rządnej wiedzy jeśli chodzi o ten produkt. Pytam się czy kadra zarządzającą zrobiła dobry wybór co do kandydata na to stanowisko ??? Tym bardziej iz mieli kandydatkę której mogli zaoferować to stanowisko. A teraz pani Ania chce odejść, a jest to jedyna osoba która posiada wiedzę na tym dziale o produkcie który się tam produkuje, a za chwilę zaczną się grupowe zwolnienia lekarskie gdyż nikt nie będzie chciał pracować z nowym mistrzem. Tymbardziej iz on sam powiedział iz połowa załogi jest do wyjebania. Jak to o tym człowieku świadczy.

taaa
@Pracownik.

Quote: "Na początku będzie miły, a jak pozna wszystko na dziale, połowa składu do wyjebania". Kiedy ten początek nastąpi? A co do usunięcia ludzi z działu, bez podania przyczyny, tak po prostu.

@Pracownik.

Jeśli tak naprawdę jest to słabo na tym dziale. Za chwilę nikt tam nie będzie chciał pracować. Radka nie ma, Ania wróciła ze zwolnienia ale widać iz z tą noga nie do końca jest dobrze, widać że utyka i ma duza opuchliznę wiec pewnie znow pójdzie na zwolnienie, a tylko ona może ta sytuację załagodzić. Może ten nowy mistrz zrozumie iz warto ją zatrzymać i postarać się o to u kierownictwa.

@Pracownik.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jednakże przypominamy, że wszelkie zgłoszenia dotyczące pracy i ich warunków należy kierować zgodnie z przyjętymi procedurami - do przełożonych lub Działu HR bądź na adres mailowy hr.powogaz@apator.com. Dział HR Apator Powogaz S.A.

@Pracownik.

Bardzo dobrze, w końcu skończy się kolesiostwo i układy. Od dawna wiadomo, że na mitors idą tylko Ci którzy nie nadają się na maluchy... Najsłabsze ogniwo dostawało wczasy na mitorsie gdzie NIC nie robili... I nie robią tylko chodzą i opowiadają jak bardzo się nudzą... Widać nie wiele trzeba, żeby się dowiedzieć kto się nadaje do pracy a kto nie. Skończył się układ z Panią brygadzistka na palenie cmikow w kanciapie to już nagle źle. Wielki kabaret odstawia z płaczem... Płaczę bo się skończyło las Vegas i trzeba się wziąć do PRACY !!!! i prawidłowo gratuluję nowemu mistrzowi mitorsa że nie nie dał się urobić jak poprzedni !!!! Na kierowniku produkcji też wieszali psy ale w końcu dał radę opanować to towarzystwo. gratuluję i trzymaj ich krótko bo przyzwyczaili się że mają luzy same.... Jaki mistrz taki dział !!!

@taaa

A Czy nie wykonywanie obowiązków i działanie na szkodę firmy to mało powodów ? W końcu się weźmiecie do pracy !

obserwator
@Pracownik.

Witam serdecznie wszystkich pracowników Powogazu. Mistrz puki co jest spoko. Na mitorsie każdy ma pojęcie co się produkuje. Ten co napisał ten post nie posiada wiedzy praktycznie żadnej, jeśli wypisuje takie brednie.

K

Bzdury

J

Jeśli chodzi o mitors to pragnę was poinformować i zaznaczyć iż praca idzie tam zgodnie z procedurami. Aczkolwiek wszyscy robią teraz zamieszanie ponieważ głównym tematem jest nowy mistrz. Ludzie. Czy wy poszaleliście?! Dajcie człowiekowi szansę! A nie rozpowiadacie takie rzeczy na jego temat. Wreszcie ktoś będzie miał twardą rękę do niektórych spraw. Wreszcie będzie osoba bezstronna mimo jego absurdalnej postawy względem innych pracowników. (może źle zaczął?) a wy jacy byliście na samym początku pracy? Teraz wielce mądrzy wywyższający się pseudo brygadziści. Zapomnieliście jak to było? Każdy pracownik jest równo traktowany. Jak widzę takie zachowanie to nieraz mam ochotę dać z liścia. Chamstwo i jawna prowokacja. Super mitors. Tak trzymajcie a zobaczycie że się zaraz ludzie wam posypią! Pozdrawiam J.

@J

Skończy się kolesiostwo i o to.chodz. może Pan z cleen room skończy poszerzać swoje teorie o koronowirusie i za robotę się wezmie.... Może brata rozdzielcze też wtedy natchnie do pracy a nie marsze.... "Mistrza" montażu też powinni dawno zmienić bo już sam nie umie żadnej decyzji podjąć....

Artur
@Jablko

Panie, widać, że jesteś Kozak w necie a (usunięte przez administratora) w świecie. Jak takis mądry panie i tylko Ty człowiek pracujwcy, to wypowiedz sie na forum w zakladzie, wskazując wtedy kto nie pracuje, gdzie to kolesiostwo i inne bzdety które często tu wypacasz.

Jabłko
@Artur

Na mitorsie jest kolesiostwo a raczej było i się skończyło. Po co mam pokazywać cały dział skoro wszyscy wiedzą gdzie jest mitors i kto tam pracuje. Wieczne wakacje i nie to co było jak były obrabiarki i malarnia.

Panicz
@Jabłko

(usunięte przez administratora) wiesz i w (usunięte przez administratora) byłaś, na malarni były wieczne wakacje, zresztą spytaj tych którzy tam pracowali

obserwator
@Jabłko

Nie masz pokazywać nikomu działu ultrimis kolego/koleżanko, tylko masz się ujawnić na forum, dlaczego - otóż dlatego aby wszyscy mogli zobaczyć sfrustrowanego człowieka który, zamiast udać się do psychologa, to wypisuje brednie na gowork. Krótko mówiąc praca w Powogazie zbyt daleko ingeruje w twoje życie i nie służy zbyt dobrze twojemu zdrowiu psychicznemu. Każdy pracownik tej firmy pracuje na własne konto i jak nie znosisz swojej pracy zmień to i znajdź sobie inne zajęcie które, w mniejszym stopniu obciąży ci mózg, oraz układ nerwowy. Przestań wreszcie oczerniać ludzi którzy, tak po prawdzie nie mają wpływu na twoje życie, tylko ty sam musisz o to zadbać, abyś czuł się szczęśliwy. Dlatego weź się uczciwie do roboty i nie wypisuj już bredni, to ci nie pomoże w powrocie do szczęśliwego życia i uśmiechu. ;-) pozdrawiam.

Pan z Clean Room
@Jablko

W czym mogę pomóc, bo widzę że coś cię boli, przyjdź do mnie pogadamy uczciwie, zaprosimy też mojego kochanego brata, porozmawiamy wspólnie o problemach, które cię trapią, bo widzę, że potrzebujesz wsparcia. Nie bój się rozmawiać otwarcie.

Dzień dobry, o kurna dowidzenia

Były Pracownik

Jak wygląda Magazyn i kto jest kierownikiem i czy warto aplikować

taaa
@Były Pracownik

4000 - 6000 zł / miesiąc

Cnc

Jakie wynagrodzenie przy obsłudze elektrodrążarek?

foreigner
@Cnc

Dwa miesiące temu ktoś napisał że 3 tys netto ale to jest kwota śmieszna dla wykwalifikowanego operatora EDM/WEDM. ZMK 10 lat temu płacił około 4 tys lub więcej ale wymagane były nadgodziny. Jeżeli faktycznie płacą 3 tys netto to szkoda zachodu.

@Cnc

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu z Działem HR Apator Powogaz S.A., otrzyma Pan/Pani kompleksową informację na temat warunków zatrudnienia.

Usuwają wpisy!!!
@Apator Powogaz SA

Nie ładnie usuwać wpisy. Przecież Cnc dostał odpowiedź na swoje pytanie a gowork na wasz wniosek wpis usunął chociaż nie naruszał regulaminu. Za to dyskwalifikacja i odpowiednia ocena czyli ZERO.

ciekawy
@Usuwają wpisy!!!

jaki wpis usuniety?

nemo
@foreigner

najlepiej to zadzwonic, moze sie dowiesz czegos wiecej. tutaj to mozna sie licytowac na kase. jedni placa lepiej inni gorzej, ale trzeba zobaczyc co jeszcze daja oprocz kasy

cnc

Podobno szukają na elektrodrążarki. Jaka płaca netto?

@cnc

3000 to maks Panie

@cnc

Pozatym sprzedają drazerke ,więc można się domyślić o co chodzi.

niedlapsakiełbasa
@Norman

Z tego co wiem są trzy drążarki, dwie nowsze jedna starsza i do marca 2022 maja pracować w Poznaniu a potem do nowej siedziby gdzieś na wsi gdzie psy (usunięte przez administratora) szczekają i nikt tam nie ma zamiaru dojeżdżać. A tak po za tym ktoś pytał w nowych wpisach o wynagrodzenia na drążarkach, ktoś na to pytanie odpowiedział i wpis został usunięty. Dramat.

Dziewczyna

Jak jest na dziale pakowania ? Zastanawiam się nad złożeniem cv.przede wszystkim jaka jest atmosfera między dziewczynami?

Ella

Ojojoj tyłu kandydatów na stanowisko mistrza, i żaden z nich nie pracował na tym dziale. Dziwię się iz firmą nie proponuję tego stanowiska osobie , która tam pracuje i wie o co tam chodzi. Ale nie lepiej aby ktoś z technologów tam poszedl zwłaszcza Artur który jest największym nygusem w firmie.

@Ella

Masz racje, tylko kogo by mieli wziąść z tamtego działu? Jedyną osobą, która tam najdłużej pracuje jest p. Ania. Niestety jest kobieta i nie ma szans aby się wybić. Bo jak wiadomo kobiety w tej firmie tak wysoko się nie wybiją. To meski swiat.

@Ella

Dzień dobry, praktyką w naszej firmie jest prowadzenie rekrutacji dwutorowo tj. jako proces zewnętrzny, kiedy zapraszamy do rekrutacji kandydatów/kandydatki spoza organizacji oraz jako proces wewnętrzny do którego zapraszamy pracowników. Rekrutacja na stanowisko Mistrza jest prowadzona również w formie rekrutacji wewnętrznej. Każdy z pracowników/pracownic mógł zgłosić swoją kandydaturę i wziąć udział w rekrutacji. Ofertę zatrudnienia na stanowisko Mistrza dostanie osoba, która w największym stopniu spełnia wymagania, które są niezbędne na tym stanowisku.

Mistsz

Witam, widzę że pracodawca poszukuje mistrza produkcji i mam pytanie, czy wystarczy pić kawę przy automatach?

Tak

@Mistsz

Szanowny Panie, na tą posadę oprócz standardowego picia kawy przy automacie należy jeszcze jarać fajki co godzinę z brygadzistą w magazynie obok bo inaczej pani brygadzistka się nie zgodzi na Twoją kandydaturę

@Mistsz

Szanowny pan, na tą posadę oprócz standardowego picia kawy przy automacie należy jeszcze jarać fajki co godzinę z brygadzistą w magazynie obok bo inaczej pani brygadzistka się nie zgodzi na Twoją kandydaturę

@Mistsz

Dzień dobry, Mistrz produkcji w Apator Powogaz będzie odpowiadał m.in za: - zarządzanie pracą podległego zespołu (organizowanie pracy, motywowanie, nadzór) - realizację planu produkcji, zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kosztowymi, - wdrażanie nowych produktów, technologii oraz urządzeń, - zarządzanie w oparciu o cele i wskaźniki, tworzenie i analiza raportów i zestawień, - optymalizację procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy. Zachęcamy do aplikowania! P.S. Kawę mamy bardzo smaczną i można się jej napić podczas przerwy :-) pozdrawiamy Dział HR Apator Powogaz S.A.

Japracownik
@Mistsz

Oprócz palenia z nią fajek to jeszcze musisz włazić jej w cztery litery niestety wyżej sra niż głowę ma tak to się chyba mówi ale niestety po tylu latach tam pracy jest nietykalna

Brygadzistka
@Nicky

Generalnie tutaj nie wchodzę, ponieważ wiem jakiego rodzaju opinie tutaj ludzie wypisują. Ale dziś dostałam info aby tu wejść i poczytać co piszą o mojej osobie. Przeczytałam i zastanawiam się skąd w was tyle jadu ludzie. Czy prowadzicie tak ubogie życie towarzyskie po pracy i nie macie nic ciekawego do zrobienia tylko hejtujecie innych? I zastanawiam się czy osoby które pisza to wszystko będa miały odwagę cywilna aby mi to powiedzieć w twarz , gdy już wrócę ze zwolnienia? Mimo wszystko osobą, które o mnie piszą zycze milego wieczoru.

Kaśka
@Brygadzistka

Brawo pani Aniu i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.

@Kaśka

Aniu, tak trzymaj - może głupie komentarze się skończą. Czekamy na Pani powrót z utęsknieniem.

@Brygadzistka

Gratuluje odwagi , iż nie boi się pani napisać pod prawdziwym nickiem. To prawda w firmie hejt był i będzie, a piszą tak ci ,których samoocena jest bardzo niska. Ja sam miałem możliwość pracy z panią na ultrimisie i wiem że dobrze się tam pracowało. Posiada pani wiedzę o tym produkcie, potrafi wytłumaczyć i przeszkolić, a że nieraz nakrzyczy, no w końcu za to pani płacą aby postawić do pionu. Mnie w każdym bądź razie przez krótki czas na tym dziale dobrze się pracowało. Może jak to piszą inni byłem pani pupilkiem. Ale to już moja sugestia. Również życzę szybkiego powrotu do zdrówka.

Kolega
@Brygadzistka

Szacun dla Pani, ja w historii mojej roboty miałem różnych szefów, ale tu czuje się najlepiej. Wiem co mam robić, jak robię źle to mówi pani co jest nie tak, atmosfera jest git.

@Brygadzistka

Witam pani Aniu. Mieliśmy okazję kilka lat razem pracować na ultrimisie. Miło wspominam ten czas, ludzie fajni oczywiscie z wyjątkami. Ale panią zapamiętam jako osobę zawsze uśmiechnięta i pełna energii i taka która była za pracownikami , proszę się tymi głupimi komentarzami nie przejmować.

@Marcin

Kilka lat na ultrimisie - no tak to bardzo stary dział.... Bardzo stary..... Wieloletni wręcz.

Prof
@Nicky

Kilka - Liczebnik nieokreślony - nieokreślona liczba większa od dwóch, a mniejsza od dziesięciu. Zamiast przesiadywania na gowork proponuję się trochę pouczy i poszerzyć horyzonty - może też będziecie kiedyś brygadzistami lub mistrzami popijającymi kawkę do papierosa przy automatach. Jedno jest pewne, wpisami jak powyżej niczego nie osiągnięcie. Obrażanie ludzi nie jest drogą do sukcesu. To tylko sposób na wyrzucenie z siebie frustracji - wyżycie się. Lepiej zastanówcie się skąd ta frustracja oraz złość się bierze i popracujcie nad tymi aspektami Waszego życia, które je wywołują. Życie stanie się piękniejsze, będziecie budzić się z uśmiechem na twarzy, pójdziecie do pracy z radością , a w internecie będzie mniej bredni i jadu. Łącze pozdrowienia

Gosciu

Ostatnio dużo ogłoszeń do zakupów. Co tam się dzieje. Jaka atmosfera?

Gik
@Gosciu

Spoko jest luz, co nie zamówisz to idzie pół roku, a jak zadzwonisz to dostajesz informację, że już zaraz będzie...

@Gosciu

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. To dobra okazja, żeby nakreślić fragment naszej struktury organizacyjnej. Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowiska Specjalista ds. zakupów oraz Specjalista ds. zakupów/Kupiec. To stanowiska różniące się nie tylko zakresem obowiązków, ale też uplasowane w różnych działach. Stanowisko Specjalista ds. zakupów do stanowisko mieszczące się z strukturze Działu planowania i gospodarki materiałowej, natomiast Specjalista ds. zakupów/Kupiec to dział zakupów i rozwoju dostawców. Zachęcamy do aplikowania. Rozwijamy się i stąd nowe procesy rekrutacyjne. Dział HR Apator Powogaz

Alka

Jest fatalnie odkąd odszedł dyrektor handlowy. Obecna p.o to jakaś gruba wielką pomyłka, nie wspominając o nowym kierowniku który nie ma pojęcia o branży. Czy zarząd APATOR wie co oni robią!! Destabilizują biznes. Pozostaje tylko jedno ... :( zmienić pracę

Gościu

Ostatnio dużo ogloszeń do pracy w zakupach? Co tamnsie dzieje. O kierowniku słyszałem spoko opinie.

I zmiana

Jakie macie wrażenia po dzisiejszym spotkaniu? Mnóstwo szczegółów .

Japracownik

Hej hej ja mam pytanie co do wczasów pod gruszą kiedy one są wypłacane? Bo nikt mi nic o tym nie mówił kiedy są wypłacane?

Ona48
@Japracownik

2 tygodnie po powrocie z urlopu.

Gronek

Dużo kierowników i dyrektorów w ostaniem czasie zmieniło pracę. Dlaczego tak się stało?

Ella
@Gronek

No właśnie. Teraz tez odchodzi dwóch długoletnich pracowników. Pewnie w ich miejsce przyjdą wysokiej klasy specjaliści, jakąś tam dalsza rodzina lub koledzy ze studiów kadry zarządzającej. Którzy o urządzeniach pomiarowych nie mają bladego pojęcia. Dla których liczyc się będą tabelki i wykresy a pracowników którzy choć trochę się znają na swojej pracy będą przenosić na inne działy gdyż będą niewygodni

Ula

A kto odchodzi?

Elia

Dokładnie, kto odchodzi?

Janek odchodzi?

Jaki

Co jest z tą premią roczną w tyn roku?> to jest jakiś żart? Czy pomyłka?

pITER
@Jaki

MAJĄ NAS ZA IDIOTÓW :) Wymagania masz pracować za trzech ale płaca jak 10 lat temu.

Mors
@pITER

Nie ma, co ukrywać, że kiedyś przewagą Powogazu były wyższe zarobki od innych firm, luźna rodzinna atomosfera, luz na produkcji no i premia roczna zwana 13 stką. A teraz zostało nic, ino będą mieszkania... wstyd, że tak można było rozsprzedać firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator Powogaz SA - Poznań

• Jak się pracuje w Apator Powogaz SA?

Zobacz opinie na temat firmy Apator Powogaz SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator Powogaz SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator Powogaz SA