Opinie o Danfoss Poland Sp. z o.o. w Tuchom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Danfoss Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danfoss Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danfoss Poland Sp. z o.o. w Tuchom

GłupiPolus Nowy wpis

Jakie są zarobki netto pomocników?

Piotr Nowy wpis
@GłupiPolus

Widzę że pytałeś o zarobki pomocników jakiś czas temu, wiesz coś już na ten temat? Też chciałbym poznać jakieś widełki, może już dowiedziałeś się o tym z innego źródła i powiesz coś więcej? Liczę na jakieś info. :)

Ja Nowy wpis
@GłupiPolus

Jakich pomocników. Tu jest monter, spawacz, magazynier i tyle. Reszta to tobą zarządza

Michał Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jako spawacz kilka miesięcy, ale złego słowa powiedzieć o niej nie mogę. Kierownik i koordynatorzy w stosunku do mnie byli ok. Nie widziałem , aby dochodziło do jakichkolwiek konfliktowych sytuacji. Wręcz przeciwnie, uważam , że klimat była całkiem dobry. Ja byłem zadowolony. Można było liczyć na pomoc koordynatorów i kierownika. Normy nie były czymś , co miałoby dyskwalifikować nowego pracownika. Firma dba o swoich pracowników (mówię za siebie) , dopłacają do kolonii dzieci, premia na Święta, dopłata do obiadów. Mimo , iż to ja podjąłem decyzję o odejściu z firmy z powodów osobistych myślę , że jak ktoś szuka pracy z dobrymi standardami i warunkami pracy do warto podjąć z nią współpracę.

Pracuje na tej firmie jako spawacz , jestem bardzo zadowolony i ZSZOKOWANY że firma musi zatrudniać pracowników do pomocy z Ukrainy, płaca zawsze na czas, pełna pensja wykazana na umowie, opieka Luxmed zdrowotna za darmo, obiady po 4zł (katering), pieniądze na święta. Nie mam pojęcia gdzie i jak pracują osoby wypowiadające się negatywnie tutaj, ale jednak dobrze mówią że polaczkowi to zawsze ciężko dogodzić, pieniądze jak na Trójmiasto można zarobić dobre w tej firmie. A jak chcecie zarabiać po 7-10tyś netto i nic nie robić zbijać bąki, to proszę bardzo, samozatrudnienie czeka, opłacie sobie ZUS, a nie daj Boże zachorujecie i zobaczymy ile Wam zostanie. Życie weryfikuję ;) kryzys idzie i zaczynają się kończyć czasy przebierania pracy jak rękawiczki. Firma jak na Polskie realia całkiem w porządku.

Jacek

Firma jest porzadna i porzadnie zarzadzana. Pieniadze zawsze na czas ! Polecam

Lutek
@Jacek

"pieniądze na czas" ? A to mi nowość... Obowiązkiem prawnym każdego pracodawcy jest wypłata wypracowanych środków zgodnie z umową o pracę...

Edyta

A jak oceniasz kwestię atmosfery pracy w Danfossie? Czy zespół jest zgrany? Nowa osoba zatrudniająca się w firmie może liczyć na wsparcie ze strony innych współpracowników i (w miarę) bezstresową pracę?

Monterka

Dużo osób się pozwalnialo, Ukraina uciekła i nie chce pracować w Danfoss, a firma w tym roku jeszcze bardziej podkręciła "NORMY" żeby magiczne procenty i tabelki się zgadzały... Moim zdaniem takie praktyki z wyrabianie norm powinno być zabronione i traktowane jako mobbing.

@Monterka

O ile zostały podniesione normy i jak argumentuje to kierownictwo? Czy w firmie można liczyć na dodatki świąteczne? Czekam na to co mi powiesz na ten temat.

Aplikowałeś do Danfoss Poland Sp. z o.o. na stanowisko GL Accountant? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Henryk

Maruderów zawsze będziemy mieli. Najważniejsze, że firma to dobry pracodawca i z przyjemnością idzie się do pracy.

Robol

Niech nie zwiodą Was "dobre zarobki" i "benefity", kolega niżej "spawacz" musi popracować jeszcze żeby do tego dojść, atmosfera na pierwszy rzut oka "jest okej" a tak naprawdę większość ludzi w tej firmie poprostu pracuje bo ma blisko do roboty i kasa jest na czas, jeśli jesteś konfiturą i chcesz awansować to ta firma jest stworzona dla Ciebie, 30% obywateli produkcji i magazynu w sezonie to obywatele Ukrainy którzy powoli także uciekają. Jest także kilka osób na montażu i prefabrykacji (dlugoletni pracownicy ps. Grubasy) które nie robią nic pożytecznego, poza snuciem się po hali i robieniem dobrego wrażenia przed szefem produkcji) uporczliwie drażnią Twoje oko. Generalnie do pracy są przyjmowane osoby które nie mają nic wspólnego z obecnym zawodem a jedynie (mają chęć się szkolić). Dodatkowo ciągle gonią za normy czasowe. W tym roku przenieśli produkcję z Rumini do Polski z jednego powodu, Polak robi dobrze i szybko, jesteśmy zdolni i pracownicy ale nie dajcie robić z siebie (usunięte przez administratora) Niedługo chichy i smiechy będą same rękawy zakasać, jak nie będzie komu robić. Hehe

Grubas
@Robol

Trzeba się ustawić a nie narzekać.. Szef produkcji spoko gość docenia najlepszych. Ludzi do roboty brak to fakt ale póki co przenieśli produkcje wiec szybko budy nie zamkną.

Sep

Ta firma to jest taki chłam że mała bania ostatni hit z jakim wyskoczyli to że z powodu strajku nauczycieli wielki Danfoss zorganizuje pół kolonie dla dzieci swoich pracowników(wydawać by się mogło piękny gest) żeby nie fakt że ten sam Danfoss zakosi ludziom kasę z ich funduszu zfss no kuźwa mistrzowie manipulacji i tak jest ze wszystkim w tej firmie czego oni ludziom nie obiecują a potem budzisz się z ręką w nocniku że to nie tak kolorowo jak by się mogło wydawać (usunięte przez administratora) ludzi na wszystkim co roku tną koszta kosztem pracowników do tej firmy już nawet Ukraina nie chce przyjeżdżać

BHP
@Sep

Ukrainy za chwile nie będzie, max do końca wakacji.. zobaczymy kto będzie robił za te nędzne grosiki. Ale jak ostatnio Pan na w Włościach pokazywal.. wykresy się zgadzają :)

@Sep

Skoro organizowali kolonie dla dzieci pracowników, to chyba normalne, że wzięli środki z ZFŚS. Dlaczego Cię to dziwi?

Pinio

Witam jak praca na produkcji ( spawacz )

Leo1010

Witam, widziałem ofertę pracy w dziale jakości jako inspektor, czy mógłby ktoś powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na starcie? warto aplikowac?

Jolanta
@Leo1010

No faktycznie - też widziałam, że w tuchomskim oddziale Danfoss poszukiwana jest osoba na to stanowisko. Zauważyłam też, iż oferują bardzo atrakcyjne warunki, bo na przykład: bezpłatną prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny, ubezpieczenie na życie, czy dofinansowanie do karty Multisport lub OK Systems. A masz już jakieś doświadczenie w takiej branży?

Leo1010
@Jolanta

Nie mam ale w ofercie w sumie dużych wymagań nie stawiają, ciekawe jak z finansami jednak jest to trochę od trójmiasta więc koszty dojazdu jeszcze są.

Remigiusz

Może nie każdy narzeka na zarobki? Czasem trzeba popatrzeń na własna pracę! Firma jest ok!!!

Słyszałem, że Danfoss ma opinię dobrego pracodawcy i jak czytam wpisy to widać konkurencję!

Qaz
@Andrzej

Andrzej. Jaka konkurencja. Przecież śmiejecie się w twarz właśnie konkurencji. Tylko zauważ jak kogoś wywalą z firmy z zasadami to z podwiniętym ogonem idą się pytać o miejsce właśnie w konkurencji. Tak tak. Boicie się konkurencji, ale nawet procownikow zatrzymać nie potraficie. Ta niby konkurencja jeszcze wam pokaże.

Kamil
@Andrzej

Też gdzieś mi się w oczy rzuciło, że mówili o tym, że ta firma ma miano dobrego pracodawcy - ile w tym prawdy?

Henry

Jeśli ktoś wylatuje z dobrej firmy to logiczne, że szuka pracy bo żyć musi więc najprościej jest iść do konkurencji.

@Henry

Nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli pisząc swój komentarz. W jaki sposób odnosi się on do pracodawcy, jakim jest Danfoss? Ciekawi mnie, czy byłeś lub jesteś zatrudniony w tym miejscu. Jeśli tak, to może podzielisz się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

Ostatnio znalazłem ogłoszenie o wolnym stanowisku inżyniera elektryka w firmie "Danfoss",więc pojechałem się zapytać czy jeszcze aktualne. Zaprowadzono mnie do poczekalni i powiedziano ł"zaraz ktoś przyjdzie". Po kilkudziesięciu minutach czekania w końcu się doczekałem i ujrzałem przed sobą chłopaczka twierdzącego,że jest kierownikiem grupy projektantów , który z uśmiechem na ustach mi mówi że "miał spotkanie ,ale teraz może odpowiedzieć na moje pytania". Pytam o zarobki, on że nie może teraz ze mną o tym rozmawiać że musimy się kiedyś spotkać na godzinę i będziemy przez godzinę półtorej rozmawiać,a on nie ma teraz czasu xD OMG ! Kompetentny lider zespołu projektantów ( jeżeli był nim naprawdę bo naprawdę nie wyglądał ) powiedziałby : "Dajcie mu numer ,niech zadzwoni, zrobi to czy tamto bo jestem zajęty" , ale ten szczyl na to niestety nie wpadł taki bystry. Zmarnowałem na niego tyle minut gapiąc się w ścianę, żeby zobaczyć jego uśmiechniętą piegowatą paszczę i usłyszeć,że to on nie ma czasu xD To ja się go pytam czemu czekałem na niego kilkadziesiąt minut bez sensu,jak teraz i tak nie będziemy rozmawiać,na co on nie odpowiedział w logiczny sposób Powiedziałem,że "Jeżeli tak wygląda proces rekrutacji to może Pan mnie pocałować w 4 litery" i trzasnąłem drzwiami, bo z takim nieogarniętym baranem jako kierownikiem zespołu na pewno nie zamierzam pracować. jak ten małolat jest naprawdę"kierownikiem zespołem projektantów" , to nie warto nawet myśleć o zatrudnieniu w tej firmie i współczuję pracownikom

Król

Łamią prawo mobbinguja pracowników nie polecam wywierają presję na pracownikach taka ze pracownicy sami składają wypowiedzenia

Kotton

Skandynawska firma, dużo dobrych rozwiązań dla pracowników, fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Danfoss Poland Sp. z o.o. - Tuchom

• Jak się pracuje w Danfoss Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Danfoss Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danfoss Poland Sp. z o.o.?

Danfoss Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Chrzanowska 5
    05-825 Tuchom
  • NIP: 5860005844 REGON: 190209149 KRS: 0000018540

Danfoss Poland Sp. z o.o.