Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

on

praca jest spoko wypłaty tez 2700 na re ke polecam jak najbardziej

Ona...

Hej czy ktoś przyjmuje się do tej firmy ale na ul.przemyslowa? Tam zaczynają nowa produkcję na kapsułki mam do wyboru tam lub kawowa z tym że na przemysłowej tylko dwie zmiany jak z zarobkami i atmosfera w pracy?

Pracownica instanta
@Ona...

Pracuję na przemysłowej na produkcji kapsułek. Są dwie zmiany, nie ukrywam, że sobót mogłoby być więcej do przerobienia, ale ogólnie praca spoko....Zarobki hmm... Dość dobre, fajni ludzie. Dźwigać nam nie wolno od tego mamy chłopaków. Kawka na święta, Mikołaj dla dzieci, wczasy pod gruszą, piknik rodzinny latem, karta multi, zobaczymy czy jakiś bon dadzą na święta hehe.

kamila

Witam wszystkich pracuje juz 10 lat pracę polecam składac cv super zarobki również

sandra

super praca , jestem zadowolona pracuje 6 lat polecam

Witam wszystkich! Jak wygląda praca na magazynie? Polecacie? Jak atmosfera? Da się zarobić?

paweł
@Zainteresowany

polecam wypłaty na czas fajna praca

anna

witam po jakim czasie pracy w instanta dostaję sie umowę o pracę

Nowy pracownik
@anna

anna, Umowa od razu o prace pod firmę Instanta.

Xxx
@Nowy pracownik

Od razu pod firme Instanta? Na jaki okres dostałaś te umowę? Czy pod agencję?

aga
@anna

po okresie próbnym po 3 miesiacach

Witam chciałam zapytać jak wygląda atmosfera w firmie instanta? Jakie płacę i jak wygląda praca? Proszę o szczere informacje

Xd
@Anna

Atmosfera ? Tam nie ma atmosfery . Tragedia na hali . A płaca 2200 na rękę przy owocnym miesiącu i zapieprzu na 3 zmiany

pracownica produkcji
@Xd

co ty gadasz,atmosfera fajna ludzie pracują tu po kilka a nawet kilkanascie lat z tego co się dowiedziałam. a nareke tez chyba piszesz nieprawdę. ja pracuje kilka miesięcy i zawsze mam nie mniej niż 2350na reke

nina
@Xd

od 2700 do 3000 na reke

Nowa95

Zajrzałam tu przez przypadek i mam trochę odmienne zdanie co niektórzy. Pracuje bardzo krótko,w mojej brygadzie pracuje się przyjemnie. Może to kwestia podejścia lub pojedynczych osób. Ogólnej rzecz biorąc jestem zadowolona . Wypłata na czas. Wszystkie rzeczy o których usłyszałam przy przyjęciu są zgodne z prawdą.

Ciekawa
@Nowa95

Możesz napisać co rozumiesz przez" wszystkie rzeczy" bo jestem zainteresowana pracą i czy trzeba cieżko dźwigać?

ciekawa
@Nowa95

a która brygada jest najlepsza

Nowa95
@Ciekawa

Hej, Niczego ciężkiego się nie dźwiga. Brygady są różne, tak samo jak różni są ludzie :) Masz ochotę to spróbuj.

Xxxx

Kierownictwo zróbcie coś z brygadzistkami , coraz bardziej sobie nami rządzą, nie każda nadaje sie na brygadzistkę.

Co wchodzi w socjal Instanta Sp. z o.o.?

pracownik19

nie ma za wiele rzeczy ale o kilku słyszałam: wczasy pod grusza karta sportowa wyjazdy spotkania intergacyjne bony na swieta wyprawka dla pierwszoklasisty i takie tam

xxx

witam czy są jakies przyjęcia do pracy jak wygląda praca czy jest cieżko naprawde proszę o szczere informacje osób które najdłuzej pracują

JA

Pracowałam w instanta 8 lat .(usunięte przez administratora)

Myślisz, że pracując tylko miesiąc zdążyłaś dobrze poznać firmę, żeby wyrobić sobie takie zdanie? Wspominasz o pracy na trzy zmiany. Czy w związku z takim systemem można liczyć na dodatki finansowe lub pracę na akord?

Cień

Może by tak pan prezes ruszył swoje .......i zrobił zebranie z zalega kv przedstawił się opowiedział o planach itp........porażka

Małgorzata
@Cień

@Cień Może takie sugestie warto kierować bezpośrednio do swojego przełożonego. Są jakieś szanse na rozwój w Instanta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Toja

Przykre jest to ze ukraincy umia sie zachowac na wyzszym poziomie niż pracujace w tym obo*** pra** "kobiety" Polki. Tylko dla ludzi bez zadnych ambicji .. zdecydowanie nie polecam

Toja

Mialam nieprzyjemności pracować w tej żenującej budzie. "Osoby" ktore tam pracują zachowuja sie gorzej niz zwierzęta i nic oprocz "kur**" i " pier****" nie umią powiedziec. Bardzo ograniczone slownictwo. Brak szacunku dla drugiego czlowieka. Świat to widzial żeby "kobiety" sie tak zachowywały. Zarozumiały kierownik ktoremu nie zalezy na pracownikach, łazi,sie gapi i smieje jak ludzie charuja. Gorszego syfu nie widzialam. (usunięte przez administratora) i czysta żenada.

Bardzo szkoda ze niewygodne opinie sa na biezaco usówane a czytając wiele z nich były prawdziwe

Przyjęto mnie ostatnio na magazyn do instanty. Dostałam umowę zlecenie na miesiąc i chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość po miesiącu ubiegać się o umowę o prace? Czy raczej zwolnienie?

Nowa
@pracownik

Hej, Jestem jedną z nowych osób. Otrzymałam normalnie umowę o pracę i z tego co słyszałam każda nowa osoba może liczyć na takie rozwiązanie. Jeżeli się sprawdzisz pewnie będzie ok :) Pozdrawiam

Lila
@Nowa

Ja dostałam propozycje i rozważam podjęcie pracy w instancie pracuje może ktoś na tych kapsułkach jak praca ciężko??

Antoni
@Nowa

Skoro jesteś nową osobą, którą zatrudniła firma Instanta to może mogłabyś napisać, jak oceniasz cały proces rekrutacyjny? Napisz, proszę, czy jest się czego obawiać oraz, czy pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Jestem ciekaw, czy trzeba przygotowywać się w jakiś szczególny sposób.

testoviron
@pracownik

to może warto zapytać szefa

Edward
@testoviron

Tak byłoby najłatwiej. Zaciekawiło mnie, co napisał ten użytkownik, ponieważ upływa miesiąc od jego zatrudnienia, dlatego ciekawi mnie, czy dostanie teraz pełną umowę o pracę. Jak myślisz, są w ogóle takie szanse?

@Antoni

Byłam na rozmowie w Instancie nie ma sie czego obawiac. Cały proces rekrutacyjny przebiegł wporzo. Pracodawca w żaden sposób nie weryfikuje umiejętności. Z tej rozmowy na której byłam to praca tam wygląda całkiem dobrze, fajna kasa,premie, imprezy firmowe, paczki dla dzieci,dodatkowo płatne soboty i niedziele(nie ma konieczności żeby iśc w weekend do pracy). Także wydaje mi się że warto.

Pelikan
@Anonim

Warto na kapsułki, bona produkcję na Kawowej żeby premię dostać to się trzeba narypać jak pies, a i tak gwarancji nie ma że się ją dostanie. Dużo Ukraińców którzy spowalniają pracę bo nie rozumieją, brygadzistki drące dzioby na wszystkich jak się maszyny psują. Wytrzymałam rok i więcej sobą pomiatać nie dam.

@Pelikan

Wspominasz o wysokich targetach do zrobienia, żeby otrzymać premię. Czy były także inne benefity, które mogłyby podwyższyć wypłatę i zwiększyć motywację do pracy?

Xtreme

Zgadza się! Kolejna losowa ofiara. I za co niby te podwyżki dla brygadzistek które nie pracują??

Podwyżka
@Xtreme

Nie Podwyżka tylko dodatek. Z resztą obejmuje wszystkich pracowników więc jeśli nieznasz to nie wypowiadaj się.

Yosif Elenov

INSTANTA Sp. z o o Witaj, czy możesz podać nam informacje o godzinach pracy zagranicznych firm w tej firmie? Dziękuję.

wieloletni pracownik

Z całym szacunkiem do was ale nikomu bym nie polecił pracy w tej firmie, jest jedną z najgorszych w regionie o ile nie najgorszą , a to tylko ze wzgledu(usunięte przez administratora) wiecznie obiecuje gruszki na wierzbie i na koniec wychodzi ze (usunięte przez administratora), kombinują , dzielą ludzi na lepszy i gorszy sort , (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) , brak empatii , słabe zarobki za cieżką prace , ciagłe zabieranie premi za nic , obrastanie w piórka , brak szacunku dla ciezko pracujacych ze strony brygadzistów , kierownictwa , przeciez jesteście tylko ludzmi a nie kims wyjątkowym wiec nie ośmieszajcie się swoją wyższoscią , ludzie tam pracują bo musząa nie ze chcą ,a wy to wykorzystujecie i nigdy nie uczycie sie na błedach , kazda inna firma ma przynajmniej minimum szacunku do swoich pracowników ale nie instanta tam panuje przekonanie ze twardą reką zmusicie pracowników do lepszej wydajnosci? jesteście w błędzie i to wielkim , ludzie jak tylko mają okazje to uciekają od was , nie jesteście atrakcyjni dla nowych pracowników i stad u was takie rotacje , naprawdę oddanych i pracowitych olewacie i poniżacie , a leni i lizusów wystawiacie na piedestał , a tacy ludzie to przecież słabe istoty i szybko im sodówka uderza do głowy i bawią sie przełożonych , brygadzistów inaczej , dobry lider , brygadzista jest za swoją brygadą / pracownikami , swoim podejsciem i wyrozumiałością jest w stanie dokonac naprawdę wielkich rzeczy , ale po co? (usunięte przez administratora)

Weronika
@wieloletni pracownik

Z Twojego nicku widać, że już długo pracujesz dla firmy Instanta. Mimo tak negatywnej opinii jaką dodałeś nie widzisz żadnych pozytywów związanych z pracą w tej firmie? A może masz jakieś propozycje co zrobić by trudna sytuacja jaka tam zapanowała uległa poprawie?

@Weronika

Tak pracuję bardzo długo w tej firmie, pracuję bo muszę , a jedyny pozytyw w tej firmie to ze wypłata jest zawsze na czas a wszystko inne jest do poprawy ,tylko nie chcę już pisać co jest do zrobienia oraz co należy zrobić aby to wszystko działało i poprawiło chorą atmosferę na produkcji i magazynie ponieważ z doświadczenia wiem i widzę ze robicie wszystko na opak zamiast polepszyć ułatwić to tylko utrudniacie i zniechecacie pracowników do tej żałosnej firmy 1 punkt żeby cos uległo poprawie to zmiana skorumpowanego kierownictwa z (usunięte przez administratora) na czele oraz informowanie prezesa o ich machlojkach , wiem wiem to nierealne wiec nic nie zmieniajcie bo po co?

wieloletni pracownik

Myślę że nie ma opcji aby się dogadać , bo: 1.zwolnią ciebie zanim cokolwiek powiesz/zasugerujesz 2.wyśmieją i wyprą się tych zarzutów 3.wysłuchają i nie zareaguja a potem będą szukać na ciebie haków aby ci dowalić i wywalić 4.zmiotą wszystko pod dywan i krzykami , i pod grożbą zwolnienia z pracy każą ci się wynosić z biura 5.zareagują i zaczną traktować wszystkich z należytym szacunkiem oraz przyznają się do błędu (w cuda nie wierzę )

Weronika
@wieloletni pracownik

Z pewnością nie widzisz za wielu plusów z pracy w firmie Instanta. Piszesz jednak w swoim trzecim punkcie, że pracodawcy tej firmy szukają haków na pracowników by ich zwolnić. Ty choć nie lubisz tej firmy to wiele lat już tam przepracowałeś. Jakie więc działania wpływają na to, ze tak długo utrzymałeś się w firmie?

@Weronika

Czytaj ze zrozumieniem.....jak siedzisz cicho to nic ci nie zrobią , ale jak powiesz że robią coś żle (powiesz po prostu prawdę ) to wtedy możesz być pewien że długo tam nie popracujesz …..oni nie potrafią się przyznać do błędów oni zawsze mają racje …..i druga sprawa to ...już tam nie pracuję , znalazłem cos o wiele lepszego i temat uważam za zamknięty , ale jak ktoś się mnie zapyta czy warto tam pracować to zawsze będę odpowiadał ….dopóki nie zmieni się kierownictwo z kadrową na czele to nie nie i jeszcze raz nie naprawdę nie polecam pracy w tej firmie , chyba że jesteś naprawdę zdesperowany :)

Lila
@wieloletni pracownik

Zgadzam się z tym że gdyby prezes wiedział o wielu rzeczach tak by nie było. Może trzeba zacząć słuchać trochę ludzi. Analizować co da się z tego poprawić. Ale i tak w ciągu wielu lat naprawdę dużo zmieniło się na korzyść.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.