Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Souflay

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem....praca w tej firmie jest irytująca, brak miejsca na magazynie, brak ludzi trzeba pracować za trzech....jeżeli chodzi o wypłty szału nie ma....brak socjala

@Souflay

Skupiasz się na samych negatywnych aspektach dotyczących pracy w firmie Instanta. A może jednak jesteś w stanie też wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Warto spojrzeć na wszystko nieco szerzej. Wspominasz o wypłacie - mógłbyś napisać jakieś widełki płacowe lub to, na co może liczyć osoba chcąca podjąć pracę w tym miejscu? To bardzo ważna kwestia.

@Weronika

Pracowałem 2650....tyle na rękę....niema socjala dla tych co są pod artimą urop tyle ile se wyrobisz czyli 2 dni za miesiąc pracy.za sobotę 150brutto i to jeszcze trzeba się prosić , ponieważ stali bywalcy mogą cie nie wpuścić na tą sobote..szału nie ma ....wszędzie tyle idzie zarobić nawet więcej przy nadgodzinach...nie doceniacie pracowitych i sumiennych pracowników

Kika
@Souflay

Co Ty opowiadasz. Za sobotę jest znacznie więcej. A urlop jest wg kodeksu. Chyba gratisów w urlopach nigdzie nie ma.

Hejka jak wypada zmiana po nocce?? Zastanawiam. Się nad złożenia. Cv

Mcgiber
@Ewa

Po nocce na 14. Nie polecam (usunięte przez administratora) i wyzysk.

Boxboy

Firma ma gdzieś swoich pracowników. Nie polecam. Ukraina góra!

Antoni
@Boxboy

Pod jakim względem Twoim zdaniem firma nie interesuje się losem swoich pracowników? Twoją wypowiedź można rozumieć na kilka sposobów, dlatego chciałbym, abyś ją sprecyzował. Czy chodzi tu o warunki zatrudnienia, czy może o coś zupełnie innego? Proszę o odpowiedź.

Witam w poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną do instanta jak jest w tej firmie? Proszę o szczere odpowiedzi

pan dobra rada
@Anna

Moja szczera rada , omijaj tą(usunięte przez administratora)szerokim łukiem :) komentarze poniżej niech ci przemówią do rozsądku :)

@Anna

Pisałaś, że wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Instanta - czy doszła ona do skutku? Jeśli tak, to napisz nam, jakie są Twoje wrażenia, w jakiej atmosferze przebiegało Twoje spotkanie, czy miałaś do wykonania jakieś zadania. To na pewno przydatne informacje dla innych użytkowników forum!

nowy

witam czy ktos ma jakies doswiadczenie z ta firma w Skibnie ? Prosze o jakies info. Dzieki

@nowy

Wielu użytkowników uczestniczy w dyskusji o tym pracodawcy, a więc myślę, że szybko uzyskasz interesujące Cie informacje. Zrobiłam rozeznanie w ofertach pracy od Instanta i muszę przyznać, iż mają kilka ciekawych propozycji. Poszukują bowiem Grafika marketingowego, Specjalisty ds. Eksportu oraz Export Sales Representative - ogłoszenia te widnieją na portalu pracodawcy.pracuj.pl. Czy chciałabyś aplikować do tej firmy? Powiedz nam coś więcej o swoich intencjach.

A tą brygadzistke co w godzinach pracy jest kilka razy dziennie na kawie w jadalni i nie tylko tez powinni zwolnic albo dołozyc jej roboty

Wujek samo zło

Szczerze mowiac to byl piknik rodzinny spędzał czas z rodziną na pikniku i mial racje kolo mnie przechodzil i się przywitał chyba pracowniku liniowy masz duze mniemanie o sobie moze jeszcze mial ci się klaniac trza bylo podejść do i się przywitać to byś niemial problemu

Firma tragiczna, kierownik działu zaopatrzenia-dramat, wyżej.... inaczej się tego nie da opisać. Nie potrafi się przyznać do swojego błędu, ale z chęcią będzie wyzywał pracowników i szukał błędów, które nie zawsze są lub nie zawsze można je nazwać błędami. Jest kilku takich, którzy kablują na lewo i prawo, więc nie warto komukolwiek tam ufać. Najważniejsza osoba w firmie nie ma szacunku do pracowników. Pieniądze w biurze średnie, obiecywali złote góry. Nigdy więcej i nie polecam.

Weronika

Rozumiem, że możesz mieć jakieś przykre doświadczenia, jeśli chodzi o tego pracę w firmie Instanta, ale następnym razem miej na uwadze, iż na forum raczej unikamy podawania danych personalnych. Opisane przez Ciebie zachowanie tej osoby może już wydawać się bardzo alarmujące. Czy podjęłaś odpowiednie kroki i zgłosiłaś tę sprawę odpowiednim ludziom? Myślę, iż wypadałoby zacząć właśnie od tego.

niedoszły klient

Ostrzegam przyszłych Klientów tej firmy, że zostaną potraktowani jak intruzi. Brak profesjonalizmu w rozmowie z nowym dużym Klientem. Brak zainteresowania nowym Klientem. Potraktowanie go tak jakby miał sobie kupić w sklepie internetowym jedno opakowanie kawy.

Była pracownica

W instancie jest jedna bardzo fałszywa osoba ktura wszystkich kabluje(usunięte przez administratora)

Była pracownica
@Była pracownica

Pomyliłam się operatorka We......... nie ma 10 iq tylko 1 iq że usuwa moje wpisy faktycznie prawda w oczy kole .We......... musisz być najlepszą koleżanką Beaty że ją tak broni żenada

Renata
@Była pracownica

Tak było jest i bedzie dlatego sie zwolniłam

Hej jak praca na magazynie w Żorach jaka at m8mosfera i jaki system pracy.

@Adam

Ogólnie to kolesiostwo nie polecam

@Adam

Nie polecam koleśostwo....a te 5000 brutto jak piszą to pic na wodę

Cień

Ale firma ma pieniądze skoro kupili hutę

Dumlo
@Cień

Skąd takie informacje....

Cień
@Dumlo

Informacje są sprawdzone. Kupili KV WOŁCZYN

Interesuje mnie sytuacja w IT sektor administracja kto coś wie na temat atmosfery itp

Kora

Czy wiadomo co z wolnym w święta i sylwester ? Ludzie trzymają urlop A góra ma nas gdzieś.

Dawid

Witam, jak wygląda praca jako mechanik utrzymania ruchy i na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

Adaś

Hej jak praca na magazynie jaki system zmianowy i jak atmosfera no i jakie zarobki

AntyAterima

Zrobiliście z premi uznaniowej premie frekfencyjna bo już nie rozumiem jej funkcjonowania . Trzeba byc idiotą, żeby chodzić chorym do pracy. (usunięte przez administratora)

AntyAterima

Zabieranie premi i 2 dni urlopu w Grupa Aterima jest żałosne ! Ludzie z agencji nie choruja A jak już wezmą dzień l4 to po premi i urlopie ! To się nadaje do sądu pracy !

rysiek

Witam a jak wygląda prac a na magazynie jest ogłoszenie na zastepce kierownika??

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.