Instanta sp z o.o. w Żorach

Żory

Opinie o Instanta sp z o.o. w Żorach

anonim 2011-01-09 17:28:44
Moja rada:jak najdalej od tego niezorganizowanego,[usunięte przez moderatora],karykaturalnego podmiotu gospodarczego!Banda niewykształconych i o nabytej pseudointeligencji figurantów(szczególnie jeśli chodzi o kadrę:[usunięte przez moderatora]).Nic na czas,wieczne braki,a i produkt o wątpliwej jakości(sprawdzone).Pracuje tam pan [usunięte przez moderatora],który nie wie kompletnie nic na temat wszystkiego,co związane z procesami produkcji.Pracownicy i kontrahenci,już na całe szczęscie,wyrobili sobie zdanie na temat tego pana.Ręce w kieszeni,bełkot nie do zrozumienia, zerowa współpraca,to charakterystyczne jego cechy .Kwestie wypłat pozostawiają bardzo wiele do życzenia tj.premie,nie wypłacanie nadgodzin,sobót pracujących,czasem niedziel.Według wzoru:przepracuj sobotę,a my obetniemy ci premię,wypłacimy sobotę i okaże się ze pracowałeś za darmo!!!Do tego dochodzi jeszcze wiele kwestii np.założona po wizycie specjalisty od PR,gazetka zakładowa,czyli siedlisko propagandy sukcesu firmy,w której bardzo wiele tematów mija się z prawdą,tworząc atmosferę ogólnego zadowolenia,wielkiego rozwoju i satysfakcji pracowników.Trudnych tematów nie koniec,lecz nie starcza czasu i chęci by pisać dalej.Ogólnie mówiąc,żenada na całej linii,tylko sumiennych pracowników wszystkich pionów żal.
paletowy 2016-06-20 11:45:17
Pracowalem tam dosc krotko i bardzo sie ciesze ze nie dluzej to najgorsza firma z jaka sie zetknalem w ciagu 7 miesiecy pracy przeszedem przez 3 brygady a zanim trafilem d ostatniej pani kdrowa powiedziala ze gdyby znow cos sie dzialo mam sie zwolnic wiec posluchalem jej rady. ogolnie atmosfera bardzo napieta ale nie ma co sie dziwic przyjmuja teraz kogo popadnie a duza czesc starego skladu jest wredna niemila i poprostu chamska. do kadry kierowniczej tez mozna miec zastrzezenia i do systemu jaki tam panuje np za dzien w ktorym oddaje sie krew nie mialem zaplacone ani grosza a jest to dzien platny w 100% i wolny do tego jeszcze dochodzi gazetka w ktorej udostepniana jest informacja kto w danym misiacu ma urodziny pt w tym miesiacu bawimy sie u i wymienieni sa wszyscy solenizanci danego miesiaca ta firma to dno i porazka jakby komu bylo malo to powiem jeszcze ze wiecznie tam czegos nie ma albo ktos sie myli a ma to duze znaczenie bo paca na akord
Zostaw swoją opinię o Instanta sp z o.o. w Żorach - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instanta sp z o.o. w Żorach