Referent w dziale kontroli jakości

Skibno
Oferta opublikowana01.03.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu prób nowych produktów i panelach degustacyjnych
  • Ścisła współpraca z działem produkcji i technicznym
  • Kontrola standardów higienicznych i jakościowych w procesie produkcji
  • Kontrola dokumentacji technologicznej i jakościowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunkach technologia żywności lub pokrewne
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów Excel, World
  • Sumienność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Otwartość na samodoskonalenie i zdobywanie nowego doświadczenia
  • Chęć do pracy
  • Znajomość norm ISO 220000, IFS, HCCAP

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowaniej pozycji na rynku
  • pewna i stabilna wypłata, zawsze na czas
  • przyjazną atmosferę w młodym dynamicznym zespole
  • szanse na rozwój
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty Multisport, wczasy pod gruszą, wyprawka dla pierwszoklasistów, pikniki rodzinne, wycieczki, bony świąteczne, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

Benefity

Wyprawka dla dziecka
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

Jesteś zainteresowany, ale nie masz doświadczenia?

Nie szkodzi wszystkiego Cię nauczymy.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1