Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Atmosfera w pracy jest fajna. Babeczki ze zmiany są super. Płaca też w miarę atrakcyjna w porównaniu do innych zakładów.

Megi

Witam proszę dac jakieś namiary żeby można zlozyc cv bo wysyłam na kadry i nic .pozdrawiam

Relacje w firmie poprawiły się.

polecam prace na magazynie jak najbardziej

Edi

Witam polecam pracę super ludzie i praca super

Ooo kierownik kazał dodać jedna opinie pozytywna dziennie ! Gratulacje!

JA
@Karolina

A gwiazdek wciaz jedna

Daniel

polecam prace na magazynie pracuje już 20lat jestem zadowolony z pracy polecam wszystkim

Sabina

Witam wszystkich pracuje juz 17 lat pracuje pod firma instanta jestem zadowolona i praca jest w porządku polecam wszystkim

Angelika

polecam prace na saszetkach super jestem bardzo zadowolona

Asia
@Angelika

Mam pytanie czy orientuje się Pani czy sa przyjęcia na kapsułki? Pozdrawiam Asia

Wiktoria

polecam firmę super ekipy i ludzie

Fajna praca i fajne zarobki ja miałem 2650 zl wypłaty jestem zadowolony z pracy i kasy polecam wszystkim

Renata

Utrzymaj za to rodzine

Rany
@Renata

Co ? Fajne zarobki chyba jak masz 18 lat i to twoja 1 praca , ja zarabiam miesięcznie 5.5 tyś na rękę i mówię że to mało przy dzisiejszych opłatach

gabrysia
@Rany

to gdzie tyle płacą? bo chyba nie u nas

polecam prace w tej firmie

Kobieta 28lat

Witam. Proszę o informację. Mam magistra administracji jednak do urzędu się dostać to graniczy z cudem tylko przez znajomości a zależy mi na stabilnej pracy. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie ponieważ muszę mieć stałe źródło dochodów bo z mężem budujemy dom i liczy się zdolność kredytowa. Dlatego moje pytanie po jakim czasi dostane umowę na czas nieokreślony oraz czy 2500zl będę mieć na rękę ?

@Kobieta 28lat

tak 2600 brutto plus premia

Maniek

Polecam Ewę, daje rady, wypłaty na czas

adam

polecam pracę w tej firmie pracuje już 4lata i dużo się zmieniło na lepsze, wypłaty na czas i rewelacyjne da sie zyć i utrzymać bardzo zadowolony

zainteresowany
@adam

co z tego ze wyplaty na czas-teraz takie czasy ze nich pracodawca czegos nie wyplaci na czas to moze zbierac walizke i pa pa co jeszcze oferuje ta firemka? maja jakies inne rzeczy poza sama kasa? nizej pisza niektorzy ze atmosfera zla - moze ktos sie wypiowiedziec czy to prawda?????

Basia.
@zainteresowany

Atmosferę tworzą ludzie. A Ty pisząc firemka już dajesz znak że nie jesteś pozytywnie nastawiony. Warto dać szacunek jeśli samemu się go wymaga. Pozdrawiam świątecznie ????

Ada

juz sa premie swiąteczne super

Polecam pracę na magazynie super fajne zarobki

paweł
@Marcin

równiez polecam prace na magazynie

polecam prace atmosfera super i ludzie również

Aga

polecam firmę

wieloletni pracownik

polecam pracę na magazynie jestem zadowolony pracuje już 9 lat

Asia

polecam firme wypłaty super idzie zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.