Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Nic

Cześć wszystkim czy ktoś był może w pracy na pakowaniu ciastek dają 12 euro brutto i właśnie też przez agencję Instant.Job

Makaronik

Zatrudniłem sie i zobaczylem prace i podziękuję.

Makaronik
@Makaronik

Hahaha dokładnie

Dzień Dobry. Interesuje mnie podjęcie pracy w firmie Instanta. Proszę napisać czy są możliwości rozwoju? Czy są możliwe nadgodziny ? I czy to prawda, że na zasypie zarabia się najwięcej z całej produkcji ?

Państwo w Państwie
@Kandydat

Jeżeli chcesz zarabiać więcej niż na zasypie i zdarza Ci się przymknąć czasem oko w trakcie pracy i lubisz przesiadywać z nudów w biurze zamiast na swoim stanowisku pracy i potem żądać jeszcze nadgodzin lub przyjść gdy nie jest to zawsze konieczne w sobotę. Kiedy preferujesz dwóch liderów na jednej zmianie bo od niedawna jeden to już za mało a z pracy masz zamiar nieraz wcześniej wyjsc lub różnie do niej przyjść i masz do zaoferowania swojemu szefowi coś więcej niż tylko to co w pracy… to jesteś idealnym kandydatem a zarazem wybrańcem na stanowisko brygadzisty granulatora! Spokojnie te świetlane warunki trwają tam od lat i nic się nie powinno zmienić do póki ich szefem jest ten kto jest :) i nikt się tym jak widać nie przejmuje. Ostatecznie jeżeli nie będzie wolnego tam wakatu to drugim godnym polecenia miejscem jest Przemysłowa.

Lola
@Państwo w Państwie

A jak wyglada praca na przemysłowej tez premia grupowa??

Różyczka.

Ludzie co z Wami????Wszyscy tylko narzekają.... W najgorszym czasie pandemii każdy pracę miał.Pracuje tu 10 lat zawsze wypłaty były na czas. W brygadzie dziewczyny są meega. Atmosfera w pracy super????????????. A co do wpisu, że ktoś jest homoseksualny to każdego prywatna sprawa. I proszę uszanujmy to????

Kamila

Z tego co wyczytałam w ofercie pracy, Instanta oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jak to wygląda na stanowisku specjalisty ds. jakości, technologa? :P Jak można się rozwijać zawodowo? Chodzi o szkolenia/kursy? Jak często coś takiego jest organizowane dla pracowników?

Mistrz
@Kamila

Bardzo prosta odpowiedź, wcale ????

Pewny

Tak to prawda, podobno niedługo będzie jego coming out.

Mała Mi

A co, boisz się?

YMCA

(usunięte przez administratora). Jak wam nie wstyd? Skąd Wy się wzięliście? Zza stodoły? Każdego innego to co, na egzorcyzmy byście wysłali?! No tak, wyssaliście to z mlekiem matki by po chrześcijańsku, każdą odmienność zniszczyć, spalić. „Czyń dobro, miłuj bliźniego” taaaak? Zobaczymy, jak w deszczowy dzień słońce wyjdzie i tęcza wam na durne łby pospada

Wiadomka
@YMCA

W Instancie 99% osób tak ma. Zero szacunku, zero tolerancji. Obgadywanie, szukanie tematu, zdradzanie i po kątach pierdół pociskanie. Jeden drugiego kryje itd. Pozostały 1% to ludzie inteligentni i nie udzialający się.

...

Czekuladki zjedli? To wracać na pozycje, widzimy się za kolejne 20 lat.... Ktoś ma ochotę na swój komentarz? Zapraszam do rozmowy????

...
@...

Może się wypowiedzą osoby z doświadczeniem w Instancie? Zachęcam!! Czy pralinki w ładnym pudełeczku są okej na dwudziestolecie firmy, dla pracowników którzy, jak jest napisane w gazetce „...to dzieki Wam, Waszej pracy firma powstała i działa nadal” ...? Piszcie co myślicie

@...

Ale pyszne czekuladunie :)

Janek
@...

.Macie szczescie że pracy nie straciliście w trakcie pandemii ,bo co poniektórzy w innych zakładach mają wypłaty poucinane albo siedzi na bezrobociu.

Taaaa
@Janek

Janek, widzę ze smakowało bo masz galoty pełne i kolana Ci się trzęsą. Pewnie jak widzisz kogoś z kierownictwa to na bank idą po Ciebie by Cię zwolnić

Ten on
@Janek

Kawę pili. kawę piją. Kawę pić będa. Pieniądze lecą jak (usunięte przez administratora) Prezes top 10 najbogatszych ludzi w Polsce. A ty piszesz że mamy się cieszyć że prace mamy...

Marysia

Witam , czy ktoś mi powie czym zajmuje się Pan Krzysztof. P który kiedyś był od rozliczenia kawy? . Chodzi, zaczepia,wypytuje i wie wszystko na każdy temat , według jego to nikt nic nie robi (magazyn, kierownicy, granulator czy mechanicy ,nawet wie co na przemysłowej sie dzieje) jak tak go słuchałam to myślę że powinien zostać kierownikiem w tej firmie i niech pokaże co potrafi zrobic, bo może jego talent się marnuje. Jeśli nie dostanie szansy to niech przynaniej nie obgaduje i robi zamieszania.

Xxx
@Marysia

Marysiu widać z tego co piszesz na Krzysztofa.P że ty tu jesteś największą dewotką wszystko widzisz wszystko słyszysz zainteresuj się sobą i pracą w firmie. Pan Krzysztof przynajmniej interesuje się firmą gdzie i co zrobić żeby było dobrze taka jego funkcja!!!!

Kawa

Co za bezpodstawne oskarżenia. Wiesz, że to o czym mówisz jest karalne i powinnaś to zgłosić. Jeżeli natomiast jest tak jak myśle, rzucasz słowa na wiatr to również jest to karalne

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Instanta Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Lucek

Nie. Przeważnie w kawiarni na rynku w Cieszynie :)

Nikuś

Czy ktoś się w końcu zainteresuje praca brygadzisty z magazynu który zamawia kawę? Notorycznie popełnia błędy i tylko siedzi na telefonie nic nie robiąc.

MAGNUM MIG 280 4R 400V
@Nikuś

W końcu ktoś to powiedział na głos. Panu wyżej trzeba polać!!!

Miranda

Prawda. Kierownik wraz z brygadzistą powinni coś z tym zrobić. Trzeba kolege albo pogonić albo pociąć po premii, bo jeśli pracownikom pozwoli się robić co chce, to nie wróże dobrej przyszłości tej firmie :) A jeśli nie umie się zorganizować, to najwyraźniej nie nadaje się do takiej pracy

S
@Miranda

Czego chcesz, fajny synek, jest paru fajnych magazynierów. Jak bych mogła to bych się tam przeniosła

S

Fajne synki (usunięte przez administratora). Wiela razy jest tak ze siedzisz (usunięte przez administratora)na konkretnej tacce a szukasz jej po magazynie.

Mania
@MAGNUM MIG 280 4R 400V

Zamiatasz już?!

Tak to ja
@Nikuś

Kery kery??

iag talika

Jak to jest możliwe, że nie ma produkcji a mag.przypr. znowu jest cały zawalony na nocke? Może pora zamienić starszych panów i dać szanse jakimś młodym.. W zeszłych tygodniach nie było takiego problemu

zażenowany

Pani zajmująca się rekrutacją nowych pracowników zarzekała się, iż zadzwoni po rozmowie nawet jeśli decyzja nie będzie pozytywna. Minęło kilka dni- nadal brak kontaktu. ZERO PROFESJONALIZMU.

Panna

Od kilku tygodni wchodząc do firmy na portiernię zamontowany wizyjny termometr pokazuje u mnie zawsze praktycznie ta sama temperaturę - czy nie jest to dziwne???? Chyba nie jestem jedyna, u której tak jest - panowie portierzy tez powinni na to zwracać uwagę. Na koniec dodam dlaczego portierzy lub inne odpowiedzialne osoby nie zwrócą osobom wchodzącym do pracy, aby zachowywali dystans od siebie i wchodzili od wyznaczonej strony - pandemia nadal przecież trawa.

Pan
@Panna

Dzień dobry Panno, Temperatura jest taka sama, ponieważ ludzkie ciało ma stałą temperaturę. Jeżeli jest Pani zdrowa fizycznie, to temperatura się nie zmienia. Pozdrawiam Pan

@Panna

jeżeli się Pani obawia o swoje zdrowie i chce przestrzegać przepisów a według Pani są one naruszane proszę kulturalnie zwrócić uwagę personelowi i pracownikom.Nikt nie powinien na to zareagować nieodpowiedzialnie czy nerwowo ale raczej ze zrozumieniem. Zwłaszcza obsługa której praca na tym polega

@Panna

co do temperatury ciała człowieka (usunięte przez administratora) polecam lekturę zwłaszcza osobie o nicku Pan ( uważam że to nie jest klient tej firmy a pracownik )

J@nu$h
@Rafał

Ciężko nie było, podaje informację z pierwszego artykułu po wyszukaniu: „Człowiek, przedstawiciel gromady ssaków jest organizmem stałocieplnym. Nasz organizm zawsze będzie posiadał temperaturę ciała i przyjmuje się, że wartość 36,6 ºC jest średnią temperaturą ciała.” Następnym razem proszę lepiej zapoznać się z zagadnieniem, przed podjęciem próby dyskusji.

Adrianinstanta
@J@nu$h

Ale ty mi teraz zaimponowałeś, dziwi mnie, ze ludzie tacy jak ty na zakładzie niemal podłogi zamiatają. Więc powedzmy sobie wprost w myśl powiedzeniu "(usunięte przez administratora)i tak jesteś nic nie znaczącym osobnikiem wegetującym od wypłaty do wypłaty, jak każdy inżynier z tego forum -_-

J@nu$h
@Adrianinstanta

Dziękuje za Twoją opinie. Po Twoim komentarzu oraz sposobie w jaki się wypowiadasz muszę z przykrością stwierdzić, że zamiatanie podłóg podlega bardziej Twoim kompetencjom aniżeli moim. Pamiętaj gdzie jest Twoje miejsce.

Gothicwoman

Nie polecam. Byłam na rozmowie w sprawie pracy na stanowisku sprzątaczki. Moim zdaniem nikogo nie powinno obchodzić jak ktoś wygląda. Podziękowałam za pracę skoro osoby odpowiedzialne za rekrutację są nietolerancyjne. Pani przeszkadzały kolczyki w ustach i w nosie. Było by to zrozumiałe gdybym ubiegała się o posadę w biurze ale jako sprzątaczka nie powinno to nic nikogo obchodzić ile mam kolczyków.

REKRUTACJA SPRZĄTACZKA
@Gothicwoman

Szanowna Pani - to nie jest kwestia tolerancji tylko zasad obowiązujących w firmie spożywczej - posiadanie w czasie wykonywania obowiązków pracowniczych tak dużej ilości biżuterii w obszarach nosa, ust na stanowisku personelu sprzątającego jest nieakceptowalne z uwagi na kwestie BHP jak i standardów jakościowych, które posiada firma. Pozdrawiam i życzę powodzenia Rekrutacja na stanowisko "sprzątaczki".

Opinion
@Gothicwoman

Bzdura. Wlasciciel nieruchomosci ma prawo decydować, kto (np. o jakim wyglądzie) na nią wejdzie, a kto nie. Kogo chce widziec jako swego pracownika, a kogo nie.

DOR GOLD 200
@Gothicwoman

JEZELI NOSISZ KOLCZYKI TO ONI KARZA JE SCIAGAC JAK PRACUJESZ. TRZEBA NOSIC CZEPKI I MASKI A PIERSCIONKI I KOLCZYKI KARZA SCIAGAC.

@Gothicwoman

nieważne jak wyglądasz, ważne jak się zachowujesz i jak pracujesz. Powinnaś to zgłosić do inspekcji pracy że zostałaś tak potraktowana przez wizerunek a nie umiejętności. Pozdrawiam

Mate
@Rafał

Farmazony piszesz. Specyfikacja pracy decyduje co i jak, zapisy bhp o pracy przy żywności. Inspekcja pracy uśmieje się tylko.

Madzia

Gajda chyc się roboty a nie adoruj o.s.

Mechanik
@Madzia

A co żal ci? Jaka płaca taka praca.

Damian
@Mechanik

Przypnij się łańcucham :) kolega po fachu

Oliwia

A włosy jak Rutkowski

Madzia

Cichutko? Chyba raczej nie ma kogo. Adwokacie gajdy. Ciekawe co on z tym smarem robi? Chyba nie gotuje sosow.

Sjz
@Madzia

Nie tylko ze smarem. Kapsulki kawa i co ino

Zielo

Pracuje na innej zmianie na szczęście. Zgadzam się z wypowiedzią majkela a przez brygadziste adriana z zasypu zwalniali się dobrzy pracownicy. Psuje atmosferę w brygadzie i nie ma odwagi mówić w twarz,

To ja
@Zielo

Człowieku wiem kto pisze instanta dawno powinna cię zwolnić za twoje nie przestrzeganie zasad i twoją robotę odejść z tej firmy i daj pracować innym i nie buntuj ludzi tak jak twoja mamusia

Zielo
@To ja

moja mama nie żyje od 7 lat pomyśl zanim coś napiszesz

Kawowy123

przepisy bhp przestrzegane są tylko przy inspektorze, wydajność w pracy wymusza się przemocą, zaplecze sanitarne porównywalne do warunków życia w kraju trzeciego świata, przychylność brygadzisty można zaskarbić sobie jedynie głębokim włażeniem w d**ę.

Anka

Mam pytanie ... Bardzo dużo negatywnych opinii znajduje się na tym portalu odnośnie jednej brygadzistki, nikt nic z tym nie robi a problem przecież jest dalej . Dziewczyny zostały nastraszone żeby nie chodziły skarżyć bo ów BRYGADZISTKA robi co chce . " Jeśli chcesz pracować to siedź cicho , bo załatwię Ci zwolnienie szybciej niż myślisz " . Na dodatek wiecznie robi z siebie ofiarę rzekomej nagonki. Nic nie dzieje się bez przyczyny . Niestety gdzie jest kierownik ? Dlaczego nikt z kierownictwa sie tym nie zainteresuje ? Na każdej zmianie są " brygadzistki " którym się wydaje że są nie wiadomo kim . Praca jest praca ale ludzi trzeba szanować . Proszę o reakcje .

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.