Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Jakub

Witam na jakie zarobki mogę liczyć w zanamie interesuje mnie praca w serwisie dołowym najlepiej na sierpolu przy maszynach smg tak z dwoma świątecznymi proszę o opinie pracowników nie osób biurowych obecnie pracuję w firmie W.......L i po dwóch latach dołu z 3 świątecznymi zarobię 5000-5100 na rękę.

Zmarznięty i brudny

Właśnie wczoraj zacząłem kąpać się w zimnej wodzie w hmg po pracy na dworze i nagle zabrakło wody. Masakrą jest wracać brudnym do domu i zmarzniętym... Straszyć ludzi naganami potrafi góra ale za takie ubydlenie ludzi to nie ma kogo... Jeszcze raz się pytam Gdzie jest BHP

HMG

Jak wezwiemy PIP to zacznie się szukanie kto nasłał na firmę kontrolę. Ludzie i tak są zastraszeni.

@HMG

Panie i panowie jak nie wezwiecie, to nadal będziecie pracować jak (usunięte przez administratora) Niestety pracodawca zainteresuje się Waszymi problemami tylko po interwencji PIP. Jest nowy Zakładowy SIP, Witek. Zgłaszajcie i pozwólcie mu się wykazać. Jak nie będzie reakcji to tylko PIP.

@Czako

Może ten nowy sipowiec by się ujawnił -podał swój numer telefonu.Czas ten chlew (łaznią-szatnią zwany) ogarnoł i choćby minimum sanitarne były spełnione

@Były hutnik

Mam propozycje -może te diengi z kar dla konserwatorów z suwnic przeznaczyć na doprowadzenie szatni do minimalnych standardów ,nie uwłaczającym pracownikom

Marek kghm
@Zmarznięty i brudny

U nas na szatni kghm przy magazynach jest tak gorąco że człowiek jak się przebiera jest cały spocony a o 12 godzinie Sebastian M. były pracownik zanamu w HMG idzie się myć po 5 minutach puszczania wody w szatni jest sauna parowa.

@Były hutnik

Podpowiedź, kontakt z BHP i prośba o nr do ZSIP.

Mrek hmg

Pracowniką naszej firmy zanam zarobki zyski i różne dodatki się poprawiły zarabiamy podobnie co pracownicy KGHM praca na hucie lekka przyjemna kawka papierosek bajera i w ciągu 8 h przepracujemy z 3 godziny nie ma co narzekać hutnicy przy piecach mogą oraz najciężej mają magazynierzy z KGHM utrudnia pracę im mercus kurierzy z GLS są (usunięte przez administratora) i się awanturują .

olo

A co z dalszymi postulatami bo nic nie napisane, więcej niech firma daje na wczasy bo starcza tylko na pełen bak paliwa

Dobrze gada...
@olo

No właśnie, co z ppe , stażowym?

@Dobrze gada...

Stażowe według komunikatu z centrali minimum jak w tym roku, procenty podadzą w czerwcu (na stałe co miesiąc raczej bez szans ale musimy czekać do czerwca...). PPE zapewne odpuszczone, jak to w negocjacjach z czegoś trzeba zrezygnować. Zapisy o ZUZP KGHM raczej nierealne.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Planeta

Dziekujemy Panie prezesie,dziekujemy stronie związkowej,dobra robota :-) komu sie nie podoba w firmie droga wolna.

$$$
@Planeta

a jakieś szczegóły można prosić ?

Załamka

No to mamy klop negocjacje przerwane z związku z tym ze nie doszli do porozumienia w sprawie płac dalsze rozmowy przeniesione na 15 lutego i tak można przeciągać w nieskończoność. Czemu mnie to nie dziwi po tym prezesie można spodziewać się wszystkiego. Pozdrawiam załogę.

Bardzo dobrze!
@Załamka

Nie zgadzać się, panowie związkowcy, na ochłapy. Walczymy o 18%, nawet do sierpnia, a prezes musi wiedzieć że będzie musiał zapłacić wyrównanie od stycznia i koniec z biedowaniem. Jeżeli będzie trzeba, zastrajkujemy.

Zwiazki
@Bardzo dobrze!

Panowie weekendy nie są obowiązkowe taka podpowiedź tu widzę szansę kary umowne mają moc

@Zwiazki

No tak kary umowne maja moc. A co z utrzymaniem ruchu, Chłopaki chętnie też by się przyłączyli do jakiegoś strajku. Bo to co z nami robią to już przegięcie ze strony Pana prezesika i związków

@Załamka

Niech walczą! My na dole nie mamy szans dotrzeć z postulatami do Szeryfa. Każdy % do podstawy dorzucić kilka gr. Pisanie głupot, że związki są bee tylko świadczy o nie znajomości tematu. Z nikim z załogi pojedynczo nikt by nie chciał debatować. Retorycznie gdyby podwyżki mieli otrzymać tylko zapisani do NSZZ, ZZPPM, dołowi, silni itd. niezrzeszeni mogli by płakać... Po co oczerniać ludzi którzy walczą o dobro załogi. Jeśli masz jakieś pomysły, zapisz się i pokaż co masz do powiedzenia. Jak dla mnie niezrzeszeni powinni ustalać podwyżki indywidualnie i pewnie większość z płaczków otrzymała by 0%

Glodzik
@Czako

To nie związki załatwiły soboty płatne co miesiąc czy dodatki zjazdowe i inne tylko przypominam że stanęły sws na weekendy na pz sw1 i nie tylko nie przyszli w weekendy do pracy i zaraz prezesa zwolnili i przyszedł PAn który jest teraz i trochę się pozmieniało myślę że jest skłonny do negocjacji tylko jeden taki " głodny"" jest niezwruszony i wydaje się że czas na niego i emeryture się zbliża ponieważ stosuje metody jak dawniej zero kompromisów i szacunku do ludzi natomiast prezes jest karmiony propaganda tych panów

olo

Koledzy na co wy liczycie, jakie ich tam negocjacje jak to wszystko było dogadane już w tamtym roku, przecież muszą napisać że nie dogadali się bo tam im prezes kazał napisać, żeby ludziom oczy mydlić, a potem napiszą że po ciężkich negocjacjach się nie dali i wywalczyli 9% a reszte postulatów przeniesione na jesień, i tak żenująca firma zamiata ludźmi jak śmieciami

Zajechany pracownik

Już dawno powinniśmy stanąć. Widać że Cezar ma nas za nic. A znajdą się tacy co dostaną 9% i powiedzą ze jest dobrze. A co do związków dziwi mnie to że ludzie się jeszcze nie wypisali

MARYNAŻ WUT SŁOTKICH

Woda Zimna na szatni w zanamie w hmg Głogów Normalnie morsowanie pod dachem. A później jak pracownik chorobowe przyniesie to pretensje że chory !!! BHP-OWIEC obiecał że będzie ciepła, ale chyba latem!!!! Czepia się wszystkiego tylko nie tego co trzeba . Bhp do wymiany. JEBA...Ć ZAŁAM.

Monter
@MARYNAŻ WUT SŁOTKICH

Ciepła woda jest tylko dla tych co przed 13 przyjdą się kąpać A później to wpad i wypad jak w wojsku. Ju 15 miesięcy rurociąg przerabiają. Żenada. Wina Tuska !!!!! :):)

@Monter

Kiedyś za (usunięte przez administratora) po 13 sprzedawali alkohol,a u nas na szatni HMG I (usunięte przez administratora) wróciła woda ciepła jest do13

Niko

Ciekawe kiedy wypłata będzie????znowu będą zwlekać do ostatniej chwili ?

Załamka

Czyżby spotkanie związków zawodowych z prezesem w sprawie podwyżek zostało przesunięte? Macie jakieś informacje?

@Załamka

W komunikacie jest napisane że spotkanie z wodzem odbędzie się 09.02, więc co tutaj pisać o tym. Czekamy na to co ustalą i tyle. Po co (usunięte przez administratora) ogniem

HMG

Wczoraj przed czternastą nie było wody w szatni. Nie dość że zazwyczaj jest zimna to tym razem w ogóle nie było. Jaja sobie z nas robicie? Na karaniu to się znacie, a nie potraficie rozwiązać prostego problemu od dwóch lat.

Richie_Sambora

Mam pytanko, zostały mi badania do zrobienia przed przyjęciem do Zanqmu, między innymi psychologiczne. To ciężki temat? I jak jest z dojazdami pracowniczymi, jestem z Glogowa, ile kosztuje autobus i jaka jest dopłata?

Czako

Czemu znowu usuwacie neutralne opinie?

olo

Wy, przedstawiciele związków to na ile żeście już przyklepali z tym prezeskiem, tyle co w tamtym roku, czy jeszcze mniej. Bo wasze negocjacje są tyle warte co ta cała firma. Po co piszecie jakieś postulaty i informacje jak wy nie umiecie nic wynegocjować tylko te łby spuszczacie i kiwacie nimi , jak wam góru przykazał. Nawet się nie ośmieszajcie znowu

Zwykły fizolek
@olo

Ano . Niestety fakt. Już klepnięte wszystko. Listę długa zrobili by ładnie wyglądało a wiadomo że 20% z tego wszystkiego nawet nie zreslizują. Ośmieszają się tylko. Ja już wypełniłem swój obowiązek i wyszedłem z związków . Dość płacenia na kiwaczków.

@olo

Szczera prawda. Panowie związkowcy(pieski od kłamania Pana prezesa)nic nie potrafią zalatwic. Ale z drugiej strony znajdą się tacy że jak dostaną 5% podwyżki to będą wychwalać Prezesa i cały ten Zanam pod niebiosa. A prawda jest taka że te zaklamane zwiazki i cezar ( Prezesina) robią nas w (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Do roboty

Pracuję i jestem odpowiednio wynagradzany .

mordziaty

kghm wywalczyl 13.2 % podwyzki pensji od stycznia a zanam co wywalczy dla swoich ludzi ? i kiedy ? od marca w kwietniowej wyplacie ? 5 % ?

Smutna prawda
@mordziaty

I do tego podniesiony deputat węglowy o 880 zł co miesiąc

Obibok
@Smutna prawda

Tak. Trzeba wszystkich uświadamiać że jak my wywalczymy 13% to będzie to duuuuzooo mniejszy wzrost wynagrodzenia niż w KGHM . Bo oni na samym węglu 800zł miesięcznie więcej dostaną . Plus te 13% od którego wszystko inne też rośnie . Im wypłaty urosną o ponad 20%

13.0

Oby chociaż tyle

C-11%

Fajnie jest

Moja dziewczyna zaczęła prace w grudniu 2022r,w tym roku bedzie zarabiac najniższą tj 2800zl netto,ja w KGHM-ZANAM pracuje 9 rok i zarabiam 3160 netto.Fajnie jest w Zanamie :-)

Luk
@Fajnie jest

Nie możliwe ja mam na start 4100

Luk

Ja jestem bardzo zadowolony na start dostałem 5500zl brutto a czekają mnie jeszcze 3 podwyżki wiec jest super ????????????

Cukiereczek

Szykują się solidne podwyżki w KGHMie rzędu nawet 20%. Zaczynają się negocjacje, ciekaw jestem jak będzie w Zanamie. Wyczytane na bankierze trochę interesuje się giełdą i tam już podawane są takie komunikaty.

???

Masz jakieś informacje o podwyżkach?

Ciekawy Lopez

Witam ,ktoś może coś wie ,czy w naszej firmie szykują się jakieś podwyżki ,związki w ogóle będą coś działać ,czy zaciskamy jeszcze ostrzej pasa ?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.