Opinie o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

kolega

No tu niestety nie a przydało by się .Bo są osoby które na prawdę się poświęcają i się ich nie docenia więc wiadomo jaki to przynosi efekt , ze pracownicy przestają się starać bo po co .Lepiej robić tak jak wszyscy i mieć święty spokój . Bo z poświecenia i tak nic nie ma .

?

W tygodniu nadgodziny są płatne 50% w soboty 100% pierwszy raz zdarzyła się sytuacja że prosili żeby przyjść wcześniej z urlopu , ale nie kazali tylko prosili jak ktoś może i wtedy ma zapłacone 150 %

Kolega

Nie nie prawda . 150 procent / dniówka wynikło gdy pracownik zgodził się na wcześniejszy powrót z urlopu .

buahaha

"kierownik" z Tych bez charakteru nadaje sie na to stanowisko prawie tak samo jak jego kolega rowniez z Tych ktory jest "kierownikiem" zmiany. Nieudolne proby nadgonienia zerowej wiedzy na temat produkcji jakimis absurdalnymi pomyslami z glebokiej (usunięte przez administratora) tylko dobijaja pracownikow. Oj chwieje sie Cornaglia na swych krzywych nozkach. Jak upadnie calkiem na szczescie mnie juz tam nie bedzie.

Leszno

Ja ogólnie powiem tak do (usunięte przez administratora) jeden krok,normy wyśrubowane na max.a ludzi traktują jak woły robocze

xxxxxxxx

Z całą pewnością jest. Mimo to Właściciel jest tu na tyle często, że jest w stanie dojść do spraw ukrywanych. Za czasów Augusto Focha może też było "skapo" i na nic kasy nie było, ale jak Foch powiedział, że coś jest białe to było białe, a czarne czarne. To przykład człowieka , który dzięki swojej pracy osiągnął wiedzę i stanowisko bez żadnych podchodów i nie po trupach. Wielki szacun dla niego!

autorewers

Czy aby stan faktyczny nie jest przed wlascicielem ukrywany?Tak to wyglada.Jest coraz gorzej i nie widac poprawy...coz,nic nie trwa wiecznie.

xxxxxx

To nie jest kwestia "odpadów z Tychów". Ktoś ich przyjął do pracy i weryfikował ich umiejętności, sami się nie przyjęli. Pozostaje pytanie komu to było na rękę. Czy to nie czyjaś prywata , albo celowe działanie żeby firmę zamknąć. Możliwe też , że ślepota i ignorancja zaszła już tak daleko. Wtedy ciśnie się na usta jedno słowo "ja pier...." Nie za dobrze to świadczy o Właścicielu, przecież jest tutaj co jakiś czas. Czy do jasnej cholery nie widać co się dzieje?

autorewers

Wszystko do tego zmierza...Mimo staran kilku osob z produkcji i jakosci dlugo ten kramik nie postoi;)Jesli kierownictwo produkcji nadal bedzie sie zajmowac zbieraniem papierkow i wywieraniem absurdalnej presji na pracownikach a nie madrym kierowaniem zakladem,to szybciutko C.P.zamknie sie na 4 spusty.Wszystko do tego zmierza niestety...A moglo byc normalnie gdyby nie "odpad z Tychow";)

autorewers

Praca jak praca.Kazdy musi pracowac.Firma,jak wiekszosc-zle zarzadzana i wiekszosc decydentow mysli tylko o sobie a nie o firmie,wiec nie bedzie dobrze.Moze "mozgi" zauwaza w koncu,ze uzdrawianie zakladu nalezy zaczac od podstaw-czyli od produkcji i tam wpakowac troche kasy i czasu.Narzedzia i ergonomia stanowisk + odpowiednie szkolenia pracownikow,to podstawa.Poza tym sensowne a nie przypadkowe i chaotyczne szukanie oszczednosci przynioslo by wiecej pozytku.Trzeba po prostu sluchac ludzi,ktorzy maja pojecie o pracy a nie tylko chca na sile cos nieudolnie zrobic zeby przetrwac chwile dluzej na rynku.

ymo

Daleko mu do orginału choć ponoć rodzina

ktoś

straszą zwolnieniami szukają haków na ludzi, nic im nie pasuje (usunięte przez moderatora) A na przodzie pani BOGU miła tzn. kieruje kierownikami bo oni sami się jej boją. Więc teraz dowodzi nasza ciotka... niestety.Brakuje (usunięte przez moderatora)

caspi

kierownik (usunięte przez moderatora) wraca do zdrowia:),a co do (usunięte przez moderatora) niezbednego spokoj w firmie chwala panu bogu :)))teraz (usunięte przez moderatora) spoko goscie poza tym w tym kryzysie to przynajmniej robi sie na lajcie,a nie 7dni w tygodniu zasowanie na maksa.:))

yyyrek

witam no (usunięte przez moderatora) mial udar mial czesciowy paraliz i klopoty z mowa ale powoli wraca do zdrowia,(usunięte przez moderatora) znalazl cos lepszego i sie zwolnil (usunięte przez moderatora) w jest kier zmianowym

Witia

Dajcie znac (przynajmniej Ci ktorzy pracowali w latach 2005-10) co z kierownikiem[usunięte przez moderatora] ( slyszalem ze blado ze zdrowiem), dlaczego nic nie piszecie o hali 20, czytam tylko opinie o hali 1. Pozdrawiam brygadzistow z hali20, oraz[usunięte przez moderatora] i oczywiscie jezeli jeszcze pracuja [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]

yyyrek

ale teraz janek jest szefem produkcji w tekno ruber a tu byl zwyklym kierownikiem to chyba mu to na dobre wyszlo

yyyrek

nosil wilk razy kilka.......tak [usunięte przez moderatora]za procenty

golo

Słyszłem że ponoć pana z pod żywca zwolniono z pijaństwo prawda to?

pracowałem tam pięc lat ale było to dawno i bardzo sie ciesze że sie zwolniłem,jedna wielka porazka z gruba [usunięte przez moderatora] na pierwszym miejscu,jak tam teraz jest mozna bez nadgodzin 2000 tys zarobic

ojciec Maślaczek

Dziadowska firma.[usunięte przez moderatora].Zgadzam się z większością negatywnych opinii,np dotyczących [usunięte przez moderatora]Gdyby nie[usunięte przez moderatora]to firma już dawno by upadła.A robią szmelc,bo jak inaczej skoro w kontroli jakości pracowały kolejno:fryzjerka,katechetka i przedszkolanka.Kierownictwo też do bani,pomijam makaroniarzy bo to odrzuty z importu.Jeden z kierowników co jakiś czas na bani,zresztą ma we wsi pod Żywcem opinię największego alkoholika.Drugi kabluje wszystko[usunięte przez moderatora].Jednym słowem nie polecam pracy w tym syfie.Jestem tylko ciekawy,kiedy praktykami tam stosowanymi zajmie się Inspekcja Pracy?Przekraczanie dopuszczalnych norm czasu pracy,godzin nadliczbowych,ukrywanie tego pod postacią premii,korekcja godzin pracy w systemie info,brak ochron osobistych pracowników,[usunięte przez moderatora]ze strony kadrowo-księgowej,[usunięte przez moderatora]erotoman itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Cornaglia Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cornaglia Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5251993797 REGON: 12730031 KRS: 0000007443

Cornaglia Poland Sp. z o.o.