Opinie o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Pracownik magazynu w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 6900 , jeśli chcę pracować na Pracownik magazynu?

Edyta
@Xyz

I te soboty są obowiązkowe czy lepiej je wziąć żeby mieć w miarę wypłatę? Ile płacone było za jedną sobotę? Czego dotyczyło te Twoje zdanie, pracy czy ogólnie?

@Jan Nowy wpis

Witam czy są jakieś przyjęcia na produkcję ?

@@Jan

Szukałem ogłoszeń ale nic. Ale, czy byłeś tam może na rozmowie kwalifikacyjnej, wiesz, czy od razu mówią, o tym, jaka pensja na produkcji i na jak długo pierwsza umowa? Dopisze ktoś z pracowników i doda, czy są wolne wakaty?

A mi się udało znaleźć ogłoszenie dla technologa, nieaktualne co prawda ale w sumie podeślę dokumenty, nie raz już mi się tak udało. Praca od pon do piątku czy soboty też wchodzą w grę bo czytałem jak pisaliście, że pracowaliście normalnie. Za takie soboty macie coś więcej płatne? Ogólnie zdążają się w firmie nadgodziny? Można w taki sposób sobie dorobić?

Stasiu Nowy wpis

Hejka Ktoś mi powie jakie stanowiska są we firmie na działach produkcyjnych? Nigdzie nie mogę znaleźć ogłoszeń od nich a lokalizacja mi odpowiada No i czy mają 4 brygadowke?

Xyz

Przepraszam 6900zł? To brutto czy netto? Obstawiam, że to nierealne, ale nie ma mnie tam już dość dlugo.

Aleksandra
@Xyz

A za Twoich czasów ile było realne? Wiesz, ja jestem zdania, że nawet stare stawki coś człowiekowi powiedzą, kiedy nie ma innych danych...

@Aleksandra

Na Utrzymaniu Ruchu te 5 lat temu ledwo dociągałem do 3tyś. Pod warunkiem przepracowania wszystkich sobót. Chociaż pewnie byli ode mnie lepsi pod tym względem. Niestety za często miałem swoje zdanie , co jak wiadomo kierownictwu pewnie się nie podobało.

Edyta
@Xyz

Hej, jaka atmosfera w pracy , czy są premie ? Czy są możliwości awansu - pytam o stanowiska biurowe Pozdro

Bogdan

Zdolności manualne, doświadczenie, wykształcenie min. zawodowe, to wymagania na stanowisko ślusarza narzędziowego. Firma z kolei oferuje prywatną opiekę medyczną i chociażby pełną wyzwań pracę. A kto udzieli informacji, ile płacą i czy zatrudnione tu osoby w większości się tu lubią, a przede wszystkim szanują?

Emilia

Często się zdarza, że pracownicy tutaj się wzajemnie tak nie lubią? :/ Bo widzę po ostatnim wpisie, że dość pocieszające dla niektórych było odejście jednej Pani z księgowości. Ludzie tutaj są w jakikolwiek sposób zintegrowani czy niekoniecznie?

@Emilia

Tej Pani nikt nie lubiał i to załogę jednoczyło przynajmniej w części. Dziwna firma. Na zdrowych zasadach ekonomii powinna już nie istnieć, ale gdzie tam. Będą budować nowe hale. Na jakiej zasadzie to działa? Nie wiem.

Sebastian
@Xyz

To chyba dobrze ze będą nowe hale. Znaczy się rozwijają. A jak z kasą? Zarabiasz dobrze czy mogłoby być lepiej?

wentyl
@Sebastian

Zawsze może być lepiej.

Emilia
@wentyl

No tak, kasa to dość subiektywna sprawa... A jest coś jeszcze co byś delikatnie w firmie poprawił czy cała reszta prócz poruszonego tu w wątku tematu jest już bez zarzutu?

Ziyakhidin

very good

Pracownik 2006-2012

Pracowałem w Corgnaglia Poland przez 6 lat (2006-2012) W tamtych latach księgową była "uwielbiana" przez wszystkich pracowników Pani Bogumiła. Tak się zastanawiam czy ona dalej tak szaleje tam i rządzi wszystkimi?

toja
@Pracownik 2006-2012

nie, w końcu ją wywalili.

Marzena

@były, jesteś byłym pracownikiem firmy Cornaglia Poland, możesz udzielić nam informacji jak wspominasz atmosferę pracy u tego pracodawcy? Można liczyć na w miarę częste premie? Co z kwestią wypłat, były zawsze na czas? Zapraszam Cię do drugiego wpisu w tym wątku, chętnie dowiemy się więcej informacji, zachęcam także inne osoby do odświeżenia tego tematu!

@Marzena

Ja moge udzielic. Tez jestem byly. Atmosfera jest zla. Pracuje tam tak malo ludzi ze obowiazki produkcji pod grozba zwolnienia wykonuja technolodzy. Obowiazki wozkowych wykonuja brygadzisci i technolodzy. A wozkowi robia obowiazki logistyki ktora zawsze ma wolne i czas na krecenie papieroska w kantynie :) Chaos i brak jakielkolwiek organizacji produkcji. Brygadzisci jesli akurat nie kieruja wozkiem - siedza na telefonach i ogladaja (usunięte przez administratora) z fiuta*i. Na rotacyjnych maszynach upal, duze normy, wieczne darcie gemby i tlumaczenie sie czemu tak malo sie zrobilo. Grucha moze potwierdzic. Na wtryskarkach z kolei taka psychoza ze babka jedna przed drugą zapiepsza tak szybko ze same podnoszą sobie normę. Za to w logistyce luz i papieroski, tylko trzeba umiec obchodzic sie z Małpą. I miec teorie chaosu w małym palcu. Premii jest - grusza ok 800 zl i w grudniu na najebke ok 1000 plenów. Tyle. Nadgodziny sa od lutego do maja. Rzadko ale jednak. Od czerwca do grudnia wieczne zastanawianie sie co by tu zrobic zeby nie zatrzymac produkcji. Pensja zawsze na czas. Opis chaotyczny i nie spójny jak cała firma.

Xy
@TwojaStara

Czyli nic się nie zmieniło, a nie ma mnie tam 4 lata. Mocno się zastanawiam jak ta firma jeszcze funkcjonuje. 20 lat wcześniej widziałem jej włoską siedzibę i było to samo co w Polsce. Może bym tam jeszcze pracował, ale powiem szczerze miałem tego (usunięte przez administratora) już serdecznie dosyć. Moja rada dla pracowników , którzy zaczną tam pracować jest taka. Absolutnie nie przywiązywać się do tego miejsca, robić swoje i szukać czegoś lepszego. Firma perspektyw na trwały rozwój nie ma. Będzie sobie trwać może jeszcze jakiś czas, aż ją ktoś podkupi, albo z Polski się wyniesie.

spawacz

Witam. Kilka lat temu pracowalem w tej firmie jako spawacz przez az 6 lat na hali 20 Dajcie jakis cynk jak wyglada teraz sytuacja spawaczy w Cornaglia? Czy wogole spawalnia tam jeszcze istnieje? Czy dalej bracia z Koz tam pracuja?

@spawacz

Byl Janek ale od straszenia przez owoca zwariował i jest juz na rencie ze 4 lata. Spawaczy nie ma. Jest jeden akrobata co czasami spawa po jednej srubce do hełmu, bo wiecej nie umie. Na 20 zostaly same dziadki - wyspa, miski, proba hełmów i 3 prasy ktore i tak nie zawsze pracuja. Nowych ludzi brak. A starzy odchodza na emeryture. Czasem przyjezdza zewnetrzna firma zeby popracowac na. Aidzie. Ogolnie bida.

Irek

@uw8292p888 a jak wygląda tu szkolenie wstępne nowej osoby?

@Irek

Nijak. Kebab albo Wiesiek cos (usunięte przez administratora) i ida robic zamet gdzie indziej.

Jak długo trwa proces awansu w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

uw8292p888

Nie polecam tej firmy jestem pracownikiem tej firmy

Były

Jakiego awansu? W tym włoskim bajzlu raczej nic takiego no może poza pojedynczymi przypadkami. Pan były Dyrektor wolał przyjąc z zewnątrz niż awansować. Nie ma mnie tam już 3 lata i nie żałuję. Mimo , że zmieniłem Włocha na Włocha. Zrobili mi nawet pożegnanie, ale nie pamiętam, zeby przez te lata cokolwiek sensownego zaproponowali, a nauczyłem się tam wszystkiego. Nie było stanowiska na którym bym sobie nie poradził. Znałem wszystkie maszyny od początku tam byłem. Chyba nie leżała moja osoba co poniektórym. Nie ma mnie tam. Rozdział zamknięty. Nigdy więcej

Franciszek
@uw8292p888

Dlaczego nie polecasz pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o.? Fajnie że masz swoje zdanie, ale może jakoś je uzasadnisz? Ciekawi mnie co sądzisz o poziomie wynagrodzenia i atmosferze panującej w firmie, mam nadzieję że powiesz coś na ten temat.

@Franciszek

(usunięte przez administratora) chaos i brak jakiejkolwiek organizacji. W.produkcji, na magazynach i zarzadzaniu Co widac juz po kilkudziesięciu minutach pracy. Ludzi pracuje tam coraz mniej, a nowi nie sa zatrudniani bo po co skoro mozna dolozyc obowiazkow innym pracownikom. Stawka minimalna i brak mozliwosci podwyzki czy awansu. Wisienka nantorcie jest nowy dyrektor ktory chodzi sobie na fajeczke z ludzmi z biura kiedy tylko mu sie podoba, ale jesli przylapie kogos z produkcji na papierosie - grozi zwolnieniem jego i kierownika produkcji.

Magda

Jaki jest zakres obowiązków na magazynie ? Czy weekendy są więcej płatne ?

Gall Anonim

Witam.Jak wyglada sprawa dodatków ile pracodawca daje na święta i wakacje ? Czy są jakieś nadliczbówki ? Jaki jest system pracy ? Czy są jakieś inne benefity ? Prosze o szybka odpowiedz na każde zapytanie.Pozdrawiam

Gregor

A są jakieś szanse, że firma podniesie teraz wynagrodzenia?

Mzw

Ogólnie słabo dużo ludzi odchodzi nie polecam

Gsr

Szczerze nie polecam pracy na magazynie w tej firmie, zarobki bardzo niskie a zarządzenie magazynem jest bardzo kiepskie. Pomiatają ludźmi na lewo i prawo nierzadko stosujac zastraszanie. Zachowania które widziałem w firmie często podchodzą pod mobing.

janek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: kołchoz

@janek

nie gnębić tak pracowników

Janusz
@janek

Twój wpis jest bardzo krótki i ogólny. Podaj proszę konkretne argumenty lub opisz sytuację, która potwierdzi twoje słowa. W innym przypadku twój wpis może zostać oceniony jako niewiarygodny. Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy w tej firmie?

@Janusz

tzw karuzela jak nie skonczy obiegu to zostajesz mimo ze 22,6 badz14 to raz dwa to normy tak wysrubowane , ze jak dbac o jakosc?

siwy

Ktoś wie jak tam wygląda praca na utrzymaniu ruchu? Kierownictwo, zarobki?

były
@siwy

Ciężki do współpracy człowiek i przy tym nie bardzo pomoże w sprawach technicznych bo ekspertem nie jest. W ogóle dziwna firma bo ani to korporacja ani mała firemka. Odszedłem i nie żałuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Cornaglia Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cornaglia Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5251993797 REGON: 12730031 KRS: 0000007443

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Cornaglia Poland Sp. z o.o.