Opinie o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cornaglia Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cornaglia Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jerzy

Trudno się cokolwiek dowiedzieć. Od dawna nikt nie pisze, wprawdzie słyszałem, że dobrze sie pracuje ale szkoda iż nikt nie pisze.

Wielki

No i własnie, skoro by sobie poradziła to pytanie czemu jeszcze nie załatwia sobie pracy, bardzo dobrze wszyscy wiemy, że zdecydowanie warto - ale to chyba nie jest wcale ani trochę dziwne, dla mnie standard

spawacz

No to sie pozmienialo.... jak pracowalem tam to bylo kilku spawaczy, Lukasz z Darkiem, rudy, Antek i inni..

jhkgkjg

Spawalni nie ma praktycznie, a z braci został Łukasz.

abc

Szaleje dalej... pewnie do czasu, aż sobie lub komuś krzywdy nie zrobi. Do pracy też przychodzi 3 godziny za wcześnie żeby sobie w szatni posiedzieć. To zresztą temat dla psychiatry, pracodawcy to jakoś nie przeszkadza

rob

czy pan Jan pędziwiatr z Kóz dalej szaleje na karuzeli?

XXX

Ile zarabiają wózkowi jak to wyglada system czy zmiany ile zmian jak ogólnie atmosfera w pracy przełożeni itd

A.K

Ja ariel kryspin przepraszam Cornaglia Poland Sp.z.o.o. oraz Pana Tomasz Dittrich i Pana Tomasz Urbana za naruszające ich dobre wpisy na portalu www.gowork.pl

iiii

1600zł na rękę. To jest maks.

e tam

ile zarobie u was na dien dobry'slyszalem ze 2200 czytu prawda

hu90nfcpp2p

tak tak ze związkami rozprawiono się szantażem albo praca albo związki roboty coraz więcej o kasę nie pytać tylko jakieś nędzne ochłapy dostają .ALLLE pani kierowniczka ...................... stwierdziła ze mamy podwyżkę ???? 80 zeta brutto ale tylko do premii wydajnościowej , zapomniała dodać krótko mówią jak nie będziesz jebał to niedostaniesz nic

hu90nfcpp2p

yyyy

Nie da się wychodzić wcześniej, dzień wolny uzależniony jest od widzimisię kierownika. Urlopu dłuższego nie da się wziąć no chyba, że się uprzedzi i zaplanuje z półrocznym wyprzedzeniem. Ogólnie omijać tę wiochę szerokim łukiem. Niestety firma do bani, jeśli jest wybór starać się gdzie indziej. Ktoś pisał o związkach- nie ma. Kiedyś były, ale rozprawiono się z nimi .

Marcin - wozkowy magazynier

Pracowalem w tej pseudo firmia w latach 2000-2003 to co sie tam wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Bylem w srod 10 osob ktore zalozyly zwiazki zawodowe. Gdy oficjale pismo dotarlo do zarzadu Cornaglia Poland ( do Bogusi ) mielismy prze..bane. Ta stara baba potrafila rzucic zapalniczka z balkonu w pracownika ktory pracowal a nastepnie pracownik musial przyniesc jej zapalniczke i oddac. Mnie oczywiscie wywalili ale patrzac na to z perspektywy lat ciesze sie ze tam nie pracuje. Nikomu nie polecam tej firmy. Jedyna spoko osoba byl/jest Giovanni - szef logistyki

MAKARENA

NIE PROPONUJE NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE,CHYBA ZE CIE SYTUACJA ZMUSILA,BO TO JEST(usunięte przez administratora) ,A PLACA WRECZ GLODOWA W STOSUNKU ZA WYKONANA PRACE, ALE JEST PRACA DLA ADMINISTRATOROW I' KIEROWNIKOW' ZALEZY NA CO APLIKUJESZ

Jak najlepiej złożyć CV?Mailem czy na bramę śmigać?

xx

W tym roku premii świątecznej od właściciela nie będzie. Chyba ktoś sobie uroił, że taka premia nie należy się pracownikom , bo braki, straty itp itd. Oczywiście winni za jakość są głównie pracownicy, chaosu, garażowych warunków (no prawie) pracy nikt nie widzi. To , ze najważniejsza w procesie produkcji powtarzalność kuleje , pracownicy często nie mają czym robić. Wypada czasem plastik zębami gryźć, bo ostatnio Dyrektor zabronił używania nożyków, nie dając nic w zamian. Na klimatyzatory do biur było, na premie świąteczną nie będzie. Trudno. Tylko żeby nie było , ze nikt tego nie widzi.

gas

Napisze ktoś jak w końcu jest w tymi 50% premii od własciciela? Dla tych bez agencji tez sa jakies systemy premiowania?

kolega

Na święta dla pracowników przyjętych do Cornaglia jest fundusz socjalny .Dostają pieniądze zamiast bonów plus od właściciela premie. Osoby przyjęte przez agencje nie mają funduszu socjalnego , ale za to dostają 50 % z premii od właściciela .

zukzuk

No co ty? Jakie karnety, takie rzeczy są nie do pomyślenia. Były nawet kiedyś związki, ale w perfidny sposób pozwalniano związkowców

Zostaw merytoryczną opinię o Cornaglia Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cornaglia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cornaglia Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cornaglia Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5251993797 REGON: 12730031 KRS: 0000007443

Cornaglia Poland Sp. z o.o.