Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Tok fm

Czy ktos dzwonił do kierownikow potwierdzic ze wyplat nie bedzie? Bo nie mam nr

Ted

Ja proponuje w poniedzialek spotkanie o 9 tej podpisujemy sie pod zgłoszeniem do pipu , sadu pracy i funduszu czym predzej tym lepiej bo pieniedzy nie odzyskamy !!! Chopy musimy cos zrobic a nie tylko pisac na forum zmobilizujmy sie!!!!!

Guma

Jest cos takiego jak Fundusz Gwarantowanych Swiadczen Pracowniczych,ktory pomaga iwyplaca swiadczenia dla pracownkow bedacym w takiej sytuacji jak my.Okazuje sie zeby z tego skorzysta musza byc spelnione warunki.Podstawowym warunkiem jest zgloszenie zaistnalej sytuacji.Jak sie okazuje tam tez nikt onas nie wie,bo nie bylo oficjalnego zloszenie od naszych pryncypalow,ktorzy jak widac maja nas w d..e

Guma

Dzwonilem do PIP by zglosic swoja sytuacje. Okazuje sie ze w PIP-ie nic o nas nie wiedza.Byli na hucie ale z inna interwencja.O sytuacji u nas nic oficjalnie nie wiedza.Jezeli beda miec oficjalne zglaszenie to sie tym zajma. Jak widac wy tylko umiecie pyskowac na tym forum,ale zadzialac w tej spraie to juz przekracza wasze mozliwossci

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
jeden_z_wielu

Hmmm drodzy koledzy... Niestety to koniec. Potwierdzona informacja że wypłat nie maa i nie będzie. Dzwonili dzisiaj do pana P.. i powiedział im że pieniędzy niemaa i załoga może siee niee łudzić że jakiekolwiek dostanie. Niestety dla nas. Jestem załamany alee to prawda. Możecie dzwonić do Foksa Albo Kampczyka - oni potwierdzą te informacje.

Yyyy

Dzwoncie po kolegach że spotkanie w poniedziałek godz 9 a do kierownictwa apel chcemy spotkania z dyrektorami w poniedziałek mamy dosyc czekania na należne wyplaty!!!!!

MAX 69

To co z tym spotkaniym w tyn poniedziałek?Bo mie to jusz zaczyno (usunięte przez administratora) Jo przez tego pana P.To sie pozbołech obrączkow w lombardzie.Bo nie bbło kasy na wykup.To je chore.

Ya

Gen Zachtel może Ty cos wiesz na temat wyplat?

Ted

Chopy zróbmy to spotkanie niech przyjedzie trójca i nam powiedzą co i jak do kiedy to wszystko bedzie sie ciągnąc i kiedy wyplaty a pozwu do sadu pracy nie zaszkodzi dac

dean

Jedynym rozwiązaniem jest ,aby wszyscy pracownicy w jednym dniu złożyli rozwiązanie umowy o pracę z winy pracodawcy wtedy kazdemu pracownikowi pracodawca musi wypłacić odprawę Oczywiśćie na te pieniadze mozemy dlugo poczekac ,ale trzeba gośćia podstawic przed faktem dokonanym ,bo dłuzej nie ma sensu tego ciągnąc

Adi z gilotyn

widza ze ktoś mo tu funkcja żeby zamieszanie na forum robić ale dokładnie i tak każdy wie kto co i jak a tym co sie podszywają życza aby wom sie baby z psami skurwiły

Adi z gilotyny

Jo jest za

Gen.Zachtel

Adi Pierd...l to bo widzisz znaleźli sobie nowa zabawa teraz będą pisać ciul..a . Zresztą powinniście sami sie kapnąć kiedy ja pisze . Ja nie beda teraz pod każdą nie moją wiadomość sie tłumaczył. Debile mają zabawa to niech sie bawią w piaskownicy...

Rrrrrrr

Chyba że w kościele

Gen.Zachtel

Z całym szacunkiem ale ja kolegów nie mam.

link

podzwoncie po kolegach i spotykomy sie o 9 w pon.i wystosujemy pismo do sądu pracy .

Pulok

Dokładnie jo jest za

Ted

Jo jest za poniedziałek 9 rano pod bramą chopy co wy na to? Oddajemy pismo do sądu pracy

Adi z gilotyny

Jo jest za

Adi z gilotyn

teraz jakos (usunięte przez administratora) za mnie sie podaje ale ok adi jest tylko jeden wsumie podpinom sie pod pytanie co z tym zebraniem w poniedziałek?

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa