Opinie o EURO TIM w Bydgoszcz

<font color="000000">Filmy o firmie: <br/> <a href="https://www.youtube.com/channel/UCiHOdxUfltdhzztTMpZhdEg" rel="nofollow" target="_blank">www.youtube.com/channel/UCiHOdxUfltdhzztTMpZhdEg</a></font>

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO TIM w Bydgoszcz

Martyna Nowy wpis

Regularnie korzystam z usług autokarowych firmy Euro Tim i jestem bardzo zadowolona z ofert oraz jakości wykonania usług. Bardzo gorąco polecam.

Kamil Nowy wpis

Pracowałem na warsztacie kilka lat. Bardzo ceniłem sobie dobry kontakt z przełożonymi i uczciwe podejście do pracownika. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pracowałbym tam nadal. Polecam

Mechanik Nowy wpis

Pracuję w Euro-Tim już prawie 10 lat. Jest to warsztat o wysokim standardzie, który pozwolił mi nabyć dużego doświadczenia w mechanice. Wynagrodzenia wypłacane są na czas, jeśli potrzebuję urlopu nigdy też nie ma z tym problemu. Myślę, że kwestia podejścia kierownictwa do pracowników jest odzwierciedleniem zachowania pracownika wobec nich. To co daję od siebie wraca do mnie.

Jak dużo osób pracuje w EURO TIM?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EURO TIM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy EURO TIM zatrudnia studentów?

EURO TIM

Zatrudniamy studentów i uczniów. Pozdrawiam

Maksymilian_Stan

Pracowałem 3 lata w Eurotim jako kierowca autokaru. Pieniądze regularnie zawsze na czas. Praca na pełen etat. Jeździłem Mercedesem Tourismo. Autokar dobry i zadbany. Ciężko się o coś przyczepić. W pandemii przebranzowilem się na kierowcę Tira. Wspomnienia zostały dobre.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w EURO TIM?

Jeżeli dasz się poznać jako rzetelny pracownik będziesz szanowany . Jeżeli będziesz kombinował będzie na odwrót. To działa na zasadzie "drabiny", trudno się wchodzi, a szybko się spada...

Rafał

Pracuję w EUROTIMie kilkanaście lat jako kierowca autokaru. Nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem ,nawet teraz w okresie pandemii.Znam wszystkich kierowców a Jerzy nigdy nie tu nie był zatrudniony. Na Skandynawii jeździł (usunięte przez administratora), który kilka razy uszkodził Tourismo i zbierał mandaty na Skandynawii i niech się cieszy ,że tylko został zwolniony bez ponoszenia konsekwencji prawnych. (usunięte przez administratora)

Pracowałem w euro tim-e parę lat jako kierowca. Jedno jest pewne pracujesz uczciwie dostajesz pieniążki. Kombinujesz nie dostajesz nic. Tylko masz zarzuty do właściciela, że jest taki czy owaki. Ja nigdy nie musiałem się prosić o wypłatę zawsze na czas. Znam wielu kierowców którzy potrafią jedynie narzekać. Ale nie trzeba się męczyć ...zmień pracę jak to reklamuje Wojtek Man. Co to pracy w euro timie. Nie dla cieniasów i nierobów.

Urszula
@Piotr

A czy za zaangażowanie można było liczyć tez na jakieś premie albo podwyżki? I czy oprócz tego były jakieś benefity pozapłacowe?

@Urszula

Nie ukrywam , że często nie doświadczyłem podobnej sytuacji jednak była taka premia związana z zadowolonym klientem. Święta to już rytuał. Zawsze prezent od prezesa plus uroczysta kolacja. A co do podwyżki....im więcej pracujesz tym wyrabiasz większa wypłatę.

wkurzony klient

Omijajcie ten serwis z daleka. Usluga choć uzgodniona dzień wcześniej nie zostala wykonana. ( wymiana oleju) Po 1,5 godziny gdy miało auto być gotowe pan z przyglupim uśmiechem oznajmił , że jeszcze nie wymienili oleju. Odebralem auto i wymieniłem olej od ręki w czasie 30 min. w serwisie opla. Omijajcie ten pseudo serwis z daleka

Roberta

A ja myślę, że trzeba samemu dobrze pracować i wówczas nie byłoby kłopotu bo mamy dobrego pracodawcę.

Cezary

Mi płaci regularnie i tym z którymi pracuję. Nie rozumiem co to za żale. Ja Cię w pracy nie widziałem, może się pod kogoś podszywasz?

@Cezary

Być może @Jerzy ma nieco inne doświadczenia niż Ty. Tak czy inaczej 0 świetnie, że sam zawsze dostajesz w EURO TIM wynagrodzenie w terminie. Jestem ciekawa jeszcze jednej kwestii. Czy wspomniany pracodawca docenia tam w jakiś specjalny sposób tych pracowników, którzy wyróżniają się na tle innych?

Wojciech

Przede wszystkim nie obrażaj nikogo w swoich opiniach, bo jest to po prostu słabe, a forum jest publiczne, więc każdy ma do niego wgląd. Zamiast tego, może napiszesz dlaczego pracodawca zalega z wynagrodzeniem? Inni pisali, że wypłata jest zawsze na czas, to jak to w końcu jest?

Antoni

Przemysław ty naprawdę potrzebujesz lekarza. Twój przypadek w Polsce zna już połowa kierowców. Daj sobie już spokój. Ubliżanie, obrażanie i pomawianie publiczne to są sprawy karne, które mogą być dla Ciebie bardzo nieprzyjemne. (czy jest z nami administrator tego portalu???)

Fredi

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc to powinno być jakąś wskazówką!

Ola

Proszę o jakieś świeże opinie o pracy w biurze podróży Euro Tim.

@Ola

A co konkretnie chciałabyś wiedzieć? Interesuje Cię może atmosfera panująca w firmie EURO TIM, powszechnie stosowany pakiet benefitów, czy może rodzaj zatrudnienia? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

TPM
@Ola

Biuro Podróży Euro Tim firma stabilna od 40 lat na rynku to już mówi samo za siebie... Wyjazdy starannie przygotowywane. Praca w dobrej atmosferze- zgrany Team w Euro Tim.

Aneta

@SLAWEK nie otrzymałeś na czas wypłaty czy w ogóle? Inni pracownicy mogli liczyć na uposażenie ze strony EURO TIM czy podobnie jak Ty mieli z tym problem? Daj znać, jak potoczyły się Twoje losy. Każda opinia będzie przydatna na tym forum.

Rajmund K.

Jedna z najlepszych firm motoryzacyjnych w Bydgoszczy. Już kilka razy naprawiałem tam samochody i zawsze byłem zadowolony z jakości wykonanych prac i ceny stosunkowo umiarkowane. Zawsze otrzymałem rabat za wymianę opon części i naprawy bo robię u nich przeglądy rejestracyjne.Super pomysł. Gratuluję

Patryk

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie nowi często zaglądają po info!!

Aneta

@Radek G.rozumiem, że opowiadasz o współpracy z EURO TIM z punktu widzenia usługobiorcy firmy? To również bardzo ważna informacja, bo pokazuje, jaki stosunek mają klienci wobec firmy. Dla potencjalnego pracownika to również bardzo ważna informacja, bo świadczy o stabilnej pozycji firmy na rynku.

Radek G.

Jestem bardzo zadowolony z firmy Eurotim, bardzo dobra i profesjonalna obsługa, zawsze współpracowałem z Panią Basią natomiast od tego roku autokarami zajmuje się młody mężczyzna, uśmiechnięty z dobrym humorem potrafi doradzić i pomóc podczas organizowania transportu.Ładne i gustowne duże biuro oraz nowoczesna flota autokarowa. Z czystym sumieniem polecam firmę Eurotim. Moja ocena 9/10

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w EURO TIM zachęcam do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam prezes zarządu firmy. Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jak często przeprowadzają Państwo rekrutacje? Jakie wymagania stawiacie przed kandydatami? Jakie formy zatrudnienia czekają na nowych pracowników? Wywiad dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11072,wywiad-edward-niedbalski

Zostaw merytoryczną opinię o EURO TIM - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w EURO TIM?

Zobacz opinie na temat firmy EURO TIM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO TIM?

EURO TIM