Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

stały pracownik

wszyscy narzekacie a nic konkretów- co myślicie o nowym kierowniku jakości!????

Pawelek

dziekuje ja tezsie u państwo duzaq dowiedziałem mam wyksztacenie podstawowe mam nadziej ze się nadam i będę naprawial te drukarki , bo umiem cos naprawić zawsze, w poniedziałek będę tak wiec proszę mnie dobrze potraktować , dziekuje bardzo dużo mnie te opinie pomogly

Operatorzy mają średnio 1300 na reke

Olek
@.

Proszę o odpowiedź, czy jest praca operatora wymagająca fizycznie. Jestem troche zdiwiony, że podczas rozmowy nie uwidziałem, co miałembyś robić. Z szacunkiem do państwa.

Xyz

Zarobki w granicach 1500 - 1800 na reke zalezy czy z premia czy bez :) trzeba jeszcze wziac pod uwagę ze trzeba do tej firmy dojechac na wasny koszt :)

Jozek
@Xyz

@Xyz Dzieki Kamil :-)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Xyz

Wynagrodzenie w firmie to jakiś dramat więcej zarabia się w "biedronce"

Halinka & zbyszek
@Xyz

dobrze powiedziane , to firma to jedna wielka porazka,

Praca dobra na start. Po dłuższym czasie robisz to samo każdego dnia. Brak możliwości rozwoju. Chcesz awansować albo masz znajomości albo jesteś lizusem. Ludzie zazdrośni o wszystko...

Dobrze sprzedajesz jak robisz 5 lat

dfrrp

do ekkkf @ benefity bedziesz mial jak namalujesz im Laurke na swieta, "atmosfera nie jest zla" bo juz bardziej pierdolnita niemoze byc, chyba ze znowu zatrudnią "nowych jasi" z pierwszej łapanki" to by bylo super, polecam zatrudnic ukraine, oni przynajmnie pracują

Jest koniec kwietnia, a nie ma miesiąca żeby ktoś sam się nie zwolnił. Coraz gorsza atmosfera się robi. Próbują tylko ludzi skłócić.

Anovo Fan

Z tą wypłatą to jednorazowa sytuacja, pracuje w firmie ponad 5 lat i wcześniej nigdy nie było problemów z wypłatą. Jeżeli chodzi o zatrudnienie to zawsze jest rotacja pracowników w końcu pracuje u nas 430 osób. Natomiast ogłoszenia o pracę w sieci są dlatego, że firma Anovo stale się rozwija i potrzebuje nowych pracowników do obsługi nowych projektów.

Rafał

Powiem tak pracuje tam jakś czas. Lipa z roku na rok .. z dnia na dzień. teraz spoźnili sie w wypłata !!! dziś zwalniaja jutro zatrudniaja . I tak w koło. oferty ciagle wisza w sieci. Stawka tragednia pozdro dla tych co nie maja odwagi sie podpisac.!!!!

ZIEMNIAK

w ciągu jednego roku firma z uznanego i cenionego pracodawcy zmieniła się w kołchoz z którego masowo odchodzą doświadczeni pracownicy o czym najlepiej świadczy ciągłe ogłoszenie o pracy na dziale HP, Pomimo braku nowych stanowisk.

malolat

placa w tej firmie to porazka, na kazdym kroku krecą i upierdalaja premie za byle co... jako monter caly miesiac pracujac z cala premią 20% dostalem 1526 zl, kolega ktory byl chory z premia 15% dostal 1650zl, uwazajcie na malego Gargamela chodzi i obserwuje caly czas

gruba-ruda

Pozdrawiam wszystkich obecnych i nowych , podpierdalanie za bochenek chleba jest tu na porzadku dziennym, zarobki porazka, z nikim sie tej firmie nie gada o niczym.

były

świetność anovo już dawno przemineła

Praca w tej firmie wygląda tak że przyjmujesz się na jakieś stanowisko typu operator czy monter jak ktoś coś tam więcej wie i sobie na tej stawce pracujesz już cały czas możliwości awansu wyższego już raczej nie ma więc nawet nie angażujesz się w pracę tylko robisz swoje i do domu.Ogólnie atmosfera spoko przynajmniej na tym dziale co ja pracuje ale już raczej nie długo.Praca ogólnie spoko ale głównym mankamentem są właśnie małe zarobki i brak możliwości awansu także jak ktoś chce się rozwijać dalej to nie polecam ,jak komuś wystarczy jedna stawka przez cały czas to może sobie pracować bez problemu,jak ktoś dopiero zaczyna i dobrze trafi to też może się trochę nauczyć.Ogólnie atmosfera spoko,małe zarobki i brak możliwości awansu także zależy kto czego oczekuje od pracodawcy,ja sobie dłuższej pracy w tej firmie nie wyobrażam bo już więcej się tam nie nauczę ani więcej nie zarobie więc czas na zmiany. Pozdrawiam.

Tak było

Kiedy ja tam pracowałem tylko na mojej lince w ciągu roku awansowały 4 osoby. I to nie z operatora na montera tylko do biura lub na brygadzistę. Raz nawet było tak, że zrobili zebranie i pytali się kto potrafi Excela i angielski. Także szanse miał każdy kto coś umiał. Niestety za darmo awansu nie dostaniesz, to że robi się długi czas to też nie jest jakiś powód. No i stanowisk też nie ma na tyle, żeby awansować każdego, kto tego chce.

sit

Powinni :) wiele rzeczy powinni ale tam wszystko stoi na głowie zamiast na nogach. Teraz dali awanse (kilku osobom) i jednocześnie wprowadzili innowacje typu - 1 dzień nie masz normy to żegnaj premio. Przewiduję spadek planu na luty i marzec a co za tym idzie, przeczytasz niebawem na tym portalu.

sit

Powiem tyle posty sprzed roku z lutego (kilka komentarzy wyżej) odzwierciedlają to co się teraz dzieje. Dodam tylko jako dodatek że nowe osoby nie mają co liczyć na prace powyżej roku bo nie przedłużają umów na czas nieokreślony jak narazie wszyscy polecieli, w lutym i marcu lecą kolejne osoby które zatrudnily się rok temu, oczywiście firma do ostatniego dnia zapewnia ze zwolnień nie będzie, trwa tzw. Wymiana Polaków na Ukraińców bo taniej.

michno

Witamy 2016 wraz z Anovo (jeszcze). Nikt nie pisze o nieporozumieniach, tylko stawki są słabe a praca dość wymagająca, nie każdy się nadaje to nie jest przykręcanie śrubki na taśmie, praca wymaga myślenia, zapamiętywania i kojarzenia faktów. Takie serwisy na zachodzie tworzą specjaliści a nie zbieranina, dlatego zarobki i ceny w serwisach wszędzie są jakie są tylko w anovo wszystko rozbija się o ilość, biznes się kręci ludzie nie protestują, siedzą cicho to i firma siedzi cicho, tu podniesie ceny tu podniesie normy i kasa się zgadza, podwyżki, nagrody i awanse dla biurowych są i będą jeszcze długo, koszty maleją już nie chodzi tylko o ceny paliw ale i inne aspekty sektora gospodarczego. Dla porównania firma w niedalekiej odległości oferuje 13zł/h netto za mniej ambitną pracę na produkcji, firma w kątach 17 zł/h brutto. Mówimy tutaj o stałym wynagrodzeniu a nie o śmiesznych premiach, którymi ostatnio dali popis na całego :)

Anii
@michno

Proszę napisz jaką ta firma w Kątach?

Anii
@Anii

Proszę powiedzcie jak jest w tej firmie..czy można podjąć pracę na produkcji?

olek

Pogadać zawsze się da :) można pogadać np. z kartonem - ten sam efekt.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.