Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Pracowałem w Wołominie

Szczerze to po 3 latach jak tam już nie pracuje nic się chyba nie zmieniło. Jak przenosili firmę z Wołomina do Wrocławia to wywalili naprawdę dobrych pracowników (nie wszyscy oczywiście byli dobrzy) zostawili kilka dziewczyn które według mnie wiedzy miały tyle co przeciętny człowiek brudu pod paznokciem (OK niektórzy mają go dużo ale nie o tych mi chodzi) tłumacząc że to z oszczędności. Wynajęto biuro w Atrium PLAZA w Warszawie gdzie za samo małe biuro płacą więcej niż za całą halę w Wołominie. Kiedy w Anovo będzie ktoś mądry u władzy ( wyjątkiem jest dyrektor w oddziale w Pietrzykowicach. Bo w Warszawie to same pajace i marionetki siedzą.

MAM PYTANIE CZESTO SA PRZYJECIA NA ZWYLYCH PRACOWNIKOW??

jolmen123

A jak się ma sprawa z awansami ? Słyszałem,że na dziale Kanibalizacja to ciężko o awans jest.. Wgl czym oni się tam zajmują ?

Inżynierowie w tej firmie to jakaś porażka. Panoszą się po hali z kubkami z kawą i tyle. Po rozmowie z nimi widać braki w wiedzy. Brawo!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
anonim2

juz chyba wiem o kogo chodzi. dobre porownanie strzal w dziesiatke lubie to :D

@anonim2

Gościu/gościówo nie podpisuj się za mnie, bo ja dalej nie wiem o kogo chodzi...

Nic mi to nie mówi :D

Sulimos

kto to ???? głupie pytanie.... to Shrek, Fiona i wesoły Osiołek :P:P

A kto to?

Balin

w tym roku tablety :P:P:P najlepsze wyroznienie to dla Zielonego Goblina który pochodzi teraz ze Stolca i ma wesołą rodzinke :D:D

anonim2

Co boli, że się nie dostało? :D W tym roku też drukarki bez tonerów?

Dziś nagrody dostały lizusy i pracusie :D

Kili

Pingwiny z Madagaskaru :P:P:P

Kili

to goblin ze swoja wesoła gromadka :P:P

Vamp

a co to za kierownik co chodzi w zielonym futerku i wiecznie sie wydziera ????? troche oglady

ZTE

firmie zależy tylko na ilości. najmniej ważne jest jakość. wszystko najtańszym kosztem. bez planu zaplecza. wszystko na hura. ludzi zatrudniają na i zwalniają jak traca zlecenia. często dokonują podmiany na stanowskiach jak znajda chętnego za mniejsze pieniądze.

Sold

Praca w tej firmie to tragedia, same znajomosci, wazeliniarstwo i tyle, specjalista jest tylko z nazwy specjalista, wszystko dziala na zasadzie "jakos to bedzie". Juz parodia jest w Dziale IT, gdzie pracuja same dzieciaki bez wyksztalcenia i wiedzy. Niepowazna polityka firmy i dyrektora.

miki

He posmiać sie mozna pracowałem w uk w anovie jezdzilismy do Polski przyuczać i tyle ze w Uk nie było masz kwalifikacje czy nie przychodziłes przyuczyli i sie robiło.Wielka filozofia robić to samo każdego dnia no że aż trzeba być technikiem :)Tacy byli w Polsce technicy że my bez takowego wykształcenia uczyliśmy ich jak naprawiać :)Teraz wielcy panowie się porobili z tego co czytam

NHM

Z tą pracą do 14 to bym jeszcze poczekał bo własnie ogłosili, że potrzeba trzydzieści kilka osób do pracy, więc albo robią fundament pod drugą zmianę, albo po prostu się firma rozwija. Nadgodziny to stawka bazowa + 50% stawki bazowej za każdą nadgodzinę. Czyli normalnie masz powiedzmy 8 zł na godzinę a na nadgodzinach, każda godzina jest zapłacona 12 zł a sobota 16 zł (czyli za sobotę 100% więcej niż normalnie płacą). Co do kierownictwa to nie wiem jak innym ale ja nawet nie odczuwam ich obecności, po prostu jest praca, którą trzeba wykonać i się ją wykonuje, każdy zawsze wie co ma robić i czego ma nie robić, nikt się nie czepia gdy wykonujesz swoją pracę, wiadomo kombinatorów nie brakuje albo nierobów co już na okresie próbnym załapują chorobowe albo jakieś bezsensowne urlopy bo im się imprezy przedłużyły. Ja od siebie dodam, że nie jest to praca dla każdego wymaga myślenia, samodzielności i też troszkę kombinowania ale w tym pozytywnym znaczeniu, czyli miło jest jak przychodzi ktoś do pracy skupiony, coś się mu pokazuje i robi to cały czas lub robi po swojemu ale dobrze, bo niestety ostatnimi czasy jest jakiś napływ nieogarniętych ludzi, którzy nie nadają się nawet do prostych rzeczy jak jeżdżenie paleciakiem i zbieranie odpadów produkcyjnych, niby proste bo ciągle to samo a zdarzają się tacy co i tego nie potrafią, także warto się zastanowić nad sobą i odpowiedzieć sobie na pytanie: - Czy chce mi się pracować - a nie tylko przychodzić do pracy. - Czy łatwo przyswajam wiedzę.

Witam, w Anovo jest kilka działów. HP Dell NC+ ZTE LCD Ciągle też powstają nowe, praca jest od 6 do 14 Soboty płatne 100% Nadgodziny 50% Atmosfera jest moim zdaniem bardzo przyjazna, pracuje się dobrze i stabilnie. Wiadomo jak ktoś szuka nic nie robienia to polecam inny zakład. Socjal wygląda tak, że firma dokłada do kart multisport, daje bony na święta BN oraz Wielkanocne, są też różne akcje jak np. inwentaryzacja 8 godzin pracy = 240 zł na rękę, dla ambitnych nagrody miesięczne (100-400zł - b.rzadko ale są - sam dostałem 2 razy) są też czasami jakieś poczęstunki jak darmowe jabłka, czasami jakaś pizza po wykonaniu planu, wigilia itp. Firma też czasami organizuje fajne akcje jak wynajmuje halę sportową, kto chce może sobie pograć albo np. akcja zmiany opon na zimowe. Generalnie zawsze coś się dzieje ja mam ponad 10 letni staż w różnych firmach i tutaj pracuje mi się najlepiej Co do możliwości rozwoju to nie mówię, że ich nie ma ale też nie liczyłbym jakoś specjalnie na awanse albo podwyżki. Praca ma też swoje wady ale to jak wszędzie.

JAAA

Ze co jakie premie ??? pracuje tam ponad 2 lata i nie dostalam zadnej premii oprocz tej 50% do wyplaty !! w sumie bez premii masz 900zl na reke a z premia 1500 co jest dla mnie zalosne zero perspektyw na rozwoj czy awans no awans dostaja CI co maja znajomosci i plecy w firmie jak to nagle operator produkcji staje sie specjalista ;)

taaaa taaaa

Witam jestem zainteresowana pracą w Pietrzykowicach ale po tym co się tu naczytałam to aż strach :( wszyscy ( prawie ) tylko narzekają ale mam kilka pytań jak wygląda dział socjalny jakie premie i wynagrodzenie jakie godziny pracy proszę o odzew osoby pracujące w Pietrzykowicach pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.