Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

zenek

czy to już koniec anovo?

dekl

zupełnie jakbym czytał wywiad z więźniem opowiadającym o swoim zakładzie karnym ;)

KK

ANOVO ..............................................

.......

ANOVO WITA UKRAINE HI HI

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
ghb

Widzisz Adaś tak się składa, że i ja i wielu ludzi widziało usunięty komentarz, zresztą sam wiesz jak działa wayback machine :) można w każdej chwili sprawdzić co było "pomiędzy" ale mniejsza o to, zwyczajnie utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu :).

kopi

znów czarne chmury nad Anovo, teraz to już huragan może wywiać co nieco.

adam

ghb - Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni, gdzie tu ktoś się pod kogoś podszywa, wytrzeźwiej :)

Losti

No cóż dziś już straciłam wszelkie nadzieje, że będzie lepiej po tym jak zaserwowano nam papkę rodem z telewizji śniadaniowej. Dla zobrazowania, ponizej male zestawienie o co chodzi. Kwestia dotyczy wspomnianej juz przez kolege kilka postow temu podwyzki norm. Zostalo to przedstawione w zaklamany sposob ze niby normy obnizyli... Firma mysli chyba ze ma doczynienia z uposledzonymi osobami. Dla przykladu Model a norma 30 Model b norma 30 Model c norma 30 D 20 E 26 F 22 I po korekcie kolejno A 15 B 15 C 15 D 26 E 30 F 30 Czyli fajnie bo jedne sporo zmalaly a inne dosc spori wzrosly lecz jest jedno ALE modeli a b c nikt od roku nie widzial i są albo wymarle albo sporadycznie 2 razy w roku sie pojawiaja. Reszta leci nonstop. Manipulacja i jawne kombinacje oczywiscie lista obejmowala podwyzki WSZYSTKICH czynnych modeli a obnizka dotyczyla tego ktorych nazw wiekszosc nie zna nie mowiac juz o tym ze nie wiedza jak dany model wyglada. Mialam nadzieje ze to tylko plotki i fantazje internetowych "nieudacznikow" ale jednak wiecej prawdy w internecie niz faktycznie. Najbardziej szkoda ze znow jestesmy traktowani jak motloch ktory jak im sie pokaze na ekranie ze jest lepiej to jest lepiej ... Poziom klamstwa i bezczelnosci siega zenitu. Cóż czas szukac innej pracy, chyba nie tylko ja bede szukala bo z tego co sie widzi i slyszy wiekszosc ucieka zwlaszcza ze zniw beda dwie zmiany a podwyzki hmmm no sa ale tylko norm a nie placy.

Orientlux

Ja jeśli mogę coś wtrącić... Czy warto czy nie warto to już każdy sobie sam odpowie. Ja z mojej perspektywy powiem tyle, że ubolewam nad tym jak bardzo nie szanowany jest zwykły pracownik, nie chodzi tu o traktowanie ale o "możliwości rozwoju", na rozmowach rekrutacyjnych ścieżka kariery jest jasno rozrysowana a w rzeczywistości są 2 szczeble "dostępne" wszelkie stanowiska "wyżej" są obsadzone i w zasadzie nie do zdobycia bez znajomości lub wchodzenia w tyłek, niestety ale taka prawda, jeśli ktoś pracuje wyrabia normę, nie choruje jego wyniki są wysokie (są ludzie co mają i po 105% 110% normy) to taka osoba z automatu powinna dostawać chociazby jakąś nagrodę a w rzeczywistości zarabia tyle samo co ludzie którzy mają np. 86% normy (a są tacy co mniej) urwą kawałek premii takiemu co nawet nie odczuje albo nie urwą bo np. zapomną :) i wychodzi na to że i ten co robi więcej i ten co nie robi norm mają te same pieniążki. Natomiast oboje wiedzą jedno, nie dostaną awansu bo nie ma już wyższego stanowiska :) myslę że to jedna z najbardziej obiektywnych wypowiedzi i opinii dla przyszłych pracowników. Są dwie opcje + jedna opcjonalna: a) przyjść i mieć wszystko gdzieś, robić swoje i cieszyc sie z najniższej krajowej. b) nie marnować czasu i od razu znaleźć jakiś inny zakład z perspektywami *c) przyjść, pracować, starać się - wyrabiać normy lub ponad normę i patrzeć jak marnuje sie swój potencjał i jak bardzo pracodawca tego nie docenia. Przykre ale prawdziwe, nie ma żadnego narzędzia które mogłoby przytrzymać solidnego pracownika na dłużej.

ghb

Oho :) ktoś strzelił gafę i teraz się tłumaczy :D. 50% z zera to nadal zero :) Jesli nie jestes nim to zastanawiam sie jakim ***** trzeba byc by w tak perfidny sposob sie pod goscia podszywać. A jesli nim jestes to nie zaprzeczaj tylko zachowaj sie jak facet i wez na klate to co jest. Wracajac do tematu pracy, to zalezy jakie kto ma stanowisko jako fizyczni miodu nie ma praca jest jaka jest, kasa słaba, umowa słaba, pakiet socjalny słaby już lepiej by go nie bylo a byly np. Wieksze zarobki. "panowie życia" czyli zakredytowani zarzadzajacy na wynajmach albo informatycy na garnuszku mają klawo :) ludziom ktorzy chca sie czegos dorobic polecam raczej inne firmy.

adam

Pudło kolego/koleżanko...Twoja odpowiedź jest zupełnie nietrafiona i mijająca się z prawdą :) - Nie ten Adam, nie ten dział, nie ta praca po znajomości, nie komentarz podczas pracy ... a więc możesz to usunąć;) pooddychaj i napisz jeszcze raz, albo w ogóle nie pisz bo widać, że mocno coś Cie boli i jesteś jednym z tych nieudaczników, którzy potrafią tylko narzekać. PS. Wiem jakiego Adama masz na myśli i uważam, iż wyciąganie tutaj imion, nazwisk, lub dawanie do zrozumienia kto co robi, tym bardziej obrażanie jest tutaj nie na miejscu. Poza tym obrażasz tu osobę, którą na pewno nie dorównujesz w 50% rozumem (wniosek po Twoim wpisie, wybacz).

adam

W anovo jak w każdej innej firmie są "zakazy i nakazy"...w każdej innej firmie macie również "kablowanie" i inne pierdoły, które są pracownikom nie na ręke. Nie rozumiem, skąd te wywody, widocznie ktoś nie pracował w firmach gdzie zatrudnienie jest dość spore. To że są nowe wymysły inżynierów i innych zarządzających to też nie świadczy o tym że firma jest niestabilna a wręcz przeciwnie, może się rozwijać. Co do zarobków to rzeczywiśćie w porównaniu z konkurencyjnymi firmami Anovo nie jest na szczycie w tej klasyfikacji, aczkolwiek z tego co zauważyłem coś tam pomału się zmienia. Pragnę zaznaczyć, że jestem pracownikiem tej firmy i zauważyłem w ostatnim czasie więc zmian na plus jak i na serwisach i na magazynach niż na minus. Oczywiste jest, że osoby, które nie spełniły się w tej firmie i do tego już tu nie pracują, będą marudzić i wypisywać, że jest źle i nie polecają itd itp., dlatego uważam że opinia osoby pracującej w Anovo będzie najobiektywniejsza. Pracowałem w 3 firmach przez ostatnie 5 lat i zdecydowanie tutaj czuję się najlepiej. Tak jak już zaznaczyłem, też wiele rzeczy, zachowań, sytuacji tutaj może mi sie nie podobać ale zdecyowanie widzę tutaj więcej korzyści. Pozdrawiam.

morowy

Firma pod względem wypłacalności źle nie wygląda - kasa zawsze na czas. Co do zarobków to najniższy szczebel 1500 na rękę (o ile nie urwą premii) oczko wyżej jest około 250 zł więcej. Moja ocena to mierny, dlatego że ciągle dochodzą nowe wymagania i restrykcje, na chwilę obecną w mojej ocenie pieniądze są za niskie w stosunku do wykonywanej pracy. Po drugie firma motywuje karami zamiast nagrodami, zgadzam się zupełnie z tym że jak ktoś dostanie błąd jakościowy to ma odjęta premię ale dlaczego osoby co nie mają nie dostaną nagrody ? nie chodzi o jakieś bajońskie kwoty ale np. 100 zł. Zakazów i nakazów już jest tyle, że nie sposób być "czystym" - nawet jeśli ktoś się pilnuje i stara to jak przełożony będzie chciał to znajdzie haczyk - może jeszcze tego nie robią nagminnie ale wkrótce zaczną. Firma jest niestabilna moim zdaniem - ciągle nowe wymysły inżynierów i innych "zarządzających" sprawiają, że odechciewa się pracować. Z tego co wiem to niebawem wszystkie normy ulegną znacznemu podniesieniu - już teraz wiele osób się nie wyrabia a po podniesieniu norm będzie masakra, czyli premię zobaczą nieliczni - a premię w całości jedynie przełożeni. Pomijam kwestie kablowania bo to jest już na porządku dziennym jedni na drugich a nawet ostatnio pracownicy sami na siebie pisali jakieś donosy - że niby roboty nie mają czy coś tam (ja tam bym się cieszył, a inni woleli się podkablować sami), właśnie dlatego podniosą normy bo ktoś nie miał fantazji gdy pisał donosik. Ja już przygodę z anovo mam za sobą (na szczęście) i życzę dużo wytrwałości tym którzy pozostali - a uwierzcie będzie ta wytrwałość potrzebna :D

nowy1

cześć wszystkim, szukam pracy, znam się na naprawach drukarek bo lubię majsterkować nieraz znajomym naprawiam, i słyszałem że właśnie w Anovo jest dział który zajmuje się naprawami drukarek, wiecie co chciałbym się dowiedzieć tak orientacyjnie jakie tam się drukarki naprawia i jakie są normy dzienne bo nie wiem czy dam sobie radę.

byly w ANOVO
@nowy1

nie polecam pracy w tej firmie , pracowalem taam kiedys . Jezeli lubisz kapowac na innych i lizac tylki przelozonym to miejsce w sam raz dla Ciebie :)

nowy1
@byly w ANOVO

nie lubię kapować ani podlizywać się,zależy mi na obyciu technicznym, zdobyć wiedzę, tylko tyle, wiem że może być ciężko dlatego pytam co i ile :)

metalizer

To taki ktoś , z oczu mu zieje zło, promienie lasera o nieznanej długości fali paraliżują Cię jak na Ciebie tylko popatrzy. Porównań do znanych historycznych postaci lepiej nie przytaczać. W Tobie jak i we mnie momentalnie sie budzi agresja, przed Twoimi oczami holograficzny monitor na czerwono wyświetla napis "Enemy" . Strzeż się...

ana

a kto to GOBLIN?

Zielony Goblin dalej pracuje?

lolek

Dell jaki kierownik ?

@pol A która to i którego? Obstawiam HP albo Dell. A jak się czuje ten szpaner z Della, kierownik? Szukasz nowej pracy?

pol

moj maz poszedl do pracy w anovo-teraz jestem samotna matka.to prawda tam pracuja kobiety ktore chyba lubia rozpierniczac rodziny.

Grzesiek
@pol

Łap nowego i się nie przejmuj.pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.