Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Mop

Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na kontroli jakości chodzi dokładne o serwis na co może liczyć nowy pracownik świeżo przyjęty ??

olo

Praca jest ok. Ale atmosfera do kitu.

ffff

Dają wieksze targety :) co miesiąc :)

Sielawa

Jeśli się nie umiesz zastosować do podstawowych zasad to upierdzielają premię, po to ona jest by motywować i karać. Jest kilka zasad jednie mniej inne bardziej sensowne no ale są a pracownicy są po to by ich przestrzegać. Przestrzegasz = nie obcinają Nie przestrzegasz = obcinają Jest ok jako operator dostawałem ponad 1500 teraz jako monter mam ponad 1700 na rękę z premią, a praca lekka i fajna i dość ciekawa, zwłaszcza jak coś trzeba rozgryźć, mnie to inspiruje i lubię trochę pogłówkować, niektórzy niestety nie lubią dlatego są takie komentarze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ohd

kiedys pracowalem w anovo, ale to bylo gdzies ok. 4 lat temu, tez sie zastanawiam czy isc na rozmowe, jesli mówicie że taka lipa tam sie zrobiła.

Minus

Heh pracowałem tam .... premia uznaniowa którą zawsze ci upierdzielą , no i fiszki z wypłaty ......... Jedna wielka Farsa !!!!bałagan, brak organizacji, byle najtaniej jakoś to będzie !!! ODRADZAM tam PRACOWAĆ.........

1390 plus premia uznaniowa

anovo

Pieniądzę są ok, czyli ile? Ile zarabia się w firmie Anovo? Poproszę o odpowiedź.

sielawa

Witam, ogólnie przeczytałem cały ten wątek i przed podjęciem tam pracy długo się zastanawiałem, czy warto itp. Pracowałem w wielu firmach (za granicą również), to nie jest tak że w Anovo syf a wszędzie miliony i perełki. Pracuję tam od dłuższego czasu i porównując prace w innych firmach to w Anovo robi mi się dobrze, jest spoko atmosfera (akurat na moim dziale, jak jest na innych - nie wiem), pieniądze są też ok, jest kilka wad ale to dosłownie "kosmetyka". Najwięcej fermentu sieją ludzie, którym się pracować nie chce i robią gównoburze o byle co jakby to miało coś zmienić. Dla osób które narzekają, że źle i nie dobrze polecam zmienić prace w końcu to nie przymusowe więzienie, lecz praca z własnego nieprzymuszonego wyboru, mnie jak np. telefon komórkowy zawodzi i nie spełnia moich wymagań to go zmieniam na inny.

McBekon

Dzięki za odpowiedź. Byłem dzisiaj w agencji dowiedzieć się dokładnie co i jak. Umowa najpierw na miesiąc, potem na dłużej (nie pamiętam jak bardzo). Zarobki 2100 brutto (teoretycznie oczywiście, wiadomo, że trzeba od tego odliczyć rzekome dodatki i tak oto zostaje nam całe 1400 brutto). Babka mówiła, że z premią wychodzi ok. 1500 na rękę. A praca polega na kontroli jakości dekoderów i pakowanie - podobno dopiero zaczynają je produkować. Coś mi się zdaje, ze długo tam nie zabawię... :)

aaa

operator to kasa najniżej krajowej a roboty w ciul a co do umowy jak wiem to pierwsza 3 mies potem chyba na rok jak sie sprawdxzisz ale o wyższej kasie i awansie zapomnij

McBekon

W poniedziałek mam zacząć tam pracę i mam parę pytań niezwiązanych z atmosferą, zarządzaniem itp., bo z chamstwem i wyzyskiem można się spotkać w większości firm. Dowiedziałem się, że zostałem przyjęty na posadę "operatora produkcji" - na czym to dokładnie polega? Czy robota jest ciężka? I chciałbym wiedzieć na jaki czas podpisuje się umowę i czy są jakieś konsekwencje jeśli się ją przedwcześnie rozwiąże? Mam inną pracę na oku też w Pietrzykowicach i mogę tam być w każdej chwili powołany, także może się zdarzyć, że z dnia na dzień się stamtąd ewakuuję.

operator

To prawda niektórzy awansowali i przewróciło im się troszke w główce. A jak chodzi o magazyn ful pracy zapierdol jednym słowem atmosfera do bani i małe zarobki 1300 brutto także się dobrze zastanów czy na pewno chcesz tam pracować. Tam łatwo się przyjąć lecz trudno się zwolnić daje coś to do myślenia? POZDRAWIAM

McMission

A jak jest na magazynie? Ile płacą? Jaka atmosfera?

Uważam,że firma Anovo to poracha na calej lini nikt nie ma do siebie szacunku nie wierzcie w bzdury które mówią na szkoleniach tam każdy pod każdym doly kopie.Ogólnie jest chamsko. POZDRAWIAM

Rysiu

witam będe zaczynał niedługo pracę w anovo czy jest ktoś może kto dojeżdża samochodem z wrocławia i chciałby zmniejszyć koszty zużycia paliwa?;-) kontakt bartekrski@onet.eu lub gg6118600 pozdrawiam

Witam mam pytanie jaki jest system pracy w tej firmie jedna zmiana czy 2 i czy jest problem z dojazdem z Wrocławia lub okolic

aaa

witam mam pytanie czy sa przyjecia na zwyklych pracownikow w najblizszym czasie i jakie mniej wiecej sa zarobki z gory dziekuje za odpowiedz

aaaa

2500 brutto plus 20 % premii uznaniowej

bbbbb2

1600 zł jak jesteś szybki to dasz rade

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.