Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

KALI

powiedzcie mi czemu ten mały karakan z bródką , na HP co tak chodzi po hali , jest taki nieprzyjemny, tak patrzy na wszystkich pracowników jakby pożerał ich mózgi w tym momencie , a z oczu widać jak by ział ogniem bardzo gorącym , proszę zróbcie cos z nim.

qwek
@KALI

Jeżeli chodzi Ci o tego zielonego grubaska, to ta (usunięte przez administratora) po prostu uważa się za kogoś ważniejszego od Ciebie (bo wylizał sobie awans w d**e kierownika), widać to jak prosisz go o jakąś pomoc. Leń i gnida . Zrobić nic z nim nie zrobią bo kierownik nie popełnia błędów ;).

Buu
@KALI

Uwaza się za niewiadomo kogo. Nie wie co należy do jego obowiązków. Len i obibok. Osoba idealnie pasująca do kadry zarządzającej.

art

Chciałbym aplikować tam na stanowisko IT. Ktoś coś może powiedzieć więcej na temat stanowiska informatyka lub jakiegoś podobnego stanowiska w tej firmie?

NIKOŚ
@art

przecudowna firma polecam ci na swieta

Nasturcja

Chciałabym się tam zatrudnić, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile zarabia się na początku na rękę.

Anovo Fan
@Nasturcja

Hej to zależy na jakie stanowisko aplikujesz, podaj nazwę stanowiska wtedy otrzymasz więcej informacji.

wiktoria

dzuo polecam

Xxc
@Nasturcja

Okolo 1700zl na poczatek a na koniec ok 1900 z premia, szalu nie ma ale robota tez do ciezkich nie nalezy, gorzej z urlopami bo te sa tylko wtedy jak jest to na reke firmie.

były

A czy Rychu tam jeszcze pracuje?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
niebieski

Anovo jak dla mnie zakład pracy "na przezimowanie". Wynagrodzenie żenujące, brak możliwości awansu (no chyba że po znajomości lub przez włażenie w tyłek kogoś wyżej czy podkładanie innym świni). W tym zakładzie nie uświadczysz pomocy ze strony innych, inżynierowie nie mają najmniejszego pojęcia o tym co robią, bardziej utrudnią Ci prace niż w niej pomogą (tych z HP częściej na palarni spotkasz niż na stanowisku pracy), informatycy potrafią problem rozwiązywać cały dzień bo wiecznie czasu nie mają, współpracownicy (jak w postach wyżej) tak Ci pomogą, że tylko czas stracisz. Nie ma żadnej motywacji pracowników do pracy, bo nawet stawka się nie zmienia w stosunku do przepracowanego czasu. Wiecznie zganianie odpowiedzialności za niewykonanie wysyłki na pracowników z najniższego szczebla - bo przecież oni mają stać na rzęsach żeby pomimo braku części/zepsutego sprzętu wykonali normę - bo jak nie to po premii. Podsumują: *stawka stała (z ucinaną premią), *brak awansu na wyższe stanowisko, *brak pomocy z czyjejkolwiek strony, *straszna atmosfera, *100% szansy na zatrudnienie (zatrudnią nawet parapet co nie myśli), *no i jak lubisz kopać pod innymi dołki a samemu się przy tym lenić to praca dla Ciebie.

lol

@David W anovo płacą i nawet nie musisz myśleć, robisz swoje i do domu, tylko atmosfera stresująca.

david
@lol

nie patrz na atmosferę, rob swoje, a nie będziesz się przejmowal jakims brodatym który nie umie się wyslowic na zebraniu, a kolo niego stoja ochroniarze

lol

Dlaczego anovo nie przyjmuje byłych pracowników ?

David
@lol

bo woli zaplacic więcej nowym pracownikom niż tym bylym za nic nierobienie tylko sciemnianie

Inkwizytor

Nowo zatrudnieni pracownicy, którzy nie mają doświadczenia, dostają większe pieniądze jak Ci co mają 2-5 lat stażu i spore doświadczenie.

Mechanik

Widzę, że większość komentarzy to od ludzi, którzy nie stanęli nogą w anovo i nie wiedzą co tam się robi i jakie warunki panują... to może i Ja dorzucę kilka słów, ale czy dobrych to nie wiem... Generalnie to firma jak i wiele innych ostatnimi czasy boryka się z brakiem ludzi do pracy. Nie dziwię się bo zarobki są słabe względem wykonywanej pracy (czyt. zawodów) jak na te realia i rynek (porównuję z innymi firmami), plus słaby dojazd. Jedyny plus to umowa po roku na czas nieokreślony. Najgorsze w tej firmie jest to, że kierownictwa działów to ludzie po znajomości, którzy nie mają zbytnio pojęcia na temat prowadzenia biznesu. Patrzą się tylko na statystyki i słupki, nie zerkając na fatyczną sytuacje serwisu. Ktoś tam wspomniał że ile się zarabia... a no zarabia się ciągle tyle samo. W ofertach piszą, że możliwości rozwoju, a finał taki, że kierownik przyznaje racje iż nie osiągnie się więcej niż się aktualnie posiada. Ci co pracują 3 miesiące i nie mają doświadczenia, dostają takie same pieniądze jak Ci co mają 5 lat stażu i spore doświadczenie... Ostatnim punktem są ludzie. Ekipa niby zgrana ale wiecznie walki i zgrzyty pomiędzy odmieńcami. Na NC ciągle na siebie kapują do brygadzisty, na HP zaś anomalia, począwszy od muminków którzy wiecznie są niezadowoleni, poprzez niespełnionych poetów, kończąc na pseudo działaczach. Ciągłe obiecanki o poprawę pracy, a dalej co było tak jest. Inżynierowie to też pomyłka firmy... wprowadzenie jakichkolwiek usprawnień oraz rozwiązanie prostych procesów to według nich coś, co zajmuje miesiące, a da się zrobić w tydzień i wielkich obrad nie trzeba prowadzić i każdy inny z ulicy zrobi to bez jakichkolwiek umiejętności. Podsumowując ... hmmm no chyba nie trzeba. Ci co pracują tam sami wiedzą czy faktycznie tam jest, tym co się wybierają to może niech się zastanowią, a tym co byli gratuluję.

@Mechanik

Najmniej kompetentny inżynier to ten z brodą konus jeden. Ma się za nie wiadomo kogo, a jest po znajomości i więcej cwaniakuje burak jeden.

w koncu kumpel igora :)

jan

buhahahahahahahahaha

kroopka

Znalazłem na OLX ogłoszenia na Operatora, Montera, Pracownika magazynu i Operatora wózka widłowego. Cały czas szukają osób do pracy.

kucharz
@kroopka

już tam Lece, patrzcie az mi się wrotki palą do tej firmy, nigdy w życiu, jest dużo ciekawych ofert choćby nawet z wrocka

czy ta firma jeszcze istnieje?

czy ta firma jeszcze istnieje?

Tomaszek
@ja

To (usunięte przez administratora) nie firma

fkhj

A ile zarabia kontrola jakości i czy są wolne stanowiska ?

obserwator

A jak z nadgodzinami? Da się słabą pensję nadgonić nadgodzinami, czy raczej na to się nie godzą?

Xyz

Wyżej ktoś wrzucił ofertę pracy Ale to na pewno nie z tej firmy

Kali
@Xyz

@Xyz była ta oferta wrzucona , ale dzial HR usuwa wszystkie oferty aby ludzie niemieli wyboru znlezc cos lepszego , może ta osoba ponownie wrzuci oferte ta co była , bo wyglądala ciekawie, tyle ze niezapisalam linka

obserwator

A ile zarabiają brygadziści ?

Brygadzista ma około 2800 - 3000 zł rękę, a nic nie potrafią. Patrz NC+ i HP :D

obserwator

A orientujesz się co stało się z poprzednim brygadzistą na serwisie drukarek i czy duża jest rotacja na tym stanowisku? Tzn. czy przedłużają umowy, czy rozwiązują po 15 miesiącach?

@obserwator

@obserwator: >A orientujesz się co stało się z poprzednim brygadzistą na serwisie drukarek Nie > i czy duża jest rotacja na tym stanowisku? Jak ktoś już ma to stanowisko to trzyma się niego rękoma i nogami >Tzn. czy przedłużają umowy, czy rozwiązują po 15 miesiącach? Raczej nie, na HP brygadzistką jest dziewczyna z NC+ wypromowana/polecona przez kierownika NC+ tego co tylko robi zebrania i na niczym się nie zna, oprócz robienia szumu

Xxx

Malo jak wszyscy

tomasz

to mi się podoba na pewno skorzystam, dobry link Oferujemy: •Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce. •Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku. •Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. •Przyjazną atmosferę pracy. •Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (początkowy przedział to kwoty pomiędzy 3000 brutto – 3400 brutto). •Podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika. •Dofinansowanie do posiłków. •Ubezpieczenie na życie. •Prywatą opieka medyczna. •Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego.

"kierownik" wraz ze swoimi ziomkami :D na NC+ dalej szaleje? brak słów i ręce opadają...........

ruda

W anowo dzieje się to samo co w amazon ludzie powinni wyjść na ulice

"Mis"ci nie odposze bo bo to jest pani z HR

"Mis"ci nie odposze bo bo to jest pani z HR

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.