Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Aksik

Ostatnio widziałem nowe ogłoszenie ,anovo znowu szuka ludzi. W ogloszeniu same superlatywy a w realu ?kolchoz za psie pieniadze!

Wald

Ja nie slyszalem niczego dobrego.

Waldi

Szukając pracy słyszałem o firmie sporo dobrego. Czyli generalnie można spokojnie aplikować?

WanDerBruk
@Waldi

jak chcesz zarabiać tyle co w 2009 roku i być podpierniczanym przez "uśmiechających" się do Ciebie znajomych to śmiało

@Waldi

Waldi.dla ciebie proponuje prace na magazynie. Bedziesz mial cyrk lub zoo za darmo. Z tym ze bedziesz raczej nie jako widz. Nastawil bym sie bardziej na role aktora lub okaz do ogladania. No moze ci nawet banana dadza.

CKM

Jako były pracownik wypowiem się co do pracy na serwisie drukarek. Odradzam każdemu pracę na tym projekcie z uwagi na brak szacunku do pracowników produkcyjnych i niskie zarobki. We wszystkich innych ościennych firmach ludzie dostają na starcie wyższe stawki ( różnice dla doświadczonych pracowników dochodzą nawet do 1000 zł brutto) + do tego prywatna opieka medyczna i bogatszy pakiet socjalny. Nie słuchajcie bredni typu, że u nas są max dwie zmiany i wolne weekendy - nie jest to w ogóle atrakcja w dzisiejszych czasach. 3/4 pracowników z długoletnim stażem nie pracuje już w tej firmie z uwagi na niemożliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia, które w dodatku jest co chwile obcinane przez niemożliwe do osiągniecia targety, kosmetyczne błędy jakościowe spowodowane wiecznym brakiem części ( kierownictwa to nie obchodzi) i brak, powtarzam to brak szkoleń i wdrożenia nowego pracownika do pracy. Na serwisie została garstka pracowników z długoletnim stażem, wszyscy kumaci ludzie z umiejętnością napraw sprzętu elektronicznego pracują w normlanych serwisach za lepsze pieniądze. W chwili obecnej projekt wspomaga się pracownikami ze wschodu, którzy powodują tylko chaos i więcej błędów jakościowych. Podsumowując, jeżeli interesują Cię zarobki na poziomie 1800 zł, brak szkoleń, szacunku, niepewność zatrudnienia ( projekt idzie na dno przez spadającą jakość i rotacje pracowników w tym długoletnich pracowników biurowych, żaden z inżynierów którzy ściągali ten biznes do Polski już nie pracuje lub jest na wypowiedzeniu, tak samo menadżerowi którzy tworzyli fundamenty tej firmy już nie pracują), brak wizji na firmę i nowych rentownych projektów, tylko wieczne chwalenie się w jaki to struktury weszliśmy i, że jesteśmy częścią poważnej firmy co nie ma w ogóle przełożenia na zarobki. Powtarzam, firma na krótki okres ok, na dłużej to niestabilny, co chwile zamykający projekty, zwalniający ludzi pracodawca ( wyjazdy do niemiec śmiech na sali ). Pozdrawiam wytrwałych.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
asia

dział napraw drukarek, dekoderów oraz telefonów komórkowych na czym ta praca polea

@asia

Naprawiasz drukarki lub dekodery. Tydzien bedziesz miala szkolenia potem sobie radzic musisz sama,wyrobisz norme masz premie nie wyrobisz nie masz i to niezaleznie czy twoja wina czy awaria na linii padl ci komputer braklo podzespolow. Tam sie nikt nie zaglebia w szczegoly. Normy nie ma to nie ma premii. Druga sprawa ludzie, niby mili i z usmiechem ale jak trzeba to uprzejmie doniosa , raczej praca na chwile jak juz, kokosow nie ma i nie bedzie,a na norme czasem trzeba sie natyrac, wszystko zalerzy jak mocno zniszczony sprzet ci sie trafi do naprawy.

@asia

Generalnie wyglada to tak. Tydzien masz w cudzyslowiu szkolenie potem idziesz na linke i radz sobie sama, zrobisz norme to masz premie nie zrobisz nie masz premii. To czy bedzie to wina jakiejs awarii czy braku czesci lub mocniej uszkodzonych sprzetow nie ma kompletnie znaczenia,winny jest zawsze pracownik.kierownik wiadomo winy na siebie nie wezmie bo nie bedzie sie podkladal brygadzista toże. Walnie ci komputer informatyk moze go naprawi zaraz a moze za dwie godziny,masz przestoj bo magazyn zawalil z dostawa urzadzen nikogo to nie obchodzi, nie ma normy nie ma premii. Na poczatku ci co juz tam kumaja co wymienic w uszkodzonym sprzecie to ci podpowiedza ale jak im sie norma obsunie to juz na pomoc czasu nie bedzie czasem wymienisz wadliwy element na inny najczesciej z odzysku i sprzet dalej nie dziala to kombinujesz skad wziac dobry nastepny podzespol. Ludzie rozni niby sie do ciebie usmiechaja ale z drugiej strony jest tam duzo uprzejmie donosze. Rotacja ludzi bardzo duza . Co do placy, jak ci pasuje 1800 na reke to dostaniesz plus minus oczywiscie powyżej to z premia ale sie nie napinaj bo sie zawiedziesz, nie znaczy to ze jej nie ma,ale jak ci ja obetna a masz swiadomosc ze nie z twojej winy to troche mozna sie zdenerwowac.decyzja twoja.

na działy napraw drukarek, dekoderów oraz telefonów komórkowych

asia

na czym pola praca w ANOVO czy może ktoś opisać

@asia

To zalezy na jakim dziale. Magazyn,serwis ?

@Aksik

na działy napraw drukarek, dekoderów oraz telefonów komórkowych

Wiktor

Ogloszenie pracy na magazynie anovo,podpowie ktos ile mogę zarobić,jakie są warunki atmosfera przełożeni?

@Wiktor

Na magazyn co chwile przyjmuja bo tam jest dno totalne. Za duzo tego by to opisac. Odradzam.

iks_plus

Tam jest kaszana straszna... doświadczeni i długoletni pracownicy odchodzą i nikt ich nie zatrzymuje... biuro myśli, że odchodzą bo taka kolej rzeczy, zaś prawda taka, że odchodzą bo się ich nie szanuje za dobrą prace, za doświadczenie jakie nabyli i rzetelność oraz za... kasę. Wieczne obiecanki o podwyżkę, a jak przychodzi co do czego to dostają 50zł brutto premii. W sąsiadujących zakładach oraz tych o podobnym profilu jest zdecydowanie lepiej już na starcie. W kadrach i biurach rządzi kolesiostwo... planiści to mają klapki na oczach i zero doświadczenia, a menagerowie prawią tylko kazania i karzą ludzi za byle co... tam nawet grożą ludziom za to że się głośno śmieją... Pracownicy zgłaszają informacje o brakujących komponentach, dzięki którym planów miesięcznych nie można wykonywać... części brak, a kto dostaje po premii za niewykonanie normy? ... no pracownicy... Zebrania z załogą to tylko chwalenie się w jakie spółki weszliśmy, ilu ludzi zatrudniliśmy, co planujemy i że jabłka rozdają... a jak padają pytania o kasę to cisza... finalnie jest tak, że jak już coś jest źle, to tylko pokazują słupki z wykresami i straszą przechodzeniem na systemy zmianowe i nadgodziny.... Pozdrowienia dla wytrwałych !

olek
@iks_plus

to dlaczego tam jeszcze tyle ludzi pracuje skoro jest tak żle może niech sie pracownik wypowie na ten temat

@olek

Maja niskie oczekiwania placowe,albo nie chce sie czegos poszukac,a moze lenistwo. Fakt ze place slabiutkie .

iga

czy są przyjęcia do anovo?

@iga

Dzień dobry, W tym momencie prowadzimy rekrutację na stanowiska operatorskie na działy napraw drukarek, dekoderów oraz telefonów komórkowych. Zapewniamy ciekawą pracę, w systemie jedno bądź dwu zmianowym, benefity oraz wiele ciekawych rozwiązań - jeśli jest Pani zainteresowana praca w naszej firmie zapraszam do kontaktu: tel. 0713161818 @ rekrutacja@anovo.com Zapraszamy - chętnie odpowiemy na wszystkie Pani pytania!

Aksik

Oferta raczej uboga. Karta multisport? To moze choc dodajcie miske ryżu!

SOLUTIONS FOUND • PROMISES KEPT

ANOVO POLSKA  Spółka z o.o - jesteśmy firmą, która zajmujemy się serwisowaniem sprzętu elektronicznego.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

- OPERATOR SERWISU – SERWIS TELEFONÓW

- OPERATOR SERWISU – SERWIS DEKODERÓW

Co wyróżnia naszą firmę wśród innych pracodawców:

- Umowa o prace, po upływie 15 miesięcy – umowa na czas nieokreślony,

- Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (WOLNE WEEKENDY),

- Wiek nie ma znaczenia,

- System szkoleń – profesjonalnie przygotujemy Ciebie do nowych obowiązków,

- Ścieżka rozwoju i awansu - przygotowana indywidualnie dla każdego pracownika

- Cenne doświadczenie - u Nas możesz je zdobyć i odkryć swoje umiejętności

- Atmosfera - jest dla Nas ważna, dbamy o nią organizując miedzy innymi spotkania      integracyjne,

- Doceniamy Twoja lojalność względem firmy – premia za staż pracy

- Dbamy o Twoją sprawność fizyczną – Karta MultiSport

- Dbamy o Twoje zdrowie – Opieka Medyczna ENEL-MED

Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta skontaktuj się z nami:

Tel: 0713161818

E-mail: rekrutacja@anovo.com

Tradycyjna poczta/osobiscie: Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20C, 55-080 Kąty Wrocławskie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

czlowiek

Traktujecie ludzi jak śmieci, nie przestrzegacie Prawa Pracy i płacicie takie grosze, że ledwo można z tego wyżyć. Ch. wam w D.

aksik

Bardzo ladna reklama. Kiedys widzialem podobna. Amber-gold z nami zbudujesz przyszlosc.

ola

witam prosze o informacje na czym polega praca w anovo

Axik
@ola

Ola. Wystarczy przeczytac w opiniach. Pytanie jakie masz aspiracje. Jesli wystarcza ci srednio 1800zl na reke,zachwycaja cie bony na swieta i uwazasz ze nic juz wiecej nie chcesz osiagnac to jest to firma dla ciebie. Lecz jesli myslisz powaznie o swojej przyszlosci i chciala byc cos osiagnac to nie marnuj czasu,mlodosc nie trwa wiecznie.

ola

na czym polega praca w anovo

@ola

Zapraszamy do kontaktu rekrutacja@anovo.com tel.7131618181. Wszelkich informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej!

Aktualność

Firma Anovo specjalizuje się w dostawach usług związanych z przedłużaniem cyklu życia zaawansowanych technologicznie produktów oraz rozwiązań logistycznych optymalizujących czas i koszty ich dostaw.

Świadczymy usługi zarówno dla globalnych producentów poszukujących partnera, który zagwarantuje użytkownikom najwyższy poziom usług posprzedażowych jak również pomagamy indywidualnym konsumentom przywrócić do życia wadliwe produkty.

Projekty serwisowe oraz logistyczne związane z branżą elektroniczną to nasza specjalność!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że ANOVO to:

A – jak akceptacja – szanujemy, iż Twoje potrzeby są najważniejsze!

N – jak  nowości – nie są nam obce!

O – organizacja – zgrany zespół ekspertów gotowych podjąć każde wyzwanie!

V – jak VIP – każdy klient jest wyjątkowy!

O - jak orientacja na klienta – indywidualne podejście w wyborze optymalnego rozwiązania dla klienta!

Wrocławianin

A to jeszcze ta firma istnieje ?? Liveboxy jeszcze ktoś naprawia ??? Ta maszyna do BGA jeszcze żyje ?? Bo procki nie chciały startować. na tej prostej Wellerce szły elegancko. (usunięte przez administratora) Firma to dobra praktyka dla elektronika ale tylko aby się nauczyć i iść dalej. Tak jak Pan Rysiu ja i inni. Najbardziej mnie wk..... kasperski na komputerze , trzebabyło botować się z hirensa aby dziada wywalić. Nie szło pracowac na kompie. I ten kolorowy Imanager , takiego brzydkiego programu nigdzie wiecej nie widzialem Pozdro z nieistniejącej już chyba linii Liveboxów

Aktualność

Firma ANOVO umożliwia swoim pracownikom naukę języka angielskiego poprzez platformę e-learningową. Zapraszamy do nauki języka:)

Anovo123+

Ludzie ogarnijcie się, potraficie tylko narzekać.. wszystko zależy od tego jak kto podchodzi do pracy. Ja osobiście na prace w anovo nie narzekam, pracowałam w innych firmach i uwierzcie, ze tak kolorowo tez nie jest, zarobki nie są złe w porównaniu do wykonywanej pracy. U mnie na dziale (STB) atmosfera zajeista, zawsze we wszystkim można się dogadać. Wiadomo kiedy jest potrzeba trzeba przycisnąć, a możliwości awansu tez są szerokie nawet bez znajomosci, tylko trzeba chcieć ;) ja prace polecam zaznaczając ze na STB bo hp to porażka

@Anovo123+

Pewnie i praca lekka, tyle ze lata leca nikt nie mlodnieje a z wyplaty w anovo mozna sie spodziewac max 500zl emerytury na starosc. Wiec jest to truchtanie w miejscu i marnowanie swojej przyszlosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.