Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

junior

Kasiu to te ciebie przekwalfikowali na operatora serwisu z twoim doswiadczeniem beznadziejnym

sYLWIa_bURCZYMUCHa
@junior

zostaw kasie to kobieta ktora zadnej pracy sie nie boi* podpierdalanie trzeba miec w krwi albo sie z nim urodzic, to kobieta na odpowiednim stanowisku w firmie ANOVO , w biedronce by sie nie nadala ZE SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI

@sYLWIa_bURCZYMUCHa

Co sie czepiacie kasi, tam na serwisie czy magazynie kolega podpierdala kolege kolezanka kolezanke. To jest chyba motto pracownikow anovo. A swoja droga skoro jest tam tak zle to czemu sie tak kurczowo trzymacie tej maloplatnej pracy skoro w firmach osciennych mozna spokojnie zarobic 2,5 a z nadgodzinami spokojnie 3 tys. Zasiedzenie czy nieudolnosc w szukaniu lepiej platnej pracy?

Dorotka i Zenon

dzial HP dla jasnosci , W Biurze kolesie Igorek z wojtusiem NIEROBY od nich az kipi * (Niie zyby sie niemyli )zeby wpiedolic mojej kolezance nagane z wpisem do akt z byle powodu, a szef ma chyba klapki na oczach

@Dorotka i Zenon

Co sie zalisz, masz ( usunięte przez administratoragrosze i tyle,a jak ci tak bardzo nie pasuje to zmien prace,

Hanna

@lola zastanawiasz się, jak wygląda praca w A Novo Polska. A jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od konkretnego stanowiska.

nie_polecam
@Hanna

Nic bardziej obłudnego, "że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od konkretnego stanowiska". Jeżeli obowiązują, narzucone przez kierownictwo ANOVO , nieprzychylne pracownikom standardy pracy, to dotyczy to każdego stanowiska na produkcji. Pracownik w tej firmie jest traktowany jak bezmyślny robol, który ma akceptować każdą głupotę zarządzających. Ma nie myśleć, a jedynie produkować w ilościach, które nie mają nic wspólnego z rzetelnymi przeliczeniami, a tylko z normami wyssanymi z palca przez bezmyślnych i leniwych inżynierów. W trakcie audytów wydajność spada drastycznie, bo brygadziści i kierownik nakazuje produkcji pracować zgodnie z zaleceniami klienta. Czy takie podejście do businessu daje gwarancję, że na jakimś konkretnym stanowisku będzie inaczej niż opisałem?

nie_polecam

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której będziesz bogiem, tzn. będziesz musiał produkować i wykonywać targety z niczego, bo głównych części zamiennych zaopatrzenie nie zamawia. Jeśli chcesz poczuć się ważny, bo inżynierowie wiedzą mniej o produkcie od monterów. Jeśli chcesz, aby kierowali Tobą ludzie bez przygotowania zawodowego i testowali na Tobie swoją głupotę. Jeśli chcesz słuchać, jak złotousty dyrektor jednego dnia mówi, że jest (usunięte przez administratora) a drugiego zwolni Cię i dwudziestu innych pracowników. Jeśli chcesz zarabiać mniej niż w innych firmach w regionie, na podobnych stanowiskach. Jeśli chcesz ponosić winę za wszystkie błędy swoich przełożonych i ich odrealnione decyzje. To ta praca jest idealna dla Ciebie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
dżiowaniwiskonti

Siedzą sobie w biurze kolesie po znajomości i tylko zwalają winę na zwykłych ludzi, a sami palcem nie kiwną żeby coś polepszyć. Jedyne co potrafią to zainstalować nowe kamery, znaleźć nowe powody, żeby zgnoić ludzi i zabrać premię. Brak części nie jest dla nich powodem dla niewykonania targetu i cwaniakują zza biurka. Każdego traktują równo, tzn. jako kogoś kto celowo nie wykonuje ich poleceń z kosmosu. Kadra zarządzająca niekompetentna, inżynierowie z przypadku, a wina zawsze po stronie zwykłych ludzi z linki bo oni uważają się za świętych i nigdy nie przyznają się do błędu. Nie szanują w ogóle pracowników, nawet jak ktoś pracuje dłużej to będą gadać, że rynek pracy pozwala im na ciągłe zmiany. A prawda taka, że już nawet ludzie z Nysy nie chcą tutaj pracować, Ukraińców też coraz mniej. Obiecali jedną zmianę od marca i jak zwykle słowa nie dotrzymali wycierając sobie mordy ludźmi z linki, że oni są wszystkiemu winni.

@dżiowaniwiskonti

W biurze siedza moze i kolesie ale przynajmniej nie kapuja jeden na drugiego tak jak ci na lince. Juz nawet na zebraniu brygadzistka wam powiedziala ze donosicie jeden na drugiego, z reszta jak awansowala na brygadziste to tez jej d.... obrobilo 3/4 linki i latalo z petycjami. A jak nie pomoglo to nagle zaczeli udawac wielkich kolegow. Zawisc ,zlosliwosc i kapowanie jeden na drugiego. Glowne cechy pracownika anovo Na szacun to trzeba zasluzyc a falszywcow nikt nie bedzie szanowal

lola

Jak wygląda praca czy może ktoś napisać?

Hanna

@osto, a na jakim stanowisku pracowałeś w A Novo Polska? @pracująco-leżący, podsumowując poleciłbyś pracę w tej firmie innym?

pracująco-leżący

Mi się od zawsze podobały stwierdzenia że firma się ciągle rozwija, widomo nie od dzis ze prawdziwy biznes to nie tylko kasa ale też pewne umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach 70% firm dotyka problem braku dobrych ludzi do pracy lecz tylko w anovo szukają bo sie ciągle rozwijają :) jedyna firma na świecie ktora nie ma problemów kadrowych a nadgodziny i pogonie za dopięciem wysyłki prawie co czwartek to sa robione dla zabawy :) Firma strukturę i pomysł na biznes ma ale zarządzający niestety się lekko pogubili wiele nietrafionych decyzji przy awansach lub awanse po koleżeńsku sprawily ze tam sie zrobiła taka atmosfera jak w patologicznej rodzinie stad w ogłoszeniach wzmianka o rodzinnej atmosferze zapewne...

osto

Firma, niepoważna i niestabilna już któryś raz po 15 miesiącach zamiast przedłużyć umowę na czas nieokreślony to wywalają ludzi. Miałem okazję tam pracować zasiedziałem się trochę i dopiero wychodząc na rynek pracy zobaczyłem jak bardzo się marnowałem, zarabiałem 1700-2000 na rękę i zmieniłem na 5200-5500 na rękę (po okresie próbnym) co prawda inna branża, ale nie posiadam bóg wie jakiego wykształcenia więc uważam że to duża zmiana. Co do atmosfery to źle nie jest, też zależy też czy ktoś idzie do pracy przyjaciół szukać czy po prostu robić swoje i do domu. Co do awansów i możliwości rozwoju to nie ma absolutnie żadnych żadnych. Jest operator i monter a teraz chyba wszyscy robią jako monter. Co do podwyżek to nie ma żadnych, jak kwota najniższa krajowa się podnosi to oni wyrównują do najniższej krajowej ale wtenczas obcinają premię (np. było 1850 + 20% premii jest 2000 + 12% premii) a oczywiście otrąbione zostały WIELKIE PODWYŻKI :) Tak samo jak podnosili targety, ktoś tu już to dobrze opisał że na starych modelach obniżyli dużo a na innych podnieśli ale w ogólnym rozrachunku była obniżka, to coś jak promocja w markecie i naklejka że przecena z 1000 zł na 850 a pod tą naklejką jest stara z ceną 750 :) po prostu zatrudniają ludzi i myślą że mają do czynienia z naiwnymi. Znałem i obecnych inżynierów i brygadzistów i tych którzy zostali brygadzistami i inżynierami, personalnie fajne chłopaki ale w pracy mocno niektórym poodbijało, po prostu niektórzy nie nadają się do rządzenia a rombek jakiejś władzy zmienia człowieka o 180 stopni i niestety tutaj mamy w 95% przypadków taki model, że najpierw jest kolega, gadki itp a gdy dostaje jakąś funkcję już wyżej s.ra ni (usunięte przez administratora) ma. Z drugiej strony co do niektórych to jedyne co ich w życiu dobrego spotkało to awans w anovo (bo jakby nie było kilka osób awanse dostało) i praca za lekko więcej niż najniższa krajowa to i od razu sodówa do głowy uderza. Jeszcze bym podokładał kilku osobom ale mi się nie chce rąk do g.... wkładać :)

rr

komuś chyba na tym zależy aby ta firmę zniszczyć ............komu?

Nie mam pojęcia jak można pracować w takiej firmie. Jawne robienie ludzi w ch.... Ale jak sobie tak pozwalają to proszę bardzo. Wynagrodzenie na linii to 1850 brutto plus 20 % premii co daje 2220 brutto. Od stycznia jest podniesione wynagrodzenie zasadnicze do 2000 brutto. Ale co z tego jak dają aneksy do podpisania nowe gdzie premii jest już 12 %. Czyli 2000 brutto + 12% daje 2240 brutto. Czyli tak naprawdę 20 złotych brutto podwyżki. Nie dziwie się ludziom, że spierdzielają z tej firmy drucik. Spuszczają się ktoś wpada na audyt a tak naprawdę to same prostaki. Myślą, ze ludzie liczyć nie umieją. Niech nikt nie czyta i nie wierzy tym ogłoszeniom np na pracuj.pl. Już lepiej pracować w jakimś markecie bo i tu się trzeba nadźwigać drukarek itp. A i jeszcze jedno. W lidlu na starcie jest już 3000 brutto. Zostawcie tę gównianą robotę niech sami zapierdzielają albo (usunięte przez administratora) do swojego kraju. Mam nadzieję, że to będzie twardy brexit i zawiną się do siebie gdzie już nikt nie będzie chciał dla nich pracować. HEHEH Pzdr

Yzskrx

Napisze ktoś jak wygląda praca co trzeba robic i czy jest ciężko?

zal

Przykre to jest jak się patrzę co się dzieje w tej firmie. Zamiast się rozwijać to wszystko się cofa. Ludzie mają już dość,przez co większość przezimuje i podziękuje.

eKERT
@zal

dziwne co piszesz firma super presperuje, a ludzie sa tam bardzo mili i przyjaznie nastawienie obowiazuje na HP, dobrze zgrany zakład , TYLKO POZAZDROSCIC INNYM FIRMOM TAKIEJ ATMOSFERY JAKA TUTAJ PANUJE

Ajza
@eKERT

Może Ci się pomyliło i pracujesz na jakimś innym HaPeku? Pozdrawiam Cię serdecznie i oby to miejsce, o którym piszesz wciąż miało tak świetną atmosferę itp.

yzskrx

Witam ile w tej firmie się zarabia jako monter/serwisant drukarek ? bo chciałbym tam pujsc z kolegą ?

@yzskrx

ja dostaje 1900 a z nadgodzinami wiecej

Axe
@pracownik

Chyba w snach.

gfbfbeferwfwe

nie ten brodaty, taki inny co kiedyś pracował chyba 3 lata temu - ale on jest spoko a przynajmniej kiedyś był

Joanire

a ja bym chciała popracować w święta, mogli by cos takiego zrobić dla chętnych, bo nie każdy ma święta. Na pewno znalazło by się parę osób, którzy chętnie by dorobili do pensji , mogli by wyjść z taką inicjatywą dla pracowników.

gfbfb

Ponoć ten słodziak z jakości wrócił i został brygadzistą na hp ?

@gfbfb

Który słodziak z jakości? Ten kapuś z brodą?

Kompletny brak możliwości rozwoju. Awansują kapusie i lizusy.

Heheh

Weźcie się za robte a nie piszecie głupoty na temat kogoś kogo wogole nie znacie

nn

Zieje ogniem na nierobów ;) Kontroluje ludzi - normalne zachowanie osoby zarządzającej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.