Opinie o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DECERTO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DECERTO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECERTO Sp. z o.o. w Warszawa

...

Nie polecam. Cały czas te same nudne projekty.

Co sądzisz o atmosferze w firmie DECERTO Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

JavaDev

Atmosfera- brak. Razem trzymają się tylko Ci sprzed pandemii bo pracowali wtedy stacjonarnie. Teraz każdy sobie. Wynagrodzenia- poniżej rynku. Zresztą sam zobacz bo publikują widełki w ogłoszeniach.

Zuzanna
@JavaDev

Poważnie zdalny tryb tak relacje tu popsuł? :/ Firma nie myślała, żeby coś z tym zrobić? Bo jednak fajnie jest być jakkolwiek zintegrowanym, chyba praca milej idzie

HR Team
@JavaDev

Hej, organizujemy szereg aktywności aby integrować pracowników z dłuższym stażem i krótszym. Temu służą min. nasze Wakacje Decerto. Zespoły decydują same gdzie jadą - i to jest moim zdaniem mega fajne rozwiązanie, nikt nic nie narzuca. W tym roku można było wyjechać do Egiptu, nad Gardę, na żeglowanie po mazurskich jeziorach czy po prostu wyjść do teatru, na bilard czy na gokarty. To wszystko ma służyć poznawaniu się, budowaniu relacji z nowymi członkami zespołów, dzieleniu się pasjami. Jeśli zajrzysz na nasz profil na Linkiedin zobaczysz kilka relacji zarówno z wydarzeń sportowych jak i rozwojowych. Na pokładzie mamy gitarzystów, perkusistę, pianistę i kilka naprawdę dobrych głosów co powoduje, że wspólne wieczory nigdy nie są nudne i leniwe. Fanów gier karcianych czy planszówek jest chyba najwięcej, dlatego zimą to dla nas super opcja na spotkanie. Przed nami jeszcze w tym roku Majorka oraz wyjazd w Bieszczady. A o serniczkach, torcikach w biurze oraz innych bio specjałach wytwarzanych domową metodą przez naszych pracowników, którymi się częstujemy informujemy wszystkich na bieżąco, na naszym wewnętrznym kanale. Tego nie znajdziesz na stronach zew. - tego możesz doświadczyć pracując w Decerto.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DECERTO Sp. z o.o.?

HR Team

Na rozmowie kwalifikacyjnej nasz Rekruter Techniczny rozmawia z kandydatem o technologiach zgodnych z daną ofertą pracy. W przypadku rekrutacji na stanowisko Java Developera, kandydat ma przeważnie do wykonania code review, jest to dla nas szczególnie cenne zadanie, ponieważ w codziennej pracy, każdy nasz programista robi to przynajmniej raz dziennie . Oprócz tego rekruter weryfikuje znajomość teoretyczną i praktyczną technologi Javovych i około Javowych (Spring, Hibernate). Przeważnie jest to forma rozmowy o danym zagadnieniu lub krótkie zadanie programistyczne do rozwiązania. Cenimy pracowników posiadających szersze kompetencje, z tego powodu poruszamy również tematy programistyczne/informatyczne, takie jak bazy danych, SOAP/REST, Docker, Kubernetes, wzorce projektowe. Pytania są oczywiście dobierane indywidualnie pod kandydata i projekt w jakim miałby pracować.

Na jakie benefity można liczyć w DECERTO Sp. z o.o.?

SeniorDev

Tam nie ma benefitów. Za wszystko musisz płacić sam.

Zuzanna
@SeniorDev

Meh. :( A co innego za to można zyskać?

HR Decerto

Cześć! Benefity które czekają na ciebie w naszej firmie to: - Budżet rozwojowy 2 000,- pln netto / rok. - Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft. - Dofinansowanie do Opieki medycznej, Karty sportowej i Ubezpieczeń na życie. - Wewnętrzne szkolenia techniczne. - Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych - Wakacje Decerto :)

Grażyna
@HR Decerto

Trochę zrobiło się sprzecznie tutaj- jest ktoś kto może się wypowiedzieć jak to realnie jest z tymi benefitami? Ktoś podający się za firmę pisze o jakiś dodatkach, jednak wyżej widzę jasną informację, że takich dodatków nie ma. To jak jest naprawdę :D?

Klaudia
@Grażyna

To może ja się wypowiem ;) bo pracuję w Decerto już prawie 5 lat, wcześniej pracowałam w 4 innych firmach. Mamy tu całkiem spoko warunki ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej i multisporta. To są specjalnie wynegocjowane przez Decerto warunki dla pracowników firmy, a pakiety moim zdaniem są naprawdę szerokie. Płacimy za nie sami, ale zdecydowanie mniej niż byśmy chcieli je kupić tak z ulicy.. A z darmowych rzeczy mamy: budżet rozwojowy (rocznie po 2000 zł na osobę), dodatkowe darmowe wewnętrzne szkolenia TechFlashe, dofinansowanie certyfikatów, i najfajniejsze: wyjazdy integracyjne Wakacje Decerto (firma daje po 2000 zł na głowę rocznie i możemy sami sobie zorganizować wyjazdy integracyjne, albo np. pojechać na firmowe żeglowanie). I parę razy w roku różne imprezy integracyjne - firmowe i zespołowe. Nigdzie wcześniej nie miałam ani budżetu na rozwój, ani żadna firma nie płaciła nam za zagraniczne wyjazdy. :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECERTO Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Analityk Systemowo-Biznesowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Dev

Rekrutacja techniczna poniżej poziomu. Osobę z 10. letnim doświadczeniem pyta się o nieistotne bzdety z przed stuleci. Osoba techniczna nie przyjemna, nie zna projektu do którego rekrutuje. Pytania wg. klucza. Rekrutacja ma kolejny etap techniczny (sick!). Nie polecam, strata czasu.

@Dev

O kurczę, słabo :/ A dało się chociaż wytłumaczyć tej osobie Twój punkt myślenia? Chodzi mi o to, czy proponowane przez Ciebie odpowiedzi (bardziej istotne niż to, o co pytają) przyjęły się z aprobatą? Czy może jednak odpowiadałeś wg klucza żeby się odczepili i żeby przejść dalej?

@Dev

Cześć, Decerto jest software housem i realizujemy projekty dla dużych korporacji, zależnie od projektu, jeśli jest taka potrzeba zdarzają się dwa etapy rekrutacji technicznej. Bardzo nam przykro, że źle wspominasz rozmowę z rekruterem technicznym, zawsze staramy się tworzyć super atmosferę i weryfikować tylko najpotrzebniejszą wiedzę :)

Czy w DECERTO Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

HR Decerto

Cześć :) Jesteśmy elastyczni i również jest możliwość współpracy na zasadzie B2B.

Zofia
@HR Decerto

Ale kontrakt jest wtedy podpisywany z Wami, czy z firmą - powiedzmy - docelową? Komu pracownik wystawia faktury? :)

@Zofia

Zofia, zatrudniamy w Decerto. Każdy z naszych pracowników oraz współpracowników (B2B) jest pełnoprawnym członkiem #DecertoTeam :)

Anonimowy

Uwaga na tą firmę. Podobnie jak w innych postach uważam czas spędzony w Decerto za stracony. Firma posiada projekty które sprzedaję jako usługę, jest to jednak typowa kontraktowania. Jesteś przede-wszystkim zasobem na którym zarabia firma oddając Cię do jakiegoś korpo. W związku z tym firma nie mówi prawdy o projektach, aby tylko zatrudnić pracownika i wywiązać się z umowy. W firmie jest bardzo duża rotacja. Możesz tam spotkać przede wszystkim stare projekty lub też projekty prowadzone przez studentów. Firma boryka się z brakiem programistów którzy posiadają duże doświadczenie (np. ponad 6 lat doświadczenia). Skutkuję to tworzeniem bardzo słabego kodu i złym prowadzeniem projektów. Stanowiska kierownicze zajmują osoby młode bez doświadczenia. Przed zatrudnieniem upewnij się do jakiego projektu trafisz, i spędź dużo czasu na rozmowę z reketerem na ten temat. Na plus jest to że posiadają budżet rozwojowy oraz wysyłają pracowników na wycieczki integracyjne.

@Anonimowy

Cześć! :) Na początek, odniosę się do informacji o braku doświadczonych osób w firmie. Spójrzmy na liczby – one powiedzą lepiej za mnie. Doświadczenie naszych developerów: - Osoby z doświadczeniem ponad 10 lat stanowią 30 % - Osoby z doświadczeniem ponad 5 lat ale mniej niż 10 lat to 43 % - Osoby z doświadczeniem do 5 lat stanowią 27 % Myślę, że już to wskazuje, że Twój komentarz i wnioski niestety mijają się z prawdą. Natomiast odniosę się do reszty, aby nie pozostawić wątpliwości. Decerto jest software housem. Realizujemy projekty dla dużych korporacji, można więc byłoby uznać, że częściowo masz rację. :) Jednak… Projekty są realizowane w 100% przez nasz zespół, oznacza to, że zarówno kierownik projektu, developerzy, analitycy czy testerzy są osobami pracującymi w Decerto. Zdarzają się nam się również projekty zewnętrzne – outsource, o czym jest wyraźna mowa w ogłoszeniu. Aby wiedzieć czy dany projekt jest wewnętrzny, czy zewnętrzny wystarczy przeczytać konkretną ofertę. Każda nasza rekrutacja (rozmowa techniczna) jest prowadzona przez lidera technicznego lub senior developera z konkretnego projektu. Więc jak najbardziej wiedzę o projekcie uzyskujesz z tzw. „pierwszej ręki”. Co do rotacji, złej jakości kodu, starych projektów – nie mogę się zgodzić. Po pierwsze, jeżeli rzeczywiście pracowałeś w Decerto, to wiesz że aktualnie prowadzimy kilkanaście projektów wewnętrznych (!), niektóre są całkiem nowe i jesteśmy na etapie kompletowania zespołu, inne zaś są cały czas rozbudowywane (np. o nowe moduły), niektóre są w fazie utrzymania (do nich aktualnie nie poszukujemy ludzi). Stawiamy na długotrwałą współpracę, zarówno z naszymi członkami zespołu, jak i z Klientami, a ta nie byłaby możliwa bez zachowania odpowiedniej jakości kodu. ;) Co do benefitów, zapraszam do zapoznania się ze stroną: https://www.decerto.com/pl/kariera, jest ich więcej ;) W razie pytań zapraszam do kontaktu: praca(at)decerto.pl Pozdrawiam, Anastazja

Push
@Anonimowy

Potwierdzam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DECERTO Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Od roku w Decerto

Z tego co zauważyłem w czasie współpracy z Decerto, wszystkie osoby które odeszły w 100% zrobiły to z własnej woli.

@Od roku w Decerto

Dobra, i co ich przekonało do zmiany pracy? Konkurencja lepiej płaci?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w DECERTO Sp. z o.o.?

Justyna- HR Decerto

Cześć :) Dziękujemy za pytanie. Wynagrodzenie w Decerto jest uzależnione od doświadczenia. W każdym ogłoszeniu o pracę podajemy możliwe stawki, adekwatne do poszukiwanego stanowiska. W razie dodatkowych pytań dotyczących warunków pracy w Decerto zapraszam Cię do kontaktu na praca (at) decerto.pl

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DECERTO Sp. z o.o.?

HR Decerto

Aktualnie nie mamy aktywnej rekrutacji dla osób bez doświadczenia. Zachęcamy jednak do śledzenia naszej strony, gdzie pojawiają się wszystkie aktualne oferty. Oferty dostępne tutaj: https://www.decerto.com/pl/kariera Można również odzywać się do nas bezpośrednio i wysłać swoją aplikację na adres praca(at)decerto.pl. Odpowiadamy na każdą aplikację i w przypadku braku wolnych wakatów na interesujące Ciebie stanowisko, otrzymasz od nas prośbę o wyrażenie zgody na kontakt w przyszłości - po to, abyśmy mogli wrócić do Ciebie jak tylko pojawi się wolny wakat. Pozdrawiamy, Zespół HR Decerto

Czy firma ma dużo minusów jeśli chodzi o zatrudnienie ?

Na plus
@Michał

Same plusy

Adaś

Czy są jakieś szkolenia rozwijające pracowników ?

Czołem! Jak przeszliście rekrutacje w tej firmie, sprawdziło się wszytsko to co było powiedziane w czasie rekrutacji czy na ładnych słowach rekrutera się kończy? Może ktoś powiedzieć czy jest ostra rywalizacja i jak jest z wynagrodzeniem. Zastanawiam się też czy firma jest dość stabilna bo teraz to różnie bywa. :)

Inny

Z Decerto mam negatywne wspomnienia. Dla mnie ta firma to (usunięte przez administratora) mimo iż pracowałem w niej z zapałem. Natomiast kilka rzeczy do przemyślenia dla kandydatów, - jeśli chcesz pracować z mega starym kodem to Decerto jest dobrą opcją. Myślisz że Java 8 to coś super nowego - cóż systemy w których będziesz pisać oprogramowanie dopiero do niej migrują. - myślisz o awansie - pewnie dostaniesz go bo Twój poprzednik na nowym stanowisku poszedł pracować gdzie indziej :) - czy jest wsparcie rozwoju - oczywiście jeśli tylko klient za to zapłaci albo sam sfinansujesz sobie szkolenie - rekrutacja - temat bajka raczej nie spodziewaj się genialnych ludzi bo i firma genialna nie jest to zwykła kontraktowania Czy warto tam pracować moim zdaniem nie. Uważam czas spędzony w Decerto za stracony.

@Inny

Cześć, przykro nam, że Twoje wspomnienia ze współpracy z Decerto nie są pozytywne. Każdy z nas ma inne oczekiwania, a więc i odczucia w czasie lub po zakończeniu współpracy z daną firmą. Informacje, których udzieliłeś są natomiast cenną wskazówką w kształtowaniu dalszych działań oraz budowaniu komunikatów wewnętrznych. Nie wiem kiedy zakończyła się Twoja współpraca z Decerto, dlatego też trudno mi się odnieść do konkretnych sytuacji, natomiast odniosę się do tego jaka jest sytuacja aktualnie. Ad.1 W żadnych z aktualnie prowadzonych projektów nie prowadzimy migracji do Java 8. W każdym z naszych ogłoszeń podajemy dokładny stos technologiczny w jakim prowadzony jest projekt. Każdy z kandydatów, jeszcze zanim zaaplikuje do pracy, ma więc tę wiedzę. Dodatkowo staramy się możliwie dokładnie opisać sam projekt – jeżeli w ogłoszeniu brakuje jakiejkolwiek informacji, która interesowałaby kandydata, nasze rekruterki chętnie odpowiadają na pytania i przekazują wszystkie informacje. Ad. 2 Kwestie awansów opisałam już wcześniej. Pracuję w firmie od 2015 roku i w tym czasie nie było sytuacji, gdzie osoba aspirująca na rolę lidera technicznego (bo wnioskując po wpisie to właśnie o tej roli mowa) nie dostała możliwości rozwoju w tym kierunku. Oczywiście rola ta wiąże się nie tylko z większą odpowiedzialnością i zakresem pracy, ale też od lidera technicznego wymagamy odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Osoby, które chciałyby objąć taką pozycję, jednak nie są na nią jeszcze gotowe – otrzymują plan działań, który będzie umożliwiał jej objęcie w ustalonym terminie. Ad. 3 Od kilku lat w firmie z powodzeniem funkcjonuje tzw. „budżet rozwojowy”, z którego skorzystać może absolutnie każda osoba współpracująca z firmą. Decyzję o tym na co przeznaczyć budżet podejmuje każdy samodzielnie – może to być zarówno szkolenie, dodatkowe narzędzia do pracy, kursy oraz inne rzeczy które podniosą komfort pracy. :) Ad. 4 Rekrutację do projektów prowadzą liderzy techniczni zespołów. Rekrutacja jest jednoetapowa a sama rozmowa trwa około 1 godzinę. Taka forma współpracy sprawdza się bardzo dobrze i daje szereg korzyści m.in. kandydat od razu wie z kim będzie pracował a dodatkowo na spotkaniu (w biurze lub online) może uzyskać wszystkie informacje o projekcie – od strony technicznej. ;) Większość projektów prowadzonych przez Decerto to projekty wewnętrzne, w całości realizowane przez nasz Zespół. Część projektów realizowana jest z biura Decerto, część prowadzona bezpośrednio w siedzibach u Klienta – co ma swoje zalety ale również wady. Projekty realizowane w modelu outsource, również się zdarzają. Każdy ze współpracowników wie dokładnie do jakiego projektu dołączy i czy jest to projekt wewnętrzny czy też kontrakt. Niezależnie jednak od tego czy projekt jest wewnętrzny czy też zewnętrzny – wszystkich traktujemy tak samo, każdy stanowi ważną część #DecertoTeam oraz każdemu oferujemy takie same benefity jak: Budżet na rozwój; budżet na certyfikaty; od 2019 roku działa również nowy, innowacyjny program wyjazdów integracyjnych (program w całości tworzony przez Zespół Decerto z jego inicjatywy); prowadzone są wewnętrzne hackatony oraz techflashe; a także oferujemy standardowe benefity (multisport/opieka medyczna/ubezpieczenie na życie). Zespół jest zgrany – co również jest ogromnym „benefitem”, okazji do spotkań „po godzinach” mamy niemało, każdy znajdzie coś dla siebie. :) Osoby zainteresowane ofertą firmy, możliwościami które daje zapraszam do kontaktu: praca (at) decerto.pl, chętnie opowiemy jak to wygląda u nas „od kuchni” i odpowiemy na pytania.

Ile jest zmian w DECERTO Sp. z o.o.?

tabul

Jakie zmiany masz na myśli? Dość mocno okrojone pytanie, możesz je rozwinąć?

Anita

Czy są perspektywy awansu tutaj?

Odpowiedź
@Anita

Z tego co wiem to nie awansuja ludzi

Czesław
@Odpowiedź

Czyli firma nie umożliwia swoim pracownikom rozwoju zawodowego w swoich strukturach? A czy funkcjonuje system premiowania i jeśli tak, to od czego jest on uzależniony?

@Anita

Odnośnie perspektyw rozwoju zawodowego oraz awansów. Jest to dość ogólnie postawione pytanie, nie jest bowiem wskazane stanowisko, o którym mowa. Postaram się zatem odpowiedzieć bardzo ogólnie i zachęcam do doprecyzowania o jaki obszar / jakie stanowisko pytasz – jeżeli poniższa odpowiedź nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. W Decerto od zawsze stawiamy na rozwój naszych pracowników, zarówno w pojęciu ogólnym (udział w szkoleniach/konferencjach/kursach certyfikacyjnych – ułatwia to też szereg benefitów, które oferujemy), jak również rozwój pionowy w szczeblach organizacji (objęcie stanowisk liderskich i rozwijanie kompetencji menadżerskich) i chętnie będziemy go wspierać. Jednak podstawą do tego jest własne zaangażowanie każdej z osób, chęć rozwoju i pomysł na siebie. Co 6 msc. każda osoba z naszego zespołu ma przeprowadzaną tzw. rozmowę okresową. Zadaniem takiego spotkania jest udzielenie sobie wzajemnego feedbacku w zakresie pracy w danym projekcie, pracy w firmie, współpracy w zespole, wskazania obszarów do poprawy oraz tych, które tego nie wymagają. Zaznaczę tutaj również, że nie jest to rozmowa oceniająca (takich bowiem w firmie nie prowadzimy), lecz rozmowa która ma na celu polepszanie warunków współpracy obu stron. Takie spotkanie jest też dobrą okazją do rozmowy na temat kierunków rozwoju. Jeżeli mowa o stanowiskach technicznych, rozmowę o podnoszeniu kwalifikacji przeprowadza lider techniczny zespołu, w przypadku chęci awansu w strukturze firmy – a więc możliwościach objęcia roli liderskiej można również porozmawiać bezpośrednio z Zarządem firmy, który jest obecny w projektach i na bieżąco zapoznany z sytuacją. Aktualnie w każdym z naszych zespołów wewnętrznych (ale nie tylko) są osoby na stanowiskach liderskich (PM-owie oraz Liderzy Techniczni) – w większości są to osoby które mówiąc potocznie „awansowały”. Osoby takie mają możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach kadry Menadżerskiej (raz w miesiącu) gdzie dzielą się ze sobą nawzajem wiedzą z różnych obszarów działania oraz podnoszą kompetencje. Na spotkaniach liderów, jest obecny również Zarząd firmy, który dzieli się informacjami dotyczącymi tego co dzieje się w firmie i pokazuje szerszą perspektywę działania firmy, wychodzącą również poza poszczególne projekty. Osoby, które wykazują chęci rozwoju w kierunku lidera oraz takie, które mają potencjał do objęcia roli liderskiej (może to być zarówno lider małego zespołu [streamu] jak również lider całego projektu), są przez nas zauważane i zapraszane do rozmów dot. objęcia ww. roli. Nie jest to natomiast obligatoryjne, zdarzają się bowiem sytuacje, gdzie mimo dużego potencjału, ktoś nie ma chęci przejmowania na siebie odpowiedzialności, z jaką wiąże się rola lidera – to również dla nas jest w porządku i przyjmujemy taką informację. Nie każdy bowiem dobrze się czuje w takiej roli. Kwestia awansów jest zatem tematem bardzo indywidualnym i zależnym od osoby, której dotyczy. Można się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje (co za tym idzie zwiększać wynagrodzenie otrzymywane za wykonywaną pracę) ale nie awansować w rozumieniu ogólnym. Stawiamy na relacje partnerskie, słuchamy oczekiwań i nie narzucamy niczego. Jeżeli więc masz inicjatywę, pomysł na siebie i chęci, bardzo wiele możesz osiągnąć pracując w naszej firmie – zarówno podnosząc swoje kwalifikacje a co za tym idzie wynagrodzenie, jak i awansować w strukturze firmy. W firmie mamy wiele osób, które pokierowały swoją karierą czyli m.in.: rozwinęły się i objęły stanowiska liderskie w zakresie wykonywanych przez siebie prac, czy też przebranżowiły się z osoby pracującej w administracji na osobę techniczną (tester, analityk) - wszystko zależy od chęci, pracy, pomysłu na siebie oraz umiejętności komunikowania własnych potrzeb.

specjalista

Ogłoszenie na "administratora systemów" za 10-12k netto na FVAT, co daje 7100-8800 na rękę. O kilka tys za mało jak za DevOpsa - bo takie obowiązki były w ogłoszeniu. DevOps w tej chwili to 13-18k netto. Średnio.

@specjalista

Szukamy osoby na stanowisko Administratora IT, która chciałaby rozwijać się w kierunku DevOps. Głównym zajęciem na tym stanowisku jest Administracja Systemów natomiast zadania z pogranicza DevOps też mogą się zdarzyć. Wielu Administratorów Systemów IT posiada podstawową wiedzę z zakresu DevOps, a my dajemy szansę rozwoju w tym kierunku. Widełki w naszym ogłoszeniu nie są nigdy „sztywne”, jest to wynagrodzenie uśrednione. Dlatego zachęcamy do aplikowania i rozmowy. Zawsze na początkowym etapie rekrutacji (weryfikacji CV) kontaktujemy się z kandydatami pytając zarówno o ich doświadczenie w opisanym przez nas zakresie, jak również o oczekiwane wynagrodzenie. Osoby, które wskazują większe oczekiwania finansowe niż te zawarte w opisie, a które posiadają kwalifikacje wykraczające w stosunku do wskazanych w ogłoszeniu, nie są przez nas skreślane. Zachęcamy do udziału w rekrutacji oraz otwartej rozmowy o oczekiwaniach. Jeżeli pokażesz na spotkaniu, że jesteś odpowiednim człowiekiem na to stanowisko i osobą, która dobrze odnajdzie się w swojej roli i w naszym zespole, jesteśmy otwarci na negocjacje co do warunków współpracy. Co do samego wynagrodzenia 10 tys – 12 tys netto + vat. Przy prowadzeniu nowej firmy (mały ZUS) na rękę po odprowadzeniu podatków wychodzi: 7890 – 9500. Przy prowadzeniu działalności gospodarczej ponad 2 lata (pełny ZUS) na rękę po odprowadzeniu podatków wychodzi: 7300 – 8940.

Maria

Firma DECERTO poszukuje pracowników na stanowisko: TECHNICAL TEAM LEADER, SENIOR JAVA DEVELOPER, ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ. Jeśli nie jesteś zainteresowany żadnym z tych stanowisk, ale chciałbyś rozpocząć współpracę z DECERTO, możesz złożyć CV wysyłając je pod adres praca(@)decerto.pl Czy jest tu ktoś kto ma zamiar aplikować do DECERTO?

Janusz IT

Dzień dobry, Czy na rozmowach rekrutacyjnych na testerów weryfikujecie Państwo angielski? Pozdrawiam, Janusz

Klaudia
@Janusz IT

Dzień dobry, Na rozmowach rekrutacyjnych na testerów, jak i dotyczących innych ról, nie weryfikujemy języka angielskiego, jeśli nie jest językiem prowadzenia projektu. Większość naszych projektów prowadzimy w języku polskim, więc zazwyczaj nie ma konieczności posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy. Oczywiście warto pamiętać, że w naszej branży umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej jest wymagana. Jeśli zdarza się projekt z językiem angielskim - juz na początku, w ogłoszeniu lub zaproszeniu do rekrutacji, mówimy o wymogu znajomości tego języka, i wtedy oczywiście mamy obowiązek sprawdzenia jego poziomu. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Klaudia Gumieniczuk

monter
@Janusz IT

co jest przyczyną że do 2016 roku na stanowiska programisty przyjmowaliscie z ulicy nawet pracowników fizycznych fabryk a teraz już bardzo sekcji ujęcie najlelszych

@monter

sprostowanie.. co jest przyczyną że do 2016 roku na stanowiska programisty przyjmowaliscie z ulicy nawet pracowników fizycznych fabryk bez wykształcenia wyzszefo a teraz już tylko odpisujecie że nie projektów dla juniorów po politechnice??? naciiscie się na przyjmowaniu byle czego czy nie ma projektów dla juniorów

@absolwent

czy po prostu nie ma projektów dla juniorów

@absolwent

Dzień dobry @monter / @absolwent, W Decerto pracują najlepsi i nie sądzę aby coś w tym temacie się zmieniło. ???? Z tym, że określenie „najlepszy” nie jest zależne od posiadanego „papieru”. To, kogo potrzebujemy do konkretnego projektu, zależy od wielu czynników, m.in. specyfiki tworzonej aplikacji, fazy w jakiej jest projekt, oraz aktualnych potrzeb w zespole. Dotyczy to zarówno stanowisk programistycznych, testerskich, jak i pozostałych ról. Oczekiwania zatem co do kompetencji kandydatów mogą się różnić w zależności od projektu i roli która dana osoba ma objąć. Osoby, które dołączają do nas, od pierwszego dnia pracy są zaangażowane w projekt i kodują, dlatego też muszą posiadać odpowiednią wiedzę. Od lat zatrudniamy osoby, które wpisują się w nasze oczekiwania oraz takie, u których widzimy potencjał do szybkiego rozwoju. Warto też pamiętać, że niestety nie każdy abslowent studiów posiada wiedzę na poziomie jakiego oczekujemy od osoby z wykształceniem wyższym, zaś niejeden pracownik fizyczny ma duży potencjał i wiedzę już na początku swojej przygody z IT. Jest to kwestia zaangażowania kandydata w swój własny rozwój. Zwracamy się z prośbą o nie obrażanie osób, które wcześniej pracowały na innych stanowiskach i postanowiły się przebranżowić. Rekrutacja do naszej firmy jest trudna i mało osób dostaje propozycję zatrudnienia, zarówno na stanowiska seniorskie jak i juniorskie, propozycję dołączenia do zespołu otrzymują jedynie najlepsi kandydaci. Zawsze jednak staramy się dać pełny feedback i wskazać obszary, nad którymi warto popracować aby w przyszłości móc do nas dołączyć. Rozmowy rekrutacyjne w Decerto prowadzone są przez naszego CTO lub Lidera Technicznego konkretnych projektów, co wiąże się z tym, że proces jest krótki, zaś weryfikacja umiejętności sprawna. Jeżeli aktualnie nie udało się Panu otrzymać propozycji zatrudnienia, zachęcam do śledzenia naszych ofert, pracy nad sobą oraz aplikowania w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Anastasiya Samarets

@Anastazja

no nie aplikowalem bo nie mogę bo nie ma ofert stażu ani stanowisk juniorskich

Wiola
@Anastazja

najlepsi to pracują w google, facebook i amazon oraz nasa... coś Cie wodze fantazji poniosły ;)

@Wiola

Uważasz, że w Polsce jest tylko tych parę firm gdzie pracują najlepsze osoby? Zastanawiam się, na jakiej podstawie to oceniasz i dlaczego tak łatwo przychodzi Ci degradowanie ludzi, których nie znasz? Umiesz ocenić jakość pracy programisty na podstawie nazwy firmy? ;) Myślę, że warto popatrzeć szerzej. ;) Pomijając fakt, że nie każdy ma chęć pracować w tak dużych korporacjach, jak wymienione przez Ciebie - warto zostawić każdemu wolny wybór. Z całym przekonaniem mogę Cię zapewnić, że w Decerto pracują najlepsi ;) Pozdrawiam, Anastazja

@absolwent

Rekrutacja na stanowisko juniorskie została już pomyślnie zakończona. W firmie natomiast nie mamy ofert stażu, zapraszamy od razu do pracy (również w niepełnym wymiarze godzin). Jeżeli jesteś zainteresowany, możesz wysłać swoje CV - zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, na adres praca(at)decerto.pl. Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą jak tylko pojawi się odpowiednia oferta. Zawsze w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami zainteresowanymi pracą u nas, które aplikowały gdy nie było oferty dla nich. Warto więc zostawić kontakt do siebie. Pozddrawiam, Anastazja Samarets

Rafał
@Wiola

Nie każdy marzy o pracy w Googlu. Wszędzie możesz spotkać wymiataczy, w Decerto też. Burza o brak ofert dla juniorów? Idźcie do Googla lub NASA. ????

Ogólnie polecam. Płaska struktura, bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi (jeśli jest taka potrzeba). Szybki proces rekrutacji, zarząd włącza się aktywnie do rekrutacji od pierwszych etapów, co jest raczej rzadkością). Atmosfera raczej software house'owa, brak nacisku na działy (co nie znaczy, że nie trzeba się starać). Firma zajmuje się rozwojem wewnętrznych produktów IT, ale częściowy outsourcing programistów do klientów też występuje. Dla niektórych minusem może być lokalizacja - w zasadzie ścisły Mordor.

Zostaw merytoryczną opinię o DECERTO Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DECERTO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DECERTO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECERTO Sp. z o.o.?

DECERTO Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa