Opinie o Remzap Sp. z o.o. w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Remzap Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Remzap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remzap Sp. z o.o. w Puławy

Jhahh

Masakra nie polecam

Bartosz

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum?

Aneta

@Pracownikchętnie usłyszymy więcej na temat tego jak w Twojej perspektywie wygląda praca Remzap. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Wincyj

No i dobrze, że wyjaśniasz, zawsze się przyda czegoś dowiedzieć, nie jest to zły pomysł, czekam więc

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Remzap Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
zennon

czy wiadomo cos czy potrzebuja do pracy? nie zgadzam sie z waszymi opinniami

olaf

praca w tej firmie jest dla mało ambitnych choć firma jest wypłacana ale klimat panuje podobny do eleltropaksu p.J.

lechu

patrzac na nasz rynek pracy to nie jest źle. w paru różnych firmach z branży pracowalem i naprawde tu nie ma co narzekać. jak ktoś ma fach w reku odrobinę obycia w temacie i chce pracować to jest robota dla niego

Administrator REMZAP

Proszę o nie zamieszczanie na niniejszym forum żadnych treści reklamowych, a w szczególności treści pochodzących z oficjalnych materiałów reklamowych REMZAP. Niniejsze forum jest przeznaczone do wymiany opinii o firmie i nie służy celom reklamowym. Z góry dziękuję.

olek

REMZAP Sp. z o. o. to firma z prawie 50-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 500 pracowników, oferująca usługi i produkty dla największych przedsiębiorstw z branży chemicznej, petrochemicznej, cementowej, energetycznej, spożywczej i innych. W ciągu prawie 20 lat samodzielnej działalności znacząco rozbudowali zaplecze sprzętowe i materiałowe, stając się istotnym podmiotem na rynku utrzymania ruchu i inwestycji w przemyśle.

herm

No właśnie problem w tym, że nie za bardzo wiem, czy istnieje takie stanowisko, a nawet jeśli istnieje, jak o nim napisać. Chciałem do tych rusztowań... Wiecie może jak to się fachowo u nich nazywa i czy w ogóle jeszcze na to stanowisko przyjmują i jak z płacą?

herm

Hej, mam takie pytanie. Czy przy składaniu CV należy zaznaczyć na jakie stanowisko się chce aplikować, czy trzeba pisać list motywacyjny itp? Myślicie że absolwenta najlepszego technikum elektronicznego w tym kraju przyjmą, czy nie ma co próbować? :P

Cino

To jak tam w końcu się pracuje czy tylko udaje że się pracuje,i jak z wynagrodzeniem?

aedi

(usunięte przez administratora).Powiem krótko, jeśli nie macie wyjścia to trudno pracujci tam, ale lepiej omijać dalekim łukiem.

szukacz

jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem ? jak aplikować?

sz

jak na dzień dzisiejszy jest z zatrudnieniem? jak można dostać się tam do pracy?

silver 66

w szacownej firmie istnieje kumoterstwo i donosicielstwo zwłaszcza na dziale budowlanym gdzie karty rozdaje nader nielubiany łajdak (usunięte przez administratora)początkowy pracownik dostaje 1600-1800 brutto na umowę o prace na okres 3 miechów czyli 7.30-8 zł na godz. praca jest od 8-12 godzin pod nadzorem brygadzistów którzy strzelają z ucha do kierownika i jemu podobnych. sami biorąc sobie z kilkoma kolegami lekkie roboty ty dostajesz gówniana robotę jak tragarz w Andach(usunięte przez administratora). nie ma socjalizacji grupy ludzie są brani z łapanki na okres 2-3 miescy po czym dostają kopa w (usunięte przez administratora) mimo iż naginali za 1200 zł na miecha. praca w nadgodzinach jest dla wybranych na początek dają jak marchewkę królikowi aby gonił a gdy front robót pójdzie do przodu to zostaje (usunięte przez administratora) do zamiatania etc. w umowę jest klauzula ze w okresie próbnym na 3 miejsce można w każdym tygodniu być wylanym jak się zbytnio gada na nieprawomyślnie tematy bo tam nie ma kolegów w pracy a patologiczny układ sił w firmie powoduje paraliż informacyjny między pracownikami i braku porozumienia z kadrą. wychodzi paradoks że jest nadmiar etatów i przerost w administracji firmy bo wywalani są tez pracownicy którzy ciężko pracowali 2-3 lata i też są kopani w dupę. Także warto się zastanowić nad pójściem do tej firmy podobnie jest na innych działach "gdzie jednostki zarabiają" a kto(usunięte przez administratora) kierownikowy to ma robotę i święty spokój i kilka groszy więcej na kawę z Tesco". Służby BHP firmy to ściema pilnują własnego tyłka i kieszeni ale robią dobrą zasłonę propagandową.;) także warto 3 się zastanowić zanim przekroczy się bramkę inaczej mówiąc "nie idzie tą drogą " (usunięte przez administratora)

szukacz

czy ktoś coś więcej mógłby się na temat remza - pu wypowiedzieć? jak jest obecnie z zatrudnieniem w tej firmie? czy głównie pracuje się w delegacji czy Puławy i okolice?

Zostaw merytoryczną opinię o Remzap Sp. z o.o. - Puławy

• Jak się pracuje w Remzap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remzap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Remzap Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 37 ocen.

Remzap Sp. z o.o.