Remzap Sp. z o.o.

Puławy

Opinie o Remzap Sp. z o.o.

kocur 2011-03-09 17:22:07
praca tutaj to wakacje. pieniądze żadne ale fakt że i nie napracuje się człowiek. majstrowie to banda frajerów. nawet jak wiedzą że lecisz w bolca to i tak nic ci nie mogą zrobić bo wiedzą że im kierowniki nie nie pozwolą bo to jelenie i pracownik zawsze się wyłga. każda ściema przechodzi. pracuje tu ponad dwa lata i może kilka dni pracowałem uczciwie. ogólnie polecam jak ktoś lubi się opie...lać. jak pojedziesz na robotę to jest w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cięcie zwłaszcza na rozdzielni albo na warsztacie
szelf 2013-01-27 16:27:16
kocur - 2011-03-09 17:22:07

praca tutaj to wakacje. pieniądze żadne ale fakt że i nie napracuje się człowiek. majstrowie to banda frajerów. nawet jak wiedzą że lecisz w bolca to i tak nic ci nie mogą zrobić bo wiedzą że im kierowniki nie nie pozwolą bo to jelenie i pracownik zawsze się wyłga. każda ściema przechodzi. pracuje tu ponad dwa lata i może kilka dni pracowałem uczciwie. ogólnie polecam jak ktoś lubi się (usunięte przez administratora) jak pojedziesz na robotę to jest w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cięcie zwłaszcza na rozdzielni albo na warsztacie
gdyby pieniądze były takie marne. to byś tam nie siedział już tyle lat. i nie zatajał przed znajomymi że są przyjęcia do roboty. kociaku.
szukacz 2013-03-26 13:00:37
czy ktoś coś więcej mógłby się na temat remza - pu wypowiedzieć? jak jest obecnie z zatrudnieniem w tej firmie? czy głównie pracuje się w delegacji czy Puławy i okolice?
silver 66 2013-07-20 10:00:15
w szacownej firmie istnieje kumoterstwo i donosicielstwo zwłaszcza na dziale budowlanym gdzie karty rozdaje nader nielubiany łajdak ( usunięte przez administratora )początkowy pracownik dostaje 1600-1800 brutto na umowę o prace na okres 3 miechów czyli 7.30-8 zł na godz. praca jest od 8-12 godzin pod nadzorem brygadzistów którzy strzelają z ucha do kierownika i jemu podobnych. sami biorąc sobie z kilkoma kolegami lekkie roboty ty dostajesz gówniana robotę jak tragarz w Andach(usunięte przez administratora). nie ma socjalizacji grupy ludzie są brani z łapanki na okres 2-3 miescy po czym dostają kopa w (usunięte przez administratora) mimo iż naginali za 1200 zł na miecha. praca w nadgodzinach jest dla wybranych na początek dają jak marchewkę królikowi aby gonił a gdy front robót pójdzie do przodu to zostaje (usunięte przez administratora) do zamiatania etc. w umowę jest klauzula ze w okresie próbnym na 3 miejsce można w każdym tygodniu być wylanym jak się zbytnio gada na nieprawomyślnie tematy bo tam nie ma kolegów w pracy a patologiczny układ sił w firmie powoduje paraliż informacyjny między pracownikami i braku porozumienia z kadrą. wychodzi paradoks że jest nadmiar etatów i przerost w administracji firmy bo wywalani są tez pracownicy którzy ciężko pracowali 2-3 lata i też są kopani w dupę. Także warto się zastanowić nad pójściem do tej firmy podobnie jest na innych działach "gdzie jednostki zarabiają" a kto(usunięte przez administratora) kierownikowy to ma robotę i święty spokój i kilka groszy więcej na kawę z Tesco". Służby BHP firmy to ściema pilnują własnego tyłka i kieszeni ale robią dobrą zasłonę propagandową.;) także warto 3 się zastanowić zanim przekroczy się bramkę inaczej mówiąc "nie idzie tą drogą " (usunięte przez administratora)
pio78 2013-09-04 20:18:40
chłopcze jesteś jednym z bandy nieudaczników którzy przewineli się przez Remzap. Prawdopodobnie Twoje mniemanie o swoich umiejętnościach jest tak wysokie że bujasz w obłokach (może lepiej tam pozostań bo na ziemi zdechniesz z głodu). Pracownik który chce pracować i wykazuje jakiekolwiek chęci do działania na pewno nie dostanie tzs. kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko będzie pracować. A co do brygadzistów ich zadaniem jest pilnowanie prawidłowego wykonywania zadań no i sorry takich oszołomów jak Ty.
pozdrawiam i życzę Ci dalszego bujania w obłokach
sz 2013-09-10 13:11:16
jak na dzień dzisiejszy jest z zatrudnieniem? jak można dostać się tam do pracy?
nogownik 2013-09-20 11:57:32
Czy Remzap, to nie jest jedna z tych firm, co pracownicy strugają/opalają kable, a potem robią na drugi etat jako sprzedawcy metali kolorowych?
szukacz 2014-01-06 16:57:29
jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem ? jak aplikować?
aedi 2014-02-21 07:55:12
(usunięte przez administratora).Powiem krótko, jeśli nie macie wyjścia to trudno pracujci tam, ale lepiej omijać dalekim łukiem.
Cino 2014-04-09 20:22:21
To jak tam w końcu się pracuje czy tylko udaje że się pracuje,i jak z wynagrodzeniem?
herm 2014-05-05 03:57:11
Hej, mam takie pytanie. Czy przy składaniu CV należy zaznaczyć na jakie stanowisko się chce aplikować, czy trzeba pisać list motywacyjny itp?

Myślicie że absolwenta najlepszego technikum elektronicznego w tym kraju przyjmą, czy nie ma co próbować? :P
herm 2014-06-11 22:20:28
No właśnie problem w tym, że nie za bardzo wiem, czy istnieje takie stanowisko, a nawet jeśli istnieje, jak o nim napisać. Chciałem do tych rusztowań... Wiecie może jak to się fachowo u nich nazywa i czy w ogóle jeszcze na to stanowisko przyjmują i jak z płacą?
hrum 2014-08-24 15:21:39
może lepiej na elektryka spróbuj. Gwarantowana najniższa krajowa, przy przedłużeniu umowy podwyżka o 100 zł. po 20 latach będziesz zarabiał 2500 zł brutto jak dobrze pójdzie bo dziś mało kto ma tu takie zarobki ale Ty po najlepszym technikum na pewno kiedyś dostaniesz a jeśli masz duużo wazeliny w tyłku to dostaniesz nawet szybciej. Wysyłaj CV nim Cię ktoś ubiegnie.
olek 2014-09-30 01:55:48
REMZAP Sp. z o. o. to firma z prawie 50-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 500 pracowników, oferująca usługi i produkty dla największych przedsiębiorstw z branży chemicznej, petrochemicznej, cementowej, energetycznej, spożywczej i innych. W ciągu prawie 20 lat samodzielnej działalności znacząco rozbudowali zaplecze sprzętowe i materiałowe, stając się istotnym podmiotem na rynku utrzymania ruchu i inwestycji w przemyśle.
Administrator REMZAP 2014-10-01 17:29:39
Proszę o nie zamieszczanie na niniejszym forum żadnych treści reklamowych, a w szczególności treści pochodzących z oficjalnych materiałów reklamowych REMZAP. Niniejsze forum jest przeznaczone do wymiany opinii o firmie i nie służy celom reklamowym. Z góry dziękuję.
MOJO 2014-11-30 00:54:35
Oczywiście, że warto tylko co w przypadku gdy ktoś je odłoży na półkę w założeniu po to, aby przy odpowiedniej rekrutacji wyciągnąć a zapomni, zgubi albo wyrzuci? Pracownik wówczas święcie przekonany, że warto oczekiwać odpowiedzi nie odzywa się do firmy. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest dobijanie się drzwiami i oknami jeżeli bardzo zależy na zdobyciu tej pracy.
aedi 2014-12-29 01:48:34
Witam. Raz już pisałem o pracy w tej firmie, ale kogoś chyba zabolała szczera wypowiedź byłego pracownika i usuną wpis. A więc praca raczej ciężka nie jest (dział budowlany), umiejętności też raczej nie są potrzebne, ponieważ brygadziści i kierownictwo nie bardzo ma pojęcie o czym kolwiek (szczegulnie kierownik Pan P. który ukończył szkołę o kierunku chodowla świń) Zarobki raczej kiepskie pracując podstawowe 8 godz. dostaniesz jakieś 1200-1300 na rękę, można zarobić więcej jadąc w delegację, ale młodym pracownikom raczej nie polecam, będą musieli pracować za dwóch i jeszcze po pracy postawić brygadziście żeby był zadowolony. Przepracowałem tam 2 lata i teraz się cieszę, że udało mi się wyrwać.
jamsza 2015-01-18 06:53:38
Ja uwazam ze remzap to najlepsza firma . dzieki pracy w tej firmie moge utrzymac zone i dziecko a to jest dla mnie najwazniejsze .
lechu 2015-02-06 16:33:12
patrzac na nasz rynek pracy to nie jest źle. w paru różnych firmach z branży pracowalem i naprawde tu nie ma co narzekać. jak ktoś ma fach w reku odrobinę obycia w temacie i chce pracować to jest robota dla niego
olaf 2015-03-12 20:37:52
praca w tej firmie jest dla mało ambitnych choć firma jest wypłacana ale klimat panuje podobny do eleltropaksu p.J.
zennon 2016-04-09 14:00:55
czy wiadomo cos czy potrzebuja do pracy?
nie zgadzam sie z waszymi opinniami
Pracownik 2016-07-21 15:09:13
Panowie juz wyjaśniam co nie co na temat Remzapu. Jest kilka wydzialów i jeśli majster jest ok to kierownik juz nie albo na zmiane. Co do atmosfery miedzy pracownikami to wwiadomo ogolnie jest spoko bo jest dużo młodych osob ale zostalo tez duzo parów ktorzy za kilka groszy sa gotowi sprzedac wlasna matkę byleby przypodobac sie majstrowi. Jesli chodzi o zarobki to po 5 latach stawke mam 2500 brutto. Bez nadgodzin kicha ale z godzinami wychodzi ponad 3000 netto. Tylko pytanie brzmi ile mozna pracowac po 12h ? Pociagnie sie tak ze 4 miesiace a potem czlowiek nie ma sily. Do przełożonych nie dociera ze musza szanowac pracownika i ze pracownik tez ma rodzinę i chce spedzic z nia troche cennego czasu. A co do (usunięte przez administratora) z budowlanego to brak słow. Ogolnie polecam firme ale jako okazje na dorobienie tak z rok czy dwa. Ja z braku laku siedze juz 5 rok ae tylko do września.
Wincyj 2016-07-22 12:42:25
No i dobrze, że wyjaśniasz, zawsze się przyda czegoś dowiedzieć, nie jest to zły pomysł, czekam więc
Zostaw swoją opinię o Remzap Sp. z o.o. - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remzap Sp. z o.o.