Opinie o Promax Ii s.c. Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Promax Ii s.c. Wrocław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Promax Ii s.c. Wrocław o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promax Ii s.c. Wrocław w Wrocław

Magdalena

@Mati, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że pracę dostajesz od ręki. Czy pracodawca nie ma szczególnych wymagań na konkretne stanowisko? Prócz wynagrodzenia można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o awans i podwyżkę? Czy mając odpowiednie wykształcenie i doświadczenie można rozwijać karierę w tej firmie? Co mogłabyś o tym napisać?

TT Nowy wpis
@Magdalena

"@Mati, rozumiem z Twojej wypowiedzi, że pracę dostajesz od ręki" Tak, handlowcy i plastycy mają tylko odpowiedzieć twierdząco na pytanie, czy chcą tu pracować. " Czy pracodawca nie ma szczególnych wymagań na konkretne stanowisko?" Szczególne wymagania: niepalący, najlepiej spoza Wrocławia oraz z odpowiednim urodzeniem, wg znaków zodiaku (bo niektórzy są bardziej naiwni, niż inni). "Prócz wynagrodzenia można liczyć na premie lub pakiet socjalny?" Niekoniecznie można liczyć nawet na wynagrodzenie: teraz będzie wprowadzona zasada (skomplikowana, więc w skrócie): jeśli nie wyrobiłeś normy w jednym miesiącu, to dostaniesz całą minimalną pensję, ale w następnym miesiącu właściciel odbierze ci tę różnicę, jeśli masz większy obrót (Czujesz to? Zwykle pracodawcy coś dają, a tu spodziewaj się, że ci zabiorą!). Premia pod koniec roku, na Święta (malutka, ale jest). To wszystko. "Jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o awans i podwyżkę?" Bez zmian. Tu się nie awansuje: stanowisko jest związane z pracownikiem. handlowiec mający więcej zleceń, więcej zarabia, nie ma innych podwyżek. "Czy mając odpowiednie wykształcenie i doświadczenie można rozwijać karierę w tej firmie?" Nie, nie można.

ZIOM Nowy wpis

Firma nazywa się Promax II s.c. Lubię atmosferę w Promax Ii s.c. Wrocław za: Profesjonalizm pracowników

Piotr Nowy wpis
@ZIOM

Pisząc o profesjonalizmie pracowników masz na myśli, że mają wykształcenie w danym kierunku i uczęszczają na szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Czy firma Promax Ii zapewnia takie kursy i proponuje pracownikom zdobywanie nowych uprawnień? Inwestując w pracownika pracodawca w ten sposób ponosi wydajność firmy. Jak to jest w tym przypadku?

Magdalena Nowy wpis

@T, jak długo już pracujesz w firmie? Jeśli chodzi o badania medycyny pracy o których piszesz pracownik, który zmienia miejsce pracy nie musi być skierowany na przeprowadzenie wstępnych badań lekarskich. Nowy pracodawca może zatrudnić pracownika na podstawie dotychczasowego zaświadczenia lekarskiego z poprzedniej firmy. Napisz więcej informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie i czy są obecnie prowadzone rekrutacje? To ważne informacje dla osób szukających zatrudnienia.

T

Ta firma nawet nie wysyła na badania medycyny pracy ....

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Promax Ii s.c. Wrocław? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Magdalena

@Mati, dlaczego masz taką opinię o firmie? Twoje relacje z przełożonym nie są najlepsze. Czy spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić i naprawić te relacje? Napisz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje w firmie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane? Można liczyć na rozwój i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Dawno nikt nie wypowiadał się na ten temat. Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym osobom poszukującym pracy.

Mati
@Magdalena

Nie wiem czy są prowadzone rekrutacje? Nie wiem. Rekrutacje wyglądają tak. Przychodzisz na rozmowę i jutro pracujesz. Szkolenia? haha a co to jest? Rozwój jest wtedy gdy dostajesz drugi telefon żeby więcej dzwonić.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Promax Ii s.c. Wrocław? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mati

Atmosferę psuje właściciel. Nie ma bladego pojęcia o szanowaniu pracowników jak i zarządzaniu firmą. Zdecydowanie nie polecam ! Nowy pracownik nie wytrzymuje dłużej niż 2 miesiące.

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie Promax II s.c.?

adi

Niestety szef niereformowalny, brak perspektyw na normalność i rozwój firmy.

ert

Szkoda że tu takie stare opinie są działąją oni dalej w branży czy nie koniecznie skoro tak tu cicho

Kamila

szczerze odradzam, praca w szkodliwych warunkach, na co szef nie zwraca uwagi, projekty marne, brak kompetentnych grafikow :(

bumerang

Istnieje, niestety. Nie polecam, szefostwo nie ma pojecia o pracy, duze opóźnienia, chamowate towarzystwo. Załoga ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, a nie ma pojecia o reklamie. Szef sknera.

Robert

Czy ta firma jeszcze istnieje? Ktoś mi mówil że zbankrutowala. może następna ofiara kryzysy

Zostaw merytoryczną opinię o Promax Ii s.c. Wrocław - Wrocław

Promax Ii s.c. Wrocław
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Krakowska 98
    50-427 Wrocław