Opinie o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Terravita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Terravita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terravita Sp. z o.o. w Poznań

BYŁY PRACOWNIK ODSZEDŁ

CI KTORZY ODESZLI PRACOWNICY PARES LAT TEMU Z TEJ FIRMY SA ZADOWOLENI BO MAJA LEPSZE WYPŁATY I SOCJAL A CI KTORZY JESZCZE TAM PRACUJA TO LUDZIE BEZ AMBICJI BOJACYCH SIE ZMIAN W INNEJ FIRMIE.

@BYŁY PRACOWNIK ODSZEDŁ

Przedstawiłeś swoją opinię o Terravita, jednak nie powinieneś oceniać pozostałych pracowników tej firmy. Każdy powinien wypowiadać się za siebie na tym forum. To forum zostało stworzone, aby móc swobodnie się na nim wypowiadać przy jednoczesnym respektowaniu innych użytkowników. Czy możesz nam powiedzieć cokolwiek interesującego na temat zatrudniania w tejże firmie?

kimbalowa
@Julita

Firma mało płaci dlatego ja odeszłam x lat temu i z tego co wiem nie zmieniło się nic bo płaci najniższe wynagrodzenie ok.

CIEKAWA
@Julita

W TEJ TERAWICIE MAŁO SIE ZARABIA NAJNIZSZE WYNAGRODZENIE DLATEGO ZOSTAŁY STARSZE ODOBY WETERANIE.

@CIEKAWA

Czy niskie wynagrodzenie jest rekompensowane przez Terravita pozapłacowymi benefitami? Na stronie firmy nie znalazłam informacji na temat motywacji pracowników przez tę firmę. Czy na przykład przydzielane są Wam różnego rodzaju dofinansowania? Możliwości jest wiele i interesuje mnie, jakie rozwiązania praktykuje Terravita.

@CIEKAWA

mało się zarabia - mam rozumieć minimalną krajową?

@Tomek

Faktycznie - takie stwierdzenie wymagałoby pewnego dopowiedzenia. Może zatem za jakiś czas się go doczekamy. Twoje pytanie wynika z tego, że chciałbyś spróbować swoich sił jako pracownik firmy Terravita? Jeśli tak, to zachęcam Cię do wejścia na ich stronę: http://www.terravita.com.pl/kariera Przeglądając ją zauważysz, że poszukują kandydatów na bardzo różne stanowiska. A które z nich dla Ciebie byłoby najbardziej odpowiednie? Czekamy na Twoje zdanie!

@Tomek

Tak najniższe wynagrodzenie się zarabia na produkcji i zero socjalu dlatego pares lat temu dziewczyny same odeszły do lepszych płatnych prac .Teraz atrakcyjne wynagrodzenie na 3 zm to 2500zł na rekę bo tak płaca innych firmach na początek zwykłym .W TEJ firmie to można pomarzyć o takim wynagrodzeniu.

@były pracownik

W ogłoszeniu o pracę jako Technik- Automatyk zauważyłam informację, że Terravita stwarza możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów w spółce. Jako, że znasz firmę, to chciałabym wiedzieć, jak to wygląda w praktyce? Czy odbywa się to poprzez szkolenia lub kursy? A może jest jeszcze jakaś inna opcja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych? Jednocześnie dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie, dodaję link do rekrutacji: http://www.terravita.com.pl/kariera/technik-automatyk

ona
@były pracownik

Ci którzy odeszli pareś lat temu to sobie polepszyli sobie finansowo i żaden z byłych pracowników nikt by nie wrócił bo ma lepiej .Niestety to prawda. Terawita mało płaci i nikt z młodych się nie zatrudni za grosze bo na produkcji pakowacza 2 tys zł się nie ma czyli w biedronce lidlu lepiej płacą.

@Agata

Nie licz na nic dodatkowego w tej firmie

Z.metra.ciety

Jaki obowiązuje strój dla kobiet na produkcji i czy można w legginsach?

Jakie obecnie warunki oferują dla PH? Jakie auto? Warto aplikować?

Witam ile zarabiają mechanicy na utrzymaniu ruchu?

Brygadzista

Rekrutacja bardzo fajna, miła atmosfera P. Edytka i Kierownik uprzejmi nie mam zastrzeżeń co do rekrutacji.

Jaka atmosfera w firmie we wnętrz? Jak oceniacie pracę brygadzisty? Jaka jest współpraca między kierownictwem? Czy wszystkie negatywne opinie są prawdziwe?

Leszno
Julita

@Kazek, ten wątek poświęcony jest zamieszczaniu opinii o Terravita jako pracodawcy. Proszę Cię o przestrzeganie tematyki tego forum i publikowanie tylko aktualnych informacji o Terravita. Będą one wzięte pod uwagę przez osoby planujące aplikowanie do tej firmy w najbliższym czasie.

Kazek

Słuchajcie, byłem w zeszłym tygodniu w Millano w Przeźmierowie. Oni tam pilnie szukają mechaników i operatorów. Warunki wyglądają obiecująco. Zawsze mnie straszyli tym Millano, a wygląda na to, że jest tam lepiej niż u nas. Może czas na zmiany?

ewa
@Kazek

Tak milano taki (usunięte przez administratora) jak terrawita jak chcesz się zatrudniać na operatora to w zagranicznej firmie bo na początek dawaja 3 koła na reke a starzy operatorzy co x lat pracują zarabiają nawet 4 klocki na reke i a nawet więcej plus super socjal .

Julita

@OLI, widzę, że posiadasz informacje na temat pracy w firmie terravita. Czy możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej pomiędzy pracownikami w tej firmie? W swojej wypowiedzi przedstawiłeś zarobki jakie oferuje ten pracodawca, czy poza stawką podstawową pracownik może liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe? Napisz proszę coś na ten temat.

Fan Terravity

Jak komuś się nie chce pracować to przyjadą ukraińcy i mają dobre tempo!! ;)

OLI
@Fan Terravity

MŁODE OSOBY ZA TE GROSZE NIE PRZYJDA PRACOWAC BO UNILEVER NIVEA ITP PŁACA 2500ZŁ NA REKE NA DZIEN DOBRY WIEC GŁUPEK TYLKO PODEJMIE TU TA PRACE ZA PONIZEJ 2 NA REKE WSTYD I ZENADA NA TE CZASY W MARKETACH JUZ LEPIEJ PŁACA WIEC CI KTORZY TAM SA CO MAJA 40 LAT WIEKOWO TO CHYBA LASKI BEZ AMBICJI.

Julita

@Fan Terravity, pracujesz teraz w terravita? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane Ci warunki? Ostatnio niewiele wypowiadaliście się o terravita. Co sądzicie o atmosferze w firmie? Czy praca jest ciężka? Aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy. Czy można aplikować?

DADO

Witajcie Kto obecnie ( na dzień 10.01.2018 ) jest Dyrektorem Handlowym w firmie Terravita? pozdrawiam

Jasiek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak dobrze się pracuje to można sobie wypracować dobrą pozycję.

krasywaja dziewoczka

A jakie tam pieni adze są dla ph?Bo słyszałam,że kiepsko Terravita płaci jak na poznańskie warunki - jak się wyrabia plany, zadania itd itp to 4-5 tyś pln netto powinno być jak nic - czy tak jest?

EH
@krasywaja dziewoczka

hahahahaha naiwna

Nowa

Praca ciężka mało płatna pensja wyrownywana do najniższej krajowej nic więcej nie polecam firmy na audyt firma szykowana a później wiadomo. No i majstrowa pozostawia wiele do życzenia udaje ze się zna na wszystkim.

izi

Tak wysokość wynagrodzenia to był powod głowny ze młode laski zaczęły masowo odchodzić pare lat temu ja bynajmniej odeszłam z tego powodu a praca jak praca jak kazda inna a teraz kto został laski które bały się zmian w innym zakładzie a teraz jest za pozno bo maja koło 50 lat i na palcach można policzyć co ma 40 lat wiec się dziwie ze jeszcze te osoby pracują bo 1700zł na reke na 3 zm to naniewiele starcza jak sam ktoś się utrzymuje a sa zakłady co 2 jest przed wypłata i bez nadgodzin bynajmniej ja mam ze pod 3 podchodzę na reke.

Julita

@była pracownica a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Terravita? Rozumiem, że praca jest przewidziana w systemie zmianowym - a jak wygląda kwestia nadgodzin? Czy są one dodatkowo płatne?

izi
@Julita

Na ta firme szkoda czasu raz ze słabo płaca dużo ludzi odeszło stamtąd pare lat temu do lepszych firm i niewiadomo co będzie z ta fabryka bo na pewno prędzej czy później się rozleci.

była pracownica

Na produkcji ludzie zarabiają grosze bo na trzy zm nie ma nawet 2 tys zł na reke bez sb i ndz wiec fatalnie dziwie się jeszcze ze kobiety jeszcze tam pracują bo ja odeszłam i zarabiam 2700zł na reke w innej firmie wiec trzeba tylko szukac i interesować się praca gdzie indziej.

erfg

hej widze ze w dalszym ciagu poszukuja do pracy przedstawiciela handlowego w Kielcach oferuja zatrudnienie na umowę o pracę,motywacyjny system wynagradzania,przyjazną atmosferę pracy,narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

kamila

Jakie sa zarobki na produkcji zwykłych osób bez nadgodzin czy ma się 2 tysiące na reke na te trzy zmiany bo pracuje w nivei sa i zarabiam 2500zł na reke bez sb i ndz plus socjal fajny tylko dodam ze jestem pracownica ze stażem i również pracuje na trzy zmiany i lubie sobie porownac swoja wypłatę do innych firm.

iii

Na produkcji płaca grosze bo najniższe wynagrodzenie z 1400zł na reke na trzy zmiany bez sobót wiec co to jest w biedronce płaca lepiej i nocek nie robia.

jack

Cześć jak możecie napiszcie jakie auto dostaje PH i jakie zarobki można osiągnąć.

to ja
@jack

Auto to nowy Ford Fokus kobmi (klima, alufelgi) , zarobkito : podstawa 3500 brutto plus premie do 4000 brutto, czyli spokojnie można wyciągnąć 5000 na rękę , do tego latem gdy jest gorąco PH jadą na dwa tygodnie na Kanary , firma płaci...

ex terravita
@to ja

:-) Jack za angielskie poczucie humoru duuuuuży plus :-) ps ciekawe czy ktoś to łyknął :-) Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Terravita Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Terravita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terravita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terravita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terravita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terravita Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terravita Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 181 ocen.
  • Szarych Szeregów 48
    60-462 Poznań