Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Błonie

A co z ,,FRESH-em" ?

ola
@007

a co z suchym???

@ola

To samo co z freshem

Prezes

Ta firma ten wirus i ogół to jakaś paranoja

Młody
@Prezes

Ta firma to wirus

nie ma nic do powiedzenia

a strasza ze nie bedzie pracy.....

#xyz

Meche przestań wstawiać ogłoszenia z RTV Euro AGD. Co ludzie Tobie wyparowali ? Ci którzy nawet się zdecydowali jakiś czas temu szybko się zawinęli ;) Szukaj dalej...

Profesorrr

Dajcie sobie spokój i tak te wszystkie komentarze kasuje Harry Poter zostawia tylko te co szkalują związki a szkodliwe dla firmy usuwa,ale wiedz jedno Ty usuniesz a my i tak to wstawimy i tak w koło. Do końca!!!

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
igła

W całym tym chaosie spowodowanym pandemią umykają naszej uwadze bardzo interesujące sprawy dotyczące kadry kierowników zmian, szefów i koordynatorów. Oni się zaczynają mnożyć jak króliki . W akwarium o wymiarach 20 m2 jest ich około 10 osób na każdej zmianie, nie licząc tych którzy pracują zdalnie. Tak między nami na zmianie oprócz kierownika zmiany i jego zastępcy , szefa od kompletacji , wózkowych i DKW nikogo więcej w tym akwarium nie potrzeba. To tylko 5 osób a nie 9 czy 10. Jak pomyślę że pozbycie się dwóch czy trzech osób z tej dziesiątki pozwoliło by zwiększyć premię dla całej zmiany przynajmniej o 100 zł. dla każdego to aż mi się ciepło robi na sercu. Bo każdemu już chyba znudził się widok wałęsających się po magazynie bez celu tzw. szefów czy koordynatorów. Szukających beznadziejnie pretekstu do tego że jest potrzebny. Tu przestawi wózek , tam podniesie kawałek folii, popatrzy w telefon , porozmawia z kolegami , wymieni pojemnik z wodą w saturatorze i tak przez całą zmianę. Do komputera się nie dopcha , musiał by jeden drugiemu na kolanach siedzieć. Czy naprawdę firmę stać na taką ilość tej podstawowej kadry, bo tu nie tylko chodzi o względy finansowe ale też o psychologiczne. Nie chcę nawet przytaczać niecenzuralnych słów które padają z ust pracujących ciężko ludzi gdy widzą wałęsających się bez celu nierobów…

Slabo
@igła

Panowie A gdzie związki??? Nic nie robią jak zawsze , tylko namawiają na grila i piwo haha , myślicie że tym zechecicie nas aby się zapisać. Nic dobrego nie zrobiliście A więc mogę powiedzieć że jest gorzej, jak słyszę Was to mi się chce śmiać :) pozdrawiam Pana Prezesa ;)

bosman
@Slabo

Nie ma nic gorszego jak zdrada kolegów. Ciężko z tym żyć na co dzień i patrzeć w lustro. Dawniej ludzie honorowi strzelali sobie w łeb. Dzisiaj nie ma ludzi honoru, dziś ukradkiem siedząc na sraczu można wypisywać paszkwile na swoich niedawnych kolegów. A może potrzebny jest lekarz ?

nowy

ile zarobię na kompletacji po okresie próbnym? bo nie wiem czy tu do was przyjść czy sobie darować i sie okaże że potem poza smutną podstawą guzik zarobie

nowy

no to juz wiem ze kasa jaką mi zaproponowali na okresie próbnym to kit :(

$Realnie
@nowy

To zależy czy chcesz przyjść pracować czy zbijać baki (jeśli to drugie to sobie daruj) Jeśli pracy fizycznej się nie boisz, bedac na akordzie np. w kompletacji uzyskasz wydajnosc w średnim progu akordowym powiedzmy 3 to powyzej 3200 masz na koncie- w tym dodatki za nocki (w skali 1-5, im wyższy prog tym wyzsza stawka za punkt, im wyżej tym wyzsza premia przy 5 z 3500) jak wpadnie jakiś dzień wolny to przy 3 i do 3500 dobijesz. Tak więc musisz zadac sobie pytanie czy zależy Tobie kolego na stałej pracy czy lepiej posiedzieć na zasiłku. Wiadomo praca w magazynie do lekkich nie należy lecz jest stała w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku a w okresie jaki w chwili obecnej przechodzimy Covid-19 to tak prosto nie jest ????

...
@$Realnie

Nie gadaj głupot. w kompletacji takich pieniędzy się nie zarobi..Jedynie na najwyższym akordzie co na magazynie suchym jest nierealne do wyrobienia.. Do tego ta polityka promowania małych zleceń a delikatesy mało punktowane... środek manipulacji pracowników dla kierownictwa...

...
@nowy

zaproponowali Ci zapewne 1000 brutto premi przez 3 miesiące pewne, i to nie jest kit. Jednak po 3 miesiącach możesz się niemilo zaskoczyć...

$Realnie
@...

Kolego przestań wprowadzać defytyzm i pisać bzdury. Oczywiście jeśli ktoś ma lewe ręce i liczy na to ze za nic nierobienie otrzyma kokosy po 3m to nie ma co liczyć na mega pensje. Zejdźmy na ziemię to jest praca w magazynie a nie posada prezesa w spółce skarbu państwa lub w polityce.

Adr.
@...

To po co pracujesz jak jest tak źle nikt nikogo na siłę nie trzyma, czy jest sens pisać tskie komentarze ????

Gruby
@...

Czytam i czytam i trochę jest prawdy dużo się nie zarobi ale za poprzedni miesiąc nieźle zarobiłem, a dlaczego przechodziłem i pracowałem uczciwie 4 tyś to dużo nie uważacie , a pisze ten co już nie posiada urlopu i chodzi na zeolnienia , uczciwy człowiek zarobi w kompletacji , jest ciężka praca jestem zmęczony padam czasami ale jest praca i na czas to się liczy

Magazynier

U nas zmienili godziny żeby nie płacić mocnej tylko ,że paradoks polega na tym , że zero w tym logiki bo to nastąpiło w ostatni dzień , brawo uratowaliście kilka stówek , pajace po trzech fakultetach

Roman

Ta firma nastawiona się tylko na zysk , chciałby żeby góra współpracowała jak mój zespół , zapotrzeni tylko w tabelki z wynikami

zostanwdomu#

Zmiana godzin pracy dla dwóch zmian na godzinę 23 i dla zmiany rannej na godzinę 6. Co ma to do naszego bezpieczeństwa ? O co w tym chodzi ? Fresch i grupa pracowników przychodzi normalnie. Pobieraja skanery tam gdzie wszyscy pracownicy, takze i wozki, maja kontakt ze wszystkimi zmianami.Agencja pracy pracuje po 12h. Także podczas tej godziny przeznaczonej na dezynfekcje pomiędzy 22 a 23. Kontakt mają ze wszystkimi. W biurze dalejkierownicy się zmieniają. jest ten kontakt. Nocna zmiana przychodząc na 23 widzi się z agencją która widziała się z poprzednią zmiana. Nic się nie zmienia. Ponadto pracują do godziny 7 co znacznie osłabia organizm który jest bardziej podatny na zachorowania. od 6 mają kontakt ze zmianą z przyjęć. Także i od tej godziny na placu az się roji od kierowców. Ryzyko zakarzenia zwiększone. W dodatku zabrany dodatek mobilizacyjny. Co musi się jeszcze stać bys wziął sobie do serca powagę z tego co się dookoła dzieje i ze to zdrowie powinno być dla Ciebie najważniejsze ? Zostanmy w domu. Razem pokonajmy tą chorobę.

@zostanwdomu#

Pozorowanie jakichś działań jest gorsze od zaniechania tych działań. Można się bawić w pozoracje na poligonach czy podczas gry w pokera . Ale zabawa w pozoracje gdy stawką jest zdrowie i życie ludzi zakrawa na jakiś makabryczny żart.

igła

Wojna z wirusem na magazynie weszła w stan operacji batalistycznej. Sztab oficerów zebrany na wideokonferencji ustalił dalekosiężny plan działania. Mapy operacyjne pokryły się kolorowymi obszarami i punktami najważniejszych zagrożeń. W najbliższych godzinach spodziewany desant kontenerów . Z najbardziej zagrożonych miejsc wynoszone jest wyposażenie i przenoszone do miejsc mniej zagrożonych. Sztab generalny postanowił nawet uszczuplić swoją siedzibę wprowadzając na swój teren pierwszą zmianę. Oficerowie sztabowi codziennie wysyłają dziesiątki smsów. W powietrzu czuć już zapach prochu. Tylko że w tym natłoku wielkich przedsięwzięć uciekają nam rzeczy małe ale jakże ważne. 1. Podajnik płynu dezynfekcyjnego przy głównym wejściu , 66 razy trzeba go nacisnąć żeby cokolwiek z niego wyszło. 2. Ktoś już pisał o dystrybutorach wody, i miał rację , to bardzo możliwe ognisko zakażeń. Dajcie ludziom wodę w butelkach, po butelce do wózka. Macie jej na tyle. To idealne wyjście. 3. Po godzinie 22 brak jest jednorazowych ręczników w toaletach , ludzie biorą rolki papieru toaletowego i nim wycierają ręce, to następne możliwe ognisko zakażeń. 4. Odkażanie wózków na doku C. Jeśli nie wszyscy w tym uczestniczą to to nie ma najmniejszego sensu. 5. W niektórych miejscach w szatni trzeba się przeciskać prawie ocierając się o siebie. Nie jest ważne czy kierownictwo centrum wprowadzając te poważne zmiany myśli o naszym bezpieczeństwie czy o swoim zabezpieczeniu przed możliwymi prawnymi skutkami epidemii na magazynie. Ważne jest by robić to z głową i zadbać o najmniejsze szczegóły. Wtedy wszyscy będziemy mogli pracować i spać w miarę spokojnie…

sonnym
@igła

ja sam wolałbym móc wozić sobie butelke ze sobą, cisne tą norme, poce się, odwadniam, i boli mnie gardlo po kilku godzinach tyrania bo szczerze to napije się tylko gdy przy okazji bede jechał obok baniaka z wodą

Ktos

Brawo ktoś napisał co sądzi o tych śmiesznych związkach, bardzo dobrze że pracujemy w spożywce to jesteśmy bezpieczni i nikt Nas nie zwolni , dali 2 zl mało faktycznie ale jeśli ktoś chodzi do pracy to parę groszy wpadnie i jestem zadowolony A narzekają Ci którzy często są na zwolnieniach lekarskich

Johny
@Ktos

Jak będzie wiecek takich baranów jak ty którzy cieszą się z 2 zł brutto to zaraz dodatku nie będzie wcale. Miałeś trudne dzieciństwo że tak nisko się cenisz?? Twoja praca to ogromne ryzyko w innych firmach dodatki są 10 razy większe ale co ty możesz wiedzieć jak pewnie eurocash ci (usunięte przez administratora) uratował i nie masz pojęcia co dzieje się na rynku pracy. Dajecie suw dy.mac na każdym kroku dlatego pracujecie za takie pieniądze jak nędzne szczury. Żal patrzeć że pracuje z kimś takim ale ja potrafię sobie wywalczyć to co chce

Nikt!

Dziś padło w telewizji pytanie do Profesora specjalisty do spraw Koronavirusa czy spożywanie wody z dystrybutora i plastikowych kubków w zakładzie pracy może być Zagrożeniem do Zakażenia sie Wirusem? Odpowiedź była Zdecydowana że Tak ! Ponieważ jest dostępne dla Wszystkich pracowników a każdy może być Zarażony Koronavirusem a na plastiku Virus utrzymuje sie min.48 godzin.Dodał jeszcze że duży wpływ na to ma stan i czystość tych dystrybutorów ! Powiedział że najlepiej byłoby żeby Pracodawca dostarczył wodę w szklanej butelce a ostatecznie w plastikowej ! My mamy wspólne źródło wody do picia Eden bo nas Koronavirus Nie Ruszy ! Gdzie są Związki Zawodowe ?

Pablo

Tak czepiać się związków? . A może czepnijcie się tego co jest naprawdę nie sprawiedliwe np. To że panie z kontroli idą na kompletacje i mają czas za to bity plus punkty z kompletacji czemu osoby kompletujące na stałe nie mają za to wbijanego czasu czy wózkowi też. Może teraz tak trzeba czy kontrola też ma bity czas za kontrolowanie palet plus punkty do tego z akordu. To jest uważacie sprawiedliwe.???

igła

Czy Wy żeście poszaleli. Przecież jeszcze trochę i zaczniecie strzelać do siebie. Skąd w Was tyle jadu. Chcesz być w związku to być , nie chcesz być to Twój wybór – Its e free country. Nikt nie będzie nikogo dyskryminował z tego powodu. Trochę szacunku wobec siebie bo jedziemy na tym samym wózku. Sprawdziłem na stronach Wiadomości Handlowych i faktycznie w artykule z dnia 03 kwietnia Grupa Eurocash szuka pracowników do pracy w sklepach, hurtowniach i centrach dystrybucyjnych w całej Polsce. Jeśli to nie są tylko pobożne życzenia ale stan faktyczny to można się tylko cieszyć. W takim razie przyznaję że mogłem się mylić. Oby tak było. Czas pokaże. Przy okazji przeczytałem wywiad z Luisem Amaralem. Podawane w nim dane na temat Grupy Eurocash świadczą o dużym zasięgu działania i sporym wkładzie firmy w budowaniu produktu krajowego brutto. W przypadku Grupy Eurocash wartość dodana wytworzona dzięki jej działalności wyniosła 4,1 mld zł. Naprawdę szanujmy się nawzajem. Po co zaraz te epitety, złośliwości , wymyślanie jeden drugiemu i nagonka. Każdy z nas ciężko pracuje w tym samym miejscu, na jednej zmianie, ten co jest w związku z tym co nie jest. Przynależność do związku nie powinna nobilitować tylko mobilizować do pracy na rzecz wszystkich pracowników. Szczególnie teraz , w tym trudnym okresie związanym z pandemią. I być może zabrzmi to trochę groteskowo z powodu sytuacji w jakiej znalazł się cały świat, ale jak zwykle przed każdymi świętami, dla wszystkich pracowników naszego Centrum, tych na dole i tych na górze najserdeczniejsze życzenia : ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Dobra robota trzymam za was kciuki i za Janka

Ala

O shit ale nagonka na zwiazki komus musiały zalesc za skure ale to znak ze dzialaja, oby tak dalej trzymam za was kciuki

Omar
@Ala

psy szczekaja a karawana idzie dalej

Slabo
@Ala

Ala Komentarz stawiła osoba że związków , słabe hihi

igła

Ci którzy wydają krzywdzące i nieprawdziwe opinie o działalności związku na magazynie niech się dobrze zastanowią co mówią. Idzie potężna recesja i nie wiadomo jak na to zareaguje pracodawca. Mimo że znajdujemy się w grupie dystrybutorów żywności to może być tak że ta dystrybucja znacznie się skurczy. Ludzie zwalniani i pozostający bez pracy, z ograniczoną możliwością finansową, zaczną kupować tylko podstawowe produkty żywnościowe. Dystrybucja i sprzedaż zmaleje i wtedy pracodawca może zareagować w dwojaki sposób. Może zacząć redukcję pracowników na magazynie lub zmniejszyć uposażenie tłumacząc się obiektywnymi trudnościami. Przy redukcji pracowników bardzo ważną rolę będzie odgrywał związek, bo tylko z nim pracodawca będzie konsultował ewentualne zwolnienia z pracy. Będziesz w związku – komisja zakładowa będzie miała obowiązek Cię wybronić od zwolnienia. Nie będziesz – związek nie będzie miał takiego obowiązku. To samo dotyczy wysokości uposażenia. Tu też będą potrzebne konsultacje ze związkiem. Najważniejszą rolą związku zawodowego będzie jednak takie ukierunkowanie postępowania pracodawcy żeby w sytuacji kryzysowej w pierwszej kolejności zredukował obsadę pracowników z Ukrainy. Więc jeśli związkowców będzie więcej to będą mieć większą siłę przebicia i większe zdolności negocjacyjne. Zatem jeśli możesz to nie krytykuj a raczej wesprzyj ich bo będą podejmować działania także w Twoim interesie…

Faktyczny
@igła

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/grupa-eurocash-zatrudni-ponad-2000-pracownikow-w-c,62533 W czasach pandemii opierajmy Swoje zdanie na faktach oraz wiedzy osób znających się na działaniu mechanizmów sterujących rynkiem. Bezpodstawne pogłoski o zwolnieniach zwiększają tylko stres. Natomiast stres jak wszyscy wiemy obniża układ immunologiczny organizmu

ktos
@Faktyczny

przestan Janek straszyc kazdy wie ze ze igla to ty a niech zwiazki isteniaja niech robia co chca...ale nie rob panikane tylko po to zeby mial wiecej dni wolnego bo 3 dni w msc to za malo....

@ktos

Majka znow sie nawalilas. Od Janka sie odczep i nie mieszaj go w tym (usunięte przez administratora) Sama ucieklas jak szczór do nory. Wystraszyłas sie jak dostałas notatke. Stchurzylas jak kazda baba

Brawo
@ktos

Bardzo dobrze ktos napisal , i tak.nie przychodzi do pracy ma duzo wolnego i jego spółka haha, jsnek od straszenia sa duchy

#Szpila
@igła

Ja..ek zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyć. Nie masz pojęcia o tym co piszesz i robisz. Ludzi tylko wprowadzasz w błąd i siejesz nie potrzebnie panikę.

no tak

Na magazynie slychac ze zwiazki zawodowe szkodzą.. ze nie walczą o to co potrzeba... jeśli nie chcesz to nie musisz się do nich zapisać,ale nie słuchaj się plotek..komuś bardzo związki przeszkadzają i próbują oczernic, pokazać w złym świetle..słyszałeś o stałej stawce za umowę zlecenie obniżonej do 30 zl? nikt się na to nie zgodzi... słyszałeś o zabraniu absencji ? a czy to oznacza że mniej będziesz zarabiał ? nie jesteśmy najlepiej z arabiajacym magazynem EC. Wiemy jakie magazyny od nas więcej zarabiają i nie mają absencji choć nie jesteśmy za jej zebraniem... wszystko co złe przypisywane jest związkom bo się nas boją.. Nie trać głowy, nie słuchaj się plotek.

Kierownik
@no tak

Moje pytanie co zrobily zwazki ?????? Pracuje i.nic nie widze a to ze igla namWia do zapisywania.sie to słabo . Wiem co zrobili poszli na l4

Gruby

Jak się zatrudniłem się to oczywiście przewodniczący związków zawodowych i jego (usunięte przez administratora) biegali z karteczkami i namawiali żeby się zapisać ale mądry się nikt nie zapisał pracowałem w innej firmie I wiem co to są związki zawodowe osoby które dbają o wszystkich pracowników a tutaj jest żałosne nie zapiszesz się to nic nie zrobią , martwią się tylko o swoją (usunięte przez administratora) jest to słabe i żałosne i jestem dumny że się nie zapisałem....tylko każdy się z Was śmieje.

bosman
@Gruby

A ten znuw sie nachlal

igła

Wymagajcie od kierownictwa byście mogli bezpiecznie pracować. To że dali 3 zł. brutto na godzinę więcej to nie jest żadna łaska z ich strony ale strach przed masowym pójściem na L4. Na tyle wycenili wasze zdrowie – na 2 zł. z groszami na czysto za każdą godzinę. Sami oczywiście będą mieć niezłe premie za wywozy towaru. A właściciele firmy wzbogacą się na tej pandemii o kilkanaście milionów. Dlatego pilnujcie i dbajcie o to by ochrona ściśle przestrzegała kontroli temperatury i odkażania rąk przychodzących na zmianę pracowników. Ważne jest również odkażanie skanerów i wózków. Było by idealnie gdyby pomiędzy zmianami była 1 godzinna przerwa po to by zmiany nie spotykały się ze sobą jak to jest praktykowane w innych firmach. W czasie tej godziny wszystkie skanery i wózki powinny być odkażone. Sami eliminujcie osoby podejrzane , zgłaszajcie je do KZ , jeśli kierownictwo nie reaguje to dzwońcie do sanepidu. Niedopuszczalna jest praca po 12-14 dziennie. Organizm nie wypoczęty szybciej ulega zarażeniu. Powinno być 7 godzin , godzinna przerwa na odkażanie i znów 7 godzin, i tak na trzy zmiany. Niech Wam nie tłumaczą że tak się nie da. Da się , po to siedzą za biurkami i za to im płacą by to w ten sposób zorganizowali. Związek zawodowy niech dopilnuje by za tą pracę z narażeniem własnego zdrowia i życia pracownicy oprócz tych 3 zetów dostali wyższe premie uznaniowe. I pamiętajcie o jednym . Jest przepis w kodeksie pracy który pozwala Wam opuścić stanowisko pracy gdy dochodzi do zagrożenia zdrowia lub życia : Art. 210. Prawo pracownika do powstrzymania się od wykonywania pracy § 1. W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 2. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, o którym mowa w § 1, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 21. Pracownik nie może ponosić jakichkolwiek niekorzystnych dla niego konsekwencji z powodu powstrzymania się od pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2. § 3. Za czas powstrzymania się od wykonywania pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2, pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia.

Agnieszka

3 zł brutto to żart?

Nikt!
@Agnieszka

Ale to jest prawda ! Ciekawe czy dalej firma nas tak będzie Doceniać za narażenie Życia i Zdrowia ?

Bożena
@Nikt!

Podpisywaliście z Eurocash jakiś aneks do umowy? Do kiedy obowiązuje ta stawka? Po epidemii pewnie zabiorą tą podwyżkę?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Błonie

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.