Opinie o Pantrans Sp. z o.o. w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pantrans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pantrans Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pantrans Sp. z o.o. w Kostrzyn

Coco Nowy wpis

Jechałam z firma Mila obsluga Pasażerowie lekko przerzedzeni Tj zamiast 8 pasaserow Było 5zajetych miejsc Wszystko sprawnie i z kultura Mile że kierowca czeka az Pasazerka otworzy drzwi DOCELOWE

Zadowolony Nowy wpis

@Kim Myślę, że wystarczy mieć chęci do pracy i nie będzie powodu do takich wpisów!

Wacław

Niestety zawsze znajdzie się kros nieusatysfakcjonowany z pracy w firmie, ja polecam pracę.

Kim Nowy wpis
@Wacław

Waclawoe nikt nie jest usatysfakcjowany pracować w twojej firmie. Praca z Tobą i twoja żoną to najgorsze doświadczenie zawodowe. Nie ma osoby która byłaby zadowolona z współpracą z wami. Nie polecam .

Aaron

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Szefowie są bardzo chytrzy, zatrudniają ludzi bez doświadczenia ponieważ żal im dać większe wynagrodzenie osobie z doświadczeniem. Na każdym kroku oszukują biednych Ukraińców, obcinają im za wszystko. Są to (usunięte przez administratora) i manipulanci, wobec swoich pracowników stosują (usunięte przez administratora) Szefowa wyrzywa się na pracownikach- ona potrzebuje pomocy, ponieważ jest chora, a jej mąż cały czas jej przytakuje zamiast zaprowadzić ją do dobrego specjalisty. Cały czas się że wszystkimi sądzą, karmią się tym. Jeśli masz inne zdanie niż oni lub zaczniesz się stawiać- już po tobie. Stajesz się kozłem ofiarnym... On o sobie mowi, że jest piękny, przystojny, najlepszy, najmądrzejszy, że nigdy już takiego prezesa nie będziemy mieć???? a wrzeczywistosci to zwykły paszczet i oblech.

Były pracownik Nowy wpis
@Aaron

Najgorsze jest to, że nikt tego nie sprawdza, nie weryfikuje...szukają pracowników przez urząd pracy, który również nie ma wiedzy o funkcjonowaniu tej firmy, o tym co tam się dzieje...jak to możliwe...wszyscy którzy tam pracowali, wiedzą jacy to ludzie i było to zgłaszane ale jak widać upiekło się...Przez brak zainteresowania, czują się bezkarni a to na dłuższą metę staje się niebezpieczne. Trzymajcie się od tej firmy z daleka...

Firma Pantrans Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Victoria

Pracodawca deklaruje, że firma oferuje dobre warunki pracy. Tymczasem pracownik ma korzystać z mocno wysłużonego fotela w zimnym i słabo świetlonym miejscu pracy. Nie daje potrzebnych narzędzi pracy. Jeżli umówisz się z właścicielami-rządzącymi na konkretny program do pracy licz się z tym, że to darmowa podróba. Ogółem oprogramowanie chałupnicze i bardzo słaby sprzęt. Masz pracować tak jak oni chcą, a nie tak jak należy. W dodatku atmosfera w pracy jest bardzo niestabilna i generalnie nie wiadomo o co chodzi. Pani S. sprawia wrażenie niezrównoważonej. Nie należy liczyć na normalną rozmowę ani z panią S. Nie da się wytrzymać w takiej atmosferze. Podejście do współpracy wewnątrz i na zewnątrz bardzo nieprofesjonalne oraz naładowane agresją. Jedyny plus, że kasa na czas.

@Victoria

Atmosferę w pracy tworzą nie tylko przełożeni, ale przede wszystkim pracownicy. Jeśli uważasz, że jest ona zła pomyśl co mogłabyś zrobić, żeby ją poprawić. Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardzo ważna. Piszesz o terminowych wypłatach, a jak wygląda sytuacja z dodatkami do wynagrodzenia? Mam na myśli premie za wyniki lub pakiet socjalny? Czy można na nie liczyć?

Pogodna
@Marcin

W tej firmie nie ma możliwości tworzenia jakiejkolwiek atmosfery, ponieważ pani "S" jest niestabilna emocjonalnie co bardzo utrudnia pracę i niesie za sobą strach i niepewność. To jak się zachowuje jest bardzo niepokojące. Co do dodatków to są jak mocno, mocno wypracujesz a i tak znajdą powód szyby jak najmniej wypłacić. Ludzie byli fajni ale w takiej atmosferze i dziwnych zachowaniach nie dało się długo wytrzymać i dlatego cała wcześniejsza ekipa odeszła. Powodzenia

Dobra Znajoma

Pantrans, Maciej i Sylwia wykorzystują ludzi i nie płacą im za pracę. O poprzednich pracownikach i wspólniku opowiadają kłamstwa nowo zatrudnionym pracownikom. Potrafią manipulować pracownikami , tak żeby między nimi była rywalizacja i żeby do ich ( Macieja i Sylwii szła ich prowizja za zlecenia) . Potrafią tak oszukać pracowników ,żeby było na korzyść Macieja I Sylwii. Kierowcą płacą 20 gr za km po EU. Dniówka dla kierowcy to 60 zł. Dlatego zatrudniają ludzi z Ukrainy Ona Sylwia potrafi znęcać się nad pracownikami zwłaszcza kobietami. Ona jest nie stabilna psychicznie , swoje problemy i nie wiedze przelewa na pracujące u niej kobiety. Udaje ,że zna języki ale nie umie nawet jednego zdania składnie złożyć z angielskiego i francuskiego. Nie potrafi załatwiać w urzędach spraw. Zawsze za jakieś nie powodzenie obarcza innych , nigdy nie siebie. Jest do szpiku kości złą osobą . Potrafi razem z Maciejem kłamać i manipulować. Inni pracownicy muszą się zgadzać z jej opiniami bo jak nie ,to będzie znęcać się psychicznie na pracowniku ,jeżeli będzie mieć swoje zdanie.Z nikim nie potrafią żyć w zgodzie nawet ze swoją rodziną. On Maciej potrafi kłamać prosto w oczy. Jest przebiegły. Robi wszystko ,żeby nie wypłacać pracownikom pieniędzy. Mataczy ze spółkami. On i ona "niby "pracują na 1/2 etatu , przed mopsem udają biednych byle tylko otrzymywać na ich jedno dziecko 500 +. Unikajcie tych Ludzi!!!!

pająk chwat wszystkich brat

W tej firmie podstawa to kombinacje, manipulacje, machloje - tak funkcjonują właściciele. Pracowników mają za nic - oszukują ich na każdym kroku. Nikt nie przepracował w tej firmie dłużej niż rok - daje do myślenia, co? Odradzam pracę w tej firmie! - szkoda czasu i nerwów!

Pomocni

Potwierdzam...Przykro było na to patrzeć ale to źli ludzie, nastawieni na zysk do własnej kieszeni...Mimo pełnego zaangażowania ze strony pracownika, zero ludzkich odruchów... Umowa najniższa a to co poza, różnie wypłacane i interpretowane. Aż dziwne, że tacy ludzie funkcjonują w ten sposób tak długo... Uważajcie, szkoda nerwów i zdrowia.

mia

Zatrudnia ludzi na najniższą krajową.Nie chce zatrudniać na wiecej bo uważa ,że on jest PANEM i BOGIEM a ludzie pracujący dla niego powinni być mu wdzieczni ,że ich zatrudnił. Oszukuje na delagacjach . Każe kierowcą pracować 24h. Płaci im 20 groszy za km po UE. Zatrudnia kierowców Ukraińców którzy nie znając swojej wartości i godzą się na taką prace. Polskim pracownikom nie wypłaca pieniędzy. Udaje niewinnego pracodawce przy nowych pracownikach. Jest oszustem , który już wcześniej oszukiwał ludzi i pracowników ( nie wypłacał im należnych pieniędzy) . Potrafi manipulować , razem ze swoją żoną . Trzymajcie się z daleka od takich ludzi jak on. Nie płaci za ciężką prace. Z każdym swoim pracownikiem rozstaje się w kłótni. Tak samo było z byłym wspólnikiem. Uwaga na firmę Pantrans. Oszukują na wszystkim .

Zostaw merytoryczną opinię o Pantrans Sp. z o.o. - Kostrzyn

Pantrans Sp. z o.o.