Opinie o ELIT GROUP Sp. z o.o. w Opatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ELIT GROUP Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELIT GROUP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELIT GROUP Sp. z o.o. w Opatów

Jakie narzędzia pracy zapewnia ELIT GROUP Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Niedosżły pracownik

Mi na rozmowie rekruter mówił że jeszcze się nie zdarzyło żeby ktoś zjechał do Polski pod pretekstem słabych warunków. Widać po komentarzach tu na forum, że już na samym początku zostałem wprowadzony w błąd.

Antoni
@Niedosżły pracownik

Widzę, że rozmawiałeś z osobą prowadzącą rekrutację, dlatego przypuszczam, że brałeś udział w całym procesie. Ciekawi mnie zatem, dlaczego nie przyjąłeś oferty pracy za pośrednictwem tej firmy?

Vixen Nowy wpis
@Niedosżły pracownik

Ludzie czasami nawet jednej zmiany nie wytrzymują i wracają do kraju jak widzą gdzie mają spać i pracować

Ja Nowy wpis

Szlifierz odlewów jak oceniacie te stanowisko? Proszę o szczerą opinie. Czy warto się zatrudnić w tej firmie

Vixen Nowy wpis

Katastrofą można nazwać współpracę z tą firma, warunki pracy na poziomie średniowiecza , czarno są lepiej traktowani na hucie, warunki mieszkaniowe katastrofa, wymagania nie adekwatne do zarobków , jak ktoś chce się nabawić choroby albo stracić życie śmiało niech jedzie, dramat to mało powiedziane, i jeszcze ściema na rozmowie jak tam jest kolorowo, zarobki bez godzin czysta wypłata 1500, z godzinami 1700-1800 za pokój nie płacisz ale i tak bym wolał w szalasie mieszkać niż tam w hotelu czy ma domku, nie polecam!!!

Iwo

Powiedzcie mi czy firma wymaga znajomości języka obcego przed wyjazdem?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELIT GROUP Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Witam. Pracowałem przez Midexpo na odlewniach w 2016r. W miejscowości Furstenwalde. Co mogę powiedziec. Praca ciężka. Przerwy nie płatne. Obiecali 1300 euro na reke. Najwięcej dostałem 1100. Pasków z wypłaty nigdy nie dostałem. Zakwaterowanie... Zależy gdzie kto trafił....

Edyta

Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Midexpo Jak oceniasz pracę w przedsiębiorstwie. Czekamy na wasze opinie.

Breidenbach Odlewnia tarcz, ktoś coś na temat pracy i zarobków godzin i zusie

Ewelina

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego firma ma w nazwie "W ORGANIZACJI?"

Mati

Witam Całe prawda jest taka ze praca od 6 doooo No właśnie nigdy nie wiadomo ile Niemiec każe zrobić a polski kierownik dla niego wszystko zrobi zgadza sie na każda ilość bo ma z tego kasę a przecież jak jest polskim kierownikiem to to będzie za swoimi ludźmi z polski tylko za Niemcami wiec ogólnie do 19, 20 to taka normalna liczba godzinowa nawet dłużej. Co do pieniędzy to ci co robią dluzej może zarabia więcej ale początkowi jak dostaną 6 euro to będzie dobrze nawet nie. Widac co piszą inni do 1300 euro sie zarobi wiec przeciętny miesiąc 22 razy 12 godz 264 godz razy 8 euro to jest 2100 euro buuuhhahahaha. A jak ktoś napisał 1300 podzielić na 260 godz jest to 5 euro a gdzie dieta gdzie co. Ludzi którzy tak pracują weźcie sie zastanówcie co wy robiecie i czy po powrocie do polski nie będziecie inwalidami. Informacje pewne kolega zjechał w tamtym roku w grudniu. Powodzenia dla Polaków w tej firmie idźcie o rozum do głowy

zadowolony
@Mati

piszesz bzdury, gdzie masz 264 gosziny. na zadnym kontrakcie w tej firmie tyle nie pracuja. pracowaleem na kilku . najdluzej w lecie pracuje sie do 11 g. placa dobrze do 2000. 1300 maja tam gdzie pracje sie po 7-7,5 dziennie co ci daje okolo 170 godzin . a w wilingen ma sie 1800 do ponad 2000 a praca ma w szczycie moze byc 11 , ale zawsze 9-10. masz zaplacone mieszkanie i dojazdy busem, zusy, zwrot podatku na koniec roku, o jakich dietach piszesz - placa je firmy ktore ci placa podatek w polsce i zus od najnizszej . tez pracowalem w takiej. stracilem na zusie, a kolega to kto, za co zjechal. jak tak piszesz to widac ze nic nie wiesz o pracy na kontrakcie, a kolega ci sie wyplakal. wszysy tak robia.

zb12

Witam byłem w kempten przez kila miesięcy. Lekko nie jest to fakt. Zap...dzielać trzeba i to ostro. Ale wypłata na czas miedzy 1300 a 1400 euro netto, mozna wziąśc jakąś zaliczke na poczatek. warunki mieszkaniowe ok (mieszkałem w centrum) całkiem spoko relacje z niemcami na zakładzie .Byłem od nich też na innych werkach wynagrodzenie zblizone do tego co w kmpten. Pracowałem tez obok u Lukawskiego ale tu jakoś bardzej mi pasowało. Ogolnie :na minus -lekko nie jest i trzeba zapier... na plus umowa o prace, wypłata na konto w terminie, ubezpieczenia itp tez ok.

Gościu 1111

Witam Nie pracowałem w kempten ale słyszałem sporo od różnych osób jednym słowem Masakra zapie... na maxa bez przerwy prawie od gwizdka do gwizdka jak to mówią. Ogólnie nie polecam żadnej pracy oferowanej przez MIDEXPO Chyba że nie masz mózgu i plecy ze stali i chcesz zarobić 1100- 1200 euro W biurze OSZUKUJĄ OBIECUJĄ MIN 1350 EURO dostajesz max 1200. Porażka syf na mieszkaniach zero opieki medycznej

Chabas

Witam pracował ktoś na kontrakcie jako szlifierz metali w mieście kempten przez firmę Midexpo proszę o opinie ,pozdrawiam

admin

Witam. Jakie sa zarobki w Vilingen?

zawiedzionybazela

Pracowałem 3tyg w zakładzie prefabrykacji w Villingen jako zbrojarz. Gdybym nie widział to bym nie uwierzył. Na bramie powinien byc napis "Arbeit macht frei" i to nie jest żadna przesada. Praca po 12 godzin a niekiedy dłużej. Wyzysk i wykorzystywanie pracowników na maxa. Ciśnienie na robote straszne, musisz zasuwac jak idiota jednym ciągiem przez cały dzień a zawsze i tak za wolno. Jeden na drugiego patrzy jak na wroga, pilnuje wzrokiem a jak trzeba uprzejmie doniesie. Ludzie tam chodzą do roboty jak na skazanie, wkurwieni od rana.. IQ30 i gumowy kręgosłup przeważnie wystarczy zeby tam sie odnaleźć. Pseudokierownik Bazela i jego tępy syn nie mają chyba takiego IQ w dwójkę, słoma im z butów wystaje i tylko ta robota ratuje im życie. Jestem pewny że gdzie indziej zgineliby od razu. Staremu brakuje pare lat do emerytury to trzyma sie tej roboty za wszelka cene. Młody cos tam sie przez 8lat nauczył (rutyna, powtarzalność pracy) ale bez ojca którego sie strasznie boi nie pociągnął by tej roboty przez tydzień. Ogólnie przykro sie na to patrzyło. Żal mi ich obu. Warunki sojalne słabe, syf, banda pajaców i alkoholików. Jest pare ogarniętych osób (wątpię aby po nowym roku wrócili do roboty) ale większość to dno i banda nieudaczników. Zarobki niskie i niewspółmierne do wykonywanej pracy. Stanowczo odradzam a tym którzy wrocili po nowym roku i nie zmądrzeli szczerze współczuję.

Polak

Cześć piszesz ze to nie charcerstwo itp,że kraj kopnął nas w tył,ale tam poza granicą naszego kraju pracujemy tez u Polaków jedziez tam żeby uczciwie zarobic na rodzine,a tu dalej dupczenie i kopanie w tył przz ze tych polaków swojaków.

darek

prosze o aktualne opinnie, dziekuje!

eksportowiec

Ludzie piszą głupoty. Znam gości którzy jednak wracają by pracować. Wypłata na czas, pieniądze nie najgorsze, a do tego jest praca której niestety nie ma pod dostatkiem w naszej ,,kochanej" ojczyźnie. Dlatego narodzie nie biadol na swój los, bo jesteś tutaj, bo chcesz, a dlaczego- bo Twój kraj kopnął Cię w (usunięte przez administratora)Praca na eksporcie, to nie harcerstwo, a męska rzecz i to tyle w tym temacie.

FatMan

Pracowalem kolo ulm dokladnie w Kempten porazka straszna praca 5 dni w tygodniu po 10 godzin a na dokladke do tego sobota 8 godzin naprawde nie polecam po demna gdzie mieszkalem bylo 80 krów ogolnie katastrofa zarobki straszne przy 320 g jakies 1400 euro nawet nie odradzam naprawde

zainteresowany

czy pracowal ktos w ehingen? jak tam jest placa mieszkanie godz pracy ludzie itp?

spawacz

witam.czy wie ktos naprawde co tam sie dzieje w tej firmie. otrzymałem od nich propozycje wyjazdu do niemiec. jak to naprawde wyglada?

Zostaw merytoryczną opinię o ELIT GROUP Sp. z o.o. - Opatów

ELIT GROUP Sp. z o.o.
  • Radomska 29 lok. 413