Opinie o Groneko S.C. ZGK w Mikorzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Groneko S.C. ZGK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Groneko S.C. ZGK o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groneko S.C. ZGK w Mikorzyn

Michał333

Witam wszystkich, szukam pracy jako kierowca ciężarówki i wpadło mi to ogłoszenie do groneko na kierowcę, czy ktoś może podpowiedzieć jakie pieniądze można zarobić w groneko na stanowisku kierowcy, tak orientacyjnie jak wygląda praca na stanowisku kierowcy, czy to jazda wkoło komina czy jakieś dłuższe trasy, szukam pracy nam miejscu bo mam dosyć delegacji. Pozdrawiam.

@Michał333

W koło komina ha, ha. Widzę że masz poczucie humoru to nawet jak warunki nie będą super to pewnie przyjmiesz je na klatę co? Ja też jestem zainteresowany robotą ale niestety nie znam warunków finansowych. Jakbyś szedł na rozmowę to podpowiesz ile oferują na miesiąc?

Lili

Były pracownik ???? Kasa ???? (usunięte przez administratora) na godzinach A i p M. Mechanik ???? będąc w związku prowadził Romans z p. Iza z produkcji burzliwie i brał się za mnie jak się zwolniła czyli burd....!

Sylwia
@Lili

Nic nie idzie zrozumieć. Napiszesz jeszcze raz? Wiesz, np. "zarobki uważam za... miesięcznie wychodziło... Godziny były rozliczane...." Tak żeby czlowiek co szuka pracy dał radę choć słowo pojąć, bo tak jak teraz to zero.

Anonim 22

Witam, chciałbym sie dowiedzieć czego na temat pracy na stanowisku pracownik biurowy? Odnośnie zarobków, obowiązku, atmosfery oraz szefostwa.

Cześć, fajnie, że znalazłem taki wątek w sieci bo może właśnie dzięki niemu może uda mi się dowiedzieć czegoś na temat firmy Groneko. Najważniejszą dla mnie informacją jest informacja na temat tego, ile dokładnie za pracę w tej firmie można zarobić? Ciekawi mnie to i chętnie bym się tego dowiedział. Może zarobki za pracę w tej firmie są na tyle atrakcyjne, że nikt nic nie pisze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Groneko S.C. ZGK na stanowisko Mechanik pojazdów samochodowych i maszyn budowlanych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Łucja

Zaczęłam szukać pracy i trafiłam na Groneko. Dawno nikt nie pisał, jak się tam pracuje, a zależy mi na dobrej atmosferze i jasnej ścieżce kariery. Czy kierownictwo docenia swoich pracowników?

@Łucja

Nie polecam tej firmy szkoda pisać co tam się dzieje

Łucja

Rozumiem, że masz raczej nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o firmę Groneko, no ale jednak przydałoby się nam nieco więcej szczegółów. Dlaczego nie polecasz nam pracy w tej firmie? Ma to może związek z zarobkami, czy z tym, jak traktuje się tam pracowników?

Tomasz

Mam inne zdanie o firmie. To dobry pracodawca, dlaczego tak rzadko piszecie???

Pracownik biurowy

Nie mogę powiedzieć nic pozytywnego na temat tej firmy... Szefostwo szczyt chamstwa, zaklamani bez minimalnego poziomu kultury. Nigdy nie wiadomo jaka wypłata wpłynie na konto obcinaja za wszystko zwłaszcza przed planowanymi urlopami szefów... Zdecydowanie nie polecam !

Nieprzesadzajcie ludzie tam pracują wiele lat i jakoś nienarzekają pracować wszędzie trzeba

17.08.10 popieram wszystkie złe opinie o tej firmie tylko ciągłe kontrolę PIP może coś zmienią. Pozdrawiam

Szefostwo nieszanujące swoich pracowników którzy zarabiają na ich wygody... Chamscy, ordynarni a o kulturze z ich strony nie ma mowy. Brak profesjonalizmu, kompetencji a przede wszystkim szacunku... Stanowczo odradzam prace w tej firmie.

Ktos

Witam, Chciałbym aplikować na stanowisko kierownika bazy transportowo-sprzętowej, jakiej kasy można się spodziewać? jak z wymiarem godzinowym? itp.

byly pracus

Mam troche informacji na temat tej firmy a wy nawet nie macie pojecia .

Popieram. Nie dajcie się gnoić.

Pisownia i błędy do których się przyczepiłeś nie mają znaczenia. Kolego ma rację że wszyscy z azbestu powinni się zbuntować. Inaczej nic nie ugracie. Ty pewnie jesteś przydupasem że tak bronisz szefa tej firmy

No na pewno smieciarzem :) a kim przeciez nie Dyrektorem :) Ale chłopaki ogólnie spoko

Trol

Stary Ty się wróć do podstawówki bo tyle błędów narobiłeś w jednym zdaniu, że głowa mała. Na jakim Ty tam stawnowisku pracujesz, że Ciebie jeszcze trzymają ? A "umisz" się podpisać wogóle za siebie ?

Szkoda słów na temat tej firmy

Mariolka

Hej hej hej :) Co to za ekipa zbierała śmieci 2.06 w aleksandrowie busem z zótla paką ???

Spoko szef....... Hahahahaha to moe w tej firmie.

zaintereswany

tak czytam i nie wiem czy składać cv ? szanują chociaz ludzi? bo wypłat to w wielu firmach nie ma na czas. Ale jak spoko szef to sie i na kase poczeka. to jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Groneko S.C. ZGK - Mikorzyn

• Jak się pracuje w Groneko S.C. ZGK?

Zobacz opinie na temat firmy Groneko S.C. ZGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groneko S.C. ZGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Groneko S.C. ZGK